Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Torridal IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Målfrid KonstKristiansand OK18:38
2Linn Carina DalandKristiansand OK18:59+0:21
3Gro BørteKristiansand OK19:41+1:03
4Adriana EikKristiansand OK27:54+9:16
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri BjorvandBirkenes IL19:28
2Ragnhild HaldKristiansand OK20:39+1:11
3Inger Aurebekk UdøTorridal23:16+3:48
4Anne Marie EkelandOddersjaa SSK23:40+4:12
5Gudveig JørundlandOK Sør32:08+12:40
6Ingvild MulenKristiansand OK34:27+14:59

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asgeir R JensenBirkenes IL13:40
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14:01+0:21
3Stein-Erik ScheieOK Sør15:19+1:39
4Vegard DanielsenKristiansand OK15:37+1:57
5Jon BjørgumKristiansand OK15:44+2:04
6Morten CowardOK Sør16:05+2:25
7Jon Terje EkelandOddersjaa SSK16:29+2:49
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK16:59+3:19
9Rune SkogerbøIL Vindbjart17:08+3:28
10Paul JensenBirkenes IL17:52+4:12
11Harald EikKristiansand OK19:11+5:31
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKikke startet
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan BlandkjennKristiansand OK15:38
2John HansenKristiansand OK16:17+0:39
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK16:23+0:45
4Jack BjørnsenKristiansand OK17:54+2:16
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK18:17+2:39
6Dagfinn HaarrOddersjaa SSK20:07+4:29
7Øyvind -Kristiansand OK21:14+5:36
7Øyvind TorgersenKristiansand OK21:14+5:36
8Stein CowardOK Sør21:49+6:11
9Rune KittelsenKristiansand OK21:58+6:20
10Helge KristensenOK Sør22:36+6:58
11Einar JørundlandOK Sør31:10+15:32

H 12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage BjorvandOddersjaa SSK19:28
2Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK30:07+10:39

D 12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK23:57

H 13-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK13:36
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK14:04+0:28
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK14:53+1:17
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK17:47+4:11

D 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK18:36
2Tina BoothKristiansand OK19:18+0:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor