Offisiell resultatliste for Camp Norway - Økt 4 i Brevik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Norway - Økt 4 i Brevik
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 november 2017

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vegard GulbrandsenH 17-2016:49+1:016:08
5Henrik Fredriksen AasH 17-2017:18+1:306:18
7Axel HoveidH 17-2017:50+2:026:30
Sander ArntzenH 17-20diskvalifisert

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingeborg EideD 21-18:31+1:027:27
5Lene Berg HanssenD 17-2016:49+1:307:36
13Petter Liabakk EriksenH 17-2018:43+2:556:49

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lone BrochmannD 21-17:37+0:087:06
Nikoline Ekeberg SchjerveD 21-ikke startet

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Thea DyrkornD 17-2018:45+3:268:29
Ane DyrkornD 17-20diskvalifisert

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MelsomH 17-2015:485:45
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-2015:196:55
3Erling HjermstadH 17-2017:01+1:136:12
4Ragnhild HjermstadD 21-18:56+1:277:38
9Peter GisholtH 17-2018:04+2:166:35
17Åsne Naadland HoloD 17-2021:33+6:149:45
Øyvind HjermstadH 17-20diskvalifisert
Sivert Sande KvermeH 17-20diskvalifisert

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Mia Mathisen BekhusD 17-2016:41+1:227:32

Freidig

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Malin SandstadD 17-2016:49+1:307:36
8Mats EidsmoH 17-2017:55+2:076:32
10Simen Spets StorhovH 17-2018:15+2:276:39
11Lars SandstadH 17-2018:25+2:376:43
13Vegard KittilsenH 17-2018:43+2:556:49
16Jonas GrønliH 17-2019:35+3:477:08
16Dina ReitanD 17-2020:37+5:189:19
17Jo Even KolstadH 17-2019:51+4:037:14
Håvard EidsmoH 17-20diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Maren GrandeD 21-21:00+3:318:28

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hedda Raadal BjørloD 17-2016:40+1:217:32
Jo ShepherdD 21-ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sigurd Paulsen VieH 17-20diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sindre R HoltH 17-20diskvalifisert

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Maren NorderudD 17-2018:41+3:228:27
15Solveig Eline BergD 17-2019:22+4:038:45

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tale StrandD 17-2017:16+1:577:48
9Helene EgerD 17-2017:37+2:187:58
12Tord StrandH 17-2018:28+2:406:44
Marlin HaavengenD 17-20ikke startet

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jenny BaklidD 17-2016:39+1:207:32
4Aslak HeimdalH 17-2017:09+1:216:15
11Andrea RanvikD 17-2017:47+2:288:02
19Anniken RanvikD 17-2022:41+7:2210:15
Jørgen BaklidH 17-20diskvalifisert
Isa HeggedalD 21-ikke startet

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sebastian DalandH 17-20diskvalifisert

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Per Olav GulbrandsenH 21-24:03+4:298:15
5Tom KristensenH 21-24:10+4:368:18
6Lars FremstadH 21-24:26+4:528:23
8Runa FremstadD 21-23:05+5:369:18
10Anne Gro StyrvoldD 21-35:11+17:4214:11
Anders Bjørningstad KristoffersenH 17-20diskvalifisert

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Emilie Westli AndersenD 21-19:16+1:477:46

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Vilde MalmeiD 21-diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Oda ScheeleD 17-2017:38+2:197:58

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Trym B IslandH 17-2019:06+3:186:58
19Jakob HjelsethH 17-2022:22+6:348:09
20Morten Krona HaflanH 17-2022:23+6:358:10
Mathias GløersenH 17-20ikke startet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ane Sofie KroghD 17-2019:11+3:528:40

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulD 21-17:297:02

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Dag AusenH 21-22:53+3:197:51
4Jon SkriubakkenH 21-24:09+4:358:17
7Sara MathisenD 21-22:19+4:508:59
8Hanne VassendD 17-2017:29+2:107:54
18Emilie WestinD 17-2021:43+6:249:49
18Tobias MathisenH 17-2020:41+4:537:32
21Halvard KornmoH 17-2022:28+6:408:11
Camilla L. RosenvoldD 17-20ikke startet
Hilde Kristine RosenvoldD 21-ikke startet
Elise AusenD 17-20ikke startet
Rasmus MathisenH 17-20ikke startet
Anna MeenD 17-20ikke startet
Une HoltermannD 17-20ikke startet
Håkon KornmoH 17-20ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Marit HaavardsholmD 21-23:46+6:179:35
Hannah MalmeiD 17-20ikke startet

Skien OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Skjalg NysæterH 17-20ikke startet

Södertälje-Nykvarn Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Eric BörjeskogH 21-ikke startet

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Jostein Svaland DaleH 17-2022:53+7:058:21
Njaal Ellegaard MelbyH 17-20diskvalifisert

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oskar RøenH 21-19:346:43
6Markus Kjærner-SembH 17-2017:24+1:366:21
7Jan Kjærner-SembH 21-26:19+6:459:02
Magnus GjerstadH 17-20diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor