Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Camp Norway - Økt 4 i Brevik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Norway - Økt 4 i Brevik
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 november 2017

D 17-20

2 210 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15:196:55
2Jenny BaklidKonnerud IL16:39+1:207:32
3Hedda Raadal BjørloHalden SK16:40+1:217:32
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16:41+1:227:32
5Malin SandstadFreidig16:49+1:307:36
5Lene Berg HanssenByåsen IL16:49+1:307:36
7Tale StrandKongsberg OL17:16+1:577:48
8Hanne VassendPorsgrunn OL17:29+2:107:54
9Helene EgerKongsberg OL17:37+2:187:58
10Oda ScheeleNydalens SK17:38+2:197:58
11Andrea RanvikKonnerud IL17:47+2:288:02
12Maren NorderudIL Tyrving18:41+3:228:27
13Thea DyrkornEiker OL18:45+3:268:29
14Ane Sofie KroghOppsal Orientering19:11+3:528:40
15Solveig Eline BergIL Tyrving19:22+4:038:45
16Dina ReitanFreidig20:37+5:189:19
17Åsne Naadland HoloFossum IF21:33+6:149:45
18Emilie WestinPorsgrunn OL21:43+6:249:49
19Anniken RanvikKonnerud IL22:41+7:2210:15
Ane DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLikke startet
Elise AusenPorsgrunn OLikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Anna MeenPorsgrunn OLikke startet
Marlin HaavengenKongsberg OLikke startet
Une HoltermannPorsgrunn OLikke startet

D 21-

2 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti17:297:02
2Lone BrochmannBækkelagets SK17:37+0:087:06
3Ingeborg EideByåsen IL18:31+1:027:27
4Ragnhild HjermstadFossum IF18:56+1:277:38
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag19:16+1:477:46
6Maren GrandeFrol IL21:00+3:318:28
7Sara MathisenPorsgrunn OL22:19+4:508:59
8Runa FremstadLarvik OK23:05+5:369:18
9Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)23:46+6:179:35
10Anne Gro StyrvoldLarvik OK35:11+17:4214:11
Vilde MalmeiNTNUIdiskvalifisert
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKikke startet
Jo ShepherdHalden SKikke startet
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

H 17-20

2 740 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF15:485:45
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16:49+1:016:08
3Erling HjermstadFossum IF17:01+1:136:12
4Aslak HeimdalKonnerud IL17:09+1:216:15
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17:18+1:306:18
6Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17:24+1:366:21
7Axel HoveidAsker Skiklubb17:50+2:026:30
8Mats EidsmoFreidig17:55+2:076:32
9Peter GisholtFossum IF18:04+2:166:35
10Simen Spets StorhovFreidig18:15+2:276:39
11Lars SandstadFreidig18:25+2:376:43
12Tord StrandKongsberg OL18:28+2:406:44
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL18:43+2:556:49
13Vegard KittilsenFreidig18:43+2:556:49
15Trym B IslandOL Tønsberg og omegn19:06+3:186:58
16Jonas GrønliFreidig19:35+3:477:08
17Jo Even KolstadFreidig19:51+4:037:14
18Tobias MathisenPorsgrunn OL20:41+4:537:32
19Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn22:22+6:348:09
20Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn22:23+6:358:10
21Halvard KornmoPorsgrunn OL22:28+6:408:11
22Jostein Svaland DaleVang OL22:53+7:058:21
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Øyvind HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sivert Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Håvard EidsmoFreidigdiskvalifisert
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OKdiskvalifisert
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Skjalg NysæterSkien OKikke startet

H 21-

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett19:346:43
2Dag AusenPorsgrunn OL22:53+3:197:51
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK24:03+4:298:15
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL24:09+4:358:17
5Tom KristensenLarvik OK24:10+4:368:18
6Lars FremstadLarvik OK24:26+4:528:23
7Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett26:19+6:459:02
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund