Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK26:2110:58
Tina BoothKristiansand OKdiskvalifisert

D 15-16

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK27:3911:28

D 17-

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK17:187:08
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK22:48+5:309:25
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK24:05+6:479:57
4Hege Hennig LundeOK Sør25:49+8:3110:40
5Silje BøenKristiansand OK25:58+8:4010:43
6Ane RibeSøgne og Songdalen OK30:22+13:0412:32
7Linn  Carina DalandKristiansand OK36:26+19:0815:03
8Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK57:17+39:5923:40

D 50-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK26:0810:53
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen42:09+16:0117:33
Anne Karin RibeKristiansand OKikke startet

D 60-

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK30:3312:46
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK44:44+14:1118:43
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKikke startet

D 70-

1 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK34:4027:17

H 13-14

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle BergKristiansand OK36:1815:11
2Jonas KvammeKristiansand OK36:27+0:0915:15
3Tobias KvarsnesKristiansand OK36:34+0:1615:17

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK18:267:40
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK20:22+1:568:29
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK21:36+3:109:00
4Erlend Odd BergeKristiansand OK22:59+4:339:34
5Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK28:04+9:3811:41
6Martin HaugenKristiansand OK43:04+24:3817:56

H 17-

2 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeTorridal IL15:526:33
2Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK16:56+1:046:59
3David RundeKristiansand OK17:05+1:137:03
4Vegard DanielsenKristiansand OK17:40+1:487:18
5Marius AurebekkKristiansand OK19:47+3:558:10
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK20:10+4:188:20
7Stein-Erik ScheieOK Sør22:02+6:109:06
7Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK22:02+6:109:06
9Svein SundeSøgne og Songdalen OK22:30+6:389:17
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK22:50+6:589:26
11Morten CowardOK Sør23:15+7:239:36
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK24:38+8:4610:10
13Nils Arne JohannessenKristiansand OK25:22+9:3010:28
14Odd-Anton HermansenKristiansand OK25:44+9:5210:38
15Espen Coward RefsnesOK Sør29:31+13:3912:11
16Magnus Frestad NygaardViaNova BIL30:47+14:5512:43
Petter JohannessenIL Høvdingenikke startet
Bart VergeylenKristiansand OKikke startet

H 50-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK22:109:14
2Jan BlandkjennKristiansand OK22:26+0:169:20
3Harald VingerhagenKristiansand OK22:41+0:319:27
4Knut AurebekkTorridal IL23:00+0:509:35
5Tore SundtjønnÅrvoll IL26:10+4:0010:54
6Robert CowardOK Sør36:40+14:3015:16
Lars Peder VaajeMarnardal ILikke startet

H 60-

2 410 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK23:029:33
2Kristen RibeKristiansand OK24:01+0:599:57
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK24:31+1:2910:10
4Øyvind TorgersenKristiansand OK31:38+8:3613:07
5Leif Otto TorjusenKristiansand OK33:45+10:4314:00
6Terje WoldOK Sør39:21+16:1916:19
7Per LarsenKristiansand OK40:14+17:1216:41
8Sigmund BegrKristiansand OK41:49+18:4717:21
9Erik HodneOddersjaa SSK42:47+19:4517:45
10Sigmund SalthaugKristiansand OK46:40+23:3819:21
11Terje UlebergOK Sør49:44+26:4220:38
Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert
Magne MoyOK Sørikke startet

H-16N

1 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage BjorvandOddersjaa SSK7:437:16
2Lars KostølKristiansand OK17:13+9:3016:14
Dag Jørgen MoeTorridal ILdiskvalifisert

H 70-

1 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen22:2017:35
2Bjørn A. SchouOK Sør24:15+1:5519:05
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H12

1 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK27:5321:57
2Fredrik IglebækOK Sør39:58+12:0531:28
Vebjørn BergKristiansand OKikke startet

H-bedr

2 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne FærestrandBroadnet22:319:20
2Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL24:27+1:5610:08
3Harald EikNikkelverket BIL25:25+2:5410:32
4Thorbjørn VærpPoint Taken26:47+4:1611:06
5Reidar SæstadDnB NOR33:23+10:5213:51

D-16N

1 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adeline SlettebøeKristiansand OK17:4816:47

D17N

1 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK22:4921:31

D-bedr

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL23:579:56
Adriana EikNikkelverket BILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor