Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammensløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammensløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 19 august 2018

N-åpen

1 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Trym TreverketSturla, IF15:51+2:149:54
0Tobias WestrumSturla, IF14:19+0:428:56
0Herman WilhelmsenSturla, IF30:02+16:2518:46
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb13:378:30
0Sigurd Sellæg BredesenSturla, IF20:22+6:4512:43
0Jonas Wirum BøenSturla, IF16:04+2:2710:02
0Alexander DybvikStokke IL12:44+-0:537:57
0Jakob B. EidAsker Skiklubb13:14+-0:238:16
0Mathias B. EidAsker Skiklubb12:02+-1:357:31
0Nils Zahl ErikssonKongsberg OL19:05+5:2811:55
0Linus M. HansenLillomarka40:45+27:0825:28
0Silas M. HansenLillomarka17:09+3:3210:43
0Sofus M HansenLillomarka40:39+27:0225:24
0Julie Økern HågårdKonnerud IL20:35+6:5812:51
0Karsten MartinsenKonnerud IL25:44+12:0716:05
0Eirill MestadRøyken OL18:45+5:0811:43
0Ildrid MestadRøyken OL56:37+43:0035:23
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19:33+5:5612:13
0Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL24:18+10:4115:11
0Simon WeatherupSturla, IF15:59+2:229:59
0Oscar WilhelmsenSturla, IF15:56+2:199:57
0Julie WoldSturla, IF21:26+7:4913:23
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb15:13+1:369:30
0Danie Nicolai HommeSturla, IF25:28+11:5115:55
Andreas Sellæg BredesenSturla, IFdiskvalifisert
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLbrutt

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL36:0916:25
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL35:10+-0:5915:59

D 11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HøivoldKongsberg OL17:037:45
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18:23+1:208:21
3Sofia ØhlckersIL Tyrving22:04+5:0110:01
4Marte EgerKongsberg OL28:54+11:5113:08
5Mina HobbelstadEiker OL34:22+17:1915:37
6Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:34:13+1:17:1042:49

D 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats JevanordFossum IF14:329:05
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb14:40+0:089:10
3Rebecca Grace HommeSturla, IF20:58+6:2613:06

D 13-14

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF24:408:13
2Ingvild GustafssonKongsberg OL26:59+2:198:59
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL28:12+3:329:24
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL28:41+4:019:33
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF29:39+4:599:53
6Marthe Graff-WiikSturla, IF33:44+9:0411:14
7Martha WisløffAsker Skiklubb39:12+14:3213:04
8Helene Brandal SøftingKongsberg OL46:35+21:5515:31
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb49:39+24:5916:33
Ylva KlausenSturla, IFikke startet

D 13-16C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL24:5611:19
2Hedda Kind KjellevoldModum OL26:01+1:0511:49

D 15-16

4 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL41:579:07
2Mina SchjervenLardal OL47:55+5:5810:25
3Eline SchjervenLardal OL49:00+7:0310:39
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51:30+9:3311:11
5Konstanse MoholthKongsberg OL55:13+13:1612:00
6Nora Småge HilsenKonnerud IL56:03+14:0612:11
7Hedda SpangbergKonnerud IL56:20+14:2312:14
8Oda Isnes TyseEiker OL57:29+15:3212:29
9Ine InstanesSturla, IF58:53+16:5612:48
10Selma HøivoldKongsberg OL59:19+17:2212:53
11Ingrid MobråthenBotne SK1:02:21+20:2413:33
12Iselin SørensenSturla, IF1:02:52+20:5513:40
13Johanna Sofie LongfjeldModum OL1:16:04+34:0716:32
Malene InstanesSturla, IFbrutt
Asgeir MjösundNydalens SKikke startet
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet

D 17-C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JohanssonHedrum OL35:5612:23
2Else StordalOL Tønsberg og omegn1:07:29+31:3323:16

D 17-AK

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK49:4010:47
2Malin EijsinkNydalens SK53:50+4:1011:42
3Marianne Solheim SandbergModum OL1:12:56+23:1615:51
4Sara WølloKongsberg OL1:19:26+29:4617:16
5Trude HansenBerger og Svelvik OL1:22:39+32:5917:58
6Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:26:29+36:4918:48

D 17-

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL58:139:14

D 40-

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL53:159:30
Monica BerglundRingerike OLikke startet

D 45-

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL50:5411:03
2Anne Guro NøklebyRingerike OL51:37+0:4311:13
3Milda ØhlckersIL Tyrving52:53+1:5911:29
4Marit EgnerAsker Skiklubb53:51+2:5711:42
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb58:04+7:1012:37
6Liv SchjervenLardal OL1:02:03+11:0913:29
7Kristin EgerKongsberg OL1:03:09+12:1513:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Mette SpangbergKonnerud IL1:12:49+21:5515:49
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:13:22+22:2815:56
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Katja MjøsundNydalens SKikke startet
Tone SkramRøyken OLikke startet

D 50-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Beth NicolaysenKongsberg OL50:0410:53
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL52:24+2:2011:23
3Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:09:10+19:0615:02
4Hilde MoholthKongsberg OL1:24:58+34:5418:28
5Jane RødderKongsberg OL1:36:34+46:3020:59
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
Hanne Løver ThonModum OLikke startet

D 55-

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering58:5112:47

D 60-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg SvanbergRøyken OL37:0111:13
2Wenche HultgreenIL Tyrving39:06+2:0511:50
3Marianne SpanliLierbygda OL51:13+14:1215:31
4Grethe Wanvik JohansenSturla, IF1:13:23+36:2222:14

D 65-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL44:5713:37
2Aud KjemperudEiker OL47:18+2:2114:20
3Berit RøsteRingsaker OK1:07:22+22:2520:24

D 70-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF46:0013:56
2Berit GrosvoldEiker OL1:23:46+37:4625:23
3Sidsel SandelienHeming Orientering1:29:39+43:3927:10

D 75-

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF54:3716:33
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:00:18+5:4118:16
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1:16:57+22:2023:19
4Hanne BræckKongsberg OL1:27:14+32:3726:26
Birgitte BekkelundRøyken OLbrutt

H -10

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus JevanordFossum IF23:01+-7:0110:27
0Jon StrandKongsberg OL24:04+-5:5810:56
0Lars Wirum BøenSturla, IF30:0213:39
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL27:53+-2:0912:40
0Aksel KlausenSturla, IF29:09+-0:5313:14
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb26:07+-3:5511:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15:527:12
2Henrik KaiserSturla, IF16:47+0:557:37
3Mats JohnsenSturla, IF19:18+3:268:46
4Jarand GustafssonKongsberg OL19:57+4:059:04
5Jens WoldSturla, IF20:03+4:119:06
6Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb21:19+5:279:41
7Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb22:08+6:1610:03
8Fredrik Fet AndersenKonnerud IL22:13+6:2110:05
9Mikkel RastadAsker Skiklubb25:20+9:2811:30
10Jan Olav BerganKongsberg OL26:57+11:0512:14
11Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL27:40+11:4812:34
12Håkon ØverbyKongsberg OL28:40+12:4813:01
13Jens G. DybvikStokke IL43:44+27:5219:52
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Mathias BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Erlend UlsakerHemsedal ILikke startet

H 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus Westerberg-HeltneSturla, IF12:447:57
2Andreas MelheimSturla, IF13:40+0:568:32
3Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF14:30+1:469:03

H 13-14

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL22:447:34
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL24:05+1:218:01
3Arne BerganKongsberg OL25:13+2:298:24
4Halvor LøkenKongsberg OL26:30+3:468:50
5Endre SandKongsberg OL29:12+6:289:44
6Rasmus BerglundRingerike OL30:51+8:0710:17
7Jakob RastadAsker Skiklubb34:25+11:4111:28
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb41:12+18:2813:44
9Martin KaiserSturla, IF43:08+20:2414:22
10Oskar BaklidKonnerud IL49:54+27:1016:38
11Martin DybvikStokke IL51:37+28:5317:12
12Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF1:17:59+55:1525:59
13Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF1:32:47+1:10:0330:55
Mathias NyhaugAsker Skiklubbikke startet

H 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving15:377:05
2Alfred SchauKonnerud IL19:03+3:268:39
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL22:28+6:5110:12

H 13-16N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Askil MestadRøyken OL11:377:15

H 15-16

5 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL46:178:15
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn52:22+6:059:21
3Mikkel BerglundRingerike OL55:42+9:259:56
4Johan EgerKongsberg OL57:20+11:0310:14
5Olav Kristian LundKongsberg OL58:38+12:2110:28
6Halvor RudningenHemsedal IL59:16+12:5910:35
7Atle Nikolai WølloKongsberg OL1:00:28+14:1110:47
8Lukas KlausenSturla, IF1:02:33+16:1611:10
9Sindre UlsakerHemsedal IL1:03:05+16:4811:15
10Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:03:17+17:0011:18
11Martin BirkelundAsker Skiklubb1:05:50+19:3311:45
12Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1:19:31+33:1414:11
13Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:25:46+39:2915:18
14Even Amundsen BjørkliRingerike OL1:26:32+40:1515:27
15Sigurd SmemoSturla, IF1:27:28+41:1115:37
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLdiskvalifisert
Adrian FagerlandSturla, IFbrutt

H 17-AK

5 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Moe BlomNydalens SK45:228:06
2Endre UlsakerHemsedal IL1:13:11+27:4913:04
3Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:16:30+31:0813:39
4Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1:24:52+39:3015:09
5Håvard Sandvoll AskLierbygda OL1:25:43+40:2115:18
6Sverre GrafferRingerike OL1:38:55+53:3317:39

H 17-

7 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkNydalens SK54:097:07
2Bjørn HaavengenKongsberg OL1:01:06+6:578:02
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1:03:41+9:328:22
4Inge LindsethNydalens SK1:04:50+10:418:31
5Gard LindsethNydalens SK1:06:49+12:408:47
6Martin ØstbergSturla, IF1:12:57+18:489:35
7Andreas SævigOppsal Orientering1:19:54+25:4510:30
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Vegard RuttenborgIL Tyrvingikke startet

H 40-

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1:17:0312:13

H 45-

6 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL52:058:16
2Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL59:01+6:569:22
3Stig MellingRingerike OL1:01:42+9:379:47
4Lars BerglundRingerike OL1:07:55+15:5010:46
5Lars Erik GjeinFossum IF1:10:08+18:0311:07
6Jørn-Are LongfjeldModum OL1:11:07+19:0211:17
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GranerudAsker Skiklubb50:259:00
2Bjørnar OlsrødStokke IL52:07+1:429:18
3Lars BaklidKonnerud IL1:01:40+11:1511:00
4Roger Andre VaneboKongsberg OL1:08:16+17:5112:11
5Helge GrafferRingerike OL1:12:08+21:4312:52
6Trond BrevikFossum IF1:15:34+25:0913:29
7Bjørn JohannesenKongsberg OL1:16:17+25:5213:37
8Terje Ulla EikenKongsberg OL1:27:34+37:0915:38
Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Per Erik LarsenSandefjord OKikke startet

H 55-

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL47:108:25
2Erik HøivoldKongsberg OL1:20:50+33:4014:26
3Torgeir BrandalKongsberg OL1:43:19+56:0918:26 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 60-

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan SævigNOTEAM52:0211:18
2Sigbjørn ModalsliFossum IF54:33+2:3111:51
3Axel DamgaardOL Trollo55:20+3:1812:01
4Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:20:49+28:4717:34

H 65-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per ØhlckersIL Tyrving57:1812:27
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL59:47+2:2912:59
3Stein TurtumøygardMåren OK1:07:06+9:4814:35
4Hans Lyder HaareKonnerud IL1:13:48+16:3016:02
5Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:15:52+18:3416:29

H 70-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb37:3911:24
2Dag Rønning JensenOL Trollo37:54+0:1511:29
3Kjell GrønhovdModum OL42:26+4:4712:51
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn47:44+10:0514:27
5Alf Johan HjelmtvedtEiker OL48:52+11:1314:48
6Thorolf TrolsrudBotne SK49:01+11:2214:51
7Lars Martin GjeinStokke IL49:22+11:4314:57
8John SchauKonnerud IL50:02+12:2315:09
9Bjørn SandelienHeming Orientering50:46+13:0715:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
10John Ivar KjellevoldModum OL55:38+17:5916:51
11Atle SolheimBerger og Svelvik OL1:02:25+24:4618:54
12Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:33:13+55:3428:14

H 75-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein MadsenHaugerud IF48:0314:33
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55:20+7:1716:46
3Jon C. FougnerHeming Orientering55:52+7:4916:55
4Arne ØfsthusAsker Skiklubb1:03:03+15:0019:06
5Asbjørn BræckKongsberg OL1:05:55+17:5219:58
6Tor DrageHaugerud IF1:06:27+18:2420:08
7Leiv HopeKongsberg OL1:22:56+34:5325:07

D 15-20B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn38:0012:40
2Anni SaarelaKonnerud IL44:27+6:2714:49

D 21-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL33:4311:14

H 21-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew NgOslostudentenes IK44:2014:46

Dir-A

5 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard HågårdKonnerud IL52:039:17
2Øystein RastadAsker Skiklubb52:18+0:159:20
3Anders ØpstadAsker Skiklubb57:01+4:5810:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Eirik JørgensenIL Tyrving58:50+6:4710:30
5Eirik W. MoeLierbygda OL1:01:46+9:4311:01
6Per GustafssonKongsberg OL1:05:11+13:0811:38
7Mina JørgensenIL Tyrving1:05:46+13:4311:44
8Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1:08:57+16:5412:18
9Terje Pahr HaareKonnerud IL1:13:51+21:4813:11
10Ragnhild SælidNOTEAM1:27:01+34:5815:32
11Nina BirkelundAsker Skiklubb1:29:10+37:0715:55
12Kirsti Aas OlsenEiker OL1:34:38+42:3516:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:38:17+46:1417:33
14Steinar HansenLillomarka1:40:25+48:2217:55
15Haakon DolvenAsker Skiklubb1:42:04+50:0118:13
16Sindre LøvliOL Trollo10:00:00+9:07:571:47:08
Anne Berit RørlienFossum IFbrutt

Dir-B

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Moe BlomNydalens SK25:318:30
2Hans JervanordFossum IF29:03+3:329:41
3Katrine SkyrudAsker Skiklubb31:10+5:3910:23
4Tom Andre AlstadsætherEiker OL32:34+7:0310:51
5Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL33:17+7:4611:05
6Tord Erik SkyrudAsker Skiklubb33:33+8:0211:11
7Ellen GustafssonKongsberg OL33:42+8:1111:14
8Torleif GaltelandAsker Skiklubb33:55+8:2411:18
9Sølvi Helene FossøyEiker OL34:43+9:1211:34
10Ivar MestadRøyken OL36:19+10:4812:06
11Gunnar RudningenHemsedal IL40:40+15:0913:33
12Ingrid Lundin BerganKongsberg OL41:10+15:3913:43
13Rolf M. JustadHellas43:48+18:1714:36
14Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn49:45+24:1416:35
15Vera HalsaaAsker Skiklubb49:58+24:2716:39
16Kari LyngbakkenKonnerud IL52:31+27:0017:30
17Tove  DamgårdTrollo1:27:38+1:02:0729:12
Ismail Burak AkkanNOTEAMikke startet

Dir-C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente WasshaugKonnerud IL30:5614:03
2Selma M. HansenLillomarka31:40+0:4414:23
3Elin ØverbyKongsberg OL35:44+4:4816:14
Morten FjellSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor