Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Verdal OK 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Verdal OK 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 9 juni 2018 - søndag 10 juni 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

N-åpen

1 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik FikseVerdal OKfullført
Serine FikseVerdal OKfullført
Mateo HendersonSteinkjer OKfullført
Noelle HendersonSteinkjer OKfullført
Mari Holm UndhjemSteinkjer OKfullført
Johannes MatbergFrol ILfullført
Kristian MatbergFrol ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Sigurd Skoglund LeitheFrol ILfullført
Jonas SolbergVerdal OKfullført
Peder SolbergVerdal OKfullført
Sverre Andre SolbergVerdal OKfullført
Matilde Tanem IversenVerdal OKfullført

D 13-14

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK35:1410:23
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK37:14+2:0010:58

D 15-16

4 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig51:4812:41
2Linnea MunkebyFrol IL1:09:06+17:1816:56
3Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:13:03+21:1517:54
4Trude MarkhusVerdal OK1:15:01+23:1318:23
5June MunkebyFrol IL1:25:29+33:4120:57

D 17-20

4 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK55:2511:09

D 21-

6 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig1:10:0210:04
2Guro TorpeFrol IL1:24:31+14:2912:09
Maren GrandeFrol ILbrutt
Line SundsvikFrol ILbrutt

D 40-

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1:27:5021:31
Marianne LangøygardFrol ILbrutt

D 50-

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi JensenFrol IL1:08:4016:49
2Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK1:18:11+9:3119:09

H 13-14

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL31:319:17
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK37:44+6:1311:07
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL42:55+11:2412:39

H 15-16

4 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL39:387:58
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK40:57+1:198:14
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK54:18+14:4010:55
4Hallvar HallanOK Skøynar57:08+17:3011:29
5Vegard JermstadSteinkjer OK1:14:24+34:4614:58

H 17-20

6 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFreidig57:218:15
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1:01:53+4:328:54
3Lars SandstadFreidig1:07:14+9:539:40
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL1:19:27+22:0611:25

H 21-

8 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL1:01:197:09
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:03:42+2:237:26
3Stian SundsvikFrol IL1:04:41+3:227:33
4Paul SirumFrol IL1:05:19+4:007:37
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1:06:31+5:127:46
6Carl Petter LyngenFrol IL1:12:09+10:508:25
7Håvard VassendenFrol IL1:16:40+15:218:57
8Jan SchmidOL Trollelg1:16:47+15:288:58
9Sindre JohannessenFreidig1:18:34+17:159:10
10Jørgen FiskumFrol IL1:24:25+23:069:51
11Sigurd StenvikByåsen IL1:44:39+43:2012:13

H 40-

6 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Åge ReinåsFrol IL1:40:2314:26
Roar SkulbørstadOL Trollelgdiskvalifisert

H 50-

4 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius EnesVerdal OK1:06:5613:28
2Inge HafstadVerdal OK1:08:11+1:1513:43
3Per Ivar SkinderhaugWing OK1:08:31+1:3513:47

H 70-

2 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK29:3912:00
2Roar ForbordMalvik IL30:14+0:3512:14
3Nils Olav VennevikFreidig33:01+3:2213:22
4Sverre KristoffersenVerdal OK36:27+6:4814:45
5Jardar SandstadSelbu OK43:42+14:0317:41
6Robert StrømWing OK48:28+18:4919:37

A-Åpen

4 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermann LeitheFrol IL56:0711:17
2Torgeir AuneByåsen IL58:24+2:1711:45
3Kari Solem AuneByåsen IL1:04:05+7:5812:53
4Marit SchmidOL Trollelg1:06:26+10:1913:22
5Trond BenumByåsen IL1:07:18+11:1113:32
Jo LangøygardFrol ILdiskvalifisert

H 80-

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes SollidVerdal OK51:1320:44

B-Åpen

3 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend AuneByåsen IL31:529:24
2Jon Marius IversenVerdal OK33:21+1:299:50
3Hilde ForbordMalvik IL40:07+8:1511:50
4Marte SkoglundFrol IL42:29+10:3712:31
5Ane Marte VatnFrol IL44:11+12:1913:02
6Odd MusumOL Trollelg46:46+14:5413:47
7Rudolf SchmidOL Trollelg1:00:18+28:2617:47

C-Åpen

2 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid TanemVerdal OK23:409:01
2Jørgen AuneByåsen IL28:43+5:0310:57
3Heidi StendahlFrol IL29:56+6:1611:25
4Ovid Baglo BjørkengVerdal OK32:25+8:4512:22
4William IversenVerdal OK32:25+8:4512:22
6Trond TaraldsenMalvik IL33:17+9:3712:42
7Sissel Wollan BenumByåsen IL35:50+12:1013:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor