Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 29 april 2018

N-åpen

1 470 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Petter Løvås AlstadFrol IL27:38+27:3818:47
0Olav FiskumVerdal OK35:14+35:1423:58
0Laura HegstadOK Skøynar24:58+24:5816:59
0Erik HemmingFrol IL38:30+38:3026:11
0Håkon HemmingFrol IL39:32+39:3226:53
0Mateo HendersonSteinkjer OK24:54+24:5416:56
0Matilde Tanem IversenVerdal OK31:32+31:3221:27
0Simon Mitchell IversenVerdal OK35:06+35:0623:52
0Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:27+18:2712:33
0Tore LaksholmSkorovas IL29:23+29:2319:59
0Solveig Skoglund LeitheFrol IL28:14+28:1419:12
0Sondre Skoglund LeitheFrol IL27:59+27:5919:02
0Eirik Lie BolstadOK Skøynar34:52+34:5223:43
0Jens LienFrol IL20:54+20:5414:13
0Sigrid LienFrol IL44:39+44:3930:22
0Johannes MatbergFrol IL33:11+33:1122:34
0Jonas MatbergFrol IL37:38+37:3825:36
0Sander MatbergFrol IL48:25+48:2532:56
0Sivert MunkebyFrol IL37:11+37:1125:17
0Trygve MunkebyFrol IL38:38+38:3826:16
0Martine Nubdal FrøsethVerdal OK35:17+35:1724:00
0Brage ReinåsFrol IL24:22+24:2216:34
0Hågen Østraat RøkkeFrol IL17:53+17:5312:09
0Johanne Hildrum SaksvollFrol IL33:33+33:3322:49
0Aksel Skjeset SandstadFrol IL35:17+35:1724:00
0Elvira SkjulsvikFrol IL39:44+39:4427:01
0Serina SkjulsvikFrol IL39:47+39:4727:03
0Amanda SkjørholmFrol IL43:53+43:5329:51
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:15+18:1512:24
0Kari SollidVerdal OK37:52+37:5225:45
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering22:08+22:0815:03
0Heidi StendahlFrol IL22:59+22:5915:38
0Bernard Heimro SundeFrol IL23:27+23:2715:57
0Cornelius Heimro SundeFrol IL50:11+50:1134:08
0Ingrid SvendgårdFrol IL39:52+39:5227:07
0Edvard SætherVerdal OK15:56+15:5610:50
0Sivert Løvås ValstadFrol IL23:31+23:3115:59
0Nora HemmingFrol IL39:41+39:4126:59
Daniel AlstadFrol ILikke startet

C1,5

1 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TanemVerdal OK15:419:33
2Johanne BjuganVerdal OK17:00+1:1910:21
3Sondre Gjedrem LundVerdal OK18:57+3:1611:33
4Mari FrøsethVerdal OK21:44+6:0313:15
5Tormod FiskumVerdal OK24:49+9:0815:07
6Tyra FiskumVerdal OK25:12+9:3115:21
Selma  LangøygardFrol ILdiskvalifisert
Øyvind MunkebyFrol ILdiskvalifisert

B2,0

1 940 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kent OddvikFrol IL21:3711:08
2Marie Wold  StavrumFrol IL22:10+0:3311:25
3Jon Marius IversenVerdal OK22:27+0:5011:34
4Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering22:45+1:0811:43
5Simen HestadNTNUI22:57+1:2011:49
6Ane Marte VatnFrol IL23:45+2:0812:14
7Hege HegstadOK Skøynar25:03+3:2612:54
8Oskar StorlerMelhus IL27:37+6:0014:14
9Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering28:01+6:2414:26
10Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering29:24+7:4715:09
11Kari LillealternFreidig35:51+14:1418:28
12Eli KristoffersenVerdal OK37:06+15:2919:07
13Lars GrindbergVerdal OK39:00+17:2320:06
14Mona Lund VeieOK Skøynar56:54+35:1729:19

A3,5

3 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter StavrumFrol IL44:2311:33
2Ole Morten FrøsethVerdal OK46:10+1:4712:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Bård KjesbuStjørdals-Blink Orientering47:03+2:4012:15
4Martin MunkebyFrol IL51:10+6:4713:19
5Petter LynumFrol IL54:37+10:1414:13
6Randi JensenFrol IL55:59+11:3614:34
7Jo LangøygardFrol IL1:05:13+20:5016:59
8Maj-Lisbet RønningFreidig1:21:00+36:3721:05

D -10

1 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK20:13+-22:5912:19
0Mia ReinåsFrol IL25:09+-18:0315:20
0Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK43:1226:20

D 11-12

1 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16:2710:01
2Marit SvendgårdOK Skøynar16:32+0:0510:04
3Karita MøllerSteinkjer OK16:34+0:0710:06
4Selma SkjulsvikFrol IL20:34+4:0712:32
5Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK22:29+6:0213:42

D 13-14

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK20:2510:31
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK24:51+4:2612:48
3Guro HegstadOK Skøynar25:39+5:1413:13

D 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18:3211:18

D 15-16

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trude MarkhusVerdal OK39:5415:31
2Louise RonglanOK Skøynar41:51+1:5716:17
3Maren VikenByåsen IL42:45+2:5116:38
4June MunkebyFrol IL51:41+11:4720:06
5Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering54:10+14:1621:04
6Hege HallanOK Skøynar1:07:24+27:3026:13

D 17-20

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK35:1211:27
2Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK39:20+4:0812:48
3Andrine VikenByåsen IL1:04:58+29:4621:09
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet

D 21-

3 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedvig ÅstebølNTNUI41:5410:54
2Karianne Hjortland OddvikLarvik OK55:24+13:3014:25
3Sunniva Nergaard BergStokke IL56:25+14:3114:41
4Kristin JægerWing OK1:13:46+31:5219:12

D 40-

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg38:2912:32
2Margot Bolstad LynumFreidig41:11+2:4213:24
3Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering47:15+8:4615:23
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering50:44+12:1516:31
5Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK1:02:30+24:0120:21

D 50-

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild KvistadSteinkjer OK38:2014:54
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL44:03+5:4317:08
3Magnhild KvaalVerdal OK56:02+17:4221:48
4Cathrine ThorhusVerdal OK1:04:16+25:5625:00

H -10

1 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ludvig LangøygardFrol IL26:11+9:0615:57
0Gustavas UrbonasFrol IL21:16+4:1112:58
0William Mitchell IversenVerdal OK15:05+-2:009:11
0Jonas AlstadFrol IL17:0510:25

H 11-12

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Petter LynumFreidig16:3910:09
2Fredrik UkkelbergFrol IL17:23+0:4410:35
3Filip Mitchell IversenVerdal OK18:24+1:4511:13
4Håkon HallanOK Skøynar20:32+3:5312:31
5Sigve Lie BolstadOK Skøynar27:13+10:3416:35
6Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK29:21+12:4217:53

H 13-14

1 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL19:079:51
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK22:31+3:2411:36
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL22:43+3:3611:42
4Sigurd VatnFrol IL30:57+11:5015:57
5Aksel Lie BolstadOK Skøynar45:30+26:2323:27
Kristoffer LerliMelhus ILdiskvalifisert

H 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Gjedrem LundVerdal OK18:5811:33

H 13-16N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torstein Gjedrem LundVerdal OK20:0713:41

H 15-16

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK27:368:59
2Hallvar HallanOK Skøynar31:15+3:3910:10
3Simen HegstadOK Skøynar32:19+4:4310:31
4Trym Nergård RønningOK Skøynar33:15+5:3910:49
5Håvard VeieOK Skøynar37:09+9:3312:06
6Aksel VeskeOK Skøynar41:01+13:2513:21
7Martin Wold StavrumFrol IL49:08+21:3216:00
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet

H 15-20B

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver Gjedrem LundVerdal OK23:4312:13
2Sindre TusetSteinkjer OK24:38+0:5512:41

H 17-20

3 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg31:508:17
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL33:56+2:068:50
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK34:28+2:388:58
4Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering35:43+3:539:18
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering35:53+4:039:20
6Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering43:17+11:2711:16
7Morten SvendgårdOK Skøynar53:04+21:1413:49
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1:04:39+32:4916:50

H 21-

4 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton BjartnesVerdal OK44:228:56
2Øyvind WiggenByåsen IL46:42+2:209:24
3Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering48:44+4:229:49
4Svein Inge YdseVerdal OK58:09+13:4711:43
5Arild H ClausenFreidig58:25+14:0311:46
6Stig Magnar LøvåsFreidig58:40+14:1811:49 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

3 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg34:429:02
2Joar SvendgårdOK Skøynar39:05+4:2310:10
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering39:28+4:4610:16
4Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39:51+5:0910:22
5Erling Andreas RonglanOK Skøynar49:26+14:4412:52
6Bjørn Åge ReinåsFrol IL1:07:28+32:4617:34
7Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1:08:49+34:0717:55

H 50-

3 070 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK26:518:44
2Frode HaugskottOL Trollelg29:43+2:529:40
3Terje RønningOK Skøynar30:31+3:409:56
4Einar LundVerdal OK32:15+5:2410:30
5Arne GrevskottFrol IL34:07+7:1611:06
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering34:39+7:4811:17
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering35:50+8:5911:40
8Rune StræteWing OK36:06+9:1511:45
9Øyvind SchjelderupWing OK36:56+10:0512:01
10Per Ivar SkinderhaugWing OK38:09+11:1812:25
11Andreas BolstadOK Skøynar38:58+12:0712:41
11Øystein WiggenByåsen IL38:58+12:0712:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Stein MarkhusVerdal OK39:44+12:5312:56
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK41:07+14:1613:23
15Geir PaulsenOL Trollelg41:24+14:3313:29
16John LerliMelhus IL54:07+27:1617:37
Atle PedersenMelhus ILikke startet

H 60-

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LillealternFreidig35:4013:52
2Edvin SivertsenVerdal OK44:17+8:3717:13

H 70-

2 570 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PettersenFreidig35:0913:40
2Frode StensrudOL Trollelg40:42+5:3315:50
3Anders LaugloOL Trollelg40:50+5:4115:53
4Knut SkjesolWing OK43:22+8:1316:52
5Øistein ÅsmulOL Trollelg44:23+9:1417:16
6Rolf KarsetSteinkjer OK49:38+14:2919:18
7Finn BjørgumNidarøst OK54:50+19:4121:20
8Nils Olav VennevikFreidig57:10+22:0122:14
9Sverre KristoffersenVerdal OK1:00:11+25:0223:25
10Robert StrømWing OK1:33:52+58:4336:31
Roar ForbordMalvik ILikke startet

H 80-

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg34:1817:40
2Johannes SollidVerdal OK38:28+4:1019:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018