Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstartDag 2 jaktstart (totalt)

Gjesteklasse herrer

5 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikael EliassonGöteborg Majorna OK40:357:36
2Jonas EggerGöteborg Majorna OK41:52+1:177:51
3Sven HellmüllerBækkelagets SK41:54+1:197:51
4Jonas MerzGöteborg Majorna OK42:01+1:267:52
5Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK46:54+6:198:47
6Felix FinsrudAsker Skiklubb51:16+10:419:37
7Kristoffer JacobsenIL Tyrving54:36+14:0110:14
8Sondre Zahl HagenFossum IF56:22+15:4710:34
9Erik BohneVaregg Fleridrett56:23+15:4810:34
10Eirik JørgensenIL Tyrving56:43+16:0810:38
11Christian ReuschHeming Orientering57:29+16:5410:47
12Christian JomaasFossum IF57:40+17:0510:49
13Henrik ReuschHeming Orientering58:33+17:5810:59
14Stein H. HagenFossum IF1:27:03+46:2816:19
Eirik Stærkeby JelstadModum OLdiskvalifisert

Gjesteklasse damer

4 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut MathisenPorsgrunn OL47:5710:56
2Lisa HolerGöteborg Majorna OK49:28+1:3111:17
3Anne Marthe PeveriEiker OL1:22:20+34:2318:47
Hilde StorløkkenKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-18 E

4 050 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF38:559:36
2Jenny BaklidKonnerud IL39:31+0:369:45
3Tuva Aas StræteRingerike OL40:06+1:119:54
4Hanne VassendPorsgrunn OL40:46+1:5110:03
5Anniken RanvikKonnerud IL40:49+1:5410:04
6Lene Berg HanssenByåsen IL40:57+2:0210:06
7Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK41:05+2:1010:08
8Pernille KatlaFossum IF41:38+2:4310:16
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb42:26+3:3110:28
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb42:31+3:3610:29
11Karen Hoel JomaasFossum IF42:56+4:0110:36
12Andrea RanvikKonnerud IL43:37+4:4210:46
13Hedda Raadal BjørloHalden SK44:30+5:3510:59
14Mina JørgensenIL Tyrving45:13+6:1811:09
15Åsne Naadland HoloFossum IF45:15+6:2011:10
16Marlin HaavengenKongsberg OL45:41+6:4611:16
17Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL46:16+7:2111:25
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK46:28+7:3311:28
19Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett46:41+7:4611:31
20Mari Strømme LidVaregg Fleridrett46:52+7:5711:34
21Malin HaugeHisøy OK47:20+8:2511:41
22Tomine Lysaker SandenEiker OL47:44+8:4911:47
23Oda Marie ColquhounLillomarka OL47:53+8:5811:49
24Aurora GjølsjøOK Moss51:20+12:2512:40
25Christine HoenEiker OL51:21+12:2612:40
26Ane Sofie KroghOppsal Orientering52:14+13:1912:53
27Ingeborg RognstadHadeland OL52:29+13:3412:57
28Elise AusenPorsgrunn OL52:29+13:3412:57
29Tale StrandKongsberg OL55:00+16:0513:34
30Karoline BjørnerødOK Moss55:16+16:2113:38
31Ingvild LangeggenKongsberg OL55:37+16:4213:43
32Solveig Moen LetmolieEiker OL56:02+17:0713:50
33Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:00:07+21:1214:50
34Ingeborg KvarmeSturla, IF1:00:19+21:2414:53
Helene EgerKongsberg OLdiskvalifisert

D 19-20 E

4 380 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF40:519:19
2Synne StrandAsker Skiklubb41:55+1:049:34
3Ane DyrkornEiker OL42:51+2:009:46
4Anine LomeHamar OK44:26+3:3510:08
5Oda J SikkelandIL Tyrving44:50+3:5910:14
6Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK45:06+4:1510:17
7Anne Willkommen EikenKongsberg OL45:39+4:4810:25
8Rikke Blakkestad IngesenFossum IF46:17+5:2610:34
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb48:01+7:1010:57
10Agnethe HasliGjø-Vard OL48:17+7:2611:01
11Emilie WestinNydalens SK48:26+7:3511:03
12Thea DyrkornEiker OL48:34+7:4311:05
13Karoline AuneHalden SK48:47+7:5611:08
14Maiken Økern HågårdKonnerud IL48:58+8:0711:10
15Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb49:19+8:2811:15
16Ragnhild EideByåsen IL49:59+9:0811:24
17Malin SandstadFreidig50:23+9:3211:30
18Vera MelkildFreidig51:22+10:3111:43
19Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering51:29+10:3811:45
20Hannah MalmeiNTNUI52:15+11:2411:55
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss53:46+12:5512:16
22Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI55:23+14:3212:38
23Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering55:28+14:3712:39
24Kårhild Husby NordstadNTNUI56:03+15:1212:47
25Idunn HaavengenNTNUI1:16:52+36:0117:32

D 21-E

5 780 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK51:348:55
2Maren Jansson HaverstadNTNUI53:21+1:479:13
3Anna UlvensøenNTNUI55:32+3:589:36
4Emma ArnesenByåsen IL56:19+4:459:44
5Kine GulliksenBækkelagets SK56:30+4:569:46
6Kristine FjeldboIL Tyrving56:30+4:569:46
7Mariann UlvestadBækkelagets SK56:42+5:089:48
8Karen Oline KolstadNTNUI56:48+5:149:49
9Marie OlaussenFredrikstad SK57:04+5:309:52
10Ingeborg EideByåsen IL58:09+6:3510:03
11Lone BrochmannBækkelagets SK1:00:35+9:0110:28
12Ragnhild HjermstadFossum IF1:02:37+11:0310:50
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:02:43+11:0910:51
14Ronja BjörklundNTNUI1:03:13+11:3910:56
15Ingjerd MyhreKongsberg OL1:04:04+12:3011:05
16Evine Westli AndersenLøten o-lag1:05:55+14:2111:24
17Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:06:06+14:3211:26
18Christiane TrösseVaregg Fleridrett1:09:31+17:5712:01
19Solveig BlandkjennIL Tyrving1:11:37+20:0312:23
20Aurora FossøyNTNUI1:12:43+21:0912:34
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1:13:11+21:3712:39
Kristine BergliaEiker OLdiskvalifisert
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Lene Therese MyrlandNTNUIdiskvalifisert
Ida TiltnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Marte Hoff HagenNTNUIbrutt

H 17-18E

4 680 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36:417:50
2Sander ArntzenAsker Skiklubb36:46+0:057:51
3Isak JonssonNydalens SK37:07+0:267:55
4Niels Christian HellerudHalden SK37:33+0:528:01
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL38:49+2:088:17
6Mats EidsmoFreidig38:50+2:098:17
7Lars Young VikNydalens SK38:58+2:178:19
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering38:58+2:178:19
9Audun BerganNydalens SK39:01+2:208:20
10Anders VestølVegårshei IL39:03+2:228:20
11David RundeKristiansand OK39:14+2:338:22
12Håkon HolstadFreidig39:25+2:448:25
13Lars SandstadFreidig39:28+2:478:25
14Anders HorveiRaumar Orientering39:29+2:488:26
15Skjalg NysæterSkien OK39:29+2:488:26
16Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb39:38+2:578:28
17Vegard KittilsenFreidig39:55+3:148:31
18Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39:56+3:158:31
19Eskil FrøislandVang OL40:32+3:518:39
20Aslak HeimdalKonnerud IL40:33+3:528:39
21Johan Kristian UndelandSturla, IF40:39+3:588:41
22Njaal Ellegaard MelbyVang OL40:45+4:048:42
23Kristian PyttenKristiansand OK40:45+4:048:42
24Stian RykkjeVaregg Fleridrett41:05+4:248:46
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb41:21+4:408:50
26Kristian RykkjeVaregg Fleridrett41:58+5:178:58
27Rasmus MathisenPorsgrunn OL42:24+5:439:03
28Jonas GrønliFreidig42:41+6:009:07
29Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK44:17+7:369:27
30Mathias RosenlundVaregg Fleridrett44:35+7:549:31
31Sivert Sande KvermeFossum IF44:39+7:589:32
32Sondre OttesenFredrikstad SK44:43+8:029:33
33Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK45:00+8:199:36
34Trym B IslandOL Tønsberg og omegn45:40+8:599:45
35Even LindaasVang OL45:47+9:069:46
36Eirik Høst FossgardLillomarka OL45:57+9:169:49
37Eivind Berner MyhreFossum IF46:04+9:239:50
38Kristian Fredrik LynumFreidig46:14+9:339:52
39Petter Liabakk EriksenByåsen IL46:21+9:409:54
40Runar Saur ModahlFredrikstad SK46:36+9:559:57
41Jens Johan BrekkeLillomarka OL48:27+11:4610:21
42Jostein Svaland DaleVang OL49:31+12:5010:34
43Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn49:37+12:5610:36
44Eirik BlågestadIndre Østfold OK50:12+13:3110:43
45Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn50:40+13:5910:49
46Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:18:17+41:3616:43
Jo Even KolstadFreidigdiskvalifisert

H 19-20E

5 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK38:067:08
2Jørgen BaklidKonnerud IL39:33+1:277:25
3Lukas LilandNydalens SK40:33+2:277:36
4Sebastian DalandKristiansand OK40:37+2:317:37
5Kasper FosserHeming Orientering41:28+3:227:46
6Erling HjermstadFossum IF41:53+3:477:51
7Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving42:18+4:127:56
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb42:19+4:137:56
9Tobias KristensenNTNUI42:36+4:307:59
10Tarjei HoloFossum IF43:25+5:198:08
11Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK43:40+5:348:11
12Sindre R HoltHedrum OL44:15+6:098:18
13Håvard Sandstad EidsmoFreidig45:14+7:088:29
14Anders HaugskottOL Trollelg45:53+7:478:36
15Oskar Spets StorhovFreidig46:04+7:588:38
16Oscar LyngenFreidig48:14+10:089:02
17Olav Milian Schmitt GranNTNUI49:13+11:079:14
18Simen BallangrudOL Toten-Troll50:54+12:489:32
19Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK51:06+13:009:35
20Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:01:15+23:0911:29
21Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:10:52+32:4613:17
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Sturla FrydenlundNTNUIdiskvalifisert
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringbrutt

H 21-E

7 090 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK50:287:07
2Anders NordbergNydalens SK50:44+0:167:09
3Bjørn EkebergIL Tyrving52:12+1:447:21
4Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK53:32+3:047:33
5Henrik EijsinkNydalens SK54:00+3:327:36
6Alan CherryNydalens SK55:05+4:377:46
7Eirik Kamstrup HovindNydalens SK55:24+4:567:48
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK55:39+5:117:50
9Sindre SandvenBækkelagets SK56:26+5:587:57
10Oskar StørmerFossum IF56:58+6:308:02
11Emil GranqvistNTNUI57:03+6:358:02
12Damien RenardKongsberg OL57:06+6:388:03
13Håvard WedegeKristiansand OK57:09+6:418:03
14Isak BergsetFrol IL57:49+7:218:09
15Anders Felde OlaussenNTNUI59:33+9:058:23
16Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:00:09+9:418:29
17Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1:01:50+11:228:43
18Øyvind WiggenByåsen IL1:02:14+11:468:46
19Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1:02:16+11:488:46
20Torkil Eide SolstadIL Tyrving1:02:24+11:568:48
21Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:02:31+12:038:49
22Eirik RavnanIL Tyrving1:03:02+12:348:53
23Jørgen MadslienNTNUI1:05:16+14:489:12
24Øystein Grande JarenFreidig1:05:21+14:539:13
25Andreas SølbergIL Leik1:07:45+17:179:33
26Gunnar A FiskumIL Tyrving1:08:37+18:099:40
27Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1:12:50+22:2210:16
28Are WigaardOppsal Orientering1:13:54+23:2610:25
Vetle ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor