Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 8 september 2018

H17

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kenneth WesterheimStord Orientering29:20
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett30:05+0:45
3Oskar RøenVaregg Fleridrett30:17+0:57
4Bjarthe WesterheimStord Orientering30:39+1:19
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett30:57+1:37
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett31:07+1:47
7Lars-Inge ArnevikRingerike OL31:21+2:01
8Tore NymarkVaregg Fleridrett31:35+2:15
9Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK32:33+3:13
10Stian RykkjeVaregg Fleridrett33:40+4:20
11Rune NygaardIL Gular33:54+4:34
12Tom Eirik EikangerIL Gular34:22+5:02
13Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular35:27+6:07
14Magne KnudsenGneist, IL35:57+6:37
15Scott JuvikIL Gular39:17+9:57
16Sigve Rygg EikelandBergens TF42:24+13:04
17Mathias RosenlundVaregg Fleridrett42:37+13:17
18Even RolfsnesStord Orientering44:30+15:10
19Fritjof RachorHaugesund IL Orientering45:56+16:36
20Andreas NysæterBergens TF46:22+17:02
21Sturle NordeideGneist, IL50:06+20:46

D17

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett34:57
2Rannveig NordhagenFana IL36:00+1:03
3Mariell ArntzenGneist, IL39:25+4:28
4Linda RykkjeVaregg Fleridrett39:35+4:38
5Irinja AlmåsStord Orientering40:47+5:50
6Tove AasheimVaregg Fleridrett42:14+7:17
7Annie MyhreStord Orientering57:14+22:17

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL26:33
2Erik BohneVaregg Fleridrett27:28+0:55
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett29:53+3:20
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett32:38+6:05
5Jens Øien KlosterFitjar IL33:22+6:49
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett41:37+15:04
7Tage RosenlundVaregg Fleridrett44:33+18:00
8Jørgen WesterheimStord Orientering46:45+20:12

H50

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore JuvikIL Gular30:41
2Arne JohannesenIL Gular31:40+0:59
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32:36+1:55
4Kjetil DyrvikVoss IL35:06+4:25
5Jan SteinegerGneist, IL36:38+5:57
6Svein LingaIL Gular38:11+7:30
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb38:53+8:12
8Torgeir StrandFana IL40:34+9:53
9Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL41:13+10:32

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular22:08
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF26:07+3:59
3Kristine Bog VikaneFana IL27:39+5:31
4Marie Roll-TørnqvistFana IL30:21+8:13
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett42:47+20:39

H70

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigvald RobberstadStord Orientering35:29
2Per VikaneFana IL39:20+3:51
3Ingolf DybvikStord Orientering41:28+5:59
4Per Audun KlosterFitjar IL42:02+6:33

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid SandvollGneist, IL29:16
2Lise ChristensenTIF Viking34:28+5:12
3Hege FjellbirkelandIL Gular35:27+6:11
4Mai Helen LingaIL Gular42:06+12:50

A-Open

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan EikangerIL Gular33:07

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene NysæterBergens TF38:51
2Mari Fitjar HjelleFitjar IL40:15+1:24

B-Open

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode FitjarFitjar IL25:42
2Geir Arne IsdahlFitjar IL30:16+4:34
3Kjetil HjelleFitjar IL32:27+6:45
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett33:13+7:31
5Vibeke NymoVaregg Fleridrett34:04+8:22
6Frode KlosterFitjar IL35:05+9:23
7Bjørn BataldenFana IL36:07+10:25 Last ned GPS-spor i gpx-format

D/H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett34:33
Anna Fitjar HjelleFitjar IL33:26
Emil O. RachorHaugesund IL Orientering38:32

C-Open

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stella S. DahleFana IL28:48
2Mette FitjarFitjar IL29:18+0:30
3Jørgen Skram IsdahlFitjar IL30:02+1:14
4Eline Fitjar HjelleFitjar IL33:12+4:24
5Bente FitjarFitjar IL37:26+8:38

N-Open

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eldrid FitjarFitjar IL48:53
Ola Fitjar HjelleFitjar IL32:16
Jon Fitjar HjelleFitjar IL32:49
Emma Fitjar HjelleFitjar IL49:34
Ulrik O. RachorHaugesund IL Orientering1:08:45
Håkon Øien KlosterFitjar ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor