Offisiell resultatliste for O-karusell 8, motionsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 8, motionsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 7 september 2017

H17-49

3 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL33:258:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Glenn R BergersenEidskog OL34:04+0:398:32

D12

2 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Marissa BergersenEidskog OL30:1011:12
2Synne SørliEidskog OL41:30+11:2015:25

H12

2 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL19:387:17
2Asbjørn LandeEidskog OL22:35+2:578:23
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL26:50+7:129:58
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL27:47+8:0910:19
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL30:40+11:0211:24
6Daniel NordstrandEidskog OL51:21+31:4319:05

H50

3 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kai Jostein BergersenEidskog OL45:1914:04
2Per Ole RønningEidskog OL46:10+0:5114:20
3Oddbjørn BergersenEidskog OL49:26+4:0715:21

D50

3 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig BillingsøEidskog OL38:4612:02

H70

3 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BillingsøEidskog OL32:5110:12
2Jonny HalvorsrudEidskog OL38:05+5:1411:49
3Klaus EngenEidskog OL47:17+14:2614:41

Lang

3 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus JonssonOK Mangen32:428:11
2Henry Maikel ØdegaardOK Øst33:34+0:528:24
3Stefan VårliOK Hierne35:40+2:588:56
4Tor SolbergseterAustmarka IL35:53+3:118:59
5Martin NorlanderOK Mangen38:11+5:299:34
6Thomas ÖstlundOK Jösse38:24+5:429:37
7Kurt NilssonOK Hierne38:40+5:589:41
8Fredrik KarlssonOK Jösse39:29+6:479:53
Andreas BlomgrenOK Hiernebrutt

Mellom

3 220 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BorgOK Jösse31:079:39
2Kristian VårliOK Hierne33:40+2:3310:27
3Anna Brefält CajdellÅmotfors OK38:53+7:4612:04
4Jan NilssonOK Hierne39:47+8:4012:21
5Torbjørn NilssonOK Jösse39:58+8:5112:24
6John TangenHamar OK40:01+8:5412:25
7Thea Berg MoeAustmarka IL42:05+10:5813:04
8Niklas StolpeEidskog OL42:21+11:1413:09
9Mette SolbergseterAustmarka IL44:19+13:1213:45
10Sven Arne NilssonOK Jösse45:07+14:0014:00
11Jan Olov NewborgOK Jösse1:08:39+37:3221:19

Kort

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GravingenGrue IL19:088:06
2Karina ÖstlundOK Jösse22:30+3:229:32
3Øivind EriksenOK Øst24:38+5:3010:26
4Hallvard NarvestadEidskog OL25:32+6:2410:49
5Per NikolaisenOK Øst34:09+15:0114:28
6Gunnar SæterEidskog OL44:18+25:1018:46

N

2 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ture BlomgrenOK Jösse40:3515:05
2Tuva Maria BergersenEidskog OL44:02+3:2716:22
3Noah BergersenEidskog OL44:30+3:5516:32
4Dan NordstrandEidskog OL51:21+10:4619:05
Selma VårliOK Hierneikke godkjent
Henry VårliOK Hierneikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor