Offisiell resultatliste for NATTJAKTA 2017 #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA 2017 #3
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 11 oktober 2017

HERRER

4 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar JohanssonVästvärmlands OK36:107:31
2Martin FogelbergVästvärmlands OK36:13+0:037:31
3Eivind LandeEidskog OL36:20+0:107:33
4Anders JohanssonVästvärmlands OK42:40+6:308:52
5Jon Ivar BergersenEidskog OL42:50+6:408:54 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Knut EngenRaumar Orientering57:25+21:1511:56
7Svein ThorsbergGrue IL1:06:34+30:2413:50
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

DAMER

4 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JohanssonVästvärmlands OK51:2310:40

VETERAN

3 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ØstbyeElverum OK35:5411:02
2Leif BillingsøEidskog OL42:04+6:1012:56
3Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering44:20+8:2613:38
4Oddvar GravingenGrue IL47:49+11:5514:42
5John TangenNOTEAM53:53+17:5916:34
6Klaus EngenEidskog OL1:01:46+25:5219:00
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

ÅPEN - KORT

3 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie LandeEidskog OL34:2610:35
2Stein Arne NegårdVang OL35:50+1:2411:01
3Maria DåverhögVästvärmlands OK43:05+8:3913:15
4Ida EngenRaumar Orientering46:42+12:1614:22
5Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL47:50+13:2414:43
6Lene Margrethe SætabergetNOTEAM48:41+14:1514:58
7Herman BakkeLøten o-lag51:06+16:4015:43
8Egil SolbergseterAustmarka IL55:14+20:4816:59
9Kai Jostein BergersenEidskog OL1:13:49+39:2322:42
Niklas StolpeEidskog OLdiskvalifisert
Oddbjørn BergersenEidskog OLikke startet
Tormod BorgGrue ILikke startet
Martin SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet

ÅPEN - LETT

1 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn StarLandeEidskog OL29:5221:29
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL51:26+21:3437:00
3Daniel NordstrandEidskog OL51:35+21:4337:06
4Dan Sverre NordstrandEidskog OL51:37+21:4537:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor