Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 10 april 2018

D 13-14

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK21:5910:49
2Tina BoothKristiansand OK22:57+0:5811:18

D 17-

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK14:447:15
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK17:29+2:458:36
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK18:21+3:379:02
4Hege Hennig LundeOK Sør18:35+3:519:09
5Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK19:56+5:129:49
6Silje BøenKristiansand OK21:13+6:2910:27
7Ane RibeSøgne og Songdalen OK23:10+8:2611:24
8Inger SkjæveslandIF Trauma25:45+11:0112:41
9Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK26:41+11:5713:08
Linn-Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

2 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK22:1910:59
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK25:45+3:2612:41
3Gro EideOK Sør26:53+4:3413:14
4Anne Karin RibeKristiansand OK29:26+7:0714:29
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen30:10+7:5114:51
Unni MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK26:5613:16
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK27:09+0:1313:22

D 70-

1 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås17:0412:06
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK19:04+2:0013:31
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK28:39+11:3520:19

H 13-14

2 030 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle BergKristiansand OKikke startet

H 15-16

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK13:256:36
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK15:06+1:417:26
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK16:35+3:108:10
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK18:28+5:039:05
5Martin HaugenKristiansand OK20:23+6:5810:02

H 17-

2 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK10:405:15
2Vegard DanielsenKristiansand OK11:34+0:545:41
3Leiv terje ArnevikSøgne og Songdalen OK11:43+1:035:46
4Stig DalsørenKristiansand OK13:08+2:286:28
5Einar EkelandOddersjaa SSK13:47+3:076:47
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK13:54+3:146:50
7Stein-Erik ScheieOK Sør14:12+3:326:59
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14:58+4:187:22
9Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK15:33+4:537:39
10Magnar Stav JohanssenOK Sør15:53+5:137:49
11Espen Coward RefsnesOK Sør16:17+5:378:01
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK17:06+6:268:25
13Morten CowardOK Sør18:06+7:268:54
14Kjell Arne HålandOK Sør18:48+8:089:15
15Stig Erik ØrumRambøll26:34+15:5413:05
16Bart VergeylenKristiansand OK53:44+43:0426:28
Jan Petter JohannessenIL Høvdingendiskvalifisert

H 50-

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK15:097:27
2Harald VingerhagenKristiansand OK17:31+2:228:37
3Øivind SæbøKristiansand OK18:46+3:379:14
4Lars Peder VaajeMarnardal IL19:44+4:359:43
5Jan EideOK Sør22:22+7:1311:01
6Robert CowardOK Sør27:01+11:5213:18
Jørn StordalenOK Sørdiskvalifisert
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet

H 60-

2 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK16:288:06
2John HansenKristiansand OK16:51+0:238:18
3Kristen RibeKristiansand OK17:37+1:098:40
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK18:36+2:089:09
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18:43+2:159:13
6Jostein KorsvikOK Sør18:52+2:249:17
7Per W. TorgersenOddersjaa SSK19:08+2:409:25
8Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK19:58+3:309:50
8Terje WoldOK Sør19:58+3:309:50
10Per LarsenKristiansand OK21:37+5:0910:38
11Erik HodneOddersjaa SSK22:19+5:5110:59
12Øyvin SimonsenIL Imås25:05+8:3712:21
13Øyvind TorgersenKristiansand OK26:04+9:3612:50
14Sigmund BergKristiansand OK26:10+9:4212:53
15Terje UlebergOK Sør26:39+10:1113:07
16Magne MoyOK Sør26:53+10:2513:14

H-16N

930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK9:2710:09
2Marius EngerOK Sør14:45+5:1815:51
3Jakob Stav JohanssenOK Sør14:50+5:2315:56
4Fredrik IglebækOK Sør14:55+5:2816:02
5Peter Stav JohanssenOK Sør16:12+6:4517:25
6Adeline SlettebøeKristiansand OK17:52+8:2519:12
7Magnus Hennig LundeOK Sør19:08+9:4120:34
Jakob JohannessenKristiansand OKdiskvalifisert

H 70-

1 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen15:4611:10
2Jan Petter LaugenIL Imås15:49+0:0311:13
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK21:31+5:4515:15
4Bjørn A. SchouOK Sør22:00+6:1415:36
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen23:26+7:4016:37
6Einar JørundlandOK Sør24:55+9:0917:40
7Peter RosendahlIL Vindbjart26:24+10:3818:43

H12

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK15:2210:53

H-bedr

2 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL15:067:26
2Jack BjørnsenLøplabbet15:32+0:267:39
3Bjarne FærestrandBroadnet16:06+1:007:55
4Oluf BøckmanNikkelverket BIL16:40+1:348:12
5Harald EikNikkelverket BIL19:03+3:579:23
6Reidar SæstadDnB NOR19:26+4:209:34
7Thorbjørn VærpPoint Taken19:59+4:539:50
Steinar BergeNikkelverket BILdiskvalifisert

D12

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK20:4014:39

D17N

930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK29:3731:50

D-bedr

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK15:377:41
2Adriana EikKristiansand OK46:17+30:4022:47

D17K

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandSturla, IF15:0510:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor