Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 15 november 2017

Lang-A

4 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL50:1410:50
2Håkon KornmoPorsgrunn OL59:04+8:5012:45
3Iver RingheimLarvik OK59:06+8:5212:45
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL59:08+8:5412:46
5Helge GisholtOK Skeidi1:03:03+12:4913:37
6Dag AusenPorsgrunn OL1:06:22+16:0814:20
7Arne Kierulf DirdalLarvik OK1:06:33+16:1914:22
8Halvard KornmoPorsgrunn OL1:09:52+19:3815:05
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:16:00+25:4616:24
10Ingrid UndstadLarvik OK1:17:52+27:3816:49
11Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:29:09+38:5519:15
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Jesper FlogstadIL Haukenikke startet
Sindre R HoltHedrum OLikke startet
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet

Kort-A

2 950 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum OL39:5713:32
2Per Henrik ZagarLarvik OK39:59+0:0213:33
3Tom KristensenLarvik OK40:08+0:1113:36
4Ole Edvard HjortlandLarvik OK40:25+0:2813:42
5Hilde VassendPorsgrunn OL40:45+0:4813:48
6Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL40:47+0:5013:49
7Espen RaastadSkien OK40:48+0:5113:49
8Kristin Melby JacobsenLardal OL41:04+1:0713:55
9Une HoltermannPorsgrunn OL41:06+1:0913:55
10Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL41:47+1:5014:09
11Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42:08+2:1114:16
12Roger LysnesHedrum OL42:15+2:1814:19
13Espen JohnsenHedrum OL46:27+6:3015:44
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL46:29+6:3215:45
15Thomas BrodinPorsgrunn OL46:47+6:5015:51
16Ian RingheimOL Trollo49:25+9:2816:45
17Ida Vår DirdalLarvik OK53:36+13:3918:10
18Kåre ThorbjørnsenLarvik OK57:26+17:2919:28
19Ragnar HillestadLardal OL1:01:40+21:4320:54
20Atle RemmePorsgrunn OL1:01:54+21:5720:58
21Elling AakreAndebu IL1:08:49+28:5223:19
Per Øystein AndersenLarvik OKbrutt
Elin BordøyHedrum OLbrutt
Magnus BrodinPorsgrunn OLbrutt
Helge FossheimHedrum OLbrutt
Tone Sølie LysnesHedrum OLbrutt
Tom SagaSkien OKbrutt
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Bjørn LiePorsgrunn OLikke startet
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

C-løype

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iril RingheimLarvik OK30:5517:58
2Sigrid Bakken HamreLarvik OK30:56+0:0117:59
3Celine Vik OlsenLarvik OK39:34+8:3923:00
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidiikke startet
Eli KlovningPorsgrunn OLikke startet
Magne KlovningPorsgrunn OLikke startet
Rita RaastadSkien OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor