Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2018

MIX-stafett

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 21:19:40
1. Jon Sivertsen35:203+7:3335:203+7:33
2. Trude Markhus19:305+3:5654:502-1+4:16-3:17
3. Anton Bjartnes24:5011:19:401-1
2Steinkjer OK 11:30:03+10:23
1. Jørgen Rannem Halse37:594+10:1237:594+10:12
2. Julian Fei Benum Luong20:588+5:2458:576+2+8:23-1:49
3. Niklas Landsem Melhus31:063+6:161:30:032-4+10:23+2:00
3Frol IL 21:37:02
1. Tobias Alstad33:562+6:0933:562+6:09
2. Magnus Alstad16:382+1:0450:341-1
3. Linnea Munkeby46:289+21:381:37:023+2
4Verdal OK 51:38:55+19:15
1. Stein Otto Bjørkeng48:1310+20:2648:1310+20:26
2. Mathea Baglo Bjørkeng20:588+5:241:09:11100+18:37-1:49
3. Arne Okkenhaug29:442+4:541:38:554-6+19:15+0:38
5Verdal OK 11:44:21+24:41
1. Einar Lund39:276+11:4039:276+11:40
2. Torstein Gjedrem Lund19:024+3:2858:295-1+7:55-3:45
3. Iver Gjedrem Lund45:528+21:021:44:2150+24:41+16:46
6Frol IL 11:46:14
1. Lars Sandstad Skjeset27:47127:471
2. Nikoline Munkeby30:2314+14:4958:104+3
3. Matilde Munkeby48:0411+23:141:46:146+2
7Stjørdals-Blink Orientering 11:47:02+27:22
1. Jakob Haugen38:095+10:2238:095+10:22
2. Ane Skulbørstad28:1211+12:381:06:218+3+15:47+5:25
3. Marie Nielsen Solberg40:415+15:511:47:027-1+27:22+11:35
8Steinkjer OK 31:52:40+33:00
1. Marius Møller40:077+12:2040:077+12:20
2. Karita Møller23:1410+7:401:03:2170+12:47+0:27
3. Fredrik Møller49:1912+24:291:52:408+1+33:00+20:13
9Steinkjer OK 21:54:14+34:34
1. Trond Svanøe-Hafstad40:128+12:2540:128+12:25
2. Mari Ann Landsem Melhus15:34155:463-5+5:12
3. Vegard Jermstad58:2814+33:381:54:149+6+34:34+29:22
10Verdal OK 31:54:19+34:39
1. Tor Ove Hallem48:4313+20:5648:4313+20:56
2. Aleksander Tanem Iversen18:513+3:171:07:349-4+17:00-3:56
3. Sofie Hallem46:4510+21:551:54:1910+1+34:39+17:39
11Stjørdals-Blink Orientering 21:55:30+35:50
1. Asle Skulbørstad40:399+12:5240:399+12:52
2. Ingvild Geving Skulbørstad30:1612+14:421:10:5511+2+20:21+7:29
3. Mette Wanvik44:357+19:451:55:30110+35:50+15:29
12Verdal OK 41:57:51+38:11
1. Inge Hafstad57:5114+30:0457:5114+30:04
2. Fredrikke Baglo Bjørkeng20:326+4:581:18:2312-2+27:49-2:15
2. Filip Mitchell Iversen20:326+4:58fullført
3. Elin H. Sikkeland39:284+14:381:57:51120+38:11+10:22
13Steinkjer OK 42:00:41+41:01
1. Kari Grindberg48:3912+20:5248:3912+20:52
2. Andrea Holm Undhjem30:1813+14:441:18:5713+1+28:23+7:31
3. Nils Aal41:446+16:542:00:41130+41:01+12:38
14Steinkjer OK 52:15:18+55:38
1. Terje Skrattalsrud48:2111+20:3448:2111+20:34
2. Rolf Karset32:3715+17:031:20:5814+3+30:24+9:50
3. Katrine Austmo Møller54:2013+29:302:15:18140+55:38+25:14

H10

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
brutt
1. William Mitchell Iversen20:12ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Jonas Alstad21:51ikke startet
2. ikke startetikke startet

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
brutt
1. Matheo Henderson24:24ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Noelle Henderson33:44ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Simon Iversen40:00ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Sanna Skjeset1:04:14ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Aksel Skjeset1:03:17ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Xin Adian Benum Luong23:32ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Ville Skjesetfullførtikke startet
2. ikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor