Offisiell resultatliste for Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 22 april 2012

D 17-18 E

6 140 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 46:55 7:38
2 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 49:00 +2:05 7:58
3 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 49:39 +2:44 8:05
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 50:02 +3:07 8:08
5 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 50:05 +3:10 8:09
6 Synnøve Bråten Vegårshei IL 52:01 +5:06 8:28
7 Mathilde Rundhaug Mo OK 52:22 +5:27 8:31
8 Gry Granstedt Halden SK 54:01 +7:06 8:47
9 Siri Kollerud Lillomarka OL 55:23 +8:28 9:01
10 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 55:31 +8:36 9:02
11 Karen Oline Kolstad Freidig 56:05 +9:10 9:08
12 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 57:23 +10:28 9:20
13 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 58:38 +11:43 9:32
14 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 58:56 +12:01 9:35
15 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 1:00:08 +13:13 9:47
16 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 1:00:31 +13:36 9:51
17 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:00:54 +13:59 9:55
18 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 1:01:02 +14:07 9:56
19 Sigrid Ottestad Hansen Gimle IF 1:01:04 +14:09 9:56
20 Jorunn Kvakland Freidig 1:01:21 +14:26 9:59
21 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 1:01:52 +14:57 10:04
22 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 1:02:08 +15:13 10:07
23 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:02:24 +15:29 10:09
24 Ane Blomseth Johnsen Ås-UMB Orientering 1:02:32 +15:37 10:11
25 Kristine Berglia Eiker OL 1:03:06 +16:11 10:16
26 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 1:05:29 +18:34 10:39
27 Ingvild Brekke Lillomarka OL 1:07:42 +20:47 11:01
28 Astrid Bredde Vig IF Sturla 1:08:00 +21:05 11:04
29 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 1:08:01 +21:06 11:04
30 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:08:19 +21:24 11:07
31 Aina Viena Ringerike OL 1:09:33 +22:38 11:19
32 Marie Wold Stavrum Frol IL 1:10:33 +23:38 11:29
33 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 1:11:34 +24:39 11:39
34 Aurora Fossøy Lia IL 1:12:46 +25:51 11:51
35 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:14:06 +27:11 12:04
36 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 1:15:40 +28:45 12:19
37 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:15:46 +28:51 12:20
38 Torill Brekken Ganddal IL 1:16:39 +29:44 12:29
39 Emilie Westli Andersen Løten OL 1:16:42 +29:47 12:29
40 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 1:18:14 +31:19 12:44
41 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 1:19:03 +32:08 12:52
42 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:26:17 +39:22 14:03
43 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 1:28:21 +41:26 14:23
44 Tine Elisa Kjemperud Ringerike OL 1:34:36 +47:41 15:24
45 Trine D. Kihle Ringerike OL 1:44:21 +57:26 16:59
Solveig Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert
Kristine Grønlund Ringerike OL diskvalifisert
Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert
Kajsa Stina Sandstad Frol IL diskvalifisert
Ingvild Oxaas Wie Mo OK diskvalifisert
Sofie Lillestrand Fredrikstad SK diskvalifisert
Runa Fremstad Konnerud IL brutt
Ragnhild Løvli Asker Skiklubb brutt
Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering brutt
Astrid Lægran Steinkjer OK ikke startet
Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering ikke startet
Maria Dahl Fosby Gimle IF ikke startet
Beate Strand Måren OK ikke startet

D 19-20 E

6 450 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 50:03 7:45
2 Marte Narum Konnerud IL 51:48 +1:45 8:01
3 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 54:30 +4:27 8:26
4 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 56:05 +6:02 8:41
5 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 57:16 +7:13 8:52
6 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 59:01 +8:58 9:08
7 Oda Wennemo Halden SK 59:41 +9:38 9:15
8 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 1:00:12 +10:09 9:20
9 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:01:58 +11:55 9:36
10 Julie Størmer Fossum IF 1:03:15 +13:12 9:48
11 Guro Vassend Porsgrunn OL 1:04:06 +14:03 9:56
12 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:05:18 +15:15 10:07
13 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 1:05:57 +15:54 10:13
14 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 1:06:59 +16:56 10:23
15 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 1:07:40 +17:37 10:29
16 Synne Baklid Konnerud IL 1:07:56 +17:53 10:31
17 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 1:09:13 +19:10 10:43
18 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 1:09:31 +19:28 10:46
19 Marie Styrvold Porsgrunn OL 1:11:42 +21:39 11:06
19 Marte Fallbakken Berge Løten OL 1:11:42 +21:39 11:06
21 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 1:13:51 +23:48 11:26
22 Marianne Løvås NTNUI 1:34:04 +44:01 14:35
23 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 1:36:03 +46:00 14:53
24 Karoline Dahl Fosby Gimle IF 1:50:33 +1:00:30 17:08
Maren Jansson Haverstad Konnerud IL ikke startet
Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK ikke startet
Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL ikke startet

D 21-E

9 370 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 1:09:57 7:27
2 Mari Fasting Halden SK 1:11:22 +1:25 7:36
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:12:26 +2:29 7:43
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:12:27 +2:30 7:43
5 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:14:15 +4:18 7:55
6 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:19:28 +9:31 8:28
7 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:20:03 +10:06 8:32
8 Ingunn Fristad Halden SK 1:20:40 +10:43 8:36
9 Emma Johansson NTNUI 1:21:23 +11:26 8:41
10 Iliana Shandurkova Halden SK 1:21:29 +11:32 8:41
11 Elin Bjerva Bækkelagets SK 1:22:02 +12:05 8:45
12 Anette Baklid Konnerud IL 1:22:23 +12:26 8:47
13 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 1:23:16 +13:19 8:53
14 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 1:24:12 +14:15 8:59
15 Therese Haare Konnerud IL 1:25:19 +15:22 9:06
16 Léa Vercellotti Halden SK 1:26:18 +16:21 9:12
17 Hanne Nøvik NTNUI 1:26:23 +16:26 9:13
18 Tone E Lye IL Tyrving 1:27:13 +17:16 9:18
19 Lone Brochmann Eiker OL 1:28:02 +18:05 9:23
20 Isa Mari Sandstad Frol IL 1:30:21 +20:24 9:38
21 Karianne Ruud NTNUI 1:31:08 +21:11 9:43
22 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 1:32:23 +22:26 9:51
23 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:33:35 +23:38 9:59
24 Marion Huber Tynset IF 1:33:46 +23:49 10:00
25 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:33:52 +23:55 10:01
26 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:34:35 +24:38 10:05
27 Anne Johanne Lind IL Tyrving 1:36:23 +26:26 10:17
28 Linn Hokholt Lillomarka OL 1:37:17 +27:20 10:22
29 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 1:37:33 +27:36 10:24
30 Marit Kahrs Halden SK 1:38:18 +28:21 10:29
31 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:40:20 +30:23 10:42
32 Sofie Aarnes NTNUI 1:41:56 +31:59 10:52
33 Sara Profors Frol IL 1:42:05 +32:08 10:53
34 Jessica Orr Konnerud IL 1:44:58 +35:01 11:12
35 Ingvild Bjørhei Lillomarka OL 1:50:34 +40:37 11:48
36 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 1:53:45 +43:48 12:08
37 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 2:01:46 +51:49 12:59
38 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 2:09:21 +59:24 13:48
Guro Torpe NTNUI diskvalifisert
Mari Jevne Arnesen NTNUI diskvalifisert
Hanne Vefsnmo NTNUI diskvalifisert
Heidi Bagstevold Bækkelagets SK diskvalifisert
Vendula Klechova Halden SK ikke startet
Ida Arnesen Tiltnes NTNUI ikke startet
Line Hagman NTNUI ikke startet

H 17-18E

8 110 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Drage Kongsberg OL 50:09 6:11
2 Paul Sirum Frol IL 52:07 +1:58 6:25
3 Thorstein Wang Lillomarka OL 55:47 +5:38 6:52
4 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 55:48 +5:39 6:52
5 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 57:06 +6:57 7:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
6 Anders Felde Olaussen Halden SK 57:08 +6:59 7:02
7 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 57:23 +7:14 7:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Markus Holter Indre Østfold OK 58:01 +7:52 7:09
9 Jonas Ressem Frol IL 58:51 +8:42 7:15
10 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 58:54 +8:45 7:15
11 Thomas Schive Bækkelagets SK 59:14 +9:05 7:18
12 Sigur Heggedal Kongsberg OL 59:31 +9:22 7:20
13 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 59:34 +9:25 7:20
14 Vegard Ressem Frol IL 59:45 +9:36 7:22
15 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 1:00:32 +10:23 7:27
16 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:01:12 +11:03 7:32
17 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:01:39 +11:30 7:36
18 Morten Bujordet Kristiansand OK 1:01:48 +11:39 7:37
19 Tord Bjørnsen IL Express 1:01:49 +11:40 7:37
20 Simen Bordal Ringsaker OK 1:03:07 +12:58 7:46
21 Jon Nilsen Vegårshei IL 1:03:15 +13:06 7:47
22 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:04:05 +13:56 7:54
23 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 1:04:09 +14:00 7:54
24 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 1:04:10 +14:01 7:54
25 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:04:47 +14:38 7:59
26 Øystein Storsveen Løten OL 1:05:02 +14:53 8:01
27 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1:05:40 +15:31 8:05
28 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:06:07 +15:58 8:09
29 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:06:22 +16:13 8:10
30 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:06:58 +16:49 8:15
31 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 1:07:02 +16:53 8:15
32 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 1:07:13 +17:04 8:17
33 Brage Sæther Freidig 1:07:15 +17:06 8:17
34 Gustav Fiskum IL Tyrving 1:07:23 +17:14 8:18
35 Halvard Kværna Østmarka OK 1:07:46 +17:37 8:21
36 Jørgen Madslien Nydalens SK 1:08:20 +18:11 8:25
37 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 1:08:31 +18:22 8:26
38 Tord E. Andersen Eiker OL 1:08:58 +18:49 8:30
39 Håkon Kindem Gimle IF 1:09:16 +19:07 8:32
40 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:09:19 +19:10 8:32
41 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:09:36 +19:27 8:34
42 Asbjørn Olsen Løten OL 1:10:57 +20:48 8:44
43 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 1:11:47 +21:38 8:51
44 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 1:12:04 +21:55 8:53
45 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:12:14 +22:05 8:54
46 Lars Skantze IL Tyrving 1:12:21 +22:12 8:55
47 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:13:47 +23:38 9:05
48 Håkon Selmer Freidig 1:14:31 +24:22 9:11
49 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:15:06 +24:57 9:15
50 Henrik Gjemdal Heming Orientering 1:16:01 +25:52 9:22
51 Hallvard Haugen Fossum IF 1:17:49 +27:40 9:35
52 Johannes Okkenhaug Frol IL 1:18:45 +28:36 9:42
53 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:18:53 +28:44 9:43
54 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 1:19:16 +29:07 9:46
55 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 1:21:42 +31:33 10:04
56 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 1:22:10 +32:01 10:07
57 Jørgen Elisenberg Hamar OK 1:22:15 +32:06 10:08
58 Erlend Fjeld Ringsaker OK 1:22:52 +32:43 10:13
59 Giordano Slanzi Røyken OL 1:22:54 +32:45 10:13
60 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 1:23:12 +33:03 10:15
61 Andreas Moan Fossum IF 1:24:20 +34:11 10:23
62 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 1:24:31 +34:22 10:25
63 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:25:18 +35:09 10:31
64 Håkon Gimse Heming Orientering 1:28:41 +38:32 10:56
65 Øyvind Strande Ringerike OL 1:31:16 +41:07 11:15
66 Lars Treekrem Ås-UMB Orientering 1:33:28 +43:19 11:31
67 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:37:07 +46:58 11:58
68 Petter Moe Sandefjord OK 1:57:29 +1:07:20 14:29
69 Pierre Chambenoit Fossum IF 2:11:07 +1:20:58 16:10
70 Gard-Martin Johnson Oppsal IF Orientering 2:16:14 +1:26:05 16:47
Sigurd Tandberg Ryan Asker Skiklubb diskvalifisert
Eivind Høydal Nydalens SK diskvalifisert
Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Borger Melsom Fossum IF ikke startet

H 19-20E

10 320 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Rønning Frol IL 1:07:59 6:35
2 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:08:16 +0:17 6:36
3 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:08:20 +0:21 6:37
4 Dag Lofthus Hamar OK 1:09:12 +1:13 6:42
5 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:09:57 +1:58 6:46
6 Petter Næss Bjørgul Halden SK 1:10:03 +2:04 6:47
7 Simen Olafsen Freidig 1:10:42 +2:43 6:51
8 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:11:10 +3:11 6:53
9 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:11:58 +3:59 6:58
10 Håvard Haga Raumar Orientering 1:12:44 +4:45 7:02
11 Sindre Godager Gjø-Vard OL 1:13:15 +5:16 7:05
12 Anders Vister Raumar Orientering 1:14:27 +6:28 7:12
13 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:17:08 +9:09 7:28
14 Simen Aamodt NTNUI 1:17:54 +9:55 7:32
15 Johannes Hov Høydal Fossum IF 1:25:17 +17:18 8:15
16 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 1:25:39 +17:40 8:17
17 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 1:25:51 +17:52 8:19
18 Sindre Sæther Freidig 1:26:28 +18:29 8:22
19 Sindre Bæk Løten OL 1:27:35 +19:36 8:29
20 Sindre Johannessen Freidig 1:27:36 +19:37 8:29
21 Harald Kalager Asker Skiklubb 1:29:06 +21:07 8:38
22 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:31:12 +23:13 8:50
23 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 1:31:33 +23:34 8:52
24 Adrian Opheim Måren OK 1:33:37 +25:38 9:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
25 Håkon Sandven Fana IL 1:36:08 +28:09 9:18
26 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:08 +30:09 9:30
27 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 1:40:27 +32:28 9:44
28 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 1:46:27 +38:28 10:18
29 Håkon Njåstein IL Tyrving 1:52:23 +44:24 10:53
30 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 2:16:52 +1:08:53 13:15
Fredrik Raastad Skien OK diskvalifisert
Stian Jensen Sarpsborg OL diskvalifisert
Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK ikke startet
Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 21-E

15 400 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 1:28:10 5:43
2 Audun Weltzien IFK Göteborg 1:28:39 +0:29 5:45
3 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:30:26 +2:16 5:52
4 Magne Dæhli Halden SK 1:32:11 +4:01 5:59
5 Mattias Karlsson Halden SK 1:34:09 +5:59 6:06
6 Holger Hott Kristiansand OK 1:34:23 +6:13 6:07
7 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 1:34:43 +6:33 6:09
8 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 1:35:09 +6:59 6:10
9 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:35:13 +7:03 6:10
10 Erik Axelsson Halden SK 1:36:29 +8:19 6:15
11 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:37:38 +9:28 6:20
12 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:38:01 +9:51 6:21
13 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 1:38:19 +10:09 6:23
14 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:38:50 +10:40 6:25
15 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:39:03 +10:53 6:25
15 Emil Wingstedt Halden SK 1:39:03 +10:53 6:25
17 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:39:50 +11:40 6:28
18 Håvard Vassenden Frol IL 1:40:06 +11:56 6:30
19 Espen Fiskum NTNUI 1:40:19 +12:09 6:30
20 Lars Skjeset Frol IL 1:40:23 +12:13 6:31
21 Thomas Natvig Årstad NTNUI 1:40:46 +12:36 6:32
22 Mats Dahlén Kristiansand OK 1:41:44 +13:34 6:36
23 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 1:41:59 +13:49 6:37
24 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:42:11 +14:01 6:38
25 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:42:28 +14:18 6:39
26 Ivar Lundanes Frol IL 1:42:35 +14:25 6:39
27 Martin Vister Järla Orientering 1:42:37 +14:27 6:39
28 Andreas Høye Göteborg-Majorna OK 1:44:42 +16:32 6:47
29 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:45:11 +17:01 6:49
30 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:47:01 +18:51 6:56
31 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:47:16 +19:06 6:57
32 Vegard Brun Saga NTNUI 1:47:19 +19:09 6:58
33 Anders Einum NTNUI 1:47:38 +19:28 6:59
34 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:48:21 +20:11 7:02
35 Rune Olsen Bækkelagets SK 1:49:04 +20:54 7:04
36 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:49:16 +21:06 7:05
37 Matthew Speake Lillomarka OL 1:49:30 +21:20 7:06
38 Espen Weltzien Järla Orientering 1:49:44 +21:34 7:07
39 Øyvind Stokseth Halden SK 1:51:53 +23:43 7:15
40 Øyvind Enger NTNUI 1:51:57 +23:47 7:16
41 David Gottfridsson Lillomarka OL 1:52:06 +23:56 7:16
42 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 1:52:08 +23:58 7:16
43 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 1:52:54 +24:44 7:19
44 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 1:53:28 +25:18 7:22
45 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:54:17 +26:07 7:25
46 Magne Thibaut Rajamaen Rykmentti 1:56:31 +28:21 7:33
47 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:56:41 +28:31 7:34
48 Vit Braveny Kristiansand OK 1:57:20 +29:10 7:37
49 Morten Urdal Bakke NTNUI 1:57:32 +29:22 7:37
50 Dag Steinar Ragvin Skien OK 1:59:23 +31:13 7:45
51 Jeppe Ruud Bækkelagets SK 2:00:35 +32:25 7:49
52 Martin Hoset NTNUI 2:08:07 +39:57 8:19
53 Niklas Profors Varegg Fleridrett 2:09:05 +40:55 8:22
54 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 2:11:12 +43:02 8:31
55 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 2:14:08 +45:58 8:42
56 Alf Johan Lima Ganddal IL 2:14:25 +46:15 8:43
57 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 2:15:52 +47:42 8:49
58 Per Wiréhn Byåsen IL 2:16:35 +48:25 8:52
59 Henning Spjelkavik IL Tyrving 2:19:34 +51:24 9:03
60 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 2:21:29 +53:19 9:11
61 Jørgen Frøyd Larvik OK 2:22:27 +54:17 9:15
62 Snorre Hansen Byåsen IL 2:27:19 +59:09 9:33
63 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 2:39:31 +1:11:21 10:21
Célestin Crespin Rajamaen Rykmentti diskvalifisert
Jostein Nørbech IL Tyrving diskvalifisert
Olav Johannes Deelstra NTNUI diskvalifisert
Halvor Eid Nielsen NTNUI diskvalifisert
Christian Wiig Bøen Kristiansand OK brutt
Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK ikke startet
Ragnar Tonjer Nydalens SK ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet
Magnus Johansson Kristiansand OK ikke startet
Jon Pedersen Halden SK ikke startet
Ulf Forseth Indgaard Frol IL ikke startet
Miloš Nykodým Kristiansand OK ikke startet
Vincent Coupat Halden SK ikke startet
Mats Haldin Halden SK ikke startet
Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK ikke startet
Anders Nordberg Vaajakosken Terä ikke startet

H 21-E2

11 730 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stig Alvestad Ganddal IL 1:15:30 6:26
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:17:11 +1:41 6:34
3 Sigve Vågsnes Oppsal IF Orientering 1:17:37 +2:07 6:37
4 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:20:30 +5:00 6:51
5 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:23:08 +7:38 7:05
6 Morten Severin Saue IL Tyrving 1:23:22 +7:52 7:06
7 Martin Ivarsson IL Tyrving 1:23:48 +8:18 7:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Dag Aalvik Nydalens SK 1:24:24 +8:54 7:11
9 Sondre Sande Gullord NTNUI 1:24:48 +9:18 7:13
10 Kristian Stenerud NTNUI 1:25:31 +10:01 7:17
11 Andreas Magerøy Frol IL 1:26:02 +10:32 7:20
12 Jørgen Fiskum Frol IL 1:26:08 +10:38 7:20
13 Felix Breitschädel NTNUI 1:26:18 +10:48 7:21
14 Leif Størmer Fossum IF 1:27:19 +11:49 7:26
15 Terje Maroni Byåsen IL 1:28:04 +12:34 7:30
16 Dzians Monich Halden SK 1:28:09 +12:39 7:30
17 Björn Widén IL Tyrving 1:28:10 +12:40 7:30
18 Mats Nordbrøden Järla Orientering 1:29:35 +14:05 7:38
19 Aapo Laiho NTNUI 1:29:40 +14:10 7:38
20 Torkil Eide Solstad NTNUI 1:29:43 +14:13 7:38
21 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:30:22 +14:52 7:42
22 Per Melander Often NTNUI 1:30:37 +15:07 7:43
23 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:30:38 +15:08 7:43
24 Eero Inkeri NTNUI 1:32:13 +16:43 7:51
25 Andrei Zhuravlev Halden SK 1:33:03 +17:33 7:55
26 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:35:21 +19:51 8:07
27 Bjørn Tore Mathisen NTNUI 1:37:36 +22:06 8:19
28 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:37:41 +22:11 8:19
29 Slava Zhuravlev Halden SK 1:39:04 +23:34 8:26
30 Knut Sveinung Rekaa NTNUI 1:39:09 +23:39 8:27
31 Christian Holmboe IL Tyrving 1:40:03 +24:33 8:31
32 Marius Øie Løten OL 1:41:01 +25:31 8:36
33 Stig Rune Holberg OK Skøynar 1:44:03 +28:33 8:52
34 Espen Rognsvåg Fana IL 1:46:03 +30:33 9:02
35 Øivind Trier Nydalens SK 1:46:37 +31:07 9:05
36 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 1:56:57 +41:27 9:58
37 Henrik Svaland Aas NTNUI 2:00:48 +45:18 10:17
38 Håvard Berget NTNUI 2:02:19 +46:49 10:25
39 Adam Braveny NTNUI 2:04:51 +49:21 10:38
Hans Trøan Nydalens SK diskvalifisert
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett diskvalifisert
Nicholas Oskarsson Lillomarka OL diskvalifisert
Wolfgang Kampel NTNUI diskvalifisert
Jakub Kamenický Kristiansand OK diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK ikke startet
Baptiste Verdin Porsgrunn OL ikke startet
Kristian Vad Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2016