Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 8 april 2018

N-Åpen

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering36:0121:11
0Mikael AlmåsStord Orientering35:57+-0:0421:08
0Tobias Mæland PoldenStord Orientering27:19+-8:4216:04
0Lucas Mæland PoldenStord Orientering27:29+-8:3216:10
0Erica MælandStord Orientering26:41+-9:2015:41
0Sofiya MukmidinovaVaregg Fleridrett1:00:23+24:2235:31
0Thord Nystuen SolliAskøy OL27:37+-8:2416:14
Mira MukmidinovaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H-10

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie SolvikGneist, IL47:43+5:0919:52
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42:3417:44
0Emil RachorHaugesund IL Orientering46:33+3:5919:23
0Emil HeksemFana IL41:56+-0:3817:28
0Triana K. NerhusIL Strand-Ulv35:58+-6:3614:59
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringikke startet

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett38:3716:05

D13-14

2 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anja HoleFørde ILikke startet

D/H13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stella S. DahleFana IL24:4814:35

D15-16

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL51:1816:01
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett53:33+2:1516:44
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:04:01+12:4320:00
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert

D17-AK

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett46:0614:24
2Nina GogaBergens TF52:36+6:3016:26
3Marian KjellevoldIL Gular57:12+11:0617:52

D17-18

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56:1912:14
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1:03:26+7:0713:47
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1:08:12+11:5314:49
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:11:26+15:0715:31
5Annie MyhreStord Orientering1:49:37+53:1823:49
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet

D19-

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular1:03:3912:28
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1:17:59+14:2015:17

D35-K

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett45:2118:53
2Siren HoplandGneist, IL53:24+8:0322:15
3Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1:08:32+23:1128:33

D40-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeVaregg Fleridrett57:0212:23
2Tove AasheimVaregg Fleridrett1:07:24+10:2214:39
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:30:21+33:1919:38
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:38:18+41:1621:22
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:58:43+1:01:4125:48

D50-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beda Marie JohansonFana IL52:5516:32
2Hege FjellbirkelandIL Gular53:16+0:2116:38
3Ingrid SandvollGneist, IL53:19+0:2416:39
4Ann Karin TjørhomGanddal IL54:28+1:3317:01
5Lise ChristensenTIF Viking54:31+1:3617:02
6Mai Helen LingaIL Gular58:47+5:5218:22

D60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenGneist, IL48:1015:03
2Nina SoligardBergens TF50:52+2:4215:53
3Rannveig SolliAskøy OL51:50+3:4016:11
4Berit HegdalBergens TF55:10+7:0017:14
5Siren GreveBergens TF1:14:25+26:1523:15

D70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF42:0017:30
2Astri Ese HoleBergens TF1:05:21+23:2127:13

H11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL28:4711:59
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

H13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL26:4311:07

H15-16

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL46:4610:10
2Andreas DaleBergens TF47:50+1:0410:23
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54:35+7:4911:51
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58:41+11:5512:45
5Jens Øien KlosterFitjar IL1:05:37+18:5114:15
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett1:09:58+23:1215:12
7Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1:17:02+30:1616:44
8Isak Wendelbo NyreBergens TF1:32:31+45:4520:06
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:54:46+1:08:0024:56
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Ivan KrutikovStord Orienteringikke startet

H17-18

5 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44:558:48
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett50:45+5:509:57
3Scott JuvikIL Gular55:12+10:1710:49
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett59:09+14:1411:35
5Andreas NysæterBergens TF1:27:28+42:3317:09
6Mads Jørgen SkageGneist, IL1:30:33+45:3817:45
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularikke startet

H19-

8 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1:15:078:50
2Andreas G. PoldenGneist, IL1:15:39+0:328:54
3Rune NygaardIL Gular1:17:27+2:209:06
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:17:42+2:359:08
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:24:48+9:419:58
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:28:18+13:1110:23
7Magne KnudsenGneist, IL1:33:26+18:1910:59
8Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1:38:18+23:1111:33
9Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:48:37+33:3012:46
10Knut KyrkjebøTIF Viking1:55:52+40:4513:37

H40-

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering55:3110:53
2Anders Tønnessen RødFana IL59:31+4:0011:40
3Even  RolfsnesStord Orientering1:05:53+10:2212:55
4Geir HeksemFana IL1:15:13+19:4214:44
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1:23:38+28:0716:23
6Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:18:21+1:22:5027:07

H50-

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL42:309:14
2Per Arne AadlandSamnanger IL42:46+0:169:17
3Tom Eirik EikangerIL Gular43:54+1:249:32
4Tore NymarkVaregg Fleridrett44:26+1:569:39
5Arne JohannesenIL Gular47:20+4:5010:17
6Einar MartinsenVikebygd IL48:47+6:1710:36
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett51:19+8:4911:09
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51:55+9:2511:17
9Ole TørnqvistFana IL53:30+11:0011:37
10Tore JuvikIL Gular56:50+14:2012:21
11Jon Magne BratsethStord Orientering58:05+15:3512:37
12Helge RosenlundVaregg Fleridrett59:07+16:3712:51
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL59:31+17:0112:56
14Harald HatlandVoss IL1:02:11+19:4113:31
15Torgeir StrandFana IL1:02:19+19:4913:32
16Kjetil DammTIF Viking1:03:06+20:3613:43
17Jan HauglandÅrstad IL1:06:32+24:0214:27
18Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1:07:17+24:4714:37
19Dag Terje RøenSamnanger IL1:09:59+27:2915:12
20Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:18:37+36:0717:05
21Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:34:28+51:5820:32
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet

H60-

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Arve SolliAskøy OL34:5710:55
2Jan SteinegerGneist, IL35:12+0:1511:00
3Svein LingaIL Gular37:16+2:1911:38
4Gunnar GytriFørde IL38:29+3:3212:01
5Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb44:52+9:5514:01
6Atle IrgensStord Orientering47:28+12:3114:50
7Stein MyhreBærums Skiklub52:02+17:0516:15
8Magnar SætreHaugesund IL Orientering52:57+18:0016:32
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1:01:30+26:3319:13
10Jan Olav OrmbergFana IL1:07:54+32:5721:13
11Øyvind SkålevikFitjar IL1:07:56+32:5921:13
12Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1:10:45+35:4822:06
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert

H70-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn TorgersenTIF Viking51:2016:02
2Ingolf DybvikStord Orientering53:26+2:0616:41
3Harald WesterheimFitjar IL55:22+4:0217:18
4Axel IngvaldsenTIF Viking1:00:48+9:2819:00
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:02:05+10:4519:24
6Olav Ingvar ThornesÅrstad IL1:05:44+14:2420:32
7Dagfinn HoleBergens TF1:06:40+15:2020:50
8Gunnar J. AlsakerÅrstad IL1:17:01+25:4124:04
9Per VoldFana IL1:18:19+26:5924:28
Per HauglandÅrstad ILdiskvalifisert
Sigvald RobberstadHalsnøy OLikke startet

H19-AK

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle NordeideGneist, IL1:10:4113:51
2Andreas BergeOs Orienteringsklubb1:36:07+25:2618:50

A-ÅpenL4

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan EikangerIL Gular55:3617:22
Vegar HoleFørde ILikke startet
Knut Even HoleFørde ILikke startet

B-Åpen

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett29:4612:24
2Lars Olav ToloGneist, IL37:01+7:1515:25
3Sindre EkrheimBergens TF1:01:23+31:3725:34
Anita E. HoleFørde ILikke startet

D/H13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular34:0814:13

D/H17-C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude KyrkjebøTIF Viking37:1815:32
2Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett42:44+5:2617:48
3May-lill DammTIF Viking47:45+10:2719:53
4Geir RognsvågOs Orienteringsklubb1:04:46+27:2826:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor