Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 9 september 2018

N-åpen

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eirik LestebergKongsberg OL19:02
Magnus LestebergKongsberg OL17:11
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving37:59
Amalie BirkelundAsker Skiklubb30:45
Elias MolundIL Tyrving29:07
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb19:20
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36:27
Synne KjernsmoAsker Skiklubb33:14
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb33:22
Lea Leiren GüntherAsker Skiklubb43:51
Herman Finstad LandIL Tyrving23:31
Magnus Dalen EriksenNydalens SK29:00
Trym OlsenAsker Skiklubb42:34
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF22:07
Eirik NastadAsker Skiklubb14:29
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb20:28
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb23:49
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb20:29
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb19:28
Ola MyklatunIL Tyrving20:37
Håkon Juell LarsenIL Tyrving15:52

D-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering22:15
Tiril MyklatunIL Tyrving34:52
Astrid ReuschHeming Orientering27:31
Helene ScheeleNydalens SK14:04
Eirin KolshusOppsal Orienteringikke startet

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK22:00
2Selma Størmer-AntonsenNydalens SK23:03+1:03
3Astrid YtterbøAsker Skiklubb24:36+2:36
4Celia Sophia Tjotta DaviesAsker Skiklubb24:47+2:47
5Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering25:37+3:37
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK25:55+3:55
7Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb26:08+4:08
8Sofia ØhlckersIL Tyrving28:13+6:13
8Una NastadAsker Skiklubb28:13+6:13
10Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb29:12+7:12
11Mari KallesonOppsal Orientering40:55+18:55
12Ingrid LestebergKongsberg OL45:19+23:19
Erika A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 13-14

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie KravdalGjø-Vard OL37:51
2Ane HustvedtOppsal Orientering40:02+2:11
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK40:53+3:02
4Marie KvarmeSturla, IF41:18+3:27
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering41:42+3:51
6Signe HoloFossum IF42:52+5:01
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF44:22+6:31
8Kathinka Zahl HagenFossum IF45:48+7:57
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering46:07+8:16
10Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving46:40+8:49
11Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb47:00+9:09
12Marie SaugestadNydalens SK48:05+10:14
13Marie ScheeleNydalens SK48:18+10:27
14Vida Helland-HansenIL Tyrving50:12+12:21
15Eileen BjanesIL Tyrving50:48+12:57
16Linnea HolstIL Tyrving51:46+13:55
17Hannah Syrdal ØenHeming Orientering53:57+16:06
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb54:27+16:36
19Mille Baastad BergIL Tyrving57:56+20:05
20Ragnhild Blom-HagenFossum IF58:12+20:21
21Nora Christine HansenAsker Skiklubb1:01:38+23:47
22Kristine SolbakkenIL Tyrving1:01:57+24:06
23Emilie RehnKolbotn og Skimt OL1:04:39+26:48
24Elise ThorsengFossum IF1:04:51+27:00
25Martha WisløffAsker Skiklubb1:06:38+28:47
26Anne ØstvoldHeming Orientering1:07:53+30:02
27Sara MartiniAsker Skiklubb1:10:28+32:37
28Tuva HøyerFossum IF1:12:12+34:21
29Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:13:32+35:41
30Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering1:13:56+36:05
Maja Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringikke startet
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFikke startet
Anna TorjussenFossum IFikke startet

D 15-16

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL43:57
2Ingrid BlindheimLillomarka OL46:02+2:05
3Amélie AamodtOppsal Orientering46:13+2:16
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL47:22+3:25
5Tina KallesonOppsal Orientering47:51+3:54
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering50:35+6:38
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL52:52+8:55
8Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering53:24+9:27
9Iris HolstIL Tyrving53:53+9:56
10Malene JebsenHeming Orientering55:12+11:15
11Elise Wærp HaugeNydalens SK57:58+14:01
12Mari BrendeFossum IF58:24+14:27
13Marte Madslien BakkenNydalens SK1:01:45+17:48
14Live ØstvoldHeming Orientering1:04:20+20:23
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1:05:09+21:12
16Johanne Rognerud BøeFossum IF1:06:58+23:01
17Stella HolmboeIL Tyrving1:08:12+24:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:09:07+25:10
19Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering1:15:16+31:19
20Netta Bar-NathanLillomarka OL1:18:16+34:19
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ea LunøeNydalens SKikke startet
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet

D 17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:02:18
2Kristine Eide RappRaumar Orientering1:05:21+3:03
3Mina JørgensenIL Tyrving1:08:21+6:03
4Karen Hoel JomaasFossum IF1:14:26+12:08
5Marie LilandNydalens SK1:15:46+13:28
6Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1:44:21+42:03
Pernille KatlaFossum IFikke startet
Ada WulfsbergNydalens SKikke startet

D 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb51:22
2Eva SyversenRøyken OL1:17:55+26:33
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrvingikke startet

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL38:17
2Beatriz AzagraNydalens SK1:49:03+1:10:46

D19-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1:29:37
2Solveig BlandkjennIL Tyrving1:33:07+3:30
3Line Drange RuudRøyken OL1:46:46+17:09

D 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bodil NordenströmFossum IF57:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1:00:14+2:43
3Astrid KravdalGjø-Vard OL1:03:59+6:28
4Milda ØhlckersIL Tyrving1:05:22+7:51
5Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb1:35:06+37:35
6Marianne ReuschHeming Orientering1:57:50+1:00:19
7Kristin FalkFossum IF2:09:09+1:11:38
Siri StørmerNydalens SKdiskvalifisert
Katja MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Nora SkauenIL Tyrvingikke startet

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari MadslienNydalens SK53:05
2Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL54:24+1:19
3Anne DahlNydalens SK1:06:56+13:51
4Eldri HoloFossum IF1:18:10+25:05
5Ingrid NermoenØstmarka OK1:21:29+28:24
6Anna GöhlmanIL Tyrving1:22:01+28:56
7Sigrun NygårdAsker Skiklubb1:22:15+29:10
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet

D 70-

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb17:36
Magnus MolundIL Tyrving19:27
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering23:55
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb20:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22:50
2Erlend OtterleiØstmarka OK23:32+0:42
3Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK24:01+1:11
4Even Nygård ThorsengFossum IF24:56+2:06
5Mathias BirkelundAsker Skiklubb25:01+2:11
6Mikkel RastadAsker Skiklubb27:07+4:17
7Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb27:56+5:06
8Henrik Elias SebjørnsenFossum IF28:46+5:56
9Marius Juell LarsenIL Tyrving28:56+6:06
10Sigmund ØlstadFet OL29:21+6:31
11Jacob Finstad LandIL Tyrving30:07+7:17
12Mons Sætre LorentsenFet OL32:02+9:12
13Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb33:33+10:43
14Erlend BakkeFossum IF34:34+11:44
15Lavrans HirschIL Tyrving41:52+19:02
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrvingikke startet
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend MyhreIL Tyrving32:23

H 13-14

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb30:52
2Ask OlaussenOppsal Orientering33:39+2:47
3Martin Christoffer BorgIL Koll33:50+2:58
4Martin Størmer-AntonsenNydalens SK35:11+4:19
5Philip Lehmann RomørenFossum IF35:18+4:26
6Sindre Vie StrislandFossum IF35:32+4:40
7Sigurd RødnesOppsal Orientering35:50+4:58
8Axel AaldeNydalens SK39:02+8:10
9Fridtjof ReuschHeming Orientering40:14+9:22
10Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb40:19+9:27
11Eirik Vie StrislandFossum IF40:32+9:40
12Marius E. AamodtOppsal Orientering44:31+13:39
13Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL45:49+14:57
14Jakob A. GjedeboOppsal Orientering46:24+15:32
15Tarje EspelinAsker Skiklubb51:32+20:40
16Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb51:45+20:53
17Mathias NyhaugAsker Skiklubb57:50+26:58
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Oliver NilsenFossum IFbrutt
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving25:36
2Elias AndenæsAsker Skiklubb36:58+11:22
3Einar ØstvoldHeming Orientering42:52+17:16

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF50:19
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IFikke startet

H 15-16

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cornelius BjørkSandefjord OK37:03
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb38:22+1:19
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK39:26+2:23
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39:35+2:32
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering41:29+4:26
6Felix FinsrudAsker Skiklubb44:25+7:22
7Henrik ReuschHeming Orientering44:40+7:37
8Ådne SkjærsteinIL Tyrving45:10+8:07
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering46:19+9:16
10Marius BakkeFossum IF46:39+9:36
11Gaute FosstveitRaumar Orientering47:00+9:57
12Vebjørn Blom-HagenFossum IF48:20+11:17
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK50:14+13:11
14Anders Håvard LarsenNydalens SK52:45+15:42
15Sondre Zahl HagenFossum IF52:59+15:56
16Kristian ØstermannHeming Orientering54:57+17:54
17Elia ThorvikNydalens SK55:06+18:03
18Kristian Juell LarsenIL Tyrving56:58+19:55
19Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb57:07+20:04
20Martin BirkelundAsker Skiklubb58:50+21:47
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb59:16+22:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Rolf Andreas BergNydalens SK59:21+22:18
23Elias StubberudNydalens SK1:03:21+26:18
24August Syrdal ØenHeming Orientering1:03:41+26:38
Gaute BerganNydalens SKdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFikke startet
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Mikkel KatlaFossum IFikke startet
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet
John OtterleiØstmarka OKikke startet
Gustav Andresen SkotteFossum IFikke startet

H 17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK53:33
2Eskil FrøislandVang OL57:47+4:14
3Lars Young VikNydalens SK1:04:04+10:31
4Eivind Berner MyhreFossum IF1:09:42+16:09
5Anders HorveiRaumar Orientering1:21:13+27:40
6Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:37:35+44:02
7Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:38:16+44:43
Sivert Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
Audun BerganNydalens SKikke startet
Peter GisholtFossum IFikke startet

H 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian NæssNydalens SK48:33
2Kjetil JacobsenHamar OK1:06:17+17:44
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Espen JakobsenIL Tyrving1:02:21
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:03:10+0:49
3David GottfridssonLillomarka OL1:03:19+0:58
4Henrik EijsinkNydalens SK1:07:19+4:58
5Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1:17:10+14:49
6Henrik Drange RuudRøyken OL1:30:42+28:21
7Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:31:23+29:02
8Lars LeirenKolbotn og Skimt OL2:02:25+1:00:04
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Vegard RuttenborgIL Tyrvingdiskvalifisert
Ivar LundanesIL Tyrvingikke startet
Jostein TandbergNydalens SKikke startet

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Asgeir MjösundNydalens SK52:36
2Andreas SylteFreidig1:02:50+10:14
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF1:04:30+11:54
4Ola LestebergKongsberg OL1:05:17+12:41
5Charles HalaasFossum IF1:08:01+15:25
6Morten MoslandOppsal Orientering1:20:01+27:25
7Christian ReuschHeming Orientering1:25:19+32:43
8Kyrre GranFet OL1:26:48+34:12
9Eirik JørgensenIL Tyrving1:30:56+38:20
Harald BakkeFossum IFdiskvalifisert
Kjetil MolundIL Tyrvingikke startet

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein HoloFossum IF46:03
2Øystein ØstermannHeming Orientering50:18+4:15
3Trond LundIL Tyrving50:21+4:18
4Børge PedersenNydalens SK50:55+4:52
5Jon Iver BakkenNydalens SK53:00+6:57
6Per-Jacob ØlstadFet OL53:28+7:25
7Knut Erling ØenHeming Orientering55:09+9:06
8Christian JomaasFossum IF55:26+9:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tore Voss FagervoldBærums Skiklub56:09+10:06
10Håkon JendalFossum IF57:59+11:56
11Petter AntonsenNydalens SK59:34+13:31
12Øystein RappRaumar Orientering1:00:07+14:04
13Nils BerganNydalens SK1:02:08+16:05
14Per Ola UlsethNydalens SK1:03:41+17:38
15Arne OlaussenOppsal Orientering1:06:32+20:29
16Fredrik HøyerFossum IF1:28:07+42:04
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir Holm GundersenSturla, IF53:13
2Per ØhlckersIL Tyrving59:40+6:27
Øystein RuudFredrikstad SKdiskvalifisert
Lars-Erik FiskumIL Tyrvingikke startet

Direkte B

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maiken MoNydalens SK48:10
2Jens Christian HolstIL Tyrving49:46+1:36
3Kristine ThorsengFossum IF50:26+2:16
4Petra HoveidAsker Skiklubb52:38+4:28
5Ingrid SkaarerNydalens SK59:53+11:43
6Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:06:40+18:30
7Jane Karine HelmersenFet OL1:12:28+24:18
8Sjur LangedalNydalens SK1:15:53+27:43
9Erik BorgIL Koll1:18:41+30:31
10Randi BudahlFet OL1:23:35+35:25
11Tanja AppenzellerFossum IF1:29:59+41:49
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Yngve RøeNydalens SKdiskvalifisert
Vidar ThorvikNydalens SKdiskvalifisert
Kristine KolshusOppsal Orienteringikke startet

Direkte C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Beate UndebergetOppsal Orientering54:03
2Thomas BjanesIL Tyrving56:59+2:56
3Anders JohnsenSturla, IF57:47+3:44
4Kristine RomørenFossum IF1:04:41+10:38
5Trym Holme BrinchAsker Skiklubb1:11:35+17:32
6Arild AndenæsAsker Skiklubb1:16:40+22:37
7Hans Gøran BjørkSandefjord OK1:21:11+27:08
8Katrine SolbakkenIL Tyrving1:22:27+28:24

Direkte A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eilert AamodtOppsal Orientering1:17:51
2Jøran KristensenHeming Orientering1:34:47+16:56 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hans Olav HygenØstmarka OK1:54:59+37:08
4Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:57:46+39:55
Aksel OlsenAsker Skiklubbikke startet

Direkte AK

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF32:13
2Aslak HeimdalKonnerud IL34:51+2:38
3Helge StubberudNydalens SK45:37+13:24
4Jorun RuudAsker Skiklubb46:29+14:16
5Tellef Juell LarsenIL Tyrving47:06+14:53
6Johan JebsenHeming Orientering47:10+14:57
7Ragne WiklundNydalens SK51:38+19:25
8Katrine Finstad LandIL Tyrving53:11+20:58
9Olav HasaasFossum IF54:53+22:40
10Trond MyhreFossum IF58:56+26:43
11Bent KvermeFossum IF59:12+26:59
12Nils-Erik HirschIL Tyrving59:19+27:06
13Ingrid HasaasFossum IF1:02:56+30:43
14Elin KallesonOppsal Orientering1:10:16+38:03
15Thomas BergIL Tyrving1:13:07+40:54
16Tone SkramRøyken OL1:16:34+44:21
17Ola NilsenOppsal Orientering1:17:04+44:51
18Øyvind HelmersenFet OL1:17:24+45:11
19Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:20:47+48:34
20Solveig BerganNydalens SK1:22:35+50:22
21Roger ØstvoldHeming Orientering1:26:28+54:15
22Toril WiigIL Tyrving1:35:51+1:03:38
23Kristin HygenØstmarka OK2:29:35+1:57:22
Camilla StridsklevIL Tyrvingdiskvalifisert
Charmaine Fungdiskvalifisert
Iver SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Brian Poonbrutt
Marte NarumNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor