Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 24 april 2018

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK20:35
2Tina BoothKristiansand OK23:14+2:39

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK20:36

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK17:48
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK17:59+0:11
3Hege Hennig LundeOK Sør18:24+0:36
4Silje BøenKristiansand OK20:13+2:25
5Gro BørteKristiansand OK23:13+5:25
6Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK24:19+6:31

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild HaldKristiansand OK23:41
2Gro EideOK Sør24:14+0:33
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL24:33+0:52
4Anne Marie EkelandOddersjaa SSK25:55+2:14
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen29:33+5:52
6Anne Karin RibeKristiansand OK30:52+7:11

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK21:11
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK25:27+4:16
3Solveig SchouOK Sør29:47+8:36
4Gudveig JørundlandOK Sør47:36+26:25

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle Breiteig BergKristiansand OK20:40

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK14:32
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK15:44+1:12
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17:20+2:48
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK18:30+3:58
5Martin HaugenKristiansand OK25:51+11:19

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK14:23
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK15:16+0:53
3Stein-Erik ScheieOK Sør15:32+1:09
4Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK16:02+1:39
5Svein SundeSøgne og Songdalen OK16:20+1:57
6Magnus Frestad NygaardViaNova BIL16:29+2:06
7Morten CowardOK Sør16:38+2:15
8Øyvind MikkelsenKristiansand OK17:28+3:05
9Kjell Arne HålandOK Sør18:01+3:38
10Odd-Anton HermansenKristiansand OK18:04+3:41
11Jsn Petter JohammessenIL Høvdingen19:22+4:59
12Bart VergeylenKristiansand OK26:27+12:04
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK15:41
2Jan BlandkjennKristiansand OK16:11+0:30
3Knut AurebekkTorridal IL18:15+2:34
4Lars Peder VaajeMarnardal IL20:27+4:46
5Robert CowardOK Sør24:06+8:25
6Jan EideOK Sør24:43+9:02
7Jørn StordalenOK Sør26:24+10:43

H 60-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag MoeKristiansand OK17:05
2Kristen RibeKristiansand OK18:21+1:16
3Jostein KorsvikOK Sør19:43+2:38
4Terje WoldOK Sør19:45+2:40
5Øystein HalvorsenKristiansand OK19:47+2:42
6Øyvind TorgersenKristiansand OK20:00+2:55
7Per W. TorgersenOddersjaa SSK20:04+2:59
8Per LarsenKristiansand OK21:43+4:38
9Sigmund SalthaugKristiansand OK24:25+7:20
10Leif Otto TorjusenKristiansand OK25:07+8:02
11Erik HodneOddersjaa SSK25:59+8:54
12Sigmund BergKristiansand OK29:35+12:30
13Magne MoyOK Sør29:51+12:46
14Einar JørundlandOK Sør33:19+16:14
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Hennig LundeOK Sør12:48

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn A. SchouOK Sør16:28
2Floke BredlandSøgne og Songdalen OK20:03+3:35
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen20:51+4:23
4Arild TelstøIL Vindbjart21:29+5:01

H12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn BergKristiansand OK15:05
2Jakob JohannessenKristiansand OK24:22+9:17

H-bedr

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen16:03
2Jack BjørnsenKristiansand OK16:49+0:46
3Oluf BøckmanKristiansand OK17:05+1:02
4Reidar SæstadDnB NOR20:06+4:03
5Harald EikKristiansand OK20:22+4:19
6Thorbjørn VærpPoint Taken22:31+6:28

D-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria TørumKristiansand OK15:04
2Serena SnerthamarKristiansand OK15:14+0:10

D12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK17:38

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Grete HitreskogKristiansand OKdiskvalifisert

D-bedr

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK17:23

D17K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Marie UndelandSturla, IF15:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor