Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom - Nordland 3-dagers, Svartisen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom - Nordland 3-dagers, Svartisen
Arrangørorganisasjon: Meløy OK
Dato: lørdag 16 juni 2012

N-åpen

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 18:53

D -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:08
2 Sunniva Paulsen Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 12:36 +0:28
3 Anette Stien Schreiner Mo OK 13:12 +1:04
4 Ida Solli Mo OK 13:16 +1:08

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Kolstad Mo OK 13:33
2 Benedicte Stien Schreiner Mo OK 14:52 +1:19
3 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:41 +3:08

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilvi Emerense Hamar Freidig 24:30
2 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 24:36 +0:06
3 Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 34:55 +10:25

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åshild Kolstad Mo OK 30:03
2 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 30:10 +0:07
3 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 33:58 +3:55

D 17-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathilde Rundhaug Mo OK 28:36
2 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 31:53 +3:17
3 Sigrid Bech Urland Korgen IL 36:54 +8:18
4 Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 42:03 +13:27
5 Marit Wenseth Kure NTNUI 42:35 +13:59
6 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 44:23 +15:47
7 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:48 +34:12
8 Nancy Stien Schreiner Mo OK 1:06:23 +37:47
9 Maria Bech Urland Korgen IL 1:13:38 +45:02
Aviâja Kleist Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Ingvild Oxaas Wie Mo OK ikke startet

D 45-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 23:39
2 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 24:49 +1:10
3 Hilde Sofie Hansen Mo OK 27:59 +4:20
4 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 31:37 +7:58
5 Anita Eriksen Bodø og Omegn IF Orientering 32:13 +8:34
6 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 45:18 +21:39

D 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 31:02
2 Liv Petersen-Øverleir Mo OK 38:16 +7:14
3 Lisbeth Beyer Mo OK 39:52 +8:50
4 Kari Holst Korgen IL 45:28 +14:26
5 Elsa Hauknes Mo OK 47:12 +16:10
6 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 50:47 +19:45
7 Wenche Hjelmseth Mo OK 51:02 +20:00
8 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 51:57 +20:55
9 Anne Berit Vikhals Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:08 +34:06

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 41:39

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 10:05
Hans-Olav Strømsvik Meløy OK ikke startet
Lars-Børge Strømsvik Meløy OK ikke startet

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:45
2 Adler S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 48:58 +36:13

H 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 20:48
1 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 20:48
3 Lars Solli Mo OK 21:54 +1:06
4 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 24:26 +3:38
5 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 26:26 +5:38
6 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 31:06 +10:18
Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 27:39
2 Magnus Beyer Brattli Mo OK 29:49 +2:10
3 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 31:13 +3:34
4 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 35:24 +7:45
5 Bendik Myrvang Bjerkvik IF 37:50 +10:11
6 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 39:36 +11:57
7 Bjørn Godal Bodø og Omegn IF Orientering 39:50 +12:11
8 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 49:22 +21:43
9 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 54:51 +27:12
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering ikke startet
Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 45-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 31:13
2 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 32:27 +1:14
3 Lars Fremstad Larvik OK 34:28 +3:15
4 Ole Morten Wie Mo OK 36:28 +5:15
5 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 38:40 +7:27
6 Jan Arild Johnsen Fossum IF 41:01 +9:48
7 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 50:00 +18:47
8 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 56:35 +25:22
9 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:51 +31:38
10 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:07:47 +36:34
11 Erik Schreiner Mo OK 1:13:36 +42:23
12 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:00:13 +1:29:00
Tore Kolstad Mo OK diskvalifisert

H 65-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 32:37
2 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 32:38 +0:01
3 Asbjørn Pedersen IL Siso 35:06 +2:29
4 Knut Engstad IL BUL-Tromsø 45:06 +12:29
Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arnold Danielsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:31:44

DH17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 25:31
2 Martin Kaspersen Mo OK 33:55 +8:24
3 Mette Bjerve Mo OK 40:35 +15:04
4 Per Kolstrup Bodø og Omegn IF Orientering 43:37 +18:06
Ingrid Oxaas Mo OK diskvalifisert
Trond Mikkelborg Meløy OK ikke startet
Ronny Andersen Meløy OK ikke startet
Herman Andersen Meløy OK ikke startet

H 55-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 27:15
2 Jan Gaute Buvik Korgen IL 28:38 +1:23
3 Jan Kåre Vatne Mo OK 28:50 +1:35
4 Gunnar Brattli Mo OK 28:59 +1:44
5 Ingar Solberg Olderskog IL 29:28 +2:13
6 Arnulf Villmo Korgen IL 30:29 +3:14
7 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 32:24 +5:09
8 Ole Petter Rundhaug Mo OK 33:56 +6:41
Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Bjørn-Hugo Myrvang Bjerkvik IF diskvalifisert

B Trim

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Nilssen Mo OK 41:15
2 Karen Kringhaug Valnesfjord IL 1:09:17 +28:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor