Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 7 april 2018

H19-

6 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering58:189:33
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1:03:19+5:0110:22
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:03:42+5:2410:26
4Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1:05:17+6:5910:42
5Rune NygaardIL Gular1:05:47+7:2910:47
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1:07:33+9:1511:04
7Arild AasheimGanddal IL1:14:03+15:4512:08
8Kenneth WesterheimStord Orientering1:14:19+16:0112:10
9Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:17:07+18:4912:38
10Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:18:39+20:2112:53
11Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:21:50+23:3213:24
12Andreas G. PoldenGneist, IL1:23:12+24:5413:38
13Tore NymarkVaregg Fleridrett1:34:29+36:1115:29
14Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:37:39+39:2116:00
15Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:38:47+40:2916:11
16Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett2:32:04+1:33:4624:55

A-Åpen

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL1:39:2322:35
2Vidar  Sagen-RolandStord Orientering2:38:51+59:2836:06
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet

H15-18

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering52:1014:05
2Jens Øien KlosterFitjar IL1:47:05+54:5528:56
Ivan KrutikovStord Orienteringdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILikke startet

B-Åpen

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AasheimVaregg Fleridrett48:2916:43
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anita E. HoleFørde ILikke startet
Knut Even HoleFørde ILikke startet
Anja HoleFørde ILikke startet

D15-18

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31:4010:55
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett53:31+21:5118:27
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett57:15+25:3519:44
4Annie MyhreStord Orientering1:08:21+36:4123:34
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor