Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 12 juni 2018

D/H lang (A-nivå)

3 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK38:119:47
2Marianne AndersenKristiansand OK44:45+6:3411:28
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK45:05+6:5411:33
4Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK47:11+9:0012:05
5Vetle LynnebakkenKristiansand OK47:31+9:2012:11
6Ulrik ThistedKristiansand OK48:05+9:5412:19
7Jon BjørgumKristiansand OK48:43+10:3212:29
8Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering51:59+13:4813:19
9Stein-Erik ScheieOK Sør54:55+16:4414:04
10Asle ÅsmulBirkenes IL55:09+16:5814:08
11Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering55:28+17:1714:13
12Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56:37+18:2614:31
13Christina WhiteSøgne og Songdalen OK56:45+18:3414:33
14Lars Audun HadlandOddersjaa SSK57:51+19:4014:50
15Knut AurebekkTorridal IL57:52+19:4114:50
16Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:01:29+23:1815:45
17Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:02:59+24:4816:08
18Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1:03:18+25:0716:13
19Roar MyhreKristiansand OK1:04:01+25:5016:24
20Paul JensenBirkenes IL1:07:05+28:5417:12
21Øyvind SæbøKristiansand OK1:16:17+38:0619:33
Asgeir JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Jostein MoeTorridal ILikke startet
John Olav RundeKristiansand OKikke startet

D/H mellomlang (A-nivå)

2 800 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK28:5010:17
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30:25+1:3510:51
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK33:52+5:0212:05
4Bjarne FærestrandKristiansand OK34:53+6:0312:27
5Jan BlandkjennKristiansand OK35:33+6:4312:41
6Trygve Børte NomelandKristiansand OK35:37+6:4712:43
7Dag MoeKristiansand OK35:41+6:5112:44
8Jack BjørnsenKristiansand OK37:16+8:2613:18
9Øyvind TorgersenKristiansand OK37:48+8:5813:30
10Harald EikKristiansand OK37:58+9:0813:33
11Einar EkelandOddersjaa SSK39:05+10:1513:57
12Nils Arne JohannessenKristiansand OK39:11+10:2113:59
13Harald VingerhagenKristiansand OK39:53+11:0314:14
14Glenn Ager-WickKristiansand OK44:02+15:1215:43
15Bente MestadTorridal IL44:04+15:1415:44
16Fredrik B. OrdingIL Høvdingen44:26+15:3615:52
17Geir Inge JeruldsenØyestad IF allianse44:38+15:4815:56
18Jon Terje EkelandOddersjaa SSK45:11+16:2116:08
19Målfrid KonstKristiansand OK45:35+16:4516:16
20Mette MestadTorridal IL45:52+17:0216:22
21Øyvin SimonsenIL Imås46:27+17:3716:35
22Ragnhild HaldKristiansand OK47:52+19:0217:05
23Trygve LølandBirkenes IL48:29+19:3917:18
24Morten CowardOK Sør49:21+20:3117:37
25Gro BørteKristiansand OK50:37+21:4718:04
26Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse50:54+22:0418:10
27Øyvind MikkelsenKristiansand OK50:56+22:0618:11
28Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK51:42+22:5218:27
29Reidar SæstadKristiansand OK52:23+23:3318:42
30Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK52:42+23:5218:49
31Geir KristiansenKristiansand OK52:47+23:5718:51
32Stein CowardOK Sør53:11+24:2118:59
33Dagfinn HaarrOddersjaa SSK53:13+24:2319:00
34Linn Carina DalandKristiansand OK56:17+27:2720:06
35Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering57:17+28:2720:27
36Siri ØkstadOddersjaa SSK58:06+29:1620:45
37Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:00:29+31:3921:36
38Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:06:32+37:4223:45
39Jan MathiassonMalmø OK1:10:00+41:1025:00
40Torun LynnebakkenKristiansand OK1:20:56+52:0628:54
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert
Rolf MikkelsenIL Imåsdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert
Tuva HepburnKristiansand OKikke startet

D/H mellom (B-nivå)

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK47:5222:47
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48:24+0:3223:02
3Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering56:49+8:5727:03
4Sigmund SalthaugKristiansand OK57:02+9:1027:09
5Signe HeivollSøgne og Songdalen OK57:39+9:4727:27
6Kirsten SalthaugKristiansand OK1:06:31+18:3931:40
7Odd JakobsenKristiansand OK1:18:08+30:1637:12
8Hanne HermansenKristiansand OK1:18:09+30:1737:12
9Adriana EikKristiansand OK1:29:52+42:0042:47
Vetle BergKristiansand OKdiskvalifisert
Tobias KvarsnesKristiansand OKdiskvalifisert

D/H kort (C-nivå)

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn  SchouOK Sør21:1414:09
2Lars KostølKristiansand OK22:34+1:2015:02
3Solveig SchouOK Sør24:09+2:5516:06
4Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK30:49+9:3520:32
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

D/H nybegynner (N-nivå)

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Aurebekk UdøTorridal ILfullført
Linea DalandKristiansand OKfullført
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OKfullført
Marie HenriksenSøgne og Songdalen OKfullført
Andreas HolmeKristiansand OKfullført
Kasper HottKristiansand OKfullført
Erlend Særlid NessKristiansand OKfullført
Tuva UdøTorridal ILfullført
Signe Emilie -Kristiansand OKdiskvalifisert
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor