Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstartDag 2 jaktstart (totalt)

H 21-E

7 090 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK1:49:52
2Bjørn EkebergIL Tyrving1:53:45+3:53
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1:59:06+9:14
4Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1:59:07+9:15
5Alan CherryNydalens SK1:59:17+9:25
6Vegard DanielsenKristiansand OK2:01:13+11:21
7Isak BergsetFrol IL2:01:24+11:32
8Emil GranqvistNTNUI2:01:55+12:03
9Henrik EijsinkNydalens SK2:01:59+12:07
10Hans Petter MathisenFredrikstad SK2:03:26+13:34
11Sindre SandvenBækkelagets SK2:05:44+15:52
12Damien RenardKongsberg OL2:06:24+16:32
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI2:08:06+18:14
14Håvard WedegeKristiansand OK2:13:23+23:31
15Anders Felde OlaussenNTNUI2:13:26+23:34
16Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2:15:49+25:57
17Øyvind WiggenByåsen IL2:19:16+29:24
18Oskar StørmerFossum IF2:20:21+30:29
19Jørgen MadslienNTNUI2:20:50+30:58
20Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering2:22:39+32:47
21Torkil Eide SolstadIL Tyrving2:22:44+32:52
22Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK2:27:26+37:34
23Gunnar A FiskumIL Tyrving2:31:54+42:02
24Øystein Grande JarenFreidig2:33:06+43:14
25Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering2:35:09+45:17
26Are WigaardOppsal Orientering2:35:56+46:04
27Eirik RavnanIL Tyrving2:51:38+1:01:46
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKbrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Bojan BlumensteinNydalens SKbrutt
Vetle ChristiansenBækkelagets SKbrutt
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKbrutt
Morten FismenFossum IFbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Lars Steinar HefreBø OLbrutt
Håkon HeggedalNydalens SKbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Carl Godager KaasBækkelagets SKbrutt
Trond KortnerØstmarka OKbrutt
Olai Stensland LillevoldNTNUIbrutt
Olav LundanesHalden SKbrutt
Carl Petter LyngenFrol ILbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt
Asgeir MjösundNydalens SKbrutt
Eirik W. MoeLierbygda OLbrutt
Halvor Eid NielsenNydalens SKbrutt
Sindre NordhagenOppsal Orienteringbrutt
Torgeir NørbechIL Tyrvingbrutt
Nicholas OskarssonLillomarka OLbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringbrutt
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Øystein PettersenNydalens SKbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLbrutt
Ludvig RødnesOppsal Orienteringbrutt
Oskar RøenVaregg Fleridrettbrutt
Paul SirumFrol ILbrutt
Matthew SpeakeBækkelagets SKbrutt
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKbrutt
Stian SundsvikFrol ILbrutt
Andreas SølbergIL Leikbrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anders VisterNydalens SKbrutt
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettbrutt
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor