Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: tirsdag 19 juni 2018

Damer 1

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren AanonsenØyestad IF allianse38:29

Damer 2

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marita AanonsenØyestad IF allianse43:42
2Rikke WernersenØyestad IF allianse46:20+2:38

Damer 3

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48:16
2Kristin MestadTorridal IL48:52+0:36
3Siri ØkstadOddersjaa SSK50:13+1:57

Damer 4

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette MestadTorridal IL42:46
2Bente MestadTorridal IL49:03+6:17
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK54:55+12:09
4Linn Carina DalandKristiansand OK1:08:24+25:38

Damer 5

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK48:44
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:08:47+20:03

Herrer 3

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL39:01
2Bjørn A. SchouOK Sør50:51+11:50
3Roald OmdalIL Vindbjart51:26+12:25
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen55:16+16:15

Herrer 4

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK40:16
2Glenn AgervikKristiansand OK42:49+2:33
3Trygve LølandBirkenes IL45:03+4:47
4John Olav RundeKristiansand OK48:54+8:38
5Kjell SandåkerIL Imås48:55+8:39
6Jon Terje EkelandOddersjaa SSK51:40+11:24
7Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse52:00+11:44
8Per W. TorgersenOddersjaa SSK54:45+14:29
9Ove KjetsåOtra IL54:54+14:38
10Helge KristensenOK Sør1:00:04+19:48
11Øyvin SimonsenIL Imås1:00:42+20:26
12Widar Taxth LølandHisøy OK1:06:32+26:16
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer 5

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart39:47
2Vegard DanielsenKristiansand OK41:41+1:54
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK51:07+11:20
4Marius PyttenKristiansand OK51:38+11:51
5Finn Terje UbergKristiansand OK52:08+12:21
6Halvor VassbøIL Vindbjart56:56+17:09
7Kenneth SkarsteinOtra IL1:01:05+21:18
8Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen1:18:42+38:55
9Tov RambergOL Tønsberg og omegn1:48:28+1:08:41
10Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn1:48:35+1:08:48
Ørjan Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor