Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint - Nordland 3-dagers, Ørnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint - Nordland 3-dagers, Ørnes
Arrangørorganisasjon: Meløy OK
Dato: fredag 15 juni 2012

N-åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 10:55
2 Ida Solli Mo OK 11:09 +0:14

D -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 8:51
2 Sunniva Paulsen Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 9:52 +1:01
3 Anette Stien Schreiner Mo OK 10:53 +2:02

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Kolstad Mo OK 9:45
2 Benedicte Stien Schreiner Mo OK 10:25 +0:40
3 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 10:28 +0:43

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilvi Emerense Hamar Freidig 16:16
2 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 20:24 +4:08
3 Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 28:16 +12:00

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åshild Kolstad Mo OK 17:23
2 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 20:56 +3:33
Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

D 45-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Sofie Hansen Mo OK 16:26
2 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 17:57 +1:31
3 Kari Christiansen Sandefjord OK 18:46 +2:20
4 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 19:58 +3:32
5 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 25:58 +9:32
6 Anita Eriksen Bodø og Omegn IF Orientering 27:53 +11:27

D 55-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 18:54
2 Liv Petersen-Øverleir Mo OK 22:36 +3:42
3 Lisbeth Beyer Mo OK 24:07 +5:13
4 Kari Holst Korgen IL 28:26 +9:32
5 Anne Berit Vikhals Bodø og Omegn IF Orientering 32:25 +13:31
6 Elsa Hauknes Mo OK 43:33 +24:39
Wenche Hjelmseth Mo OK ikke startet

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF diskvalifisert

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 7:31
Hans-Olav Strømsvik Meløy OK ikke startet
Lars-Børge Strømsvik Meløy OK ikke startet

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 9:26
2 Adler S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 18:28 +9:02

H 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Solli Mo OK 14:04
2 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 15:14 +1:10
3 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 15:19 +1:15
4 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 15:53 +1:49
5 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:04 +2:00
6 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 17:22 +3:18
7 Even-Johan Kaspersen Mo OK 21:05 +7:01

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 13:53
2 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 14:43 +0:50

H 45-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 17:18
2 Lars Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 17:36 +0:18
3 Lars Fremstad Larvik OK 17:49 +0:31
4 Jan Arild Johnsen Fossum IF 20:54 +3:36
5 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 21:07 +3:49
6 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 21:12 +3:54
7 Tore Kolstad Mo OK 21:43 +4:25
8 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 33:26 +16:08
Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 26:26
2 Asbjørn Pedersen IL Siso 30:03 +3:37

DH17-B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 18:09
2 Mette Bjerve Mo OK 21:59 +3:50
3 Martin Kaspersen Mo OK 22:57 +4:48
4 Per Kolstrup Bodø og Omegn IF Orientering 23:50 +5:41
Ingrid Oxaas Mo OK ikke startet

H 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 17:54
2 Jan Gaute Buvik Korgen IL 18:38 +0:44
3 Jan Kåre Vatne Mo OK 19:39 +1:45
4 Arnulf Villmo Korgen IL 22:15 +4:21
5 Ingar Solberg Olderskog IL 22:24 +4:30
6 Ole Petter Rundhaug Mo OK 22:38 +4:44
7 Gunnar Brattli Mo OK 22:46 +4:52
8 Bjørn-Hugo Myrvang Bjerkvik IF 25:46 +7:52
Herman Andersen Meløy OK diskvalifisert
Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

D17-18

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathilde Rundhaug Mo OK 16:15
2 Sigrid Bech Urland Korgen IL 21:47 +5:32
3 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 22:02 +5:47
4 Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 24:33 +8:18
5 Maria Bech Urland Korgen IL 25:10 +8:55
Ingvild Oxaas Wie Mo OK ikke startet

D21-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 17:34
2 Aviâja Kleist Bodø og Omegn IF Orientering 19:42 +2:08
3 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 28:58 +11:24
Nancy Stien Schreiner Mo OK ikke startet

H17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor-Anders Strømsvik Meløy OK 29:32
Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H19-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 17:16
2 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 24:48 +7:32
3 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 25:39 +8:23

H21-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Beyer Brattli Mo OK 19:17
2 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 21:13 +1:56
3 Bjørn Godal Bodø og Omegn IF Orientering 27:11 +7:54
4 Bendik Myrvang Bjerkvik IF 29:00 +9:43
5 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 30:08 +10:51
6 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 34:41 +15:24
Ronny Andersen Meløy OK diskvalifisert
Trond Mikkelborg Meløy OK diskvalifisert
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor