Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Vindbjart
Dato: tirsdag 11 september 2018

N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjørnar Omdal StølenIL Vindbjartutenfor konkurranse

C

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene BeråsIL Vindbjart32:4914:16
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK41:25+8:3618:00
3Magne Reier JørgensenKristiansand OK41:41+8:5218:07
4Helle HodneOddersjaa SSK43:21+10:3218:50
5Bjørn A. SchouOK Sør44:45+11:5619:27
6Arild TelstøIL Vindbjart51:20+18:3122:19
7Marcus Omdal TharaldsenIL Vindbjart51:58+19:0922:35
8Gudveig JørundlandOK Sør59:06+26:1725:41
9Solveig SchouOK Sør1:06:49+34:0029:03
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

A-kort

3 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK44:0014:40
2Dag SørensenIL Vindbjart55:30+11:3018:30
3Roar MyhreKristiansand OK56:10+12:1018:43
4Mette MestadTorridal IL56:25+12:2518:48
5Torkild EivindsonIL Vindbjart57:43+13:4319:14
6Jonnny BeråsIL Vindbjart58:28+14:2819:29
7Torunn Omdal StølenIL Vindbjart1:00:35+16:3520:11
8Fredrik B. OrdingIL Høvdingen1:01:48+17:4820:36
9Ole Harald MyklandIL Vindbjart1:03:34+19:3421:11
10Benedicte BeckmannKristiansand OK1:04:38+20:3821:32
11Øyvin SimonsenIL Imås1:04:50+20:5021:36
12Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1:05:37+21:3721:52
13Kåre DanielsenOddersjaa SSK1:07:35+23:3522:31
14Margrethe Omdal HildebrandtIL Vindbjart1:11:43+27:4323:54
15Ove KjetsåOtra IL1:15:49+31:4925:16
16Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1:21:00+37:0027:00
17Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK1:22:05+38:0527:21
18Jon BjørgumIL Vindbjart1:31:58+47:5830:39
19Torun LynnebakkenKristiansand OK1:32:01+48:0130:40
20Sigmund SalthaugKristiansand OK1:35:18+51:1831:46
21Terje WoldOK Sør1:39:58+55:5833:19
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Bjarne FærestrandKristiansand OKdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Eirik HodnemyrIL Vindbjartdiskvalifisert
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert
Rune KittelsenKristiansand OKikke startet

A-lang

4 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK46:4711:24
2Brage TakleKristiansand OK53:17+6:3012:59
3Stein-Erik ScheieOK Sør54:26+7:3913:16
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK57:31+10:4414:01
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK59:18+12:3114:27
6Arild IsaksenIL Vindbjart1:00:19+13:3214:42
7Øivind SæbøKristiansand OK1:01:10+14:2314:55
8Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:03:28+16:4115:28
9Terje MyklandIL Vindbjart1:04:45+17:5815:47
10Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:05:06+18:1915:52
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1:05:21+18:3415:56
12Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1:12:01+25:1417:33
13Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1:12:08+25:2117:35
14Gro BørteKristiansand OK1:32:59+46:1222:40
Erlend Odd BergeKristiansand OKdiskvalifisert
Geir KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Håvard TelstøEtnedal ILdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor