Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Vindbjart
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (2 svar)

N

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren BjørkIL Vindbjart1:12:5545:34
0Oda GaustadIL Vindbjart1:13:2645:53
0Sondre KaaseIL Vindbjart22:3814:08
0Vetle KaaseIL Vindbjart33:1820:48
0Bjørnar Omdal StølenIL Vindbjart26:4616:43
0Håvard Omdal StølenIL Vindbjart26:4616:43

C

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine GautestadIL Vindbjart36:3314:37
2Camilla  NygaardIL Vindbjart39:24+2:5115:45
3Eirik HodnemyrIL Vindbjart39:43+3:1015:53
4Knut Inge LarsenIL Vindbjart40:49+4:1616:19
5Thea NygaardIL Vindbjart40:53+4:2016:21
6Johnny TveitIL Vindbjart42:08+5:3516:51
7Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart44:37+8:0417:50
8Arild TelstøIL Vindbjart45:31+8:5818:12
9Gunnar EikelandIL Vindbjart47:19+10:4618:55
10Gudveig JørundlandOK Sør59:40+23:0723:52
11Tor SkomedalIL Vindbjart1:07:40+31:0727:04

A-kort

2 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK30:3110:31
2Trygve LølandBirkenes IL33:22+2:5111:30
3Mette MestadTorridal IL33:54+3:2311:41
4Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK36:47+6:1612:41
5Torkild EivindsonIL Vindbjart36:53+6:2212:43
6Bente MestadTorridal IL37:18+6:4712:51
7Torunn Omdal StølenIL Vindbjart37:53+7:2213:03
8Siri BjorvandBirkenes IL38:54+8:2313:24
9Terje MyklandIL Vindbjart40:06+9:3513:49
10Bjørn StormoenBirkenes IL40:47+10:1614:03
11Øyvin SimonsenIL Imås42:26+11:5514:37
12Ove KjetsåOtra IL45:06+14:3515:33
13Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK45:19+14:4815:37
14Fredrik OrdingIL Høvdingen46:07+15:3615:54
15Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK46:17+15:4615:57
16Tony HalsallOtra IL47:06+16:3516:14
17Ingvild MulenKristiansand OK47:11+16:4016:16
18Siri ØkstadOddersjaa SSK48:09+17:3816:36
19Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK52:40+22:0918:09
20Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1:10:35+40:0424:20
21Jon BjørgumIL Vindbjart1:17:35+47:0426:45
22Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK1:51:46+1:21:1538:32
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

A-lang

4 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK25:286:12
2Marius PyttenKristiansand OK28:30+3:026:57
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK31:06+5:387:35
4Marianne AndersenKristiansand OK31:08+5:407:35
5Jostein MoeTorridal IL33:37+8:098:11
6Brage TakleKristiansand OK36:05+10:378:48
7David RundeKristiansand OK36:22+10:548:52
8Halvor VassbøIL Vindbjart38:38+13:109:25
9Dag MoeKristiansand OK40:38+15:109:54
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK41:05+15:3710:01
11Jan BlandkjennKristiansand OK42:18+16:5010:19
12Sigurd Svaland AasBirkenes IL42:46+17:1810:25
13Arild IsaksenIL Vindbjart44:01+18:3310:44
14Stein-Erik ScheieOK Sør44:05+18:3710:45
15Steinar AasBirkenes IL44:17+18:4910:48
16Vetle LynnebakkenKristiansand OK44:38+19:1010:53
17Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK49:09+23:4111:59
18Jonny BeråsIL Vindbjart49:23+23:5512:02
19Svein WigemyrOddersjaa SSK49:52+24:2412:09
20Per W. TorgersenOddersjaa SSK50:57+25:2912:25
21Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51:24+25:5612:32
22Gro BørteKristiansand OK1:01:59+36:3115:07
23Birger SørlieIL Vindbjart1:07:07+41:3916:22
24Kate NordhagenIL Vindbjart1:14:39+49:1118:12
24Laila RustadIL Vindbjart1:14:39+49:1118:12
Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018