Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

Ringreven

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Løten o-lag 11:30:17
1. Emilie Westli Andersen18:44118:441
2. Svein Godager13:15131:59100:00
3. Yngve Volden26:524+0:3158:51100:00
4. Harald Berge13:183+0:331:12:09100:00
5. Sofie Johansson18:083+2:331:30:17100:00
2Vang OL 11:30:36+0:19
1. Pål Stenberg19:565+1:1219:565+1:12
2. Ingvild Gjessing13:343+0:1933:3050+1:31+0:19
3. Njaal Ellegaard Melby26:242+0:0359:544-1+1:03-0:28
4. Tone Bleken Rud15:075+2:221:15:013-1+2:52+1:49
5. Kenneth Bilstad15:3511:30:362-1+0:19-2:33
3OL Toten-Troll 11:33:25+3:08
1. Onno Verberne19:282+0:4419:282+0:44
2. Kristine Sollien Flaskerud13:526+0:3733:2020+1:21+0:37
3. Simen Ballangrud26:313+0:1059:513+1+1:00-0:21
4. Nils Harald Staff12:4511:12:362-1+0:27-0:33
5. Erlend Slokvik20:495+5:141:33:253+1+3:08+2:41
4Hamar OK 11:45:57+15:40
1. Stine Olsen Kirkevik20:068+1:2220:068+1:22
2. Kjersti Rønning13:434+0:2833:496-2+1:50+0:28
3. Gudbrand Lien36:5216+10:311:10:419+3+11:50+10:00
4. Andreas Huber12:552+0:101:23:365-4+11:27-0:23
5. Frode Haug22:219+6:461:45:574-1+15:40+4:13
5Gjø-Vard OL 11:47:31+17:14
1. Øyvind Lien19:383+0:5419:383+0:54
2. Arnfinn Pedersen13:505+0:3533:284+1+1:29+0:35
3. Martin Øhman33:0212+6:411:06:305+1+7:39+6:10
4. Margrete Jørandli17:409+4:551:24:107+2+12:01+4:22
5. Agnethe Hasli23:2111+7:461:47:315-2+17:14+5:13
6Vang OL 21:52:01+21:44
1. Per Olav Andersen22:0113+3:1722:0113+3:17
2. Maren Henriksen22:5521+9:4044:5618+5+12:57+9:40
3. Eskil Frøisland29:227+3:011:14:1813-5+15:27+2:30
4. Øystein Melby16:297+3:441:30:479-4+18:38+3:11
5. Jan Ola Pedersen21:146+5:391:52:016-3+21:44+3:06
7Vang OL 31:58:58+28:41
1. Knut Jetlund19:514+1:0719:514+1:07
2. Solveig Stenberg18:1913+5:0438:109+5+6:11+5:04
3. Jostein Svaland Dale28:385+2:171:06:486-3+7:57+1:46
4. Stein Sandaker31:2624+18:411:38:1411+5+26:05+18:08
5. Øivind Frøisland20:444+5:091:58:587-4+28:41+2:36
8OL Toten-Troll 21:59:39+29:22
1. Anders Sollien20:159+1:3120:159+1:31
2. Vanja Staff15:537+2:3836:087-2+4:09+2:38
3. Marius Staff37:4917+11:281:13:5711+4+15:06+10:57
4. Ola Brox15:106+2:251:29:078-3+16:58+1:52
5. Bjarte Lindstad30:3216+14:571:59:3980+29:22+12:24
9Hadeland OL / Oslostudentenes IK2:02:17+32:00
1. Audrun Utskarpen25:5918+7:1525:5918+7:15
2. John Hofoss18:1312+4:5844:1216-2+12:13+4:58
3. Guttorm L Egge34:5113+8:301:19:0314-2+20:12+7:59
4. Berthe Teslo19:0913+6:241:38:1210-4+26:03+5:51
5. Einar Teslo24:0512+8:302:02:179-1+32:00+5:57
10Ringsaker OK 22:06:20+36:03
1. Anne Marit Bordal20:1910+1:3520:1910+1:35
2. Ingeborg Hasle Haslestad21:2619+8:1141:4514+4+9:46+8:11
3. Morten Aleksander Harkinn42:4721+16:261:24:3216+2+25:41+15:55
4. Sidsel Storihle18:5712+6:121:43:2914-2+31:20+5:39
5. Odin Høie Vollum22:5110+7:162:06:2010-4+36:03+4:43
11Elverum OK 12:06:23+36:06
1. Harald Østbye24:3516+5:5124:3516+5:51
2. Stein Nordvi16:078+2:5240:4212-4+8:43+2:52
3. Sander Tonjer Fingarsen28:596+2:381:09:417-5+10:50+2:07
4. Anna-Thekla Tonjer14:034+1:181:23:446-1+11:35+0:45
5. Jørgen Glorvigen42:3921+27:042:06:2311+5+36:06+24:31
12Kongsberg OL / Ringsaker OK 12:06:25+36:08
1. Ingjerd Sommerstad20:2311+1:3920:2311+1:39
2. Synne Sommerstad Røste17:329+4:1737:558-3+5:56+4:17
3. Espen Røste36:0214+9:411:13:5711+3+15:06+9:10
4. Berit Røste31:0523+18:201:45:0216+5+32:53+17:47
5. Arne Røste21:237+5:482:06:2512-4+36:08+3:15
13Løten o-lag 42:11:54+41:37
1. Ole Hans Øie26:0119+7:1726:0119+7:17
2. Helge Storsveen29:0724+15:5255:0823+4+23:09+15:52
3. Marius Øie29:268+3:051:24:3417-6+25:43+2:34
4. Herman Bakke25:1517+12:301:49:4918+1+37:40+11:57
5. Nina Smestad22:058+6:302:11:5413-5+41:37+3:57
14Lillehammer OK 12:11:58+41:41
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien20:047+1:2020:047+1:20
2. Valborg Madslien13:182+0:0333:223-4+1:23+0:03
3. Andreas Svingheim Magerøy26:21159:432-1+0:52-0:31
4. Kjell Bratbergsengen23:2216+10:371:23:054+2+10:56+10:04
5. Paul Erik Hattestad48:5324+33:182:11:5814+10+41:41+30:45
15Odal OL - Orientering 12:14:52+44:35
1. Anders Lohne Aarstad27:0423+8:2027:0423+8:20
2. Oda Aarstad23:5322+10:3850:5722-1+18:58+10:38
3. Sondre Skytteren39:1418+12:531:30:11220+31:20+12:22
4. Emil Skytteren27:0220+14:171:57:1323+1+45:04+13:44
5. Øyvind Steinbekken17:392+2:042:14:5215-8+44:35-0:29
16Løten o-lag 22:16:45+46:28
1. Evine Westli Andersen20:036+1:1920:036+1:19
2. Einar Stensby20:4817+7:3340:5113+7+8:52+7:33
3. Iver Hyttebakk45:3123+19:101:26:2219+6+27:31+18:39
4. Elin Bergseng18:3110+5:461:44:5315-4+32:44+5:13
5. Arvid Bratlie31:5218+16:172:16:4516+1+46:28+13:44
17Odal OL - Orientering 22:19:25+49:08
1. Per Ivar Sveheim26:1820+7:3426:1820+7:34
2. Ole Kristian Steinbekken18:3014+5:1544:4817-3+12:49+5:15
3. Henrik Åserud Sørensen40:3719+14:161:25:2518+1+26:34+13:45
4. Heidi Lohne25:3618+12:511:51:0120+2+38:52+12:18
5. Martin Skytteren28:2414+12:492:19:2517-3+49:08+10:16
18Førde / Bækkelaget / Lillehammer2:19:33+49:16
1. Kari Svingheim22:3714+3:5322:3714+3:53
2. Kai Funderud18:0110+4:4640:3810-4+8:39+4:46
3. Vegard Ølstad Dalberg30:1111+3:501:10:49100+11:58+3:19
4. Johan Magerøy28:3021+15:451:39:1913+3+27:10+15:12
5. Anna Karine Svare40:1420+24:392:19:3318+5+49:16+22:06
19Løten o-lag 32:21:09+50:52
1. Bent Ove Barmoen Rinden26:2421+7:4026:2421+7:40
2. Eli Stensli21:1718+8:0247:41210+15:42+8:02
3. Martin Alfei49:2424+23:031:37:0523+2+38:14+22:32
4. Torgeir Volden18:4711+6:021:55:5222-1+43:43+5:29
5. Kristian Storsveen25:1713+9:422:21:0919-3+50:52+7:09
20Vang OL 42:21:36+51:19
1. Stein Arne Negård24:4017+5:5624:4017+5:56
2. Knut Skjeset18:0211+4:4742:4215-2+10:43+4:47
3. Fredrik Sveen43:4622+17:251:26:2820+5+27:37+16:54
4. Laila Sørlien26:4119+13:561:53:0921+1+41:00+13:23
5. Yngvild Malmo28:2715+12:522:21:3620-1+51:19+10:19
21Bækkelagets SK / Snertingdal IF 2:26:28+56:11
1. Frode Ødegårdstuen20:2512+1:4120:2512+1:41
2. Unn Mette Klopbakken20:1416+6:5940:3911-1+8:40+6:59
3. Eskil Sande Gullord29:459+3:241:10:248-3+11:33+2:53
4. Erik Hasli28:5022+16:051:39:1412+4+27:05+15:32
5. Lars Wallin47:1423+31:392:26:2821+9+56:11+29:06
22Lunderseter / Odal / Eidskog OL 2:28:55+58:38
1. Tormod Aamodt44:3724+25:5344:3724+25:53
2. Kari Vikerhaugen26:0523+12:501:10:42240+38:43+12:50
3. Eivind Lande30:0510+3:441:40:47240+41:56+3:13
4. Ragnar Lande17:338+4:481:58:20240+46:11+4:15
5. Lene Margrethe Sætaberget30:3517+15:002:28:5522-2+58:38+12:27
23Hamar OK 32:29:03+58:46
1. Erik Grøndalen24:2815+5:4424:2815+5:44
2. Anne-Guri Jevne22:3820+9:2347:0620+5+15:07+9:23
3. Terje Gudbrandsen41:0120+14:401:28:0721+1+29:16+14:09
4. Terje Malm22:2514+9:401:50:3219-2+38:23+9:07
5. Kamilla Lome38:3119+22:562:29:0323+4+58:46+20:23
24Snertingdal IF Orientering 12:29:05+58:48
1. Anders Kvamme Felde26:5822+8:1426:5822+8:14
2. Anita Stenseth18:5215+5:3745:5019-3+13:51+5:37
3. Michael Sætvedt36:3215+10:111:22:2215-4+23:31+9:40
4. Erik Wallin23:0915+10:241:45:3117+2+33:22+9:51
5. Jan-Erik Boday43:3422+27:592:29:0524+7+58:48+25:26
25Nydalens SK / Gjø-Vard OL 22:26:42+56:25
1. Kjersti Gullord42:2026+23:3642:2026+23:36
2. Ann-Magritt Sande36:3126+23:161:18:51260+46:52+23:16
3. Sondre Sande Gullord30:4225+4:211:49:33260+50:42+3:50
4. Terje Gullord13:5925+1:142:03:32260+51:23+0:41
5. Kjell Harald Gullord23:1025+7:352:26:4225-1+56:25+5:02
26OL Toten-Troll 32:40:28+1:10:11
1. Eldrid Hågård Aas30:4525+12:0130:4525+12:01
2. Johannes Bjørke Sollien28:0725+14:5258:52250+26:53+14:52
3. Sigurd Kvamme35:2626+9:051:34:18250+35:27+8:34
4. Hilde Solli Kvikstad28:1826+15:332:02:36250+50:27+15:00
5. Kjersti Småstuen37:5226+22:172:40:2826+1+1:10:11+19:44
Hamar OK 2diskvalifisert
1. Ole Christian Bangdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tommy Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Nina Søndmørdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Mona Lomediskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL / Ringsaker OK 132:40
1. Simen Antonsen16:212+0:0116:212+0:01
2. Simen Sommerstad Røste16:192+0:2232:401-1-0:01
2Lillehammer OK 132:57+0:17
1. Magnhild Kleppa Madslien17:003+0:4017:003+0:40
2. Eirik Olsen Kirkevik15:57132:572-1+0:17-0:23
3OL Toten-Troll 133:36+0:56
1. Ole Solli Kvikstad17:114+0:5117:114+0:51
2. Amund Flaskerud16:253+0:2833:363-1+0:56+0:05
4Eidskog OL 137:23+4:43
1. Asbjørn Lande16:20116:201
2. Aleksander Tangen Holtet21:034+5:0637:234+3+4:43+4:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor