Offisiell resultatliste for Vinterjukola 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 7
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 6 desember 2017

A-kort

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom KristensenLarvik OK36:02
2Anders Kristian HoltHedrum OL36:07+0:05
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK37:10+1:08
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL39:53+3:51
5Anna MeenPorsgrunn OL39:54+3:52
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL40:48+4:46
7Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn41:15+5:13
8Espen JohnsenHedrum OL42:37+6:35
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43:08+7:06
10Jørn MyrlandNotodden OL46:04+10:02
11Ole JohanssonPorsgrunn OL46:14+10:12
12Arne Håkon JørgensenSandefjord OK46:33+10:31
13Hanne HerumOK Skeidi46:47+10:45
14Elling AakreAndebu IL47:53+11:51
15Harald OmlandSkien OK49:00+12:58
16Atle RemmePorsgrunn OL49:10+13:08
17Eli Marie WiigPorsgrunn OL50:34+14:32
18Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1:08:43+32:41
19Elin BordøyHedrum OL1:15:17+39:15
20Tone Sølie LysnesHedrum OL1:15:19+39:17
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:16:23+40:21
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jan GlittumOK Skeididiskvalifisert

A-lang

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL37:17
2Sindre R HoltHedrum OL38:31+1:14
3Tobias MathisenPorsgrunn OL40:45+3:28
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL40:52+3:35
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL43:08+5:51
6Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL43:41+6:24
7Dag Steinar RagvinBø OL43:55+6:38
8Halvard KornmoPorsgrunn OL44:04+6:47
9Dag AusenPorsgrunn OL45:17+8:00
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45:21+8:04
11Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45:45+8:28
12Hanne VassendPorsgrunn OL45:51+8:34
13Iver RingheimLarvik OK51:21+14:04
14Håkon KornmoPorsgrunn OL51:44+14:27
15Helge GisholtOK Skeidi53:09+15:52
16Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL56:17+19:00
17Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL56:36+19:19
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK56:42+19:25
19Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL56:46+19:29
20Une HoltermannPorsgrunn OL56:47+19:30
21Hilde VassendPorsgrunn OL1:10:35+33:18
22Jesper FlogstadIL Hauken1:13:51+36:34
23Bjørn LiePorsgrunn OL1:33:59+56:42

C-nivå

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi48:00
2Rolf LyePorsgrunn OL55:00+7:00
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi55:00+7:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor