Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

1 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SKfullført
Kinga BanfiÅs-NMBU Orienteringfullført
Max Bryhn BergstrømIL Tyrvingfullført
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrvingfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Celine Amlie BrennaHeming Orienteringfullført
Martin Amlie BrennaHeming Orienteringfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Lauritz BrunborgNittedal OLfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Aksel FarstadNittedal OLfullført
Trym FuglsethAsker Skiklubbfullført
Astrid Grøtjord GlenneMåren OKfullført
Georg Grøtjord GlenneMåren OKfullført
Vilde HøyerFossum IFfullført
Jørgen Holm JøsangMåren OKfullført
Erik Leitefullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Mia Normannfullført
Henrik NybergAsker Skiklubbfullført
Isolde OddenMåren OKfullført
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringfullført
Amund SaugestadNydalens SKfullført
Idun D UrnesAsker Skiklubbfullført
Åsve D. UrnesAsker Skiklubbfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringfullført
Hermine OddenMåren OKdiskvalifisert
Josefine M Kjær JørgensenMåren OKikke startet

D -10

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering29:5112:58
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL37:3116:18
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK30:5813:27
Eirin KolshusOppsal Orientering36:2415:49
Astrid ReuschHeming Orientering22:009:33
Helene ScheeleNydalens SK14:246:15
Silje Andresen SkotteFossum IF23:1110:04

D 11-12

2 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK17:327:18
2Sofia ØhlckersIL Tyrving22:12+4:409:15
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering24:10+6:3810:04
4Hanne Wærp HaugeNydalens SK26:09+8:3710:53
5Mari KallesonOppsal Orientering26:17+8:4510:57
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK28:32+11:0011:53
7Una NastadAsker Skiklubb29:27+11:5512:16
8Maja Kalleson RøedOppsal Orientering32:26+14:5413:30
9Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb32:29+14:5713:32
10Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering34:27+16:5514:21
11Iben Johansen-BarliOppsal Orientering39:20+21:4816:23
12Malin GjetangerMåren OK39:43+22:1116:32
13Linea Kalleson RøedOppsal Orientering41:20+23:4817:13
14Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering48:54+31:2220:22
15Marie Bjordal VegganOppsal Orientering49:54+32:2220:47
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OKdiskvalifisert
Emma Ailin SkårbøRaumar Orienteringikke startet

D 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine WoldeneFossum IF26:0311:19

D 13-14

3 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL33:399:36
2Marie SaugestadNydalens SK34:53+1:149:58
3Signe HoloFossum IF35:53+2:1410:15
4Linnea HolstIL Tyrving36:00+2:2110:17
5Aurora Wilkens JernbergNydalens SK36:32+2:5310:26
6Kathinka Zahl HagenFossum IF38:26+4:4710:58
7Mille Baastad BergIL Tyrving39:46+6:0711:21
8Marie ScheeleNydalens SK39:54+6:1511:24
9Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF40:23+6:4411:32
10Ane HustvedtOppsal Orientering40:49+7:1011:39
11Mari AarsethNydalens SK40:51+7:1211:40
12Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering41:02+7:2311:43
13Vida Helland-HansenIL Tyrving41:11+7:3211:46
14Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb41:17+7:3811:47
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb42:44+9:0512:12
16Hannah Syrdal ØenHeming Orientering43:48+10:0912:30
17Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering44:39+11:0012:45
18Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering45:03+11:2412:52
19Eileen BjanesIL Tyrving49:00+15:2114:00
20Martha WisløffAsker Skiklubb1:05:44+32:0518:46
21Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:11:25+37:4620:24
22Gunde TumelionisFossum IF1:13:33+39:5421:00
Inga Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne ØstvoldHeming Orientering41:1113:43
2Sofie Kjær JørgensenMåren OK1:07:29+26:1822:29

D 13-16N

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HermoÅs-NMBU Orientering1:08:4224:32

D 15-16

4 400 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK38:008:38
2Oda ScheeleNydalens SK38:06+0:068:39
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42:17+4:179:36
4Amélie AamodtOppsal Orientering44:54+6:5410:12
5Kristine KravdalGjø-Vard OL44:55+6:5510:12
6Malene JebsenHeming Orientering45:49+7:4910:24
7Tina KallesonOppsal Orientering46:49+8:4910:38
8Marte Madslien BakkenNydalens SK46:54+8:5410:39
9Netta Bar-NathanLillomarka OL47:01+9:0110:41
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK47:25+9:2510:46
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL47:36+9:3610:49
12Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL48:24+10:2410:59
13Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK50:40+12:4011:30
14Alexandra LinløkkenØstmarka OK50:48+12:4811:32
15Maya Jones ArnesenHeming Orientering51:46+13:4611:45
16Ellie SimmondsNorth West Junior Squad52:47+14:4711:59
17Jess EnsollNorth West Junior Squad52:52+14:5212:00
18Rosie SpencerNorth West Junior Squad54:18+16:1812:20
19Julie BerntzenFet OL54:19+16:1912:20
20Iris HolstIL Tyrving55:36+17:3612:38
21Stella HolmboeIL Tyrving55:48+17:4812:40
22Ea LunøeNydalens SK57:08+19:0812:59
23Live ØstvoldHeming Orientering59:28+21:2813:30
24Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:01:32+23:3213:59
25Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:02:31+24:3114:12
26Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1:03:38+25:3814:27
27Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1:04:48+26:4814:43
28Astrid RognstadHadeland OL1:05:13+27:1314:49
29Ida Marie FlågenHeming Orientering1:05:22+27:2214:51
30Ella BerstadHeming Orientering1:05:55+27:5514:58
31Silje SlungaardIL Tyrving1:07:00+29:0015:13
32Merryn StangroomNorth West Junior Squad1:07:11+29:1115:16
33Elise Wærp HaugeNydalens SK1:08:13+30:1315:30
34Carys ThomasNorth West Junior Squad1:08:24+30:2415:32
35Lucy GibsonNorth West Junior Squad1:11:26+33:2616:14
36Caitlin IrvingNorth West Junior Squad1:12:09+34:0916:23
37Anna HarrisNorth West Junior Squad1:13:11+35:1116:37
38Lily ReganNorth West Junior Squad1:17:33+39:3317:37
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet

D 15-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1:03:5418:47

D 17-18

5 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niamh HunterNorth West Junior Squad53:0510:00
2Kristine Eide RappRaumar Orientering55:23+2:1810:26
3Marie LilandNydalens SK55:47+2:4210:31
4Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb58:03+4:5810:57
5Linn Mei WaalerMåren OK59:24+6:1911:12
6Åsne Naadland HoloFossum IF1:00:49+7:4411:28
7Hannah HateleyNorth West Junior Squad1:01:51+8:4611:40
8Maria Rørvik HaverLillomarka OL1:06:20+13:1512:30
9Zoe GrahamNorth West Junior Squad1:11:22+18:1713:27
10Anna ListerNorth West Junior Squad1:13:22+20:1713:50
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ada WulfsbergNydalens SKikke startet

D 19-20

6 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb1:01:299:45
2Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1:13:31+12:0211:40
3Oda J SikkelandIL Tyrving1:15:23+13:5411:57
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:18:05+16:3612:23

D 21-

8 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumNydalens SK1:06:358:13
2Charlotte WatsonLillomarka OL1:13:19+6:449:03
3Betty Ann BjerkreimIL Tyrving1:15:53+9:189:22
4Maren Jansson HaverstadNTNUI1:18:04+11:299:38
5Marion HuberNydalens SK1:19:49+13:149:51
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:25:11+18:3610:30
7Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering1:37:33+30:5812:02
8Carolyn HindleNorth West Junior Squad2:06:39+1:00:0415:38

D 35-

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering1:17:2312:16

D 40-

5 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering54:1010:13
2Britta FismenFossum IF1:01:22+7:1211:34
3Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering1:03:11+9:0111:55
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:07:15+13:0512:41
5Anne RusteLillomarka OL2:05:29+1:11:1923:40
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

5 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katja MjøsundNydalens SK52:3210:30
2Jorun RuudAsker Skiklubb55:47+3:1511:09
3Arnhild KroghOppsal Orientering56:22+3:5011:16
4Bodil NordenströmFossum IF56:40+4:0811:20
5Milda ØhlckersIL Tyrving1:01:09+8:3712:13
6Marit EgnerAsker Skiklubb1:01:21+8:4912:16
7Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:18:15+25:4315:39
8Katrine BakkeFossum IF1:24:52+32:2016:58
9Marianne ReuschHeming Orientering1:28:46+36:1417:45
10Lynne ThomasNorth West Junior Squad1:29:40+37:0817:56
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet

D 50-

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL47:4611:22
2Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK49:50+2:0411:51
3Ida SyversenRøyken OL55:49+8:0313:17
4Nina Elise JørgensenNittedal OL55:56+8:1013:19
5Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering1:10:06+22:2016:41
6Eldri HoloFossum IF1:11:37+23:5117:03
7Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:27:00+39:1420:42

D 55-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK37:459:26
2Toril HallanLillomarka OL40:38+2:5310:09
3Kjersti HovFossum IF41:29+3:4410:22
4Linda HanssenØstmarka OK44:52+7:0711:13
5Berit DanielsenIL Tyrving48:31+10:4612:07
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49:18+11:3312:19
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50:32+12:4712:38
8Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering50:38+12:5312:39
9Berit BergeIL Tyrving53:16+15:3113:19
10Deborah GoodwinNorth West Junior Squad1:01:47+24:0215:26
11Unni RyeAsker Skiklubb1:01:59+24:1415:29
12Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL1:02:29+24:4415:37

D 60-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK43:2510:51
2Elle M. MelbyeHeming Orientering1:00:29+17:0415:07

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL44:5814:03
2Sue RoomeNorth West Junior Squad58:50+13:5218:23
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:05:39+20:4120:30
Anne Berit MoeRaumar Orienteringikke startet

D 70-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF41:5613:06
2Liv FeiringHamar OK53:12+11:1616:37
3Toril RiddervoldHeming Orientering54:50+12:5417:08
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:02:13+20:1719:26
5Inger SkaugOppsal Orientering1:07:52+25:5621:12
6Gillian Rowan-WildeNorth West Junior Squad1:56:20+1:14:2436:21

D 75-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb53:0618:57
2Unni DrageHaugerud IF1:05:08+12:0223:15

H -10

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Olav GrevstadFossum IF24:5110:48
Fredrik GrønsethFossum IF51:2222:20
Magnus JevanordFossum IF17:227:33
Jakob Refvem KolderupIL Koll34:5415:10
Mikkel MichelsenFossum IF23:4510:19
Rasmus MjøsundNydalens SK22:559:57
Ole Jacob MyklebustIL Koll24:3610:41
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering43:0818:45
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL41:0317:50
Eskil OlaussenOppsal Orientering21:269:19
Theo Winsents SæterNydalens SK25:2511:03
Boye WangensteenLillomarka OL17:597:49
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering18:037:31
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18:09+0:067:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18:14+0:117:35
4Mathias LinløkkenØstmarka OK22:19+4:169:17
5Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK22:53+4:509:32
6Erlend OtterleiØstmarka OK23:15+5:129:41
7Ask Felland SætnanFossum IF24:00+5:5710:00
8Mathias BirkelundAsker Skiklubb27:05+9:0211:17
9Henrik Elias SebjørnsenFossum IF27:57+9:5411:38
10Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK28:45+10:4211:58
11Mikkel RastadAsker Skiklubb33:09+15:0613:48
12Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb33:46+15:4314:04
13Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb35:55+17:5214:57
14Erlend BakkeFossum IF37:39+19:3615:41
Linus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12N

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads JevanordFossum IF40:2217:33
Benjamin BuhlerMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

3 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Størmer-AntonsenNydalens SK29:548:32
2Axel AaldeNydalens SK29:56+0:028:33
3Sigurd RødnesOppsal Orientering30:56+1:028:50
4Marius E. AamodtOppsal Orientering32:11+2:179:11
5Ask OlaussenOppsal Orientering32:15+2:219:12
6Christian Fredrik BorgIL Koll33:24+3:309:32
7Martin Christoffer BorgIL Koll33:27+3:339:33
8Fridtjof ReuschHeming Orientering34:21+4:279:48
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb35:04+5:1010:01
10Sindre Vie StrislandFossum IF36:53+6:5910:32
11Simen Gløgård StensrudNittedal OL37:13+7:1910:38
12Eirik Vie StrislandFossum IF40:19+10:2511:31
13Vilmer NybergAsker Skiklubb40:47+10:5311:39
14Philip Lehmann RomørenFossum IF41:52+11:5811:57
15Jakob RastadAsker Skiklubb43:38+13:4412:28
16Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb45:45+15:5113:04
17Oliver NilsenFossum IF51:39+21:4514:45
18Eskil BrændenLillomarka OL52:24+22:3014:58
19Jakob A. GjedeboOppsal Orientering53:08+23:1415:10
20Mathias NyhaugAsker Skiklubb53:23+23:2915:15
21Simen Rønning JohansenMåren OK1:26:29+56:3524:42
22Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL2:00:00+1:30:0634:17
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Harald MansaasFet OLikke startet

H 13-16C

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving44:3714:52
2Simen HøyerFossum IF46:10+1:3315:23
3Einar ØstvoldHeming Orientering50:11+5:3416:43
4Birk ThorstensenOppsal Orientering54:12+9:3518:04
5Elias AndenæsAsker Skiklubb2:00:14+1:15:3740:04

H 15-16

5 100 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38:497:36
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving39:04+0:157:39
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering39:47+0:587:48
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb40:03+1:147:51
5Mikkel KatlaFossum IF40:17+1:287:53
6Henrik ReuschHeming Orientering40:18+1:297:54
7Teodor Mo HjelsethNydalens SK42:53+4:048:24
8Joe HuddNorth West Junior Squad44:09+5:208:39
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK44:38+5:498:45
10Gaute BerganNydalens SK45:26+6:378:54
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering45:43+6:548:57
12Finlay JohnsonNorth West Junior Squad46:15+7:269:04
13Gaute FosstveitRaumar Orientering46:42+7:539:09
14Anselm ReichenbachOppsal Orientering47:21+8:329:17
15Tobias EspedalNydalens SK47:44+8:559:21
16Elia ThorvikNydalens SK49:55+11:069:47
17Ole Jakob FrankrigNydalens SK50:48+11:599:57
18Felix FinsrudAsker Skiklubb50:58+12:099:59
19August Syrdal ØenHeming Orientering51:16+12:2710:03
20Anders Håvard LarsenNydalens SK51:58+13:0910:11
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb53:25+14:3610:28
22Rolf Andreas BergNydalens SK54:00+15:1110:35
23Gustav Andresen SkotteFossum IF55:04+16:1510:47
24Kristian Juell LarsenIL Tyrving55:10+16:2110:49
25Ferdinand FremmingHeming Orientering55:22+16:3310:51
26Marius BakkeFossum IF55:35+16:4610:53
27Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb56:13+17:2411:01
28Joe SunleyNorth West Junior Squad59:20+20:3111:38
29Birk Felland SætnanFossum IF1:00:35+21:4611:52
30Kristian Norum MeløysundNydalens SK1:01:47+22:5812:06
31Harry O'DonovanNorth West Junior Squad1:02:31+23:4212:15
32Elias StubberudNydalens SK1:03:10+24:2112:23
33Jonas AarsethNydalens SK1:03:52+25:0312:31
34Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1:04:29+25:4012:38
35Charlie RennieNorth West Junior Squad1:06:33+27:4413:02
36Lars Øderud VatneBækkelagets SK1:08:57+30:0813:31
37Daniel ListerNorth West Junior Squad1:17:51+39:0215:15
38Martin BirkelundAsker Skiklubb1:22:42+43:5316:12
39Henrik WoldeneFossum IF1:37:09+58:2019:02
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Simen FritznerNittedal OLdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKikke startet

H 17-18

7 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK50:067:09
2Lars Young VikNydalens SK54:05+3:597:43
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK54:47+4:417:49
4Alastair ThomasNorth West Junior Squad57:27+7:218:12
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb58:04+7:588:17
6Sivert Sande KvermeFossum IF1:00:28+10:228:38
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:00:42+10:368:40
8Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:02:11+12:058:53
9Daniel SpencerNorth West Junior Squad1:02:22+12:168:54
10Harry ScottNorth West Junior Squad1:04:20+14:149:11
11Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:05:51+15:459:24
12Emil StørmerFossum IF1:05:54+15:489:24
13Trygve MyhrAsker Skiklubb1:09:09+19:039:52
14Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:10:14+20:0810:02
15Peter GisholtFossum IF1:10:21+20:1510:03
16Ben BreezeNorth West Junior Squad1:12:18+22:1210:19
17Joe GoodwinNorth West Junior Squad1:18:17+28:1111:11
18Audun BerganNydalens SK1:19:29+29:2311:21
19William Resvoll SkaugOppsal Orientering1:22:37+32:3111:48
20Francis Smith-WardNorth West Junior Squad1:32:43+42:3713:14
21Ben GoodwinNorth West Junior Squad1:34:59+44:5313:34
James McCannNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Zac HuddNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Louis MorrisNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Alexander O'DonovanNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet

H 19-20

8 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas LilandNydalens SK57:477:08
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:26:41+28:5410:42

H 21-

10 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralph StreetBækkelagets SK1:04:526:25
2Anders NordbergNydalens SK1:04:55+0:036:25
3Ivar LundanesIL Tyrving1:12:52+8:007:12
4Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1:13:30+8:387:16
5Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1:14:00+9:087:19
6Erling HjermstadFossum IF1:14:11+9:197:20
7Bojan BlumensteinNydalens SK1:14:13+9:217:20
8Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:15:46+10:547:30
9Lukas PetersonIFK Umeå1:17:24+12:327:39
10Einar MelsomFossum IF1:19:58+15:067:55
11Matthias KyburzIL Tyrving1:20:44+15:527:59
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:22:00+17:088:07
13Asgeir MjösundNydalens SK1:25:52+21:008:30
14Daniel MarstonBækkelagets SK1:28:53+24:018:48
15Simen A BjøringsøyNydalens SK1:31:06+26:149:01
16Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1:34:14+29:229:19
17John OckendenNorth West Junior Squad1:36:32+31:409:33
18Pål SkogedalAsker Skiklubb1:40:57+36:059:59
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Henry McNultyNTNUIdiskvalifisert
Karl FremstadIL Tyrvingikke startet
Ludvig RødnesOppsal Orienteringikke startet

H 40-

8 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan MichelsenFossum IF1:07:568:23
2Inge LindsethNydalens SK1:12:37+4:418:57
3Morten FismenFossum IF1:17:51+9:559:36
4Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:22:28+14:3210:10
5Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:39:17+31:2112:15
6Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1:39:40+31:4412:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tommy SkårbøRaumar Orientering1:39:56+32:0012:20
8Assaf Bar-NathanLillomarka OL2:23:43+1:15:4717:44
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Øystein RastadAsker Skiklubbikke startet
Anders StorbratenBækkelagets SKikke startet

H 45-

7 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF59:358:30
2Ulf BrennaHeming Orientering1:01:00+1:258:42
3Tor BrennaNittedal OL1:03:10+3:359:01
4Bent Erik SkaugOppsal Orientering1:03:23+3:489:03
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1:04:12+4:379:10
6Holger SchlaupitzIL GeoForm1:06:12+6:379:27
7Frode StrislandFossum IF1:08:30+8:559:47
8Johan JebsenHeming Orientering1:08:51+9:169:50
9Bjørn HaugeNydalens SK1:09:42+10:079:57
10Knut Jostein SætnanFossum IF1:12:33+12:5810:21
11Atle PedersenFossum IF1:12:37+13:0210:22
12Kyrre GranFet OL1:12:52+13:1710:24
13Christian ReuschHeming Orientering1:15:59+16:2410:51
14Anders GrevstadFossum IF1:18:15+18:4011:10
15Espen WigaardOppsal Orientering1:18:45+19:1011:15
16Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1:19:47+20:1211:23
17Eilert AamodtOppsal Orientering1:21:24+21:4911:37
18Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:22:08+22:3311:44
19Ståle HeitmannFossum IF1:29:56+30:2112:50
20Hans Olav HygenØstmarka OK1:37:53+38:1813:59

H 50-

6 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb53:058:25
2Are KristiansenIL Tyrving54:37+1:328:40
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering56:20+3:158:56
4Arild AndresenFossum IF1:01:58+8:539:50
5Gjermund GravirAsker Skiklubb1:04:51+11:4610:17
6Vidar StrandLierbygda OL1:04:58+11:5310:18
7Knut Erling ØenHeming Orientering1:06:57+13:5210:37
8Egil FuruaBerger og Svelvik OL1:07:48+14:4310:45
9Christian GrotnesIL Tyrving1:07:55+14:5010:46
10Rolv Anders SystadLyn Ski1:08:41+15:3610:54
11Stein H. HagenFossum IF1:10:42+17:3711:13
12Bjørn HallanFossum IF1:11:59+18:5411:25
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK1:15:13+22:0811:56
14Hans JevanordFossum IF1:16:58+23:5312:13
15Svein GranerudAsker Skiklubb1:17:39+24:3412:19
16Lars HeggelundLierbygda OL1:18:19+25:1412:25
17Iain Smith-WardNorth West Junior Squad1:18:21+25:1612:26
18Jan Erik AalbergBækkelagets SK1:19:38+26:3312:38
19Simon HunterNorth West Junior Squad1:22:15+29:1013:03
20Terje MelsomFossum IF1:26:17+33:1213:41
21Anders FlågenHeming Orientering1:27:21+34:1613:51
22Fredrik HøyerFossum IF1:29:15+36:1014:10
23Arne OlaussenOppsal Orientering1:30:30+37:2514:21
24Per Ole DahlsrudNydalens SK1:32:50+39:4514:44
Øystein RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Håkon JendalFossum IFbrutt
Terje LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 55-

5 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL43:168:09
2Petter AntonsenNydalens SK47:25+4:098:56
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering50:36+7:209:32
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52:09+8:539:50
5Bjørn BakkevigHeming Orientering52:10+8:549:50
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving53:24+10:0810:04
7Per SlungaardIL Tyrving54:11+10:5510:13
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK55:06+11:5010:23
9Martin GranlyLillomarka OL56:10+12:5410:35
10Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb56:51+13:3510:43
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering58:21+15:0511:00
12Per KaarbyFossum IF1:08:50+25:3412:59
13Jarand RystadHeming Orientering1:16:57+33:4114:31
14John YtternesKolbotn og Skimt OL1:28:46+45:3016:44
Jan-Ove BråthenOK Østdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Hallvard FjærLillomarka OLikke startet
Sindre LangaasNydalens SKikke startet

H 60-

5 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK42:588:35
2Kjell MarksetIL Koll46:05+3:079:13
3Sören JonssonNydalens SK46:26+3:289:17
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48:30+5:329:42
5Egil RundbergetNydalens SK54:20+11:2210:52
6Ove MartinsenHauketo IF54:42+11:4410:56
7Per OsenVestre Akers SK58:06+15:0811:37
8Harald HoviSkien OK59:44+16:4611:56
9Richard TileyNorth West Junior Squad1:06:44+23:4613:20
10Roy GjerdingOK Moss1:08:28+25:3013:41
11Per Hermann KrøgerNydalens SK1:08:36+25:3813:43
12Per Kristian EkebergIL Tyrving1:14:13+31:1514:50
13Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1:23:53+40:5516:46
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Leif S. ThingsrudØstmarka OKikke startet

H 65-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK39:129:20
2Ola BroxOL Toten-Troll41:09+1:579:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Lars KlyveOppsal Orientering49:43+10:3111:50
4Are EriksenOslostudentenes IK50:12+11:0011:57
5Dagfinn HaarrOddersjaa SSK57:44+18:3213:44
6Per ØhlckersIL Tyrving58:36+19:2413:57
7Martyn RoomeNorth West Junior Squad1:06:41+27:2915:52
8Arne TesliIL Koll1:35:39+56:2722:46
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 70-

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK42:5510:43
2John Thomas PetersenNittedal OL44:13+1:1811:03
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb44:56+2:0111:14
4Hasse BergstrømIL Tyrving46:34+3:3911:38
5Geir ArnesenBærums Skiklub50:14+7:1912:33
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving51:14+8:1912:48
7Tore AabergIndre Østfold OK53:41+10:4613:25
8Thor PalmgrenHalden SK55:18+12:2313:49
9Geir TrøanKolbotn og Skimt OL57:52+14:5714:28
10Trond FeiringHamar OK1:00:31+17:3615:07
11Helge LyeIL Tyrving1:06:38+23:4316:39
12Kjell StenstadvoldIL Tyrving1:08:57+26:0217:14
13Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:49:19+1:06:2427:19
Terje MalmHamar OKikke startet
Øyvind SteneAsker Skiklubbikke startet

H 75-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering52:5713:14
2Øystein MadsenHaugerud IF1:06:51+13:5416:42
Harald LundhaugOK Mossikke startet
Erling TidemannLommedalens ILikke startet

H 80-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd KletteliBækkelagets SK43:3215:32
2Bjørn EgnerHeming Orientering46:09+2:3716:28
Iver RognstadHadeland OLdiskvalifisert
Tor DrageHaugerud IFikke startet
Per MeilandLommedalens ILikke startet

H 85-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering1:11:1325:26

Direkte A lang

5 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK38:267:15
2Daniel Moe BlomNydalens SK41:11+2:457:46
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL44:35+6:098:24
4Bjørn WangensteenLillomarka OL50:20+11:549:29
5Einar GisholtFossum IF54:18+15:5210:14
6Thomas OlsenAsker Skiklubb55:48+17:2210:31
7Christian GløgårdNittedal OL58:55+20:2911:06
8Hege StubberudNydalens SK1:00:22+21:5611:23
9Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1:00:30+22:0411:24
10Malin EijsinkNydalens SK1:03:20+24:5411:56
11Jan Øyvind WoldeneFossum IF1:12:04+33:3813:35
12Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:16:22+37:5614:24
13Espen JernbergNydalens SK1:21:49+43:2315:26
14Dag Håvard LarsenNydalens SK1:22:36+44:1015:35
15Nils BerganNydalens SK1:26:11+47:4516:15
16Nina BirkelundAsker Skiklubb1:26:45+48:1916:22
Øyvind HelmersenFet OLdiskvalifisert

Direkte A kort

4 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33:258:21
2Marion AebiIL Tyrving33:52+0:278:28
3Snorre VegganOppsal Orientering35:47+2:228:56
4Lene Moe BlomNydalens SK37:04+3:399:16
5Mone NastadNotodden OL38:10+4:459:32
6Ole IngesenSarpsborg OL38:13+4:489:33
7Tellef Juell LarsenIL Tyrving38:47+5:229:41
8Magne BrændenLillomarka OL39:45+6:209:56
9Vegard HaldenNydalens SK40:04+6:3910:01
10Ram RayamajhiOppsal Orientering42:11+8:4610:32
11Andreas HuberHamar OK42:13+8:4810:33
12Aksel OlsenAsker Skiklubb44:22+10:5711:05
13Stein MellaOppsal Orientering44:39+11:1411:09
14Elin KallesonOppsal Orientering45:49+12:2411:27
15Fredrik SaugestadNydalens SK46:57+13:3211:44
16Roger BirkelandFossum IF47:49+14:2411:57
17Arild NyhaugAsker Skiklubb48:20+14:5512:05
18Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering49:49+16:2412:27
19Ola NilsenOppsal Orientering52:06+18:4113:01
20Roger ØstvoldHeming Orientering53:46+20:2113:26
21Trygve RognstadHadeland OL53:55+20:3013:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering54:04+20:3913:31
23Heidi ØstliRaumar Orientering54:13+20:4813:33
24Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering55:25+22:0013:51
25Sverre WisløffAsker Skiklubb57:08+23:4314:17
26Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:06:39+33:1416:39
27Thomas BergIL Tyrving1:08:09+34:4417:02
28Solveig BerganNydalens SK1:09:59+36:3417:29
29Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:11:47+38:2217:56
30Stine AustadRaumar Orientering1:23:43+50:1820:55
31Georg KapperudOppsal Orientering1:27:03+53:3821:45
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martin ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Rune BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

Direkte B

3 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm35:1010:20
2Kari LundNittedal OL38:09+2:5911:13
3Runar ThorstensenOppsal Orientering38:16+3:0611:15
4Raymond BerntzenFet OL38:17+3:0711:15
5Pål WinsentsNydalens SK38:38+3:2811:21
6Andreas GjetangerMåren OK41:20+6:1012:09
7Jan Goth41:50+6:4012:18
8Heidi BjordalOppsal Orientering44:13+9:0313:00
9Sindre GisholtFossum IF45:52+10:4213:29
10Anna Austad SveenRaumar Orientering47:15+12:0513:53
11Terje BrendeFossum IF47:29+12:1913:57
12Kristine KolshusOppsal Orientering47:39+12:2914:00
13Elise GisholtFossum IF47:45+12:3514:02
14Frøydis OlaussenOppsal Orientering49:25+14:1514:32
15Jane Karine HelmersenFet OL57:00+21:5016:45
16Sjur LangedalNydalens SK1:05:11+30:0119:10
17Petter FureOppsal Orientering1:07:41+32:3119:54
18Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1:13:13+38:0321:32
19Lotta MyhreIL Koll1:15:08+39:5822:05
20Hildegunn GrønsethFossum IF1:20:12+45:0223:35
21Merete SaugestadNydalens SK1:25:24+50:1425:07
Arthur BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

Direkte C

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL32:4010:53
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL41:32+8:5213:50
3Sharon BroadwellIL GeoForm48:47+16:0716:15
4Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering51:16+18:3617:05
5Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK52:06+19:2617:22
6Kristine RomørenFossum IF59:38+26:5819:52
7Nina WoldeneFossum IF1:13:42+41:0224:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor