Offisiell resultatliste for Nattløp - Gausel

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp - Gausel
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 29 november 2017

Damer - kort løype

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32:2616:13
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33:31+1:0516:45
3Synne Skeie PettersonEgersund OK37:25+4:5918:42
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK37:28+5:0218:44
5Randi BuggeGanddal IL47:35+15:0923:47
6Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb51:57+19:3125:58
0Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)42:4412:12
2Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb52:23+9:3914:58
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb53:05+10:2115:10
4Rowena NaileJWC BIL1:05:08+22:2418:36
5Inger Skretting OpstadEgersund OK1:06:21+23:3718:57
6Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:11:33+28:4920:26

Damer - lang løype

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb46:179:50
2Nora SvendsenGanddal IL48:06+1:4910:14
3Ingrid LamarkGanddal IL54:06+7:4911:30
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL23:0311:31
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30:498:48
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35:21+4:3210:06
3Edvin AakreEgersund OK35:54+5:0510:15
4Eirik BakkeSandnes IL (Rogaland)39:33+8:4411:18
5Tor Sverre SkåraEgersund OK41:57+11:0811:59
6Markus RichterSandnes IL (Rogaland)42:15+11:2612:04
7David WadeStatoil BIL43:15+12:2612:21
8Raymond B PettersenÃ…lgÃ¥rd Orientering44:00+13:1112:34
9Lars PrimstadKlepp Kommune BIL45:14+14:2512:55
10Bjarne GimreGanddal IL45:38+14:4913:02
11Erling GrammeltvedtOK Skeidi46:24+15:3513:15
12Kjetil TorgersenEgersund OK47:30+16:4113:34
13Jan Inge LundeGanddal IL48:54+18:0513:58
14Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb49:14+18:2514:04
15Terje StokkelandÅlgård Orientering49:19+18:3014:05
16Bjørn SivertsenSkanska Norge52:23+21:3414:58
17185955 U1 Ukjent løper185955NOTEAM55:21+24:3215:48
18Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb57:38+26:4916:28
19Ove OalandGanddal IL1:04:08+33:1918:19
20Ole AuklendSkattesport BIL1:09:51+39:0219:57
21Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:11:38+40:4920:28

Herrer - lang løype

4 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL40:328:37
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41:50+1:188:54
3Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb44:41+4:099:30
4201 U1 Ukjent løper201NOTEAM44:45+4:139:31
5Jan Einar ØvermoÃ…lgÃ¥rd Orientering45:20+4:489:38
6Gunnar PettersonEgersund OK45:42+5:109:43
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb46:40+6:089:55
8Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47:37+7:0510:07
9Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb50:01+9:2910:38
10Paul Terje HaarrGanddal IL50:58+10:2610:50
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51:10+10:3810:53
12Pål GjerdenStavanger Orienteringsklubb55:11+14:3911:44
13Helge RisaStavanger Orienteringsklubb55:56+15:2411:54
14Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:00:18+19:4612:49
15Jakob KarlsenGanddal IL1:16:06+35:3416:11
0Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - XLang

5 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL37:476:44
2Bjarthe WesterheimStord Orientering39:46+1:597:06
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb41:19+3:327:22
4Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb43:18+5:317:43
5Arild AasheimGanddal IL47:44+9:578:31
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)47:50+10:038:32
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)48:42+10:558:41
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)49:41+11:548:52
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb52:23+14:369:21
0Harald KalagerNTNUIdiskvalifisert
0Morten Bjerga SundliGanddal ILdiskvalifisert

Damer- XLang

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47:188:26
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)51:26+4:089:11
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL54:27+7:099:43
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55:58+8:409:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor