Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 29 april 2018

N-open

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon BergeSANDNES IL34:3019:49
0Gro JohannessenBJOA IL45:51+11:2126:21
0Samuel Elias NærheimIL GULAR1:10:40+36:1040:36
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Gro JohannessenBjoa ILikke startet
Samuel Elias NærheimIL Gularikke startet

D -10

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina AkslandSANDNES IL42:2724:49
2Ine Wathne ThingbøSANDNES IL52:28+10:0130:40
3Ingeborg Roth AarskogSANDNES IL59:48+17:2134:58
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Triana K. NerhusIL Strand-Ulvikke startet
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Turid VivelidBjoa ILikke startet

D 11-12

1 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie Wathne ThingbøSANDNES IL25:0514:40
2Ada C. StokkelandÅLGÅRD ORIENTERING34:22+9:1720:05
3Alva ChristiansenSANDNES IL41:13+16:0824:06
4Mari RichterSANDNES IL42:22+17:1724:46
5Oda Fjermestad HelgesenSANDNES IL42:44+17:3924:59
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringikke startet
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Anna VivelidBjoa ILikke startet

D 11-12N

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid VivelidBJOA IL45:3726:12
2Ingeborg Steinsland GjerdevikBJOA IL45:46+0:0926:18
Anna VivelidBJOA ILdiskvalifisert

D 13-14

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringikke startet
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringikke startet
Anna TaksdalGanddal ILikke startet
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 13-16N

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie NærheimIL GULAR35:1820:17
Ane Sofie NærheimIL Gularikke startet

D 15-16

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-N

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sonja RuttenVIKEBYGD IL42:5324:38
2Bodil NærheimIL GULAR1:10:52+27:5940:43
Bodil HåheimIL Gularikke startet

D 17-18

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILikke startet

D 40-

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 45-

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILikke startet
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Anita SælevikHaugesund IL Orienteringikke startet
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orienteringikke startet

D 50-

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger Tone NygårdEgersund OKikke startet

D 55-

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torunn HetlandBjoa ILikke startet
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet

H -10

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Wathne ThingbøSANDNES IL41:3124:16
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 11-12

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøSTAVANGER OK18:3110:49
2Vegard BergeSANDNES IL41:33+23:0224:17
3Marius RøddeGANDDAL IL43:32+25:0125:27
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Marius RøddeGanddal ILikke startet
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 13-14

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 15-16

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringikke startet
Jens Øien KlosterFitjar ILikke startet
Tobias RøddeGanddal ILikke startet
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

H 17-18

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 40-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbikke startet
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringikke startet
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

H 45-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kjetil FiskåSveio OL - Orienteringikke startet
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orienteringikke startet
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Oddvar TaksdalGanddal ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

H 50-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Knut Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringikke startet
Sverre Johan NærheimIL Gularikke startet
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 55-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arild AasheimGanddal ILikke startet
Kjetil RønhovdeOdda OLikke startet Last ned GPS-spor i gpx-format

H 60-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ivar KvaleHaugesund IL Orienteringikke startet

H 65-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Per Audun KlosterFitjar ILikke startet
Kjell SvihusGanddal ILikke startet
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 75-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingebrigt GuleVindafjord OLikke startet
Sigvald RobberstadStord Orienteringikke startet

D 19-

1 740 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILikke startet
Kristina VollHaugesund IL Orienteringikke startet

H 19-

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

C-open

1 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Nilsson RøddeGANDDAL IL27:4016:10
2Jonas BjergaVIKEBYGD IL35:38+7:5820:50
3Inger Marie BjergaVIKEBYGD IL35:58+8:1821:01
4Triana K. NerhusIL STRAND-ULV36:41+9:0121:27
5Frida RichterSANDNES IL59:58+32:1835:04
Maria Nilsson RøddeGanddal ILikke startet
Jonas Sjo BjergaVikebygd ILikke startet
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Lene Elise Wathne ThingbøSANDNES ILikke startet

B-open

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Charlotte KvalaHAUGESUND IL ORIENTERING46:1617:08
2Bente  Fjermestad-EieSANDNES IL52:22+6:0619:23
3Tore RøddeGANDDAL IL55:20+9:0420:29
4Arild SvihusGANDDAL IL1:03:54+17:3823:40
Arne KarlsenSTAVANGER OKdiskvalifisert
Inger Marie BjergaVikebygd ILikke startet
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Tore RøddeGanddal ILikke startet
Arild SvihusGanddal ILikke startet

A-open

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-20B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril OlaussenHAUGESUND IL ORIENTERING1:04:5024:00
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringikke startet

D 13-14_K2

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie AkslandSANDNES IL37:5912:27
2Selma Lothine Fridheim TorpSANDNES IL40:27+2:2813:15
Selma SteinsvågHAUGESUND IL ORIENTERINGikke startet

D 13-14_K1

3 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGANDDAL IL35:2311:36
2Ingrid Stigen BygglandHØYDALSMO IL51:41+16:1816:56
3Marte Roth AarskogSANDNES IL52:20+16:5717:09
4Sara HetlandHAUGESUND IL ORIENTERING59:15+23:5219:25
Evelyn Fernandes NødlandSANDNES ILikke startet

D15-16_K1

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LamarkGANDDAL IL30:3010:00

D15-16_K2

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøSTAVANGER OK27:539:08
2Sara  Nystrøm OlsenSTAVANGER OK30:15+2:229:55

D17-18_K2

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGANDDAL IL32:0710:31

D19-_K1

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGANDDAL IL25:148:16
2Ingrid EggenHAUGESUND IL ORIENTERING46:20+21:0615:11

D19-_K2

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina VollHAUGESUND IL ORIENTERING34:2411:16

D40_K1

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild RichterSANDNES IL52:1917:09

D55_K1

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Karin TjørhomGANDDAL IL38:2212:34

D55_K2

3 050 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torunn HetlandBJOA ILikke startet

D45_K1

3 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche Margrethe SæbbøSTAVANGER OK34:2611:17
2Solfrid H. ThuestadHAUGESUND IL ORIENTERING34:42+0:1611:22
3Anita SælevikHAUGESUND IL ORIENTERING53:20+18:5417:29

D45_K2

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke  LamarkGANDDAL IL34:5411:26
2Kjersti Hausberg BjergaVIKEBYGD IL39:06+4:1212:49

D50_K1

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEGERSUND OK30:189:56

H13-14_L1

4 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenSTAVANGER OK43:189:58
2Omund Thu LandstadSANDNES IL45:09+1:5110:24
3Simon Fjermestad HelgesenSANDNES IL48:09+4:5111:05

H13-14_L2

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel A. StokkelandÅLGÅRD ORIENTERING43:109:56
2Øyvind LamarkGANDDAL IL44:27+1:1710:14

H13-14_L3

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus RichterSANDNES IL40:069:14
2Ola Wathne ThingbøSANDNES IL48:08+8:0211:05

H13-14_L4

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kalle JongenburgerSANDNES IL40:129:15
2Stian HaugvaldstadSANDNES IL51:31+11:1911:52

H15-16_L1

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHAUGESUND IL ORIENTERING35:568:16

H15-16_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Øien KlosterFITJAR IL42:099:42

H15-16_L3

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimSTORD ORIENTERING1:32:4721:22
Tobias RøddeGANDDAL ILdiskvalifisert

H15-16_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kristian TaksdalGANDDAL IL40:019:13

H17-18_L1

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigurd Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERINGdiskvalifisert

H17-18_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeSTAVANGER OK33:467:46

H17-18_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tore Ruset AlneHAUGESUND IL ORIENTERINGdiskvalifisert

H19-_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Morten ThingbøSANDNES IL44:4210:17

H19-_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen KarlsenSTAVANGER OK45:1810:26

H40_L1

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Egil RossebøHAUGESUND IL ORIENTERING32:337:30
2Asbjørn BygglandHØYDALSMO IL37:48+5:158:42

H40_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigleif SteinsvågHAUGESUND IL ORIENTERING34:257:55

H40_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim RichterSANDNES IL34:017:50

H40_L4

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Steffen KvalaHAUGESUND IL ORIENTERING31:057:09
2Sturla StokkelandÅLGÅRD ORIENTERING40:38+9:339:21

H45_L1

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Gunnar AkslandSANDNES IL32:107:24
2Alf Inge LindtnerHAUGESUND IL ORIENTERING1:44:17+1:12:0724:01

H45_L2

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimSTORD ORIENTERING30:287:01
2Kjetil FiskåSVEIO OL - ORIENTERING48:47+18:1911:14

H45_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadSANDNES IL35:558:16

H45_L4

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGANDDAL IL34:077:51
2Jone SæbbøSTAVANGER OK40:29+6:229:19

H50_L1

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Arne KarlsenSTAVANGER OK40:109:15

H50_L2

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenSTAVANGER OK34:187:54
2Per Bjarne MyhreHAUGESUND IL ORIENTERING51:04+16:4611:45

H50_L3

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre Johan NærheimIL GULAR43:5110:06
2Pål BårdsenSTAVANGER OK44:09+0:1810:10

H50_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ChristiansenSANDNES IL43:4110:03

H55_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGANDDAL IL34:257:55

H55_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil RønhovdeODDA OL1:00:4413:59

H60_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar KvaleHAUGESUND IL ORIENTERING48:0411:04

H65_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cato MoltheSTAVANGER OK1:03:5314:43

H65_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar SakseidSTAVANGER OK1:02:5214:29

H65_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerSTAVANGER OK50:5511:43

H70_L1

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kjell SvihusGANDDAL ILdiskvalifisert

H70_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Audun KlosterFITJAR IL1:09:1215:56

H70_L4

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Morten ÅrstadSTAVANGER OK57:3013:14

H75_L2

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadSTORD ORIENTERING1:01:0314:04

H75_L3

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingebrigt GuleVINDAFJORD OL1:32:4221:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor