Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

H 21-

6 340 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadFrol IL42:026:37
2Håvard HagaNydalens SK46:16+4:147:17
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK46:46+4:447:22
4Emil WingstedtHalden SK47:34+5:327:30
5Oskar AndrénIL Leik47:56+5:547:33
6Andreas SølbergIL Leik48:22+6:207:37
7Jo Forseth IndgaardFrol IL48:28+6:267:38
8Elias T. MølnvikNTNUI48:30+6:287:38
9Håvard Wedege IrgensKristiansand OK48:39+6:377:40
10Oskar RøenVaregg Fleridrett49:24+7:227:47
11Anders VisterNydalens SK49:54+7:527:52
12Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering50:00+7:587:53
13Vegard DanielsenKristiansand OK51:05+9:038:03
14Št¿pán MudrákFredrikstad SK51:14+9:128:04
15Øyvind HelgerudHalden SK51:24+9:228:06
16Per Melander OftenNydalens SK51:40+9:388:08
17Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett51:58+9:568:11
18Rune NygaardIL Gular52:21+10:198:15
19Andreas HøyeFredrikstad SK53:24+11:228:25
20Sindre SandvenBækkelagets SK53:31+11:298:26
21Magne JutulstadBækkelagets SK53:45+11:438:28
22Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL53:55+11:538:30
23Oskar StørmerFossum IF54:04+12:028:31
24Matthieu PuechHalden SK54:07+12:058:32
25Lars-Inge ArnevikRingerike OL54:40+12:388:37
26Kristoffer JacobsenIL Tyrving54:44+12:428:37
27Emil JönssonIL Tyrving54:51+12:498:39
28Andreas G. PoldenGneist, IL55:02+13:008:40
29Dag Steinar RagvinBø OL55:25+13:238:44
30Olav VestølVegårshei IL56:07+14:058:51
31Ola KeiseråsIL Leik57:32+15:309:04
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett57:41+15:399:05
33Øyvind WiggenByåsen IL57:44+15:429:06
34Christian Faruga KarldénKvillebyns SK57:56+15:549:08
35Jon NilsenVegårshei IL1:00:15+18:139:30
36Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:01:59+19:579:46
37Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1:02:55+20:539:55
38Anders BjergaardNydalens SK1:02:59+20:579:56
39Jostein MoeTorridal IL1:03:39+21:3710:02
40Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:03:54+21:5210:04
41Henrik EijsinkNydalens SK1:04:02+22:0010:05
42Tobias AlstadFrol IL1:06:38+24:3610:30
43Pål SkogedalAsker Skiklubb1:06:41+24:3910:31
44Are WigaardOppsal Orientering1:07:45+25:4310:41
45Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:08:15+26:1310:45
46Morten Taraldsten BrunesModum OL1:09:06+27:0410:53
47Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:12:44+30:4211:28
48Mathias BenjaminsenLillomarka OL1:13:10+31:0811:32
49Arno Lilja GrønhovdModum OL1:16:59+34:5712:08
50Jon Are MyhrerNotodden OL1:18:44+36:4212:25
51Morten TangenOK Moss1:23:05+41:0313:06
52Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:30:19+48:1714:14
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
David RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor