Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Erik Balchens Minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: søndag 3 juni 2018

N-åpen

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sereina SnerthammerKristiansand OK29:0018:07
0Linnea DalandKristiansand OK29:0018:07
0Martin BalchenOddersjaa SSK19:1011:58
Tobias TøråKristiansand OKikke startet
Brage BjorvandOddersjaa SSKikke startet

D 10-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK23:3510:15

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adeline SlettebøeKristiansand OK31:5319:55

D 13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK28:5112:32

D 15-16

3 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKikke startet

D 15-16B

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKikke startet

D 17-A kort

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje BøenKristiansand OK36:2513:00
2Una Glende JansonKristiansand OK36:32+0:0713:02
3May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK54:42+18:1719:32

D 17-B

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari BirkelandBirkenes IL50:4722:04

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriana EikKristiansand OK32:4314:13

D 17-N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK44:5328:03

D 17-20

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina R BøckmanKristiansand OK43:5312:11
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK44:39+0:4612:24

D 21-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK41:4811:36
Janne BjorvandOddersjaa SSKbrutt

D 40-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL51:0414:11
2Målfrid KonstKristiansand OK51:55+0:5114:25
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D 60-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering38:2213:42

D 70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås45:0916:07
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:01:43+16:3422:02
3Gudveig JørundlandOK Sør1:04:55+19:4623:11

H 13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik PyttenKristiansand OK43:3518:56

H 15-16

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK30:588:36
2Erlend Odd BergeKristiansand OK41:40+10:4211:34

H 17-A kort

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lasse HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 17-B

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bart VergeylenKristiansand OKikke startet

H 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tor Svein LangåsOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 17-20

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenKristiansand OK37:568:04
2Anders VestølVegårshei IL39:46+1:508:27
3Marius PyttenKristiansand OK41:20+3:248:47
4David RundeKristiansand OK42:04+4:088:57
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK51:16+13:2010:54
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet

H 21-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK37:027:52
2Jostein MoeTorridal IL38:58+1:568:17
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK41:33+4:318:50
4Olav  VestølVegårshei IL46:21+9:199:51
5Ørjan Svaland AasKristiansand OK57:44+20:4212:17
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKikke startet

H 40-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ernst PyttenKristiansand OK42:5511:55
2Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK43:18+0:2312:01
3Harald EikKristiansand OK48:42+5:4713:31
Per Kristian TømtIL Imåsikke startet

H 50-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK33:059:11
2Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK48:16+15:1113:24
3Lars Peder VaajeMarnardal IL48:22+15:1713:26
4Glenn Ager-WickKristiansand OK51:50+18:4514:23
5Ole Petter VestølVegårshei IL1:04:55+31:5018:01
Oluf BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert
Jan MathiasenMalmødiskvalifisert
Einar Krafft MyhrenHisøy OKikke startet

H 60-

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK26:089:20
2Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering29:12+3:0410:25
3Dag MoeKristiansand OK29:21+3:1310:28
4Kjell SandåkerIL Imås29:28+3:2010:31
5Bjørn StormoenBirkenes IL33:17+7:0911:53
6Per LarsenKristiansand OK35:29+9:2112:40
7Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK36:40+10:3213:05
8Øyvin SimonsenIL Imås37:57+11:4913:33
9Magne Reier JørgensenKristiansand OK44:43+18:3515:58
10Dagfinn HaarrOddersjaa SSK52:15+26:0718:39
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Jostein KorsvikOK Sørikke startet

H 70-

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38:2313:42
2Jan Petter LaugenIL Imås40:02+1:3914:17
3Arild TelstøIL Vindbjart1:02:09+23:4622:11
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen1:12:54+34:3126:02
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Magne MoyOK Sørikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor