Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hannah DamsgaardHisøy OK8:049:10
0Ingrid DamsgaardHisøy OK13:2215:11
0Julia DamsgaardHisøy OK6:307:23
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering13:1415:02

D 11-12

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK22:5210:12
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering35:21+12:2915:46

D 13-14

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35:4013:33
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering35:44+0:0413:35

D 15-16

3 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering42:1913:49
2Kristine NygårdBirkenes IL48:03+5:4415:42
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49:58+7:3916:19
4Julie ChristiansenKristiansand OK56:02+13:4318:18
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:19:08+36:4925:51

D 17-B

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EllegaardVang OL56:2921:28
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKikke startet

D 17-C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aileen RundeKristiansand OK37:4916:52
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 17-20

3 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK53:3314:14
2Kristin MestadTorridal IL53:38+0:0514:15
3Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:20:53+27:2021:30
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet

D 21-

6 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK1:10:4211:14
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1:12:13+1:3111:28
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:16:38+5:5612:11

D 45-

3 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK55:2614:44
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL56:22+0:5614:59
Emma Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert

D 55-

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK44:0314:23

D 60-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL40:0913:07
2Bente MestadTorridal IL49:15+9:0616:05
3Siri BjorvandBirkenes IL51:31+11:2216:50

D 70-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert

D 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1:30:0134:13

H 13-14

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås36:3813:55
Fredrik PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering28:0312:31
2Elias SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering33:41+5:3815:02

H 15-16

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK34:039:03
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK36:41+2:389:45
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK40:51+6:4810:51
4Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering42:01+7:5811:10
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering46:11+12:0812:16
6Erlend Odd BergeKristiansand OK51:21+17:1813:39

H 17-A kort

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1:00:3216:05
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:06:48+6:1617:45

H 17-B

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør40:5915:34
2Tony HalsallOtra IL50:07+9:0819:03

H 17-20

6 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK54:238:38
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:01:08+6:459:43
3David RundeKristiansand OK1:02:50+8:279:59
4Kristian PyttenKristiansand OK1:06:35+12:1210:35
5Anders VestølVegårshei IL1:06:41+12:1810:36
6Einar EkelandOddersjaa SSK1:10:11+15:4811:09
7John Olav RundeKristiansand OK1:25:00+30:3713:30
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:33:44+39:2114:54

H 21-

9 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:10:017:27
2Håvard WedegeKristiansand OK1:16:04+6:038:06
3Vegard DanielsenKristiansand OK1:18:20+8:198:21
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:24:25+14:248:59
5Jostein MoeTorridal IL1:28:44+18:439:27
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:37:20+27:1910:22
7Tor ÅmdalKristiansand OK1:41:46+31:4510:50
8Stein-Erik ScheieOK Sør2:04:45+54:4413:17

H 35-

6 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Arne HålandOK Sør1:41:3516:08
2Øyvind TerkelsenHope IL2:46:40+1:05:0526:29

H 45-

6 290 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma1:07:4810:46
2Mads Henrik SandnesHope IL1:17:50+10:0212:22
3Helge FossøyØyestad IF allianse1:17:58+10:1012:23
4Erling FredriksenIF Trauma1:18:43+10:5512:30
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1:18:47+10:5912:31
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1:22:05+14:1713:02
7Ola SløgedalMarnardal IL1:22:13+14:2513:04
8Ole Petter VestølVegårshei IL1:24:53+17:0513:29
9Per Kristian TømtIL Imås1:29:20+21:3214:12
10Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1:31:22+23:3414:31
11Harald EikKristiansand OK1:35:42+27:5415:12
12Geir BråtenVegårshei IL1:37:49+30:0115:33
13Ernst PyttenKristiansand OK1:38:54+31:0615:43
14Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1:46:58+39:1017:00

H 55-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK40:1110:41
2Øivind SæbøKristiansand OK44:42+4:3111:53
3Torbjørn VaajeAustre Moland IL50:05+9:5413:19
4Lars Peder VaajeMarnardal IL51:20+11:0913:39
5Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1:09:58+29:4718:36

H 60-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK43:0811:28
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43:18+0:1011:30
3Jack BjørnsenKristiansand OK45:46+2:3812:10
4John HansenKristiansand OK45:59+2:5112:13
5Glenn Ager-WickKristiansand OK49:27+6:1913:09

H 65-

3 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør41:2213:31
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46:23+5:0115:09

H 70-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering44:2514:30
2Arne Kristian SkiftenesIL Imås53:13+8:4817:23
3Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1:03:22+18:5720:42

H 75-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering48:5718:36
2Ronald BjervaDrangedal OL52:57+4:0020:07

H 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør1:29:0533:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor