Offisiell resultatliste for Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 desember 2017

D 21-

6 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK30:384:29
2Magdalena OlssonIFK Mora OK32:44+2:064:48
3Hanna ErikssonIFK Mora OK34:27+3:495:03
4Linda LindkvistIK Jarl Rättvik35:36+4:585:13
5Anna UlvensøenNTNUI36:44+6:065:23
6Evine Westli AndersenLøten o-lag36:57+6:195:25
7Evelina WickbomI 19 IF37:00+6:225:25
8Emma BergströmOk Vargen39:07+8:295:44
9Isabel SalénIFK Mora OK39:08+8:305:44
10Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO40:59+10:216:01
10Andrea WickbomI 19 IF40:59+10:216:01
12Klara YngvessonUmeå OK41:58+11:206:09
13Zsuzsa FeyAsker Skiklubb43:47+13:096:25
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag44:36+13:586:32
15Elin FjellströmGarphyttans IF47:53+17:157:01
16Iliana IlievaHalden SK52:59+22:217:46
17Marianne DæhliHalden SK59:03+28:258:40
Ingrid GulbrandsenNTNUIikke startet
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orienteringikke startet
Bente RostAlfta-Ösa OKikke startet

H 21-

8 220 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik RostAlfta-Ösa OK33:464:06
2Lars Hol MoholdtWing OK33:51+0:054:07
3Martin HammarbergSundsvalls OK34:05+0:194:08
4Linus RappIFK Mora OK34:38+0:524:12
5Ulrik NordbergUmeå OK34:39+0:534:12
6Markus LundholmOK Renen35:01+1:154:15
7Erik BlomgrenUmeå OK35:31+1:454:19
8Bjørnar KvåleHadeland OL35:37+1:514:19
9Øyvind WatterdalHadeland OL36:11+2:254:24
10Jørgen MadslienNTNUI36:36+2:504:27
11Øyvind WiggenByåsen IL37:09+3:234:31
12Audun HeimdalKonnerud IL37:35+3:494:34
13Oskar SandbergSäterbygdens OK37:51+4:054:36
14Peter ArnessonBottnaryds IF38:38+4:524:41
15Ove SætraHadeland OL38:46+5:004:42
16Carl MagnussonIFK Mora OK39:08+5:224:45
17Filip JacobssonÖset SkidO39:17+5:314:46
18Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK39:33+5:474:48
19Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering42:32+8:465:10
20Linus MoodIFK Mora OK43:40+9:545:18
21Klaus CsucsIFK Mora OK46:30+12:445:39
22Håvard Mo VaadalNTNUI54:11+20:256:35
23Sondre Ruud BråtenNydalens SK56:41+22:556:53
24Kyongsa RiNydalens SK1:24:09+50:2310:14
Eivind TonnaAsker Skiklubbikke startet

D 17-20

6 810 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39:145:45
2Sofia WestinI 19 IF39:16+0:025:45
3Marlin HaavengenKongsberg OL41:12+1:586:02
4Elin LundgrenI 19 IF41:19+2:056:04
5Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI41:44+2:306:07
6Synne StrandAsker Skiklubb42:48+3:346:17
7Anne Willkommen EikenNTNUI42:50+3:366:17
8Elin SchagerströmGarphyttans IF42:53+3:396:17
9Sofia BerglundIFK Mora OK43:41+4:276:24
10Heidi Therese WiestVang OL44:46+5:326:34
11Sarah PerssonÅtvidabergs IF47:01+7:476:54
12Anna HerbertTäby OK47:14+8:006:56
13Marit Melby JacobsenLardal OL48:00+8:467:02
14Margrethe WisløffAsker Skiklubb49:25+10:117:15
15Emelie BrudinIFK Mora OK49:26+10:127:15
16Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb49:40+10:267:17
17Elin EdströmHärnösands OK50:02+10:487:20
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL50:09+10:557:21
19Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50:29+11:157:24
20Åsne Naadland HoloFossum IF52:47+13:337:45
21Ane DyrkornEiker OL52:59+13:457:46
22Emma Meyer LarssonIL Tyrving53:32+14:187:51
23Silje Marie VågeAsker Skiklubb53:40+14:267:52
24Ingvild LangeggenKongsberg OL54:39+15:258:01
25Helene EgerKongsberg OL54:53+15:398:03
26Ada WulfsbergNydalens SK56:23+17:098:16
27Mina JørgensenIL Tyrving56:55+17:418:21
28Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK59:20+20:068:42
29Ane Sofie KroghOppsal Orientering1:00:26+21:128:52
30Silje MorlandstøEiker OL1:00:27+21:138:52
31Klara BolinTumba-Mälarhöjden OK1:03:35+24:219:20
32Åse BerganNydalens SK1:03:36+24:229:20
33Andrea VaneboKongsberg OL1:04:00+24:469:23
34Adelina FunkeLeksands OK1:06:08+26:549:42
35Sara ErikssonIFK Mora OK1:07:13+27:599:52
36Elin HållHJS Vansbro OK1:08:40+29:2610:04
Kathinka RogstadKongsberg OLdiskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Tale StrandKongsberg OLikke startet
Oda J SikkelandIL Tyrvingikke startet
Julia WannerIFK Mora OKikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet

H 17-20

8 220 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SjökvistStora Tuna IK SK35:564:22
2Jørgen BaklidKonnerud IL37:52+1:564:36
3Robin SalénI 19 IF38:07+2:114:38
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38:41+2:454:42
5Isak JonssonNydalens SK40:40+4:444:56
6Edvin NordströmTäby OK42:17+6:215:08
7Simon ErikssonUmeå OK42:21+6:255:09
8Rasmus WickbomI 19 IF42:46+6:505:12
9Per Clemet WisløffAsker Skiklubb43:16+7:205:15
10Lars Young VikNydalens SK43:28+7:325:17
11Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb43:30+7:345:17
12Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL43:54+7:585:20
13Aslak HeimdalKonnerud IL43:55+7:595:20
14Eskil FrøislandVang OL44:24+8:285:24
15Jonatan StahlSundbybergs IK45:16+9:205:30
16Sander H. RogndokkenNydalens SK45:21+9:255:31
17Trygve MyhrAsker Skiklubb46:31+10:355:39
18Martin GranbergIFK Mora OK47:17+11:215:45
19Vegard MyklemyrEiker OL49:13+13:175:59
20Jostein Svaland DaleVang OL49:17+13:215:59
21Emil ArvidssonSäterbygdens OK49:48+13:526:03
22Rasmus NordgrenOk Kåre51:18+15:226:14
23Zeb PalmHJS Vansbro OK51:43+15:476:17
24Anton HänströmTäby OK51:51+15:556:18
25Eivind Berner MyhreFossum IF51:53+15:576:18
26Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK52:35+16:396:23
27Even LindaasVang OL53:07+17:116:27
28Elias RöstinSöders-Tyresö53:52+17:566:33
29Jo Even KolstadFreidig54:03+18:076:34
30Njaal Ellegaard MelbyVang OL54:48+18:526:39
31Audun BerganNydalens SK54:50+18:546:40
32Petter Liabakk EriksenByåsen IL55:05+19:096:42
33Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1:02:32+26:367:36
34Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:12:11+36:158:46
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Emil AnderssonHaninge SOKdiskvalifisert
Truls LindholmSundsvalls OKdiskvalifisert

D -10

2 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene ScheeleNydalens SK16:52+-22:596:02
0Eline KravdalGjø-Vard OL39:5114:16
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK32:22+-7:2911:36

D 11-12

2 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK15:575:43
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK22:29+6:328:03
3Astrid YtterbøAsker Skiklubb22:40+6:438:07
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL32:04+16:0711:29
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL47:26+31:2917:00

D 13-14

3 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL27:047:28
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK28:44+1:407:56
3Maja Mo HjelsethNydalens SK29:21+2:178:06
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL30:58+3:548:33
5Marie ScheeleNydalens SK32:51+5:479:04
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb34:56+7:529:39
7Ragnhild Blom-HagenFossum IF35:26+8:229:47
8Mari AarsethNydalens SK35:54+8:509:55
9Kathinka Zahl HagenFossum IF42:41+15:3711:47
10Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb1:28:53+1:01:4924:33
Julie BrenåsVarteig OLbrutt

D 15-16

3 620 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL21:095:50
2Oda ScheeleNydalens SK22:21+1:126:10
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK22:26+1:176:11
4Vilde Lereim StorliFreidig22:31+1:226:13
5Frida HaugskottOL Trollelg22:59+1:506:20
6Klara AnderssonDomnarvets GoIF23:01+1:526:21
7Martine SkjelsvikLillehammer OK23:48+2:396:34
8Pia Young VikNydalens SK24:09+3:006:40
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL24:11+3:026:40
10Kristine KravdalGjø-Vard OL24:44+3:356:49
11Kristin Melby JacobsenLardal OL24:57+3:486:53
12Ingrid BlindheimLillomarka OL25:14+4:056:58
13Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL25:40+4:317:05
14Mari EidsmoFreidig25:49+4:407:07
15Ragnhild Mathea HelmersenFet OL26:17+5:087:15
16Marte Madslien BakkenNydalens SK26:41+5:327:22
17Live ØstvoldHeming Orientering27:29+6:207:35
18Lovisa MoqvistLerums SOK27:37+6:287:37
19Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK29:34+8:258:10
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering30:21+9:128:23
21Nora Småge HilsenKonnerud IL30:56+9:478:32
22Frida SolsrudNydalens SK32:02+10:538:50
23Ane Malene KolstadFreidig32:50+11:419:04
24Iris HolstIL Tyrving33:26+12:179:14
25Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK37:35+16:2610:22
26Tiril HolenKonnerud IL41:56+20:4711:35
27Alvilde Lysaker SandenEiker OL51:15+30:0614:09
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17 kort

3 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari SvingheimLillehammer OK31:238:01
2Tonje Rognerud BøeFossum IF31:48+0:258:07
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL33:23+2:008:32
4Christine HoenEiker OL34:51+3:288:54
5Solveig LetmolieEiker OL41:08+9:4510:31
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

D 40-

3 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK21:405:32
2Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK30:54+9:147:54
3Helena AxelssonNydalens SK37:59+16:199:42
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL43:12+21:3211:02

D 50-

3 910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK27:357:03
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29:05+1:307:26
3Anne MadslienNydalens SK29:59+2:247:40
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering30:18+2:437:44
5Vanja StaffOL Toten-Troll31:29+3:548:03
6Tove HeimdalKonnerud IL32:33+4:588:19
7Alix Young VikNydalens SK33:37+6:028:35
8Hege SolerødGjø-Vard OL36:56+9:219:26
9Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll37:03+9:289:28
10Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik37:05+9:309:29
11Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering37:58+10:239:42
12Hege HeibergHadeland OL47:43+20:0812:12
Carina SandbergSäterbygdens OKdiskvalifisert

D 60-

3 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kathrine SvingheimHadeland OL31:077:57

H -10

2 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL36:2513:03
2Lars FlaskerudOL Toten-Troll40:00+3:3514:20
3Nils Aas ØdegaardPrivat42:49+6:2415:20
4Martin Aas ØdegaardPrivat1:31:01+54:3632:37
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert

H 11-12

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OlaussenOppsal Orientering16:506:02
2Even LienGjø-Vard OL17:14+0:246:10
3Ask Felland SætnanFossum IF19:41+2:517:03
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll21:46+4:567:48
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL24:45+7:558:52
6Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26:39+9:499:33
7Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll30:51+14:0111:03

H 13-14

3 620 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL18:465:11
2Ask OlaussenOppsal Orientering22:20+3:346:10
3Axel AaldeNydalens SK22:47+4:016:17
4Jonas KroghOppsal Orientering23:28+4:426:28
5Christian Fredrik BorgIL Koll27:08+8:227:29
6Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL27:17+8:317:32
7Fridtjof ReuschHeming Orientering31:22+12:368:39
8Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL33:08+14:229:09
9Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb33:42+14:569:18
10Jo Randar HolmøyHadeland OL35:01+16:159:40
11Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb35:14+16:289:43
12Vilmer NybergAsker Skiklubb36:14+17:2810:00
13Jonas Johansen HickenIL Koll38:21+19:3510:35
14Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK49:44+30:5813:44
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert

H 15-16

6 210 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb33:095:20
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK33:10+0:015:20
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK33:12+0:035:20
4Grunde IsaksætreGrue IL34:05+0:565:29
5Mats LindaasElverum OK36:54+3:455:56
6Jonas MyhrAsker Skiklubb37:00+3:515:57
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering37:24+4:156:01
8Kristian ØstermannHeming Orientering39:03+5:546:17
9Sondre Zahl HagenFossum IF40:03+6:546:26
10Anders Håvard LarsenNydalens SK40:08+6:596:27
11Atle Nikolai WølloKongsberg OL40:45+7:366:33
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK42:51+9:426:54
13Ferdinand FremmingHeming Orientering43:06+9:576:56
14Gaute BerganNydalens SK45:12+12:037:16
15Henrik ReuschHeming Orientering45:17+12:087:17
16Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL45:37+12:287:20
17Jonas AarsethNydalens SK49:45+16:368:00
18August Syrdal ØenHeming Orientering51:11+18:028:14
19Birk Felland SætnanFossum IF53:41+20:328:38
20Sigurd KvammeOL Toten-Troll59:36+26:279:35
21Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK1:11:32+38:2311:31
22Theo Ring GiskeNydalens SK1:14:50+41:4112:03
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFikke startet

H 17 kort

6 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll53:568:41
2Marius StaffOL Toten-Troll1:02:09+8:1310:00

H 40-

6 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL33:505:26
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll35:03+1:135:38
3Nils Petter FremmingHeming Orientering38:51+5:016:15
4Knut Jostein SætnanFossum IF39:20+5:306:20
5Gunnar Engen VikNydalens SK40:03+6:136:26
6Martin ØhmanGjø-Vard OL41:29+7:396:40
7Christian ReuschHeming Orientering43:53+10:037:03
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll49:23+15:337:57
9Stein H. HagenFossum IF50:19+16:298:06
10Jostein TellnesAsker Skiklubb51:19+17:298:15
11Pär MoqvistLerums SOK51:22+17:328:16
12Even ErlienGjø-Vard OL53:45+19:558:39
13Pablo CorbiCatalunya59:27+25:379:34
14David CastilloCatalunya1:06:30+32:4010:42
Geir ØdegaardPrivatbrutt

H 50-

6 210 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse ArnesenHeming Orientering36:205:51
2Odd Arve LienFossum IF37:57+1:376:06
3Kim Farnes HansenLierbygda OL38:09+1:496:08
4Björn AlbinssonIFK Mora OK38:44+2:246:14
5Jon Iver BakkenNydalens SK39:25+3:056:20
6Einar JensenNydalens SK39:30+3:106:21
7Per SandbergSäterbygdens OK40:16+3:566:29
8Ole Petter HaugenNydalens SK40:24+4:046:30
9Gjermund GravirAsker Skiklubb41:23+5:036:39
10Harald Eide-FredriksenHeming Orientering43:07+6:476:56
11Terje HenriksenAsker Skiklubb44:22+8:027:08
12Stein Arne NegårdVang OL44:42+8:227:11
13Charles Bromley GardnerBAOC45:40+9:207:21
14Nils BerganNydalens SK47:42+11:227:40
15Johan TryggIFK Mora OK47:59+11:397:43
16Kjetil EspedalNydalens SK49:29+13:097:58
17Øystein WiggenByåsen IL50:48+14:288:10
18Geir Holm GundersenSturla, IF52:23+16:038:26
19Håkan BlomgrenStora Tuna OK55:16+18:568:53
20Dag BrenåsVarteig OL59:07+22:479:31
21Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:02:23+26:0310:02
Per SandbergNydalens SKikke startet
Conny ErikssonIFK Mora OKikke startet

H 60-

3 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag23:386:02
2Kjell ErikssonÖset SkidO33:17+9:398:30

H 70-

3 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Vegard LundeLillehammer OK1:18:1220:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor