Offisiell resultatliste for NM ski-o lang + alle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o lang + alle klasser
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: søndag 21 januar 2018

M 18 NJM

13 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuli PeltolaFinland1:12:045:13
2Henrik F. AasNorway1:12:45+0:415:16
3Isak JonssonNorway1:12:46+0:425:16
4Eskil FrøislandNorway1:14:16+2:125:22
5Tomi NykänenFinland1:14:42+2:385:24
6Jonatan StåhlSweden1:14:53+2:495:25
7Anton HänströmSweden1:18:52+6:485:42
8Sander PritsikEstonia1:24:10+12:066:05
9Gabriel LarssonSweden1:25:54+13:506:13
10Ragnar RoobaEstonia1:28:10+16:066:23
11Emils ZernisLatvia1:30:03+17:596:31
12Ugis Roberts BekerisLatvia1:33:44+21:406:47

W 18 NJM

10 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria HoskariFinland59:145:48
2Elin SchagerströmSweden1:00:48+1:345:57
3Marlin HaavengenNorway1:02:39+3:256:08
4Judita Traubait¿Lithuania1:03:11+3:576:11
5Ane Sofie KroghNorway1:03:13+3:596:11
6Aino RantalaFinland1:06:37+7:236:31
7Anna Ø. GravirNorway1:08:10+8:566:40
8Juste UmbrasaiteLithuania1:10:15+11:016:53
9Lotte Jauhojärvi MarkussenDenmark1:16:23+17:097:29
10Monika BadunaLatvia1:17:55+18:417:38
11Ellen BlennowSweden1:24:15+25:018:15
12Emelie BrudinSweden1:32:24+33:109:03

M 20 NJM

13 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidNorway1:03:194:35
2Elmeri ToivanenFinland1:05:20+2:014:44
3Robin SalenSweden1:07:09+3:504:51
4Simon ErikssonSweden1:12:19+9:005:14
5Edvin NordströmSweden1:15:55+12:365:30
6Henrik AsklöfFinland1:17:38+14:195:37
7Styrk Hundseid KamsvågNorway1:18:04+14:455:39
8Per Clemet WisløffNorway1:18:58+15:395:43
9Ignas AmbrazasLithuania1:19:00+15:415:43

W 20 NJM

10 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liisa NenonenFinland54:095:18
2Maiju KovanenFinland59:38+5:295:50
3Synne StrandNorway1:00:03+5:545:53
4Sofia BerglundSweden1:00:40+6:315:56
5Epp PaalbergEstonia1:01:28+7:196:01
6Tilla F. HennumNorway1:01:36+7:276:02
7Elin LundgrenSweden1:03:18+9:096:12
8Anne W. EikenNorway1:03:29+9:206:13
9Sofia WestinSweden1:05:26+11:176:24
10Migl¿ Sušinskait¿Lithuania1:09:51+15:426:50
11Kaisa RoobaEstonia1:10:07+15:586:52

D 21 NM WRE

10 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Barbro KvåleHadeland OL58:305:22
2Anna UlvensøenNTNUI59:07+0:375:25
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL1:01:06+2:365:36
4Stine Olsen KirkevikHamar OK1:01:56+3:265:40
5Doris KudreVärska OK Peko1:02:46+4:165:45
6Marta UlvensøenNTNUI1:03:18+4:485:48
7Evine Westli AndersenLøten o-lag1:04:36+6:065:55
8Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:05:26+6:566:00
9Hannele TonnaAsker Skiklubb1:07:48+9:186:13
10Synne BaklidKonnerud IL1:20:16+21:467:21
11Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:20:50+22:207:24
12Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1:22:55+24:257:36
13Gunhild HennumLierbygda OL1:26:40+28:107:57
14Anne MadslienNydalens SK1:30:01+31:318:15
15Helga HaverstadLierbygda OL1:48:05+49:359:54
16Vanja StaffOL Toten-Troll1:49:02+50:3210:00
17Tine TrømborgSande Sportsklubb2:01:58+1:03:2811:11
18Berit HorveiOL Tønsberg og omegn2:13:48+1:15:1812:16
19Hege TrømborgSande Sportsklubb2:21:23+1:22:5312:58
Zsuzsa FeyIL Tyrvingikke startet

H 21 NM WRE

16 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK1:14:134:23
2Øyvind WiggenByåsen IL1:20:33+6:204:45
3Jørgen MadslienNTNUI1:20:34+6:214:46
4Miska TervalaFinland1:21:55+7:424:50
5Øyvind WatterdalHadeland OL1:22:10+7:574:51
6Bjørnar KvåleHadeland OL1:24:03+9:504:58
7Audun HeimdalKonnerud IL1:24:12+9:594:58
8Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL1:28:02+13:495:12
9Eivind TonnaAsker Skiklubb1:31:00+16:475:23
10Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb1:32:24+18:115:28
11Kevin HallopVärska OK Peko1:32:39+18:265:28
12Bojan BlumensteinNydalens SK1:33:11+18:585:30
13Erlend SlokvikOL Toten-Troll1:39:04+24:515:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Nauris RaizeLatvia1:40:21+26:085:56
15Klaus CsucsIFK Mora OK1:43:29+29:166:07
16Št¿pán MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice1:51:55+37:426:37
17Ole Petter HaugenNydalens SK2:07:58+53:457:34
18Nils Harald StaffOL Toten-Troll2:27:29+1:13:168:43
19Øystein WiggenByåsen IL2:35:35+1:21:229:12
Lars LystadNydalens SKdiskvalifisert
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert
Kyongsa RiNydalens SKikke startet
Henning SpjelkavikIL Tyrvingikke startet
Christian HohlWing OKikke startet

D 17-20 NM

10 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1:03:406:14
2Heidi Therese WiestVang OL1:06:27+2:476:30
3Marit Melby JacobsenLardal OL1:07:41+4:016:38
4Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:12:16+8:367:05
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:13:31+9:517:12
6Åsne Naadland HoloFossum IF1:15:43+12:037:25
7Helene EgerKongsberg OL1:16:23+12:437:29
8Ingvild LangeggenKongsberg OL1:19:40+16:007:48
9Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:23:04+19:248:08
10Silje Marie VågeAsker Skiklubb1:24:54+21:148:19
11Karen Hoel JomaasFossum IF1:29:14+25:348:44
12Andrea VaneboKongsberg OL1:31:50+28:109:00
13Sarah WølloKongsberg OL1:54:09+50:2911:11

H 17-20 NM

13 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL1:12:475:16
2Martin Borge HeirFossum IF1:18:02+5:155:39
3Even LindaasVang OL1:18:04+5:175:39
4Sander H. RogndokkenNydalens SK1:19:57+7:105:47
5Trygve MyhrAsker Skiklubb1:22:13+9:265:57 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:24:14+11:276:06
7Håkon LundKongsberg OL1:33:59+21:126:48
8Eivind Berner MyhreFossum IF1:35:52+23:056:56
9Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1:41:52+29:057:22
10Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1:48:26+35:397:51
11Jostein Svaland DaleVang OL1:51:38+38:518:05
12Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2:05:18+52:319:04
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL26:4515:44
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK33:34+6:4919:44

D 13-16

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14:326:55
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL14:53+0:217:05
3Åsne HaavengenKongsberg OL16:06+1:347:40
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16:10+1:387:41
5Kristin Melby JacobsenLardal OL16:14+1:427:43
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17:38+3:068:23
7Hedda SpangbergKonnerud IL18:30+3:588:48
8Live ØstvoldHeming Orientering19:19+4:479:11
9Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering19:44+5:129:23
10Live Raknes SogstadGjø-Vard OL21:59+7:2710:28
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF22:35+8:0310:45
12Kathinka Zahl HagenFossum IF23:00+8:2810:57
13Tiril KihleKonnerud IL24:00+9:2811:25
14Emma Visted-HansenGjø-Vard OL24:09+9:3711:30
15Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK33:47+19:1516:05
16Tiril Ebon EspedalNydalens SK39:32+25:0018:49
17Ingrid MobråtenBotne SK1:04:22+49:5030:39
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

D 40-

7 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL56:447:27
2Arnhild KroghOppsal Orientering1:00:01+3:177:53
3Hege SolerødGjø-Vard OL1:01:21+4:378:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Maria JonssonNydalens SK1:04:21+7:378:28
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1:04:22+7:388:28
6Asta Januškevi¿ien¿Fort¿na1:04:43+7:598:30
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:09:38+12:549:09
8Aist¿ Traubien¿Fort¿na1:10:27+13:439:16
9Tove HeimdalKonnerud IL1:10:51+14:079:19
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OKdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17 K

5 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elena GrandLillomarka OL40:588:01
2Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL45:22+4:248:53
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll50:46+9:489:57
4Kristin EgerKongsberg OL55:52+14:5410:57
5Aase MestadLillomarka OL1:25:11+44:1316:42

H 12

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Olsen KirkevikHamar OK20:1811:56
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

H 13-16

2 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:106:43
2Trym Nergård RønningOK Skøynar18:12+0:026:44
3Tobias EspedalNydalens SK19:11+1:017:06
4Kristian ØstermannHeming Orientering19:12+1:027:06
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL20:01+1:517:24
6Sondre Zahl HagenFossum IF20:22+2:127:32
7Mats LindaasElverum OK20:30+2:207:35
8Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL21:24+3:147:55
9Gaute FosstveitRaumar Orientering24:36+6:269:06
10Snorre SlokvikNotodden OL24:45+6:359:10
11Åsmund SlokvikNotodden OL25:14+7:049:20
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL25:18+7:089:22
13Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering25:19+7:099:22
14Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering26:42+8:329:53
15Adomas TraubasFort¿na27:22+9:1210:08
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL28:15+10:0510:27
17Jo Randar HolmøyHadeland OL33:39+15:2912:27
17Christoffer SlettenRaumar Orientering33:39+15:2912:27
19Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK37:47+19:3713:59
20Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK38:11+20:0114:08
21Hans Grønborg NielsenAllerød OK49:47+31:3718:26
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet

H 40-

10 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1:02:006:04
2Øyvind LienGjø-Vard OL1:02:31+0:316:07
3Kim Farnes HansenLierbygda OL1:07:19+5:196:35
4Morten HeirFossum IF1:08:58+6:586:45
5Kuno RoobaRakvere OK1:11:16+9:166:59
6Gjermund GravirAsker Skiklubb1:11:39+9:397:01
7Lasse ArnesenHeming Orientering1:12:54+10:547:08
8Sören JonssonNydalens SK1:13:33+11:337:12
9Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:16:09+14:097:27
10Per Øivind EgerKongsberg OL1:16:28+14:287:29
11Stanislav MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice1:18:11+16:117:39
12Peter OG NordströmTäby OK1:18:26+16:267:41
13Stein H. HagenFossum IF1:19:51+17:517:49
14Lars BaklidKonnerud IL1:19:53+17:537:49
15Gunars IkaunieksLatvia1:21:59+19:598:02
16Christian JomaasFossum IF1:22:20+20:208:04
17Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1:25:16+23:168:21
18Björn AlbinssonIFK Mora OK1:25:49+23:498:24
19Stig MellingRingerike OL1:27:46+25:468:36
20Kristian StorsveenLøten o-lag1:28:01+26:018:37
21Sverre WisløffAsker Skiklubb1:31:24+29:248:57
22Regimantas Januškevi¿iusFort¿na1:34:51+32:519:17
23Geir Holm GundersenSturla, IF1:37:06+35:069:31
24Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1:53:50+51:5011:09
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OKdiskvalifisert
Rolf Pettersen MoOL Toten-Trollikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 17 K

7 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Myhr ØienRingsaker OK1:03:128:18
2Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1:04:22+1:108:28
3Sigmund HansenGjø-Vard OL1:04:27+1:158:28
4Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1:04:52+1:408:32
5Jakob MoOL Toten-Troll1:08:28+5:169:00
6Even ErlienGjø-Vard OL1:10:19+7:079:15
7Håvard GjestvangOL Toten-Troll1:18:48+15:3610:22
8Ole Johan BråtenVang OL1:33:00+29:4812:14

N-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nikolai TesloHadeland OL26:39+-10:3615:40
0Peder MoOL Toten-Troll46:55+9:4027:35
0Conny ErikssonIFK Mora OK38:48+1:3322:49
0Siv BrodinIFK Mora OK37:1521:54
0Håvard EikRaumar Orientering17:01+-20:1410:00
0Elen Krohn GjessingHeming Orientering24:33+-12:4214:26
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor