Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 6 januar 2018

D 17-20

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI17:44
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb17:51+0:07
3Synne StrandAsker Skiklubb18:01+0:17
4Anne Willkommen EikenNTNUI18:05+0:21
5Marlin HaavengenKongsberg OL18:17+0:33
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19:13+1:29
7Heidi Therese WiestVang OL19:28+1:44
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering19:33+1:49
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb19:42+1:58
9Åsne HaavengenKongsberg OL19:42+1:58
11Natalja NiggliOJura20:03+2:19
12Marit Melby JacobsenLardal OL20:05+2:21
13Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK20:11+2:27
14Oda ScheeleNydalens SK20:13+2:29
15Jenny BaklidKonnerud IL20:43+2:59
16Hedda Raadal BjørloHalden SK20:45+3:01
17Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL21:19+3:35
18Åsne Naadland HoloFossum IF21:47+4:03
19Martine SkjelsvikLillehammer OK21:55+4:11
20Andrea VaneboKongsberg OL22:07+4:23
21Helene EgerKongsberg OL22:34+4:50
22Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22:36+4:52
23Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb22:40+4:56
24Silje Marie VågeAsker Skiklubb23:24+5:40
25Idunn HaavengenNTNUI24:19+6:35
26Ingvild LangeggenKongsberg OL25:29+7:45
27Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL25:35+7:51
28Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK25:50+8:06
29Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL26:13+8:29
30Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29:48+12:04
31Alina NiggliOJura31:18+13:34
32Sarah WølloKongsberg OL37:33+19:49
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

D 21-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna UlvensøenNTNUI15:26
2Stine Olsen KirkevikHamar OK16:37+1:11
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL16:45+1:19
3Evine Westli AndersenLøten o-lag16:45+1:19
5Anna NärhiJämsän Retki-Veikot16:46+1:20
6Marta UlvensøenNTNUI17:56+2:30
7Valborg MadslienLillehammer OK18:54+3:28
8Ingrid StengårdFältjägarnas IF20:04+4:38
9Zsuzsa FeyAsker Skiklubb20:49+5:23
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL22:54+7:28
11Hedvig ÅstebølNTNUI23:32+8:06
12Elena GrandLillomarka OL26:58+11:32
13Johanne de PresnoNTNUI36:18+20:52
Daria NiggliOJuraikke startet

H 17-20

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15:27
2Isak JonssonNydalens SK15:55+0:28
3Aslak HeimdalKonnerud IL16:09+0:42
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16:47+1:20
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb16:57+1:30
6Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL16:59+1:32
7Eskil FrøislandVang OL17:06+1:39
8Jens Johan BrekkeLillomarka OL17:43+2:16
9Trygve MyhrAsker Skiklubb18:02+2:35
9Sander H. RogndokkenNydalens SK18:02+2:35
11Jostein Svaland DaleVang OL19:26+3:59
12Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:42+4:15
13Simen BallangrudRaufoss IL Orientering20:53+5:26
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21:16+5:49
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF23:13+7:46
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK23:37+8:10
17Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn24:14+8:47
18Eirik Høst FossgardLillomarka OL26:16+10:49
19Petter Liabakk EriksenByåsen IL26:34+11:07
20Joar GjerdahlKonnerud IL26:53+11:26
21Lavran ThorstensenOppsal Orientering27:15+11:48
22Ole Johan BråtenVang OL27:33+12:06
23Mathias Pedersen VoldLillomarka OL29:03+13:36

H 21-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørgen MadslienNTNUI13:44
2Lars Hol MoholdtWing OK13:54+0:10
3Øyvind WatterdalHadeland OL14:18+0:34
4Bjørnar KvåleHadeland OL14:22+0:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Øyvind WiggenByåsen IL14:50+1:06
5Jørgen BaklidKonnerud IL14:50+1:06
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15:10+1:26
8Ove SætraHadeland OL15:24+1:40
9Audun HeimdalKonnerud IL15:26+1:42
10Øystein Kvaal ØsterbøWing OK15:37+1:53
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:06+3:22
12Håvard Mo VaadalNTNUI17:27+3:43
13Jonas Madslien BakkenNTNUI17:32+3:48
14Aksel MadslienNTNUI17:43+3:59
15Emil GranqvistNTNUI17:47+4:03
16Håkon Raadal BjørloNTNUI17:49+4:05
17Lukas MeierNTNUI18:29+4:45
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK19:15+5:31
19Einar LofthusNydalens SK20:01+6:17
20Mathias BenjaminsenLillomarka OL20:30+6:46
21Jurg NiggliOJura24:58+11:14
22Markus GladEmblem IL26:35+12:51
23Geir Holm GundersenSturla, IF28:38+14:54
24Øystein WiggenByåsen IL31:09+17:25
Torgeir SulheimLillehammer OKdiskvalifisert

1 km

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Even LienGjø-Vard OL7:29
2Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb8:10+0:41
3Nov Bar-NathanLillomarka OL8:24+0:55
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll8:26+0:57
5Ragnhild Blom-HagenFossum IF8:32+1:03
6Jakob RastadAsker Skiklubb8:55+1:26
6Astrid YtterbøAsker Skiklubb8:55+1:26
8Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb9:18+1:49
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb9:21+1:52
10Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange9:30+2:01
11Sara MartiniAsker Skiklubb9:33+2:04
12Vilmer NybergAsker Skiklubb10:02+2:33
13Martha WisløffAsker Skiklubb10:45+3:16
14Boye WangensteenLillomarka OL11:01+3:32
15Signe HoloFossum IF11:33+4:04
16Mathias LinløkkenØstmarka OK11:47+4:18
17Røyken lag 1kmRøyken O-lag11:48+4:19
18Hanna SpangbergKonnerud IL11:59+4:30
19Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12:23+4:54
20Ingrid Lundin BerganKongsberg OL13:16+5:47
21Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK13:26+5:57
22Mari AarsethNydalens SK14:54+7:25
23Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL15:03+7:34
24Eirik Olsen KirkevikHamar OK15:39+8:10
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL16:52+9:23
Guro BrændenLillomarka OLikke startet

2 km

62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars LienGjø-Vard OL12:11
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13:03+0:52
3Ingrid KvistadKongsberg OL13:07+0:56
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13:24+1:13
5Kristin Melby JacobsenLardal OL13:40+1:29
6Tobias MathisenPorsgrunn OL13:56+1:45
7Stein Arne NegårdVang OL13:59+1:48
8Isa HeggedalKonnerud IL14:02+1:51
9Hanne Lerche RaadalHalden SK14:03+1:52
10Halvor LøkenKongsberg OL14:14+2:03
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK14:16+2:05
12Fridtjof ReuschHeming Orientering14:20+2:09
13Jakob MoOL Toten-Troll14:26+2:15
14Anne MadslienNydalens SK14:40+2:29
15Jonas KroghOppsal Orientering14:42+2:31
16Axel AaldeNydalens SK14:57+2:46
17Håvard GjestvangOL Toten-Troll15:25+3:14
18Arnhild KroghOppsal Orientering15:26+3:15
19Arne BerganKongsberg OL15:40+3:29
20Sigurd KvammeOL Toten-Troll16:30+4:19
21Kathinka Zahl HagenFossum IF16:34+4:23
22Kari MadslienNydalens SK16:35+4:24
23Eskil BrændenLillomarka OL16:53+4:42
24Hilda ØfsthusAsker Skiklubb17:12+5:01
25Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17:36+5:25
26Jonas AarsethNydalens SK17:40+5:29
27Jonathan WoodhouseLillomarka OL17:46+5:35
28Per Anders YtterbøAsker Skiklubb17:47+5:36
29Ingrid MobråthenBotne SK18:03+5:52
30Benjamin GjoneSandefjord OK18:07+5:56
30Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18:07+5:56
32Hege SolerødGjø-Vard OL18:09+5:58
33Une HoltermannPorsgrunn OL18:18+6:07
34Paul Johan SlungaardHeming Orientering18:31+6:20
35Helena AxelssonNydalens SK19:02+6:51
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK19:02+6:51
35Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering19:02+6:51
38Hedda SpangbergKonnerud IL21:13+9:02
39Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll21:47+9:36
40Emma Visted-HansenGjø-Vard OL22:42+10:31
41Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering22:58+10:47
42Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL23:25+11:14
43Anne BeitdokkenPorsgrunn OL23:43+11:32
43Røyken lag 2 kmRøyken O-lag23:43+11:32
45Line Bar-NathanLillomarka OL24:53+12:42
46Torbjørn LundebyLillomarka OL26:41+14:30
47Fredrik Charlo Borchsenius27:41+15:30
48Pål BergHyggen IF27:49+15:38
49Tiril KihleKonnerud IL29:07+16:56
50Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29:33+17:22
51Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL29:35+17:24
52Tiril HolenKonnerud IL29:36+17:25
53Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29:43+17:32
54Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK31:48+19:37
55Emilie JohansenSandefjord OK31:56+19:45
56Jo Randar HolmøyHadeland OL32:16+20:05
57Hege HeibergHadeland OL32:38+20:27
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

3 km

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF16:51
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb17:17+0:26
3Jonas MyhrAsker Skiklubb17:41+0:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Erlend SlokvikOL Toten-Troll17:51+1:00
5Jon Iver BakkenNydalens SK18:10+1:19
6Kim Farnes HansenLierbygda OL19:07+2:16
7Sören JonssonNydalens SK19:12+2:21
8Trond GjelstadSandefjord OK19:22+2:31
9Kjetil BjørloHalden SK19:46+2:55
10Henrik ReuschHeming Orientering20:03+3:12
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering20:15+3:24
12Øystein HoloFossum IF20:35+3:44
13Stein H. HagenFossum IF20:47+3:56
14Ole Petter HaugenNydalens SK20:50+3:59
15Harald Eide-FredriksenHeming Orientering21:09+4:18
16Per Øivind EgerKongsberg OL21:18+4:27
17Felix FinsrudAsker Skiklubb21:36+4:45
18Grunde IsaksætreGrue IL21:49+4:58
19Kristian ØstermannHeming Orientering21:50+4:59
20August Syrdal ØenHeming Orientering22:26+5:35
21Sondre Zahl HagenFossum IF23:01+6:10
22Mats LindaasElverum OK23:09+6:18
23Knut Ivar JohansenSandefjord OK23:43+6:52
24Terje BlindheimLillomarka OL23:45+6:54
25Steinar EastwoodLillomarka OL24:05+7:14
26Johan EgerKongsberg OL24:31+7:40
26Syver LøkenKongsberg OL24:31+7:40
28Øyvind LienGjø-Vard OL24:47+7:56
29Nils Inge BrurbergSturla, IF24:53+8:02
30Ingrid BlindheimLillomarka OL25:34+8:43
31Gunhild HennumLierbygda OL25:59+9:08
32Netta Bar-NathanLillomarka OL26:07+9:16
33Birk Felland SætnanFossum IF30:07+13:16
34Ketil ÅstebølOppsal Orientering30:59+14:08
35Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering31:01+14:10
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor