Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jonsokløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jonsokløpet
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 10 juni 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 22 timer! (2 svar)

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Elias HustveitFossekallen ILfullført

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda OpsethRingerike OL1:02:04
2Frida HopeModum OL1:06:01+3:57

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanna SpangbergKonnerud IL36:12
2Kari KollstrømRingerike OL1:00:00+23:48

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linnea NyhagenFossekallen IL26:03

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kseniya MironavaModum OL41:43
2Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:18:17+36:34

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL33:47

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL42:54
2Karoline TorøKongsberg OL47:33+4:39
3Hedda SpangbergKonnerud IL59:32+16:38
4Oda Isnes TyseEiker OL1:00:50+17:56
5Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:01:52+18:58
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:12:24+29:30

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigrid SkjelbredKongsberg OL40:30
2Lise MeldgaardKonnerud IL52:32+12:02

D 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Solveig LetmolieEiker OL55:06
2Thea Charlotte HansenRøyken OL59:14+4:08

D 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK52:02

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kirsti KringhaugRingerike OL57:05
2Trine Disch KihleNTNUI1:00:41+3:36
3Kristine GrønlundRingerike OL1:05:17+8:12

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May Ingela HopeModum OL49:16
2Trine OpsethRingerike OL53:59+4:43
3Larysa MironavaModum OL56:07+6:51
4Monica BerglundRingerike OL1:09:37+20:21
5Mette SpangbergKonnerud IL1:20:36+31:20

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Beth NicolaysenKongsberg OL43:53
2Marianne NjåsteinIL Tyrving45:18+1:25
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL51:38+7:45
4Tone Karina IngesenSarpsborg OL55:49+11:56
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1:09:18+25:25
6Hege HeibergHadeland OL1:20:27+36:34

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete S B HoviSkien OK44:39

D 65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid StrandeSkien OK33:12
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL37:17+4:05
3Kari StrandeRingerike OL38:54+5:42
4Aud KjemperudEiker OL52:16+19:04
5Live Joronn YtrehusRingerike OL55:41+22:29 Last ned GPS-spor i gpx-format
Aud I SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti ThoStabæk IF38:30
2Bjørg MostaulBø OL57:32+19:02
Marta StangModum OLdiskvalifisert

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birgitte BekkelundRøyken OL44:28
2Hanne BræckKongsberg OL49:40+5:12

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin TorøKongsberg OL29:56
2Oskar HopeModum OL38:37+8:41

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL33:51
2Rasmus BerglundRingerike OL41:32+7:41
3Borgar SkjelbredKongsberg OL53:57+20:06
4Jo Randar HolmøyHadeland OL1:01:33+27:42
Reidar KollstrømRingerike OLdiskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alexander NyhagenFossekallen IL22:51
2Sigurd Paulsen AskLierbygda OL35:40+12:49

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikkel BerglundRingerike OL43:35

H 17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard Sandvoll AskLierbygda OL1:14:37

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias MautheModum OL29:15
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sverre GrafferRingerike OL1:23:29

H 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thomas NipenBækkelagets SK51:13
2Charles HalaasFossum IF55:11+3:58
3Morten JørgensenKristiansand OK56:06+4:53
4David LøverModum OL57:42+6:29
5Lars GrønhovdModum OL1:02:14+11:01
6Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:11:30+20:17
7Siggen YtrehusBø OL1:14:32+23:19
8Harald HoviSkien OK1:15:15+24:02
Arno Lilja GrønhovdModum OLdiskvalifisert
Morten Taraldsten BrunesModum OLdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1André JægtvikKonnerud IL46:27
2Christian GløgårdNittedal OL47:42+1:15
3Lars BerglundRingerike OL51:27+5:00
4Per Erik OpsethRingerike OL58:02+11:35
5Øystein SkjelbredKongsberg OL58:11+11:44
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:57:21+1:10:54

H 50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian KihleRingerike OL35:41
2Gunnar HopeModum OL40:52+5:11
3Bjørn HallanLommedalens IL42:12+6:31
4Ole IngesenSarpsborg OL47:37+11:56
5Lars HeggelundLierbygda OL48:29+12:48
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK50:57+15:16
7Bjørn BendiktsenKonnerud IL51:58+16:17
8Frode LøsetRingerike OL52:45+17:04
9Lars D. FjeldstadRingerike OL53:54+18:13
10Martin GranlyLillomarka OL56:15+20:34
11Helge GrafferRingerike OL1:11:57+36:16
12Knut Ivar KollstrømRingerike OL1:33:01+57:20
13Torgeir BrandalKongsberg OL1:34:52+59:11
Øyvind Roger HansenRøyken OLdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingbrutt
Hallvard BergIL Tyrvingikke startet
Hroar SannaRingerike OLikke startet

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten DåsnesRingerike OL34:49
2Per Gunnar DahlRingerike OL45:44+10:55
3Olav NipenIL Tyrving59:50+25:01
4Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1:07:55+33:06

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ola BroxToten Troll38:10
2Are EriksenOslostudentenes IK39:48+1:38
3Tor TrøanHadeland OL44:43+6:33
4Johan SwärdHadeland OL53:55+15:45
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving54:32+16:22
6Petter NæssOppsal Orientering55:51+17:41
7Hans Lyder HaareKonnerud IL1:06:29+28:19
Øystein AndersenEiker OLikke startet

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Åmund TonnaEiker OL28:34
2Helge RevhaugRingerike OL32:03+3:29
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving36:00+7:26
4Brede Høibak GundersenRingerike OL40:35+12:01
5Kjell GrønhovdModum OL42:45+14:11
6Trond WettergreenDriv IL44:46+16:12
7John Ivar KjellevoldModum OL50:21+21:47
8Hallvard MyrvollBø OL1:01:23+32:49
9Bård StangModum OL1:12:43+44:09

H 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Asbjørn BræckKongsberg OL1:12:54
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

H 85-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:16:53
2Sverre ThuneRingerike OL1:18:19+1:26
3Ole Johan TorgerudStranden IL1:47:45+30:52

Direkte A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Juha VienaRingerike OL38:53
2Hallvard FjærLillomarka OL43:39+4:46
3Anton PlaianAsker Skiklubb1:08:49+29:56
4Marion AmundsenRingerike OL1:30:08+51:15

Direkte B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Yngve SwärdHadeland OL45:06
2Tanja AppenzellerFossum IF1:19:12+34:06
Enikø BertalanAsker Skiklubbdiskvalifisert

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unn Disch KihleRingerike OL52:22
2Ylva SwärdHadeland OL52:46+0:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor