Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

N-åpen

2 150 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0 -Sturla, IF34:1515:55
0Iver AarsethIL Koll25:53+-8:2212:02
0Audun AunemoModum OL1:02:35+28:2029:06
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL28:36+-5:3913:18
0Kajsa BakkenEiker OL1:09:04+34:4932:07
0Erik BerganKongsberg OL39:42+5:2718:27
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb45:43+11:2821:15
0Olai BisethKongsberg OL27:59+-6:1613:00
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK36:37+2:2217:01
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL30:58+-3:1714:24
0Eivind BredholtKongsberg OL37:43+3:2817:32
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving43:59+9:4420:27
0Carlotta BurckhardtEiker OL55:44+21:2925:55
0Mathis BurckhardtEiker OL41:30+7:1519:18
0Sondre BuslandEiker OL38:55+4:4018:06
0Thea BuslandEiker OL38:53+4:3818:05
0Lars BøenSturla, IF23:35+-10:4010:58
0Sanna BøenSturla, IF1:07:39+33:2431:27
0Ingrborg Marie Børgum - ThorsbyEiker OL38:45+4:3018:01
0Juha Chang FlåganAsker Skiklubb1:04:07+29:5229:49
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb30:19+-3:5614:06
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb26:28+-7:4712:18
0Christopher David EriksenLarvik OK46:11+11:5621:28
0Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb39:50+5:3518:31
0Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb47:47+13:3222:13
0Oscar FermRøyken OL54:02+19:4725:07
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL1:03:44+29:2929:38
0Henrik GroossAllerød OK37:54+3:3917:37
0Mathilde GuitonKongsberg OL1:02:55+28:4029:15
0Sofie HaareKonnerud IL34:08+-0:0715:52
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF37:46+3:3117:33
0Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi47:18+13:0322:00
0Emil Haukeli HattestadNOTEAM1:04:42+30:2730:05
0Nila HillerenEiker OL26:44+-7:3112:26
0Vilje HillerenEiker OL48:53+14:3822:44
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL30:03+-4:1213:58
0Danie Nicolai HommeSturla, IF48:13+13:5822:25
0Rebecca Grace HommeSturla, IF45:58+11:4321:22
0Kaisa HovlandKonnerud IL39:34+5:1918:24
0Julie Økern HågårdKonnerud IL20:08+-14:079:21
0Aksel Gromstad  JensenEiker OL31:24+-2:5114:36
0Josefine Brekke KaasaEiker OL38:44+4:2918:00
0Kristian KaiserSturla, IF31:46+-2:2914:46
0Rikke KihleKonnerud IL45:30+11:1521:09
0Herman Finstad LandIL Tyrving32:23+-1:5215:03
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL54:51+20:3625:30
0Henni Meland-TangenBækkelagets SK39:26+5:1118:20
0Julia Meland-TangenBækkelagets SK39:03+4:4818:09
0Andreas MelheimSturla, IF32:33+-1:4215:08
0Emil MjøsSturla, IF27:33+-6:4212:48
0Ola MyklatunIL Tyrving36:00+1:4516:44
0Tiril MyklatunIL Tyrving35:01+0:4616:17
0Simen NeverdalSturla, IF48:59+14:4422:46
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK33:06+-1:0915:23
0Hermine OddenMåren OK56:35+22:2026:19
0Isolde OddenMåren OK58:41+24:2627:17
0Julie Olsen ByeModum OL31:22+-2:5314:35
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32:14+-2:0114:59
0Anna Maria PedersenModum OL1:02:35+28:2029:06
0Julie PedersenRøyken OL26:58+-7:1712:32
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL42:31+8:1619:46
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL52:07+17:5224:14
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK48:43+14:2822:39
0Mathis RenardKongsberg OL27:53+-6:2212:58
0Martine RøkebergEiker OL35:41+1:2616:35
0Maren Sofie SandOK Skeidi47:19+13:0422:00
0Tobias StavdahlBærums Skiklub39:14+4:5918:14
0Amalie Riggenholt StenslandEiker OL35:45+1:3016:37
0Vilde Riggenholt StenslandEiker OL48:42+14:2722:39
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL42:39+8:2419:50
0Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL51:36+17:2124:00
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering47:45+13:3022:12
0Hedda Sørumshaugen BrattåsNOTEAM43:09+8:5420:04
0Esten ValentinIL Tyrving39:56+5:4118:34
0Oliver Werp FagermoNOTEAM28:47+-5:2813:23
0Elliot WeslienNOTEAM53:20+19:0524:48
0Selma WeslienKongsberg OL38:52+4:3718:04
0Tobias WestrumSturla, IF32:25+-1:5015:04
0Oscar WilhelmsenSturla, IF38:58+4:4318:07
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb27:05+-7:1012:35
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36:58+2:4317:11

D -10

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Abelone Josefine AxelsonEiker OL48:2119:02
2Oda OpsethRingerike OL49:22+1:0119:26
3Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL51:30+3:0920:16
4Frida HopeModum OL58:19+9:5822:57
5Mone Småge-HilsenKonnerud IL1:07:46+19:2526:40
6Ida Amundsen BjørkliRingerike OL1:21:55+33:3432:15

D 19-20

5 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF45:218:04
2Synne StrandAsker Skiklubb48:51+3:308:41
3Oda J SikkelandIL Tyrving49:24+4:038:47
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK52:01+6:409:15
5Karoline AuneHalden SK53:21+8:009:29
6Margrethe WisløffAsker Skiklubb55:33+10:129:53
7Tara MelhuishHalden SK1:00:02+14:4110:40
8Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:08:25+23:0412:10
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 21A

7 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumNydalens SK50:017:08
2Ida TiltnesIL Tyrving58:13+8:128:18
3Celine RenardKongsberg OL1:01:46+11:458:48
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:03:20+13:199:02
5Kristine FjeldboIL Tyrving1:03:35+13:349:04
6Åsne Naadland HoloFossum IF1:11:23+21:2210:10
7Line Drange RuudRøyken OL1:15:19+25:1810:44
8Hege Holth RekaaRøyken OL1:16:53+26:5210:58
9Karoline AndersenIL Tyrving1:17:20+27:1911:01
10Kristine Eide RappRaumar Orientering1:28:38+38:3712:38
11Kersti KärnerPölva Kobras1:40:22+50:2114:19
12kari Jussie LønningSturla, IF1:49:29+59:2815:37
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 11-12

2 540 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb26:5310:35
2Sofia ØhlckersIL Tyrving32:38+5:4512:50
3Frida Kärner GroossAllerød OK34:46+7:5313:41
4Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb35:38+8:4514:01
5Iselin HøivoldKongsberg OL37:01+10:0814:34
6Marte EgerKongsberg OL37:55+11:0214:55
7Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40:15+13:2215:50
8Una NastadAsker Skiklubb40:49+13:5616:04
9Tuva EspelinAsker Skiklubb42:52+15:5916:52
10Adele TeigenKongsberg OL50:02+23:0919:41
11Tuva BredholtKongsberg OL51:15+24:2220:10
12Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb53:33+26:4021:04
13Elise RenardKongsberg OL53:45+26:5221:09
14Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:04:38+37:4525:26
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb33:3113:24
2Synne Syversen GihleOppsal Orientering37:48+4:1715:07
3Mina HobbelstadEiker OL38:32+5:0115:24
4Stine Flindt AsperheimKongsberg OL48:12+14:4119:16

D 13-14

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF41:5711:20
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF42:52+0:5511:35
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb45:39+3:4212:20
4Ingvild GustafssonKongsberg OL46:03+4:0612:26
5Synne SandvenNotodden OL46:20+4:2312:31
6Hedda Kärner GroossAllerød OK47:07+5:1012:44
7Kathinka Zahl HagenFossum IF47:35+5:3812:51
8Marie KvarmeSturla, IF49:05+7:0813:15
9Eileen BjanesIL Tyrving49:08+7:1113:16
10Vida Helland-HansenIL Tyrving52:00+10:0314:03
11Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL52:08+10:1114:05
12Ylva KlausenSturla, IF53:16+11:1914:23
13Mari AarsethNydalens SK54:18+12:2114:40
14Sara MartiniAsker Skiklubb1:00:16+18:1916:17
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb1:05:32+23:3517:42
16Amanda AxelsonEiker OL1:38:06+56:0926:30
17Anne ØstvoldHeming Orientering1:54:29+1:12:3230:56
18Helene Brandal SøftingKongsberg OL2:11:40+1:29:4335:35
Marthe Graff-WiikSturla, IFdiskvalifisert
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILdiskvalifisert
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 13-16C

3 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL56:0616:24
2Hedda Kind KjellevoldModum OL59:37+3:3117:25
3Martha WisløffAsker Skiklubb1:03:32+7:2618:34
4Tiril KihleKonnerud IL1:11:03+14:5720:46
5Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL1:43:16+47:1030:11
Marte Sofie SkroveRingerike OLdiskvalifisert

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Kristine EidAsker Skiklubb38:4115:28

D 15-16

5 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL41:348:15
2Oda ScheeleNydalens SK43:48+2:148:42
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL45:33+3:599:03
4Ina MartiniAsker Skiklubb49:35+8:019:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL50:45+9:1110:05
6Konstanse MoholthKongsberg OL54:06+12:3210:45
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK55:31+13:5711:02
8Live ØstvoldHeming Orientering55:55+14:2111:06
9Selma HøivoldKongsberg OL58:49+17:1511:41
10Oda Isnes TyseEiker OL59:51+18:1711:53
11Nora Småge HilsenKonnerud IL1:00:11+18:3711:57
12Kristin Melby JacobsenLardal OL1:00:16+18:4211:58
13Eline SchjervenLardal OL1:01:50+20:1612:17
14Mari ØverbyKongsberg OL1:02:21+20:4712:23
15Noor Dirro-HeluMåren OK1:06:55+25:2113:18
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:08:49+27:1513:40
17Iselin SørensenSturla, IF1:09:08+27:3413:44
18Johanna Sofie LongfjeldModum OL1:10:49+29:1514:04
19Mina SchjervenLardal OL1:11:31+29:5714:13
20Ingrid MobråthenBotne SK1:11:39+30:0514:14
21Malene InstanesSturla, IF1:12:23+30:4914:23
22Ine InstanesSturla, IF1:13:27+31:5314:36
23Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:15:20+33:4614:58
24Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:23:08+41:3416:31
25Luciana Maria SvadsMåren OK1:37:33+55:5919:23

D 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril HolenKonnerud IL1:08:0918:25

D 17-B

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1:00:5516:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb1:03:45+2:5017:13
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:13:03+12:0819:44
4Martine JægtvikKonnerud IL1:17:33+16:3820:57
5Heidi EriksenLarvik OK1:23:29+22:3422:33
6Lene FlessebergKongsberg OL1:25:55+25:0023:13
7Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1:34:24+33:2925:30
Ida BredholtKongsberg OLdiskvalifisert
Hanne Bredde VigSturla, IFikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet

D 17-C

3 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katherine EstepKonnerud IL55:4716:18
2Sigrid SkjelbredKongsberg OL59:59+4:1217:32
3Trine UelandRøyken OL1:01:31+5:4417:59
4Anne Berg GjølbergLarvik OK1:03:51+8:0418:40
5Marianna Xiros VillardRøyken OL1:05:30+9:4319:09
6Jessika BruksåsRøyken OL1:07:31+11:4419:44
7Inger-Helene CarlsenSturla, IF1:07:43+11:5619:48
8Hege MortensenKonnerud IL1:11:28+15:4120:53
9Maj Lene NystuenRøyken OL1:11:32+15:4520:54
10Else StordalOL Tønsberg og omegn1:14:05+18:1821:39
11Eirill DalanRøyken OL1:16:55+21:0822:29
12Therese NyenRøyken OL1:21:03+25:1623:41
13Louise Gabrielsen SlettaRøyken OL1:23:52+28:0524:31
14Kari BergLarvik OK1:39:58+44:1129:13
15Ann-Mari LeivannRøyken OL1:59:03+1:03:1634:48
Ragnhild SkjævestadAsker Skiklubbbrutt

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjærstin PettyRøyken OL40:3416:13
2Johanne SkjævestadAsker Skiklubb49:51+9:1719:56

D 17-18

5 620 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL49:588:53
2Tale StrandKongsberg OL51:59+2:019:14
3Silje Marie VågeAsker Skiklubb53:45+3:479:33
4Mina JørgensenIL Tyrving53:46+3:489:34
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL53:55+3:579:35
6Marie LilandNydalens SK55:11+5:139:49
7Jenny BaklidKonnerud IL55:44+5:469:55
8Karen Hoel JomaasFossum IF56:20+6:2210:01
9Ingvild LangeggenKongsberg OL56:23+6:2510:01
10Anniken RanvikKonnerud IL57:39+7:4110:15
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL58:16+8:1810:22
12Andrea VaneboKongsberg OL58:34+8:3610:25
13Hanne Eide RappRaumar Orientering59:10+9:1210:31
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:05:47+15:4911:42
15Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:06:11+16:1311:46
16Solveig Eline BergIL Tyrving1:07:13+17:1511:57
17Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:09:51+19:5312:25
18Andrea RanvikKonnerud IL1:17:11+27:1313:44
19Ingeborg KvarmeSturla, IF1:22:09+32:1114:37
20Sarah WølloKongsberg OL1:37:11+47:1317:17
21Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:39:00+49:0217:36
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet

D 40-

5 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL44:488:54
2Kari StrandKongsberg OL1:07:29+22:4113:24
3Monica BerglundRingerike OL1:07:51+23:0313:29
4Trude HansenBerger og Svelvik OL1:13:19+28:3114:34
5Nina BirkelundAsker Skiklubb1:28:49+44:0117:39
6Linda FredhOK Moss1:36:37+51:4919:12

D 45-

5 030 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Lill KvisleAsker Skiklubb46:169:11
2Hilde HovdenakModum OL46:44+0:289:17
3Jorun RuudAsker Skiklubb46:48+0:329:18
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL48:43+2:279:41
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb50:14+3:589:59
6Hege FeiringIL Tyrving50:28+4:1210:01
7Anne Guro NøklebyRingerike OL51:13+4:5710:10
8Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb52:02+5:4610:20
9Milda ØhlckersIL Tyrving52:59+6:4310:32
10Hanne Lerche RaadalHalden SK53:57+7:4110:43
11Birgit Økern JensenKonnerud IL54:43+8:2710:52
12Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK54:50+8:3410:54
13Liv SchjervenLardal OL54:58+8:4210:55
14Torunn Økern JensenRingerike OL55:41+9:2511:04
15Ingrid KvistadKongsberg OL56:08+9:5211:09
16Line Skjevik ArnevikRingerike OL58:35+12:1911:38
17Jeanette KohtAsker Skiklubb58:51+12:3511:41
18Marit EgnerAsker Skiklubb59:04+12:4811:44
19Aud Ellen BrevikSturla, IF1:00:41+14:2512:03
20Tone SkramRøyken OL1:04:16+18:0012:46
21Trine OpsethRingerike OL1:04:17+18:0112:46
22Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:04:57+18:4112:54
23Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1:06:11+19:5513:09
24Kristin EgerKongsberg OL1:11:11+24:5514:09
25Kristin SandvenNotodden OL1:11:41+25:2514:15
26Charlotte SkourupSturla, IF1:15:40+29:2415:02
27Tanja InstanesSturla, IF1:19:21+33:0515:46
28Anne Mia OlsenModum OL1:36:48+50:3219:14

D 50-

4 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL48:1910:03
2Kirsti KringhaugRingerike OL49:16+0:5710:15
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL50:07+1:4810:26
4Sissel SkovlyRingerike OL51:38+3:1910:45
5Isa HeggedalKonnerud IL51:46+3:2710:47
6Marianne NjåsteinIL Tyrving53:32+5:1311:09
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55:16+6:5711:30
8Lucie StørmerFossum IF56:36+8:1711:47
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving57:05+8:4611:53
10Kjersti StræteRingerike OL58:11+9:5212:07
11Tove HeimdalKonnerud IL58:33+10:1412:11
11Anne Berit EidNydalens SK58:33+10:1412:11
13Veslemøy SolbergKonnerud IL58:36+10:1712:12
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59:32+11:1312:24
15Anne Marit BjergaardNydalens SK1:00:20+12:0112:34
16Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1:01:18+12:5912:46
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:01:24+13:0512:47
18Ida SyversenRøyken OL1:02:25+14:0613:00
19Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:03:40+15:2113:15
20Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1:05:23+17:0413:37
21Toini SkyttersæterKonnerud IL1:08:33+20:1414:16
22Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:09:19+21:0014:26
23Solveig KongsrudModum OL1:12:18+23:5915:03
24Maria PerssonAsker Skiklubb1:40:02+51:4320:50
25Jane RødderKongsberg OL1:43:06+54:4721:28
26Ina Cecilie LandroKonnerud IL1:44:32+56:1321:46
27Hilde MoholthKongsberg OL1:47:25+59:0622:22
28Merete UndelandSturla, IF2:05:36+1:17:1726:10
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenSturla, IFdiskvalifisert

D 55-

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brit VoldenKongsberg OL45:439:31
2Helga HaverstadLierbygda OL50:59+5:1610:37
3Gunhild HennumLierbygda OL51:05+5:2210:38
4Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL52:16+6:3310:53
5Heidi SchatvetNotodden OL53:26+7:4311:07
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb55:47+10:0411:37
7Hilde StorløkkenKongsberg OL57:30+11:4711:58
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1:00:15+14:3212:33
8Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:00:15+14:3212:33
10Berit DanielsenIL Tyrving1:01:24+15:4112:47
11Solveig SikkelandIL Tyrving1:03:47+18:0413:17
12Randi NicolaisenAsker Skiklubb1:04:47+19:0413:29
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:12:39+26:5615:08
14Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:19:08+33:2516:29
15Anna GöhlmanIL Tyrving1:26:48+41:0518:05
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

3 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL36:079:21
2Grete S B HoviSkien OK42:16+6:0910:56
3Bjørg SvanbergRøyken OL42:32+6:2511:01
4Wenche HultgreenIL Tyrving44:28+8:2111:31
5Elle M. MelbyeHeming Orientering59:10+23:0315:19
6Cathrine NorvikRøyken OL1:01:01+24:5415:48
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1:12:55+36:4818:53

D 65-

3 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL45:3511:48
2Ingrid StrandeSkien OK45:43+0:0811:50
3Linda VerdeSturla, IF48:36+3:0112:35
4Inger TiltnesIL Tyrving51:34+5:5913:21
5Kari StrandeRingerike OL1:04:08+18:3316:36
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:15:09+29:3419:28
7Nina KolbergIL Tyrving1:23:38+38:0321:40
Elisabeth RødAndebu ILikke startet

D 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF47:1915:15
2Liv FeiringHamar OK51:03+3:4416:28
3Anne Karin StigemoIL Imås1:00:54+13:3519:38
4Gry Bruland VråleSturla, IF1:02:43+15:2420:13
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1:06:42+19:2321:30
6Sidsel SandelienHeming Orientering1:07:42+20:2321:50
7Bjørg MostaulBø OL1:08:22+21:0322:03
8Anne Elvsaas MoRøyken OL1:10:11+22:5222:38

D 75-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL49:5016:04
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb55:18+5:2817:50
3Liv HorntvedtIL Imås58:25+8:3518:50
4Torunn Hege FrøvollSturla, IF1:06:26+16:3621:25
5Hanne BræckKongsberg OL1:24:48+34:5827:21
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:43:06+53:1633:15

D 80-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK57:4618:38
2Marit Økern JensenBærums Skiklub1:11:36+13:5023:05

H -10

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL39:3315:34
2Jon StrandKongsberg OL43:48+4:1517:14
3Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering44:48+5:1517:38
4Aksel KlausenSturla, IF1:00:00+20:2723:37
5Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL1:12:25+32:5228:30

H 11-12

2 540 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL27:1210:42
2Erlend SommerheinFossum IF28:04+0:5211:02
3Jarand GustafssonKongsberg OL29:07+1:5511:27
4Mats JohnsenSturla, IF30:04+2:5211:50
5Mathias BirkelundAsker Skiklubb30:57+3:4512:11
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb32:06+4:5412:38
7Jan Olav BerganKongsberg OL32:54+5:4212:57
8Per Noah SommerheinNydalens SK33:39+6:2713:14
9August Hellerud SireKonnerud IL34:21+7:0913:31
10Mikkel RastadAsker Skiklubb36:05+8:5314:12
11Fredrik Fet AndersenKonnerud IL36:52+9:4014:30
12Henrik KaiserSturla, IF37:16+10:0414:40
13Jacob Finstad LandIL Tyrving39:10+11:5815:25
14Arne BisethKongsberg OL43:13+16:0117:00
15Oskar HopeModum OL43:36+16:2417:09
16Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb43:55+16:4317:17
17Simen TorebraatenKonnerud IL44:05+16:5317:21
18Ask Felland SætnanFossum IF44:42+17:3017:35
19Viktor Meland-TangenBækkelagets SK47:17+20:0518:36
20Sebastian RøkebergEiker OL55:50+28:3821:58
21Tollef TjentlandLardal OL1:05:58+38:4625:58
22Henrik NybergAsker Skiklubb1:22:25+55:1332:26
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILbrutt
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet

H 11-12N

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik NastadAsker Skiklubb33:2613:22
1Sivert KnutheimSturla, IF33:2613:22
3Håkon ØverbyKongsberg OL38:12+4:4615:16
4Ingar Aarvik-HansenSturla, IF38:57+5:3115:34
5Karl Rein RådahlIL Tyrving41:03+7:3716:25
6Linus Westerberg-HeltneSturla, IF43:08+9:4217:15
7Oskar KnutheimSturla, IF43:31+10:0517:24

H 13-14

3 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering39:4510:44
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL40:34+0:4910:57
3Eirik Vie StrislandFossum IF44:34+4:4912:02
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL47:10+7:2512:44
5Arne BerganKongsberg OL47:27+7:4212:49
6Jakob RastadAsker Skiklubb47:43+7:5812:53
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb48:47+9:0213:11
8Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF50:50+11:0513:44
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb53:46+14:0114:31
10Hallvard TjentlandLardal OL54:27+14:4214:42
11Endre SandKongsberg OL54:42+14:5714:47
12Theodor BjørkSandefjord OK56:41+16:5615:19
13Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:00:05+20:2016:14
14Tarje EspelinAsker Skiklubb1:00:44+20:5916:24
15Reno PapeKonnerud IL1:02:01+22:1616:45
16Mathias AxelsonEiker OL1:02:18+22:3316:50
17Mats Olsen ByeModum OL1:05:54+26:0917:48
18Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:06:29+26:4417:58
19Martin KaiserSturla, IF1:16:30+36:4520:40
20Einar ØstvoldHeming Orientering1:16:40+36:5520:43
21Vilmer NybergAsker Skiklubb1:16:45+37:0020:44
22Henrik Holm NesModum OL1:56:06+1:16:2131:22
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Linus Hognestad SennelsRøyken OLikke startet
Borgar SkjelbredKongsberg OLikke startet

H 13-16C

3 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving48:3814:13
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn59:48+11:1017:29
3Even Amundsen BjørkliRingerike OL1:01:32+12:5417:59
4Trym Alexander StorhaugRøyken OL1:21:25+32:4723:48

H 15-16

5 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix FinsrudAsker Skiklubb40:287:12
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb40:44+0:167:14
3Cornelius BjørkSandefjord OK40:47+0:197:15
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF48:20+7:528:36
5Sondre Zahl HagenFossum IF48:46+8:188:40
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL48:58+8:308:42
7Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn51:33+11:059:10
8Mikkel BerglundRingerike OL52:34+12:069:21
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn54:51+14:239:45
10Åsmund SlokvikNotodden OL55:14+14:469:49
11Adam ConwayKongsberg OL55:33+15:059:53
12Vetle DrageKongsberg OL56:17+15:4910:00
13Martin BirkelundAsker Skiklubb57:13+16:4510:10
14Lukas KlausenSturla, IF58:23+17:5510:23
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb58:46+18:1810:27
16Birk Felland SætnanFossum IF59:25+18:5710:34
17Rolf Trygve HaugKongsberg OL59:28+19:0010:34
18Stein Aas StræteRingerike OL1:00:01+19:3310:40
19Olav Kristian LundKongsberg OL1:02:32+22:0411:07
20Vegard Holm JohannesenKongsberg OL1:03:19+22:5111:15
21Johan EgerKongsberg OL1:04:42+24:1411:30
22Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1:06:01+25:3311:44
23Olav MelheimSturla, IF1:11:31+31:0312:43
24Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:15:24+34:5613:24
25Jonas AarsethNydalens SK1:18:34+38:0613:58
26Sander Solheim OttesenSturla, IF1:22:22+41:5414:39
27Daniel NystuenRøyken OL2:31:08+1:50:4026:53
28Simen KolbergsrudRøyken OL2:37:13+1:56:4527:58
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ingvar TollehaugEiker OL2:05:1933:52

H 17-C

3 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald Hasle HeiaasRøyken OL41:4112:11
2Magnus HagenRøyken OL53:02+11:2115:30
3Kjell Jarle GausemelRøyken OL53:50+12:0915:44
4Lars VråleSturla, IF55:51+14:1016:19
5Helge GrafferRingerike OL1:03:31+21:5018:34
6Morten FjellSturla, IF1:15:06+33:2521:57
7Eivind OhrenRøyken OL1:16:51+35:1022:28
8André UelandRøyken OL1:25:20+43:3924:57

H19-20

7 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL45:196:27
2Joar GjerdahlKonnerud IL57:11+11:528:09
3Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF57:32+12:138:12
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1:01:58+16:398:50

H21A

9 130 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving51:325:38
2Torgeir NørbechIL Tyrving51:38+0:065:39
3Jo Forseth IndgaardFrol IL52:17+0:455:43
4Anders NordbergNydalens SK52:57+1:255:47
5Anders HagaRaumar Orientering53:48+2:165:53
6Håvard HagaNydalens SK54:00+2:285:54
7Ivar LundanesIL Tyrving54:33+3:015:58
8Elias JonssonNydalens SK55:27+3:556:04
9Eirik Langedal BreivikNydalens SK55:40+4:086:05
10Matthew SpeakeBækkelagets SK57:29+5:576:17
11Lukas LilandNydalens SK57:38+6:066:18
12Jan Erik NaessFossum IF59:19+7:476:29
13Einar MelsomFossum IF59:32+8:006:31
14Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät59:39+8:076:32
15Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:00:06+8:346:34
16Isak JonssonNydalens SK1:00:10+8:386:35
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:01:31+9:596:44
18Øystein SørensenNydalens SK1:02:02+10:306:47
19Niels Christian HellerudHalden SK1:02:14+10:426:48
20Thomas NipenBækkelagets SK1:02:32+11:006:50
21David GottfridssonLillomarka OL1:03:10+11:386:55
22Lars-Inge ArnevikRingerike OL1:03:21+11:496:56
23Henrik EijsinkNydalens SK1:03:27+11:556:56
24Sander ArntzenAsker Skiklubb1:04:24+12:527:03
25Leif StørmerFossum IF1:04:44+13:127:05
26Nicholas OskarssonLillomarka OL1:05:13+13:417:08
27Eirik RavnanIL Tyrving1:05:23+13:517:09
28Dag Steinar RagvinBø OL1:05:44+14:127:11
29Erlend BrendstuenHalden SK1:06:12+14:407:15
30Kristoffer JacobsenIL Tyrving1:08:23+16:517:29
31Ludvig RødnesOppsal Orientering1:08:31+16:597:30
32Mathias NipenBækkelagets SK1:08:55+17:237:32
33Morten Taraldsten BrunesModum OL1:09:28+17:567:36
34Inge LindsethNydalens SK1:10:11+18:397:41
35Pål SkogedalAsker Skiklubb1:10:16+18:447:41
36Jan ShanelNydalens SK1:12:30+20:587:56
37Haakon IngvaldsenNittedal OL1:13:00+21:287:59
38Emil JönssonIL Tyrving1:13:06+21:348:00
39Øyvind HjermstadFossum IF1:13:33+22:018:03
40Øyvind EngerNydalens SK1:13:42+22:108:04
41Are WigaardOppsal Orientering1:14:36+23:048:10
42Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1:14:53+23:218:12
43Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:16:03+24:318:19
44Erik Feyling HaareKonnerud IL1:17:59+26:278:32
45Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:21:49+30:178:57
46Eirik LarsenSkien OK1:21:56+30:248:58
47Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:22:45+31:139:03
48Eirik Holth JohannessenRøyken OL1:24:54+33:229:17
49Morten TangenOK Moss1:33:55+42:2310:17
50Robert FredriksenNotodden OL2:01:41+1:10:0913:19
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKikke startet
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Per Melander OftenNydalens SKikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet

H 17-B

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Martin JørstadKongsberg OL34:049:12
2Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL50:59+16:5513:46
3Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1:08:20+34:1618:28
4Harald LestebergKongsberg OL1:14:13+40:0920:03
Thor NorderudIL Tyrvingikke startet

H 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL31:3312:37

H 17-18

6 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL47:387:15
2Johan Kristian UndelandSturla, IF53:16+5:388:07
3Eivind Berner MyhreFossum IF56:54+9:168:40
4Jonatan AuneHalden SK1:10:33+22:5510:45
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 40-

6 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar SeierstadIL GeoForm54:238:17
2Are BisethKongsberg OL56:41+2:188:38
3Jesper GroossAllerød OK57:59+3:368:50
4Øystein RastadAsker Skiklubb1:00:42+6:199:15
5Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1:11:45+17:2210:56
6Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1:13:42+19:1911:14

H 45-

6 560 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charles HalaasFossum IF49:547:36
2Lars Erik GjeinFossum IF49:56+0:027:36
3David LøverModum OL50:06+0:127:38
4Espen RøsteKongsberg OL50:15+0:217:39
5André JægtvikKonnerud IL52:46+2:528:02
6Per Øivind EgerKongsberg OL53:10+3:168:06
7Neil MarstonHemsedal IL55:34+5:408:28
8Lars BerglundRingerike OL56:59+7:058:41
9Torstein HoleNydalens SK58:39+8:458:56
10Knut Jostein SætnanFossum IF58:51+8:578:58
11Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb59:36+9:429:05
12Stig MellingRingerike OL1:00:35+10:419:14
13Pål SommerheinOK Horten1:01:17+11:239:20
14Per Erik OpsethRingerike OL1:02:19+12:259:29
15Anders GustafssonSturla, IF1:04:06+14:129:46
16Atle PedersenFossum IF1:04:32+14:389:50
17Geir Thomas KnutheimSturla, IF1:05:50+15:5610:02
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:06:57+17:0310:12
19Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1:08:06+18:1210:22
20Jørn-Are LongfjeldModum OL1:09:02+19:0810:31
21Kjell Petter SmågeKonnerud IL1:10:06+20:1210:41
22Øystein SkjelbredKongsberg OL1:12:50+22:5611:06
23Stig InstanesSturla, IF1:16:12+26:1811:36
24Roger ØstvoldHeming Orientering1:30:45+40:5113:50
25Torodd KolbergsrudRøyken OL1:38:26+48:3215:00
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Håvard HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet
Odd StrandKongsberg OLikke startet

H 50-

6 040 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb43:277:11
2Helge GisholtOK Skeidi43:52+0:257:15
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering43:52+0:257:15
4Øyvin ThonKongsberg OL44:33+1:067:22
5Syver LøkenKongsberg OL44:47+1:207:24
6Kjetil BjørloHalden SK46:31+3:047:42
6Lars EnerhaugenModum OL46:31+3:047:42
8Svein NygårdLillomarka OL47:33+4:067:52
9Kjetil EspedalNydalens SK47:37+4:107:53
10Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering47:53+4:267:55
11Christian JomaasFossum IF49:40+6:138:13
12Jan Tore HenriksenNydalens SK51:14+7:478:28
13Gjermund GravirAsker Skiklubb51:37+8:108:32
14Christian GrotnesIL Tyrving52:47+9:208:44
15Gunnar HopeModum OL53:30+10:038:51
16Svein GranerudAsker Skiklubb53:35+10:088:52
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK55:25+11:589:10
18Bjørn HallanLommedalens IL55:47+12:209:14
19Jon SkriubakkenPorsgrunn OL55:48+12:219:14
20Erik SaugerudKonnerud IL56:36+13:099:22
21Runar TeigenKongsberg OL56:39+13:129:22
22Børge PedersenNydalens SK56:40+13:139:22
22Bjørnar OlsrødStokke IL56:40+13:139:22
24Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56:46+13:199:23
25Øystein RappRaumar Orientering57:01+13:349:26
26Håkon JendalFossum IF57:08+13:419:27
27Vegard HaldenNydalens SK58:38+15:119:42
28Roger WiikSturla, IF1:00:15+16:489:58
29Are FlåganAsker Skiklubb1:00:21+16:549:59
30Nils Inge BrurbergSturla, IF1:00:38+17:1110:02
31Hallvard KorenOK Moss1:01:10+17:4310:07
32Roger Andre VaneboKongsberg OL1:01:18+17:5110:08
33Hans Otto ØverbyKongsberg OL1:02:14+18:4710:18
34Jon Erik KvarmeSturla, IF1:12:05+28:3811:56
35Atle WølloKongsberg OL1:13:25+29:5812:09
36Trond HolterMåren OK1:13:50+30:2312:13
37Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1:17:32+34:0512:50
38Rune SørensenSturla, IF1:18:34+35:0713:00
39Jørn MyrlandNotodden OL1:27:35+44:0814:30
Bjørn JohannesenKongsberg OLdiskvalifisert
Petter LøeNotodden OLikke startet

H 55-

6 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL44:537:25
2Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering46:59+2:067:46
3Kim Farnes HansenLierbygda OL48:26+3:338:01
4Knut AasRingerike OL48:40+3:478:03
5Øyvind DrageKongsberg OL49:06+4:138:07
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49:36+4:438:12
7Ingar HalsSogndal IL49:56+5:038:16
8Onno VerberneOL Toten-Troll51:49+6:568:34
9Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52:26+7:338:40
10Trond BaklidKonnerud IL53:02+8:098:46
11Yngvar ChristiansenBækkelagets SK54:20+9:278:59
12Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55:11+10:189:08
13Hallvard BergIL Tyrving56:06+11:139:17
14Njål SvingheimKonnerud IL56:10+11:179:17
15Martin GranlyLillomarka OL56:49+11:569:24
16Øyvind Roger HansenRøyken OL56:53+12:009:25
17Harald KvisliNotodden OL57:50+12:579:34
18Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59:18+14:259:49
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:02:32+17:3910:21
20Lars D. FjeldstadRingerike OL1:03:26+18:3310:30
21Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1:04:21+19:2810:39
22Phil ConwayKongsberg OL1:09:17+24:2411:28
23Roar TønnessenKongsberg OL1:12:09+27:1611:56
24Christian SchibstedRøyken OL1:13:10+28:1712:06
25Sven OhrvikKonnerud IL1:13:52+28:5912:13
26Kolbjørn KasinKongsberg OL1:16:02+31:0912:35
27Harald OmlandSkien OK1:16:47+31:5412:42
28Torgeir BrandalKongsberg OL1:17:51+32:5812:53
29Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn1:24:05+39:1213:55
30Erik HøivoldKongsberg OL1:29:18+44:2514:47
Erlend HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Kristian KalagerAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

4 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF39:298:13
2Morten DåsnesRingerike OL39:44+0:158:16
3Nils HæstadFossum IF41:22+1:538:37
4Per Kristian EkebergIL Tyrving41:38+2:098:40
5Harald HoviSkien OK42:51+3:228:55
6Torgeir StrandhagenRøyken OL43:43+4:149:06
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44:57+5:289:21
8Egil RundbergetNydalens SK46:31+7:029:41
9Geir Holm GundersenSturla, IF47:17+7:489:51
10Magne VollenOslostudentenes IK50:46+11:1710:34
11Klavs MadsenNydalens SK50:57+11:2810:36
12Per Gunnar DahlRingerike OL51:30+12:0110:43
13Per SchancheAsker Skiklubb51:53+12:2410:48
14Kjell RønnebergRøyken OL52:36+13:0710:57
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF53:02+13:3311:02
16Frode LøsetRingerike OL54:55+15:2611:26
17Geir Sverre SvingheimHadeland OL56:53+17:2411:51
18Kai MidtskogenBotne SK58:38+19:0912:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Roar NydalAsker Skiklubb59:31+20:0212:23
20Arnt-Idar JørstadKongsberg OL1:00:17+20:4812:33
21Øyvind GylverAsker Skiklubb1:00:28+20:5912:35
22Roy GjerdingOK Moss1:09:15+29:4614:25
23Jan SveenRaumar Orientering1:09:52+30:2314:33
Morten DueMåren OKikke startet
Ove MartinsenHauketo IFikke startet
Lars-Erik FiskumIL Tyrvingikke startet

H 65-

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK46:359:42
2Ola BroxOL Toten-Troll47:36+1:019:55
3Per Ove TransethRøyken OL49:18+2:4310:16
4Sveinung RekaaNotodden OL50:57+4:2210:36
5Are EriksenOslostudentenes IK52:08+5:3310:51
6Øivind FadumSande Sportsklubb56:27+9:5211:45
7Arne TiltnesIL Tyrving58:25+11:5012:10
8Morten JohannessenRøyken OL58:31+11:5612:11
9Per Chr. HagenBø OL1:00:42+14:0712:38
10Per ØhlckersIL Tyrving1:00:55+14:2012:41
11Kjell SvanbergRøyken OL1:05:54+19:1913:43
12Jan BøhleOL Trollo1:09:41+23:0614:31
13Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:10:37+24:0214:42
14Finn BjørtuftKongsberg OL1:11:09+24:3414:49
15Elling AakreAndebu IL1:13:15+26:4015:15
16Hans Lyder HaareKonnerud IL1:15:40+29:0515:45
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 70-

3 860 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK37:519:48
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb39:02+1:1110:06
3Helge RevhaugRingerike OL39:23+1:3210:12
4Øyvind SteneAsker Skiklubb41:40+3:4910:47
5Trond FeiringHamar OK43:13+5:2211:11
6Dag Rønning JensenOL Trollo43:27+5:3611:15
7Hasse BergstrømIL Tyrving43:40+5:4911:18
8Widar Taxth LølandHisøy OK44:25+6:3411:30
9Roar BjordalOppsal Orientering45:53+8:0211:53
10Rolf GjølbergLarvik OK48:27+10:3612:33
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL49:19+11:2812:46
12Bjørn SpjelkavikIL Tyrving49:58+12:0712:56
13Eirik EriksenSturla, IF50:10+12:1912:59
14Per DalheimKonnerud IL50:50+12:5913:10
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn50:59+13:0813:12
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53:16+15:2513:47
17Thorolf TrolsrudBotne SK53:27+15:3613:50
18Bjørn SandelienHeming Orientering53:28+15:3713:51
19Jiri UrvalekPorsgrunn OL55:45+17:5414:26
20Henning GaarderKonnerud IL56:07+18:1614:32
21Ragnar HillestadLardal OL56:32+18:4114:38
22Erik Johan GrorudHaslum IL56:52+19:0114:43
23Atle SolheimBerger og Svelvik OL58:17+20:2615:05
24Arild MoenKonnerud IL58:18+20:2715:06
25Trond WettergreenDriv IL59:09+21:1815:19
26Helge LyeIL Tyrving1:01:44+23:5315:59
27John Ivar KjellevoldModum OL1:03:41+25:5016:29
28Rolf Magnus JustadIF Hellas1:11:23+33:3218:29
29Tore VaajeAsker Skiklubb1:20:27+42:3620:50
30Brede Høibak GundersenRingerike OL1:21:06+43:1521:00

H 75-

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL36:3211:47
2Paul BisethKongsberg OL40:49+4:1713:10
3Elling FrøvollSturla, IF41:08+4:3613:16
4Ivar Louis BergSturla, IF48:02+11:3015:29
5Olav MoRøyken OL58:52+22:2018:59
6Erling TidemannLommedalens IL1:02:06+25:3420:01
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1:04:22+27:5020:45
8Asbjørn BræckKongsberg OL1:04:25+27:5320:46
9Lasse VråleSturla, IF1:32:16+55:4429:45
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

H 80-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering44:1214:15
2Tormod HøimyrSturla, IF47:39+3:2715:22
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn48:20+4:0815:35
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:04:16+20:0420:43
5Leiv HopeKongsberg OL1:09:54+25:4222:32
6Finn Åge ØsternKongsberg OL1:13:39+29:2723:45
7Per MeilandLommedalens IL1:18:27+34:1525:18

Direkte AL

7 010 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SaunesNydalens SK50:067:08
2Henrik Drange RuudRøyken OL55:00+4:547:50
2Rune RystadNydalens SK55:00+4:547:50
4Tore KjølsethNydalens SK55:41+5:357:56
5Florian BochudNOTEAM56:15+6:098:01
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL57:54+7:488:15
7Joakim FermRøyken OL59:23+9:178:28
8Lars BaklidKonnerud IL1:04:05+13:599:08
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving1:05:19+15:139:19
10Are KristiansenIL Tyrving1:05:45+15:399:22
11Trond BrevikFossum IF1:08:41+18:359:47
12Kine DirroMåren OK1:11:40+21:3410:13
13Pål Martin EidNOTEAM1:12:59+22:5310:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Anton PlaianAsker Skiklubb1:15:02+24:5610:42
15Kai-Robin WeslienNOTEAM1:18:18+28:1211:10
16Frode KamsvågIL Tyrving1:22:03+31:5711:42
17Ingun HorvliKonnerud IL1:29:46+39:4012:48
18Bertil HorvliKonnerud IL1:51:00+1:00:5415:50

Direkte AK

3 860 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel HoveidAsker Skiklubb28:007:15
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK28:51+0:517:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Geir SommerheimOK Horten32:37+4:378:26
4Thomas OlsenAsker Skiklubb32:57+4:578:32
5Nicole RagvinNydalens SK33:55+5:558:47
6Vegard Brun SagaIL Tyrving35:06+7:069:05
7Tibor VariSturla, IF36:01+8:019:19
8Atgeir TakleAsker Skiklubb37:23+9:239:41
9Anders ØpstadAsker Skiklubb37:24+9:249:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Per GustafssonKongsberg OL38:17+10:179:55
11Egil FrydenlundSturla, IF40:06+12:0610:23
12Cassie TrewinIL Tyrving40:54+12:5410:35
13Kristin SletnerRøyken OL42:02+14:0210:53
14Bjørn BendiktsenKonnerud IL46:27+18:2712:02
15Silje SyversenOppsal Orientering46:33+18:3312:03
16Katrine Finstad LandIL Tyrving47:08+19:0812:12
17Terje HaareKonnerud IL48:11+20:1112:28
18Vegard BagstevoldKongsberg OL48:16+20:1612:30
18Jon Erland FossaasRingerike OL48:16+20:1612:30
18Silje WerpViul Orienteringsklubb48:16+20:1612:30
21Ingrid WerpNOTEAM48:44+20:4412:37
22Else GravdalIL Tyrving49:24+21:2412:47
23Arne FossheimAsker Skiklubb49:42+21:4212:52
24Terje Ulla EikenKongsberg OL50:56+22:5613:11
25Ellen GustafssonKongsberg OL50:59+22:5913:12
26Stine KaiserSturla, IF51:07+23:0713:14
27Espen MelheimSturla, IF51:19+23:1913:17
28Håvard PettersenBerger og Svelvik OL51:25+23:2513:19
29Stein H. HagenFossum IF51:32+23:3213:21
30Snorre FrydenlundSturla, IF51:36+23:3613:22
31Are NjåsteinIL Tyrving51:41+23:4113:23
32Elin SpeakeLillomarka OL52:33+24:3313:36
33Bjørn BaklidKonnerud IL53:51+25:5113:57
34Vemund RønnebergRøyken OL53:59+25:5913:59
35Helle HundseidIL Tyrving54:27+26:2714:06
36Ingrid Eide RappRaumar Orientering54:54+26:5414:13
37Svein S JacobsenIL Tyrving54:56+26:5614:13
38Pirjo LuchsingerKongsberg OL55:40+27:4014:25
39Mai Britt BjørkSandefjord OK56:58+28:5814:45
40Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL57:41+29:4114:56
41Rudi FagermoNOTEAM58:08+30:0815:03
42Roger MostueOppsal Orientering59:27+31:2715:24
43Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL59:58+31:5815:32
44Toril WiigIL Tyrving1:00:05+32:0515:33
45Sigbjørn OddenMåren OK1:00:07+32:0715:34
46Helle VariSturla, IF1:01:00+33:0015:48
47May Jorunn RognlienModum OL1:02:40+34:4016:14
48Haakon DolvenAsker Skiklubb1:02:54+34:5416:17
48Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:02:54+34:5416:17
50Enikø BertalanNOTEAM1:06:17+38:1717:10
51Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn1:14:24+46:2419:16
52Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn1:14:27+46:2719:17
53Tom RådahlIL Tyrving1:15:55+47:5519:40
54Åshild VariSturla, IF1:19:42+51:4220:38
55Inger SchibstedRøyken OL1:33:16+1:05:1624:09
56Rune MoianAsker Skiklubb1:37:35+1:09:3525:16
57Marion AmundsenRingerike OL2:21:26+1:53:2636:38
Yngve MobråthenBotne SKbrutt

Direkte B

3 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Patrick ThomassenModum OL49:0113:14
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49:29+0:2813:22
3Vegard KvisleAsker Skiklubb50:05+1:0413:32
4Anders FinsrudAsker Skiklubb53:13+4:1214:22
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL56:15+7:1415:12
6Sigbjørn HellerudRøyken OL1:05:48+16:4717:47
7Eldrid HoloFossum IF1:07:57+18:5618:21
8Bjørg BogstadNittedal OL1:08:17+19:1618:27
9Christian LodgaardNOTEAM1:10:40+21:3919:05
10Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1:13:31+24:3019:52
11Marius BjerkliRingerike OL1:14:05+25:0420:01
12Andras PlaianAsker Skiklubb1:14:37+25:3620:10
13Laila ThomassenModum OL1:14:57+25:5620:15
14Anne NydalAsker Skiklubb1:15:39+26:3820:26
15Pål Espen NordhaugKonnerud IL1:16:53+27:5220:46
16Line NordhaugKonnerud IL1:18:14+29:1321:08
17Hallvard MyrvoldBø OL1:18:41+29:4021:15
18Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:26:47+37:4623:27
19Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1:30:51+41:5024:33
20Oskar Erland FossaasRingerike OL1:33:01+44:0025:08
21Monica Tveit TjentlandLardal OL1:34:18+45:1725:29
22Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:38:54+49:5326:43
23Marit Follestad TandbergModum OL2:05:20+1:16:1933:52
24Mona Dalegård LøkenKongsberg OL2:05:35+1:16:3433:56
Aagot HartmannRøyken OLdiskvalifisert
Jan Erik HeltneNOTEAMdiskvalifisert

Direkte C

3 420 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria A. SkimmelandKongsberg OL48:2914:10
2Bjørn CarlsenNotodden OL51:02+2:3314:55
3Mette MaudalKongsberg OL54:09+5:4015:50
4Mona JensenEiker OL54:47+6:1816:01
5Brynjar HolenKonnerud IL57:06+8:3716:41
6Ellen Horni-JohnsenSturla, IF1:00:43+12:1417:45
7Anders JohnsenSturla, IF1:00:45+12:1617:45
8Thea Christina EspedalNydalens SK1:06:01+17:3219:18
9Hans Gøran BjørkSandefjord OK1:06:11+17:4219:21
10Anne Mette PennsgaardOK Horten1:16:09+27:4022:15
11Hege RasmussenAsker Skiklubb1:25:59+37:3025:08
12Anne Grethe PapeKonnerud IL1:27:44+39:1525:39
13Lise MeldgaardKonnerud IL1:28:09+39:4025:46
14Hanne HaugerudNOTEAM1:29:07+40:3826:03
15Elin ØverbyKongsberg OL1:37:09+48:4028:24
16Jon Sindre SundvallNOTEAM1:52:27+1:03:5832:52
Tanja AppenzellerFossum IFdiskvalifisert
Daniel HermansenNOTEAMdiskvalifisert
Even JahnsonNOTEAMdiskvalifisert
Solfrid MarthiniussenKonnerud ILikke startet
Åsne NannestadNOTEAMikke startet
Per SennelsRøyken OLikke startet

D 17-AK

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild Rogne HallandNydalens SK43:568:44
2Ane Baldishol BrevigRøyken OL52:41+8:4510:28
3Ida Mari Borge HoviSkien OK53:26+9:3010:37
4Maren KoplandModum OL56:03+12:0711:08
5Vendula SramkovaHemsedal IL57:41+13:4511:28
6Solveig SletnerRøyken OL59:26+15:3011:48
7Silje CarlsenSturla, IF1:15:59+32:0315:06
8Silje Borge HoviSkien OK1:17:14+33:1815:21
9Marianne Solheim SandbergModum OL1:18:19+34:2315:34
10Stine AustadRaumar Orientering1:48:49+1:04:5321:38
11Anni SaarelaKonnerud IL1:56:26+1:12:3023:08
Ida SvanbergRøyken OLikke startet

H 17-AK

5 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter ReinemoKongsberg OL41:187:20
2Per WiréhnAsker Skiklubb43:02+1:447:39
3Arno Lilja GrønhovdModum OL44:04+2:467:50
4Jarl HommeSturla, IF49:55+8:378:52
5Andre WilhelmsenSturla, IF53:25+12:079:30
6Peter CarlsenSturla, IF1:01:23+20:0510:55
7Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:01:51+20:3311:00
8Reidar StensengKonnerud IL1:03:34+22:1611:18
9Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1:07:35+26:1712:01
10Sverre GrafferRingerike OL1:22:52+41:3414:44
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor