Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: tirsdag 14 august 2018

Damer - kort løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK28:55
2Anne Karin RibeKristiansand OK30:23+1:28
2¿aneta TomaszewskaNOTEAM30:23+1:28
4Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK31:26+2:31
5Solveig SchouOK Sør33:10+4:15
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK35:17+6:22
7Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK38:21+9:26
8Ingunn GåsværTorridal IL39:43+10:48
9Gudveig JørundlandOK Sør46:27+17:32
Siri Skyggeløper BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege Hennig LundeOK Sør25:19
2Kristin MestadTorridal IL28:03+2:44
3Ane RibeSøgne og Songdalen OK29:49+4:30
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK31:20+6:01
5Linn Carina DalandKristiansand OK32:10+6:51
6Gro  BørteKristiansand OK42:49+17:30
Kari Timenes LaugenIL Imåsdiskvalifisert
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Janne BjorvandOddersjaa SSKikke startet
Torun LynnebakkenKristiansand OKikke startet

Damer - lang løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingvild OfstadBUL Tromsødiskvalifisert
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer - kort løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre DanielsenOddersjaa SSK25:12
2Martin HaugenKristiansand OK28:27+3:15
3Brage BjorvandOddersjaa SSK29:24+4:12
4Bjørn A. SchouOK Sør31:24+6:12
5Einar JørundlandOK Sør34:42+9:30
6Floke BredlandSøgne og Songdalen OK35:17+10:05
7Audun KjøstvedtIL Høvdingen38:04+12:52
8Sigmund SalthaugKristiansand OK39:48+14:36
Harald VingerhagenKristiansand OKdiskvalifisert
Bart VergeylenKristiansand OKikke startet

Herrer - mellomlang løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John HansenKristiansand OK24:24
2Bjarne FærestrandKristiansand OK24:50+0:26
3Nils Arne JohannessenKristiansand OK25:58+1:34
4Roar MyhreKristiansand OK27:00+2:36
5Kristen RibeKristiansand OK27:52+3:28
6Rune KittelsenKristiansand OK29:48+5:24
7Reidar SæstadKristiansand OK31:01+6:37
8Dagfinn HaarrOddersjaa SSK32:11+7:47
9Øivind StenstadOddersjaa SSK32:32+8:08
10Jan Petter LaugenIL Imås33:24+9:00
11Nils Egil JohannessenIL Høvdingen35:18+10:54
12Magne Reier JørgensenKristiansand OK36:19+11:55
13Erik HodneOddersjaa SSK41:15+16:51

Herrer - lang løype

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK28:47
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK29:04+0:17
3Stein-Erik ScheieOK Sør30:04+1:17
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30:55+2:08
5Fred-Arne SivertsenKristiansand OK32:27+3:40
6Morten CowardOK Sør33:06+4:19
7Erlend Odd BergeKristiansand OK33:29+4:42
8Espen CowardKristiansand OK34:00+5:13
9Tor ÅmdalKristiansand OK35:16+6:29
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK35:31+6:44
11Svein WigemyrOddersjaa SSK35:55+7:08
12Knut AurebekkTorridal IL36:12+7:25
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK38:16+9:29
14Øyvind MikkelsenKristiansand OK39:24+10:37
15Geir  KristiansenKristiansand OK42:05+13:18
16Stein CowardOK Sør44:29+15:42
17Lars Peder VaajeMarnardal IL44:44+15:57
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKikke startet

Nybegynnerløype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Hennig LundeOK Sør8:48
2Fredrik Hennig LundeOK Sør15:30+6:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor