Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadD 11-12 (29)17:167:40
1Unni Strand KarlsenD 65- (11)38:1810:50
1Tom A. KarlsenH 65- (27)31:017:31
4Henrik OttesenDirekte A-Lang (39)50:15+7:008:07
6Espen DanevadH 45- (55)50:59+7:388:14
7Marianne R. KahrsDirekte A-Lang (39)52:48+9:338:32
9Espen Nordbrøden FiskumH 21- (64)51:23+4:146:32
12Håvard LucasenH 21- (64)53:16+6:076:47
13Mia Mathisen BekhusD 17-20 E (85)1:10:42+13:5110:31
13Thomas LieDirekte A-Lang (39)57:50+14:359:21
14Sindre ØsthagenH 21- (64)53:38+6:296:49
21Herman Ryen MartinsenH 17-20E (93)1:07:23+9:407:40
21Cristian Riddervold KahrsH 21- (64)55:58+8:497:07
23Št¿pán MudrákH 21- (64)57:00+9:517:15
27Andreas HøyeH 21- (64)58:21+11:127:25
29Hans Petter MathisenH 21- (64)59:05+11:567:31
30Heidi Ø BagstevoldDirekte A-Lang (39)1:14:51+31:3612:06
32Laila HelminsenDirekte B (33)1:53:10+1:11:5328:17
33Morten HelminsenDirekte B (33)1:53:13+1:11:5628:18
35Bendik EliassenH 17-20E (93)1:14:43+17:008:30
37Kristian DalbyH 21- (64)1:02:38+15:297:58
38Jan Edvin BlomkvistDirekte A-Lang (39)2:11:16+1:28:0121:14
39Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 E (85)1:21:49+24:5812:10
40Kjell Arild KarlsenH 21- (64)1:03:45+16:368:07
49Sondre OttesenH 17-20E (93)1:19:38+21:559:04
51Pål AngvollH 45- (55)1:41:52+58:3116:28
56Thomas BlomkvistH 15-16 (63)1:33:24+53:5116:33
72Runar Saur ModahlH 17-20E (93)1:40:08+42:2511:24
81Ida-Synnøve KristiansenD 17-20 E (85)2:11:38+1:14:4719:35
Vilma DanevadN-åpen (71)29:0413:12
Eirik ImrikH 17-20E (93)brutt
Alexandra AngvollD 15-16 (59)ikke startet
Sivert PoppeH 15-16 (63)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor