Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

D 11-12

2 440 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK21:188:43
2Selma Størmer-AntonsenNydalens SK25:26+4:0810:25
3Hanne Wærp HaugeNydalens SK33:36+12:1813:46
4Anna Elisabeth RyghHeming Orientering34:57+13:3914:19
5Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb36:23+15:0514:54
6Pernille Nor-WollØstmarka OK36:27+15:0914:56
7Juni Hagelid NorheimNydalens SK36:36+15:1815:00
8Ingrid LestebergKongsberg OL38:22+17:0415:43
9Elise Nilsen BergFossum IF39:06+17:4816:01
10Mari KallesonOppsal Orientering40:10+18:5216:27
11Marie Bjordal VegganOppsal Orientering42:10+20:5217:16
12Iben Johansen-BarliOppsal Orientering48:19+27:0119:48
Astrid YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Åse LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Johanne Terland GundersenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Martine Arntzen HaugØstmarka OKdiskvalifisert

H 11-12

2 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering20:419:16
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22:14+1:339:58
3Mikkel RastadAsker Skiklubb24:59+4:1811:12
4Henrik Elias SebjørnsenFossum IF27:12+6:3112:11
5Ask Felland SætnanFossum IF29:16+8:3513:07
6Erlend BakkeFossum IF30:26+9:4513:38
7Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK31:46+11:0514:14
8Gabriel SolemOppsal Orientering36:39+15:5816:26
9Alfred NikolaisenOppsal Orientering43:10+22:2919:21
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Nov Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Sondre Tandberg ØhrnIL Kolldiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-16

2 420 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK17:397:17
2Oda ScheeleNydalens SK18:02+0:237:27
3Kristine KravdalGjø-Vard OL18:54+1:157:48
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20:01+2:228:16
5Mari BrendeFossum IF20:04+2:258:17
6Ea LunøeNydalens SK20:16+2:378:22
7Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL20:25+2:468:26
8Maya Jones ArnesenHeming Orientering20:35+2:568:30
9Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering20:47+3:088:35
10Ina MartiniAsker Skiklubb20:59+3:208:40
11Marte Madslien BakkenNydalens SK21:04+3:258:42
11Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering21:04+3:258:42
13Live ØstvoldHeming Orientering21:25+3:468:50
13Malene JebsenHeming Orientering21:25+3:468:50
15Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL21:38+3:598:56
16Marie KravdalGjø-Vard OL21:40+4:018:57
17Mille Baastad BergIL Tyrving22:00+4:219:05
18Martine SkjelsvikLillehammer OK22:19+4:409:13
19Netta Bar-NathanLillomarka OL22:26+4:479:16
20Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF22:30+4:519:17
21Julie MeinickeIL Tyrving22:37+4:589:20
22Iris HolstIL Tyrving22:59+5:209:29
23Stella HolmboeIL Tyrving23:06+5:279:32
24Ragnhild Mathea HelmersenFet OL23:14+5:359:36
25Signe HoloFossum IF23:17+5:389:37
26Marie ScheeleNydalens SK23:29+5:509:42
27Ingrid BlindheimLillomarka OL23:37+5:589:45
28Inga Skaarer WiklundNydalens SK23:47+6:089:49
29Julie BerntzenFet OL23:58+6:199:54
30Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering23:59+6:209:54
31Helene Bjørkvold JendalFossum IF24:16+6:3710:01
32Johanne Rognerud BøeFossum IF24:34+6:5510:09
33Astrid RognstadHadeland OL24:44+7:0510:13
34Maja Mo HjelsethNydalens SK24:46+7:0710:14
35Kathinka Zahl HagenFossum IF24:49+7:1010:15
36Ragnhild Blom-HagenFossum IF25:10+7:3110:23
37Ingunn Høst FossgardLillomarka OL25:30+7:5110:32
38Sigrid NermoenØstmarka OK25:34+7:5510:33
39Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK25:56+8:1710:42
40Hanna RehnKolbotn og Skimt OL25:57+8:1810:43
41Anne ØstvoldHeming Orientering26:10+8:3110:48
42Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering26:29+8:5010:56
43Alvilde Lysaker SandenEiker OL27:00+9:2111:09
44Marie SaugestadNydalens SK27:25+9:4611:19
45Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering27:41+10:0211:26
46Elise Wærp HaugeNydalens SK27:42+10:0311:26
47Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving28:08+10:2911:37
48Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK28:17+10:3811:41
49Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL28:18+10:3911:41
50Martha WisløffAsker Skiklubb28:27+10:4811:45
50Oda Isnes TyseEiker OL28:27+10:4811:45
52Sara MartiniAsker Skiklubb28:46+11:0711:53
53Linnea HolstIL Tyrving28:50+11:1111:54
54Mari AarsethNydalens SK28:57+11:1811:57
55Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering29:15+11:3612:05
56Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK29:19+11:4012:06
57Celine YtternesKolbotn og Skimt OL29:39+12:0012:15
58Ella BerstadHeming Orientering30:36+12:5712:38
59Ane HustvedtOppsal Orientering30:57+13:1812:47
60Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb31:33+13:5413:02
61Amanda AxelsonEiker OL31:50+14:1113:09
62Tiril Ebon EspedalNydalens SK32:22+14:4313:22
63Helene Margarethe KristensenHeming Orientering32:23+14:4413:22
64Berthe TesloHadeland OL32:52+15:1313:34
65Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK33:14+15:3513:43
66Selma Tørudbakken JendalFossum IF33:23+15:4413:47
67Kristine SolbakkenIL Tyrving34:39+17:0014:19
68Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb36:42+19:0315:09
69Anna Tysse NakkimBækkelagets SK36:56+19:1715:15
70Malin SveenBækkelagets SK37:51+20:1215:38
71Gunde TumelionisFossum IF43:12+25:3317:51
72Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering44:06+26:2718:13
73Hedvig Nyberg-HansenFossum IF52:45+35:0621:47
74Stine FosseNydalens SK53:21+35:4222:02
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Frida SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orienteringdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKdiskvalifisert
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-16

2 440 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15:426:26
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK16:26+0:446:44
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving16:26+0:446:44
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb16:34+0:526:47
5Kristian ØstermannHeming Orientering16:55+1:136:55
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17:06+1:247:00
7Elia ThorvikNydalens SK17:32+1:507:11
8Grunde IsaksætreGrue IL17:38+1:567:13
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF17:54+2:127:20
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK17:54+2:127:20
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK18:00+2:187:22
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:05+2:237:24
13Ferdinand FremmingHeming Orientering18:06+2:247:25
14Jonas MyhrAsker Skiklubb18:09+2:277:26
15Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18:15+2:337:28
16August Syrdal ØenHeming Orientering18:29+2:477:34
17Henrik ReuschHeming Orientering18:39+2:577:38
18Philip Lehmann RomørenFossum IF19:03+3:217:48
19Ask OlaussenOppsal Orientering19:13+3:317:52
20Ole Jakob FrankrigNydalens SK19:18+3:367:54
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL19:24+3:427:57
22Stian Måseide SørlieRaumar Orientering19:37+3:558:02
23Mikkel KatlaFossum IF20:00+4:188:11
24Jonas KroghOppsal Orientering20:06+4:248:14
25Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20:23+4:418:21
26Marius BakkeFossum IF20:26+4:448:22
27Axel AaldeNydalens SK20:29+4:478:23
28Rasmus BerglundRingerike OL20:47+5:058:31
29Christoffer SlettenRaumar Orientering20:51+5:098:32
30Christian Fredrik BorgIL Koll20:54+5:128:33
31Simen VågeAsker Skiklubb21:02+5:208:37
32Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb21:07+5:258:39
33Simen Gløgård StensrudNittedal OL21:08+5:268:39
34Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb21:30+5:488:48
35Lars Øderud VatneBækkelagets SK22:08+6:269:04
36Sindre Vie StrislandFossum IF22:13+6:319:06
37Marius E. AamodtOppsal Orientering22:35+6:539:15
38Kristian Norum MeløysundNydalens SK22:50+7:089:21
39Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb22:59+7:179:25
40John OtterleiØstmarka OK23:12+7:309:30
41Felix FinsrudAsker Skiklubb23:17+7:359:32
42Rolf Andreas BergNydalens SK23:39+7:579:41
43Mikael BirkelundAsker Skiklubb23:51+8:099:46
44Theo Ring GiskeNydalens SK24:27+8:4510:01
45Simen GammelmoHadeland OL24:38+8:5610:05
46Elias StubberudNydalens SK24:55+9:1310:12
47Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering25:21+9:3910:23
48Håkon BogasonLillomarka OL26:11+10:2910:43
49Håvard RønningenØstmarka OK26:18+10:3610:46
50Mathias NyhaugAsker Skiklubb27:18+11:3611:11
51Fridtjof ReuschHeming Orientering27:59+12:1711:28
52Eirik Vie StrislandFossum IF28:05+12:2311:30
53Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb28:24+12:4211:38
54Johannes Salvesen-LundeIL Koll29:15+13:3311:59
55Henrik WoldeneFossum IF29:26+13:4412:03
56Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb30:22+14:4012:26
57David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL31:16+15:3412:48
58Håvard EikRaumar Orientering31:23+15:4112:51
59Jakob A. GjedeboOppsal Orientering31:51+16:0913:03
60Jonas HickenIL Koll32:46+17:0413:25
61Eskil BrændenLillomarka OL33:34+17:5213:45
62Jo Randar HolmøyHadeland OL33:56+18:1413:54
63Andreas SandernesØstmarka OK34:16+18:3414:02
64Simen HøyerFossum IF36:01+20:1914:45
65Henning ReichenbachOppsal Orientering36:43+21:0115:02
66Jonas WilsbergNydalens SK38:38+22:5615:50
67Einar ØstvoldHeming Orientering41:11+25:2916:52
68Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering48:40+32:5819:56
69Emil HuuseØstmarka OK49:30+33:4820:17
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Tarje EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Oliver NilsenFossum IFdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Anders Håvard LarsenNydalens SKdiskvalifisert
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Kidus Abiy GirmaIL Kolldiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Emil Solan GorsetHadeland OLdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert
Gard LaeskogenRingerike OLdiskvalifisert
Brage FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Mathias AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKdiskvalifisert

D 17-

2 230 m, 123 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid AlexandersenNTNUI13:155:56
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL13:25+0:106:00
3Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13:34+0:196:05
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:41+0:266:08
5Ingeborg EideByåsen IL14:21+1:066:26
6Ingrid LundanesNTNUI14:30+1:156:30
8Ingjerd MyhreKongsberg OL14:36+1:216:32
9Jo SheperdHalden SK14:39+1:246:34
10Runa FremstadLarvik OK14:44+1:296:36
11Marion HuberNydalens SK14:47+1:326:37
12Lizzie InghamHalden SK14:48+1:336:38
13Agnes LeoHalden SK14:51+1:366:39
14Lone BrochmannBækkelagets SK14:54+1:396:40
15Ragne WiklundNydalens SK14:59+1:446:43
16Maren Jansson HaverstadNTNUI15:02+1:476:44
17Marthe GløersenBækkelagets SK15:10+1:556:48
18Marie OlaussenFredrikstad SK15:15+2:006:50
19Synne StrandAsker Skiklubb15:21+2:066:53
20Emilie Westli AndersenLøten o-lag15:22+2:076:53
20Iliana IlievaHalden SK15:22+2:076:53
22Ragnhild HjermstadFossum IF15:27+2:126:55
22Hedda Raadal BjørloHalden SK15:27+2:126:55
24Lone MalmgrenHalden SK15:33+2:186:58
25Oda J SikkelandIL Tyrving15:36+2:216:59
26Ida TiltnesIL Tyrving15:40+2:257:01
27Evine Westli AndersenLøten o-lag15:47+2:327:04
27Pernille KatlaFossum IF15:47+2:327:04
29Ingrid G. KvålsgardFossum IF15:55+2:407:08
30Ane Sofie KroghOppsal Orientering15:57+2:427:09
31Marie LilandNydalens SK16:00+2:457:10
32Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)16:02+2:477:11
34Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb16:18+3:037:18
34Jenny BaklidKonnerud IL16:18+3:037:18
36Tara MelhuishHalden SK16:19+3:047:19
37Tonje VassendNTNUI16:27+3:127:22
38Mariann UlvestadBækkelagets SK16:30+3:157:23
39Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving16:31+3:167:24
40Andrea RanvikKonnerud IL16:38+3:237:27
41Alicia FribergIF Hagen16:40+3:257:28
42Hedda SkatvedtRaumar Orientering16:54+3:397:34
43Maren NorderudIL Tyrving16:59+3:447:36
44Karen Hoel JomaasFossum IF17:17+4:027:45
45Gunhild Rogne HallandNydalens SK17:20+4:057:46
46Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA17:22+4:077:47
47Kristine FjeldboIL Tyrving17:33+4:187:52
48Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17:36+4:217:53
49Astrid Jørgensennasjonalrådet17:41+4:267:55
50Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering17:55+4:408:02
51Mina JørgensenIL Tyrving17:56+4:418:02
52Åsne Naadland HoloFossum IF17:59+4:448:03
53Louise OramBækkelagets SK18:00+4:458:04
54Marianne DæhliNydalens SK18:04+4:498:06
55Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18:05+4:508:06
56Silje Marie VågeAsker Skiklubb18:07+4:528:07
57Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:14+4:598:10
57Solveig Eline BergIL Tyrving18:14+4:598:10
59Ingvil AhlsandNydalens SK18:19+5:048:12
60Toril NesNydalens SK18:25+5:108:15
61Ada WulfsbergNydalens SK18:30+5:158:17
61Ingrid BergeIL Tyrving18:30+5:158:17
63Ida TangenNydalens SK18:35+5:208:20
64Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18:38+5:238:21
65Marianne BakkenNydalens SK18:45+5:308:24
66Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:46+5:318:24
67Emma Meyer LarssonIL Tyrving18:48+5:338:25
68Christine Turter SandvoldNydalens SK18:57+5:428:29
69Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19:00+5:458:31
70Lene Godager KaasBækkelagets SK19:06+5:518:33
71Cristina LuisNydalens SK19:27+6:128:43
72Anniken RanvikKonnerud IL19:32+6:178:45
73Julie Hilland AndersenHalden SK19:40+6:258:49
74Malin EijsinkNydalens SK19:55+6:408:55
75Tomine Lysaker SandenEiker OL19:56+6:418:56
76Marie Hammer IversenØstmarka OK19:59+6:448:57
77Elin EkebergIL Tyrving20:04+6:498:59
78Kristine Eide RappRaumar Orientering20:16+7:019:05
79Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL20:22+7:079:07
80Mari Jevne ArnesenIL Tyrving20:28+7:139:10
80Emilie Liabakk EriksenByåsen IL20:28+7:139:10
82Silje MorlandstøEiker OL20:35+7:209:13
83Anna Isnes TyseEiker OL20:44+7:299:17
84Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAM21:06+7:519:27
85Karen BjergaardNydalens SK21:10+7:559:29
86Stine Mari GabrielsenFlyfemkamp21:13+7:589:30
86Martha Kalvig SkoganNydalens SK21:13+7:589:30
88Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering22:17+9:029:59
89Andrea Vild JødalBækkelagets SK22:38+9:2310:08
90Thea Fjogstad NielsenNOTEAM22:39+9:2410:09
91Berit-Kristine LimaOslo Politis IL22:40+9:2510:09
91Christine HoenEiker OL22:40+9:2510:09
93Tora VollsetHeming Orientering23:05+9:5010:21
94Marita Lilja GrønhovdModum OL23:12+9:5710:24
95Frida Bakken UlsethNydalens SK23:21+10:0610:28
96Wenche RydningFlyfemkamp23:24+10:0910:29
97Katrine LodgaardØstmarka OK23:37+10:2210:35
98Anne Marthe PeveriEiker OL24:03+10:4810:47
99Ingeborg BlumerNOTEAM24:12+10:5710:51
100Marianne LøvåsNidarøst OK24:34+11:1911:00
101Idunn AssenFlyfemkamp24:57+11:4211:11
102Eline BryneHeming Orientering27:06+13:5112:09
103Ingrid UrsethVingelen IL27:41+14:2612:24
104Ida Karine HelmersenFet OL28:13+14:5812:39
105Jane Karine HelmersenFet OL28:18+15:0312:41
106Stine FrossdalOslostudentenes IK28:30+15:1512:46
107Åsne Daling NannestadRøyken OL29:01+15:4613:00
108Yvonne SvendsenIL Tyrving29:39+16:2413:17
109Hanne HaugerudNOTEAM34:18+21:0315:22
110Jenny K. Kallåk HansenNOTEAM37:50+24:3516:57
Siri UlvestadNydalens SKdiskvalifisert
Kine Hallan SteiwerHalden SKdiskvalifisert
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingdiskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
Ragnhild Christin HansenNOTEAMdiskvalifisert
Synnøve AustefjordNOTEAMdiskvalifisert
Thea Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Ingeborg RognstadHadeland OLdiskvalifisert
Ingvild BjørheiNTNUIdiskvalifisert
Kirsten Marie SøvdeNOTEAMdiskvalifisert
Lisa JørandliNOBILdiskvalifisert
Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-

2 420 m, 136 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK13:045:23
2Kasper FosserHeming Orientering13:07+0:035:25
2Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:07+0:035:25
5Elias JonssonNydalens SK13:11+0:075:26
6Henry McNultyNTNUI13:12+0:085:27
7Olai Stensland LillevoldNTNUI13:17+0:135:29
8Ralph StreetBækkelagets SK13:21+0:175:30
11Emil AhlbäckFossum IF13:27+0:235:33
13Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13:30+0:265:34
16Peter HodkinsonLillomarka OL13:34+0:305:36
17Alexander ChepelinHalden SK13:40+0:365:38
18Elias T. MølnvikNTNUI13:44+0:405:40
19Bjørn EkebergIL Tyrving13:50+0:465:42
20Karl FremstadIL Tyrving13:55+0:515:45
21Anders VisterNydalens SK13:57+0:535:45
24Oskar StørmerFossum IF14:07+1:035:50
25Einar MelsomFossum IF14:09+1:055:50
26Eirik Langedal BreivikNydalens SK14:12+1:085:52
27Vegard Jarvis WestergårdNTNUI14:17+1:135:54
28Erling HjermstadFossum IF14:23+1:195:56
29Øyvind HjermstadFossum IF14:28+1:245:58
30Lukas LilandNydalens SK14:32+1:286:00
31Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:34+1:306:01
32Henrik EijsinkNydalens SK14:36+1:326:01
33Per Melander OftenNydalens SK14:41+1:376:04
35Wolfgang KampelBækkelagets SK14:47+1:436:06
36Eirik Kamstrup HovindNydalens SK14:48+1:446:06
37Carl Godager KaasBækkelagets SK14:53+1:496:09
39Christian SchiveOK Moss14:59+1:556:11
40Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15:01+1:576:12
42Stephán MudrákStora Tuna OK15:08+2:046:15
43Sverre Waaler KaasNydalens SK15:13+2:096:17
44Magne HagaRaumar Orientering15:16+2:126:18
45Håkon Raadal BjørloNTNUI15:19+2:156:19
46Vegard ØlstadBækkelagets SK15:24+2:206:21
47Jørgen BaklidKonnerud IL15:29+2:256:23
48Mathias NipenBækkelagets SK15:34+2:306:25
49Petter Vangen LunåsmoTynset IF15:37+2:336:27
50Morten Urdal BakkeIL Tyrving15:39+2:356:28
51Lukas PetersonIFK Umeå15:40+2:366:28
52Anders SkarholtFredrikstad SK15:41+2:376:28
53David GottfridssonLillomarka OL15:45+2:416:30
54Njaal Ellegaard MelbyVang OL15:50+2:466:32
55Isak JonssonNydalens SK15:57+2:536:35
56Thomas NipenBækkelagets SK15:58+2:546:35
57Peter GisholtFossum IF16:07+3:036:39
58Jostein TandbergNydalens SK16:09+3:056:40
59Mathias GløersenBækkelagets SK16:10+3:066:40
60Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16:17+3:136:43
61Ludvig RødnesOppsal Orientering16:26+3:226:47
62Erik SagvoldenNydalens SK16:29+3:256:48
63Sverre  LindsethIL Tyrving16:33+3:296:50
64Sivert Sande KvermeFossum IF16:34+3:306:50
66Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving16:39+3:356:52
67Jostein Svaland DaleVang OL16:41+3:376:53
68Are WigaardOppsal Orientering16:43+3:396:54
69Bjørn Anders FlågenHeming Orientering16:49+3:456:56
71Erling SommerfeltOK Alehof16:51+3:476:57
72Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SK16:53+3:496:58
73Jan ShanelNydalens SK16:55+3:516:59
74Anders BjergaardNydalens SK16:58+3:547:00
75Vegard MyklemyrEiker OL17:00+3:567:01
76Ove SætraHadeland OL17:03+3:597:02
77Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17:11+4:077:06
78Thomas SchiveBækkelagets SK17:14+4:107:07
79Sander H. RogndokkenNydalens SK17:16+4:127:08
79Eskil Sande GullordBækkelagets SK17:16+4:127:08
81Lars Young VikNydalens SK17:18+4:147:08
82Aslak HeimdalKonnerud IL17:25+4:217:11
82Eivind Berner MyhreFossum IF17:25+4:217:11
84Trygve MyhrAsker Skiklubb17:34+4:307:15
85Sondre Sande GullordNydalens SK17:37+4:337:16
86Lavran ThorstensenOppsal Orientering17:39+4:357:17
87Lars JacobsenIL Tyrving17:45+4:417:20
88Audun HokholtKolbotn og Skimt OL17:49+4:457:21
89Thomas RuudOppsal Orientering18:16+5:127:32
89Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18:16+5:127:32
91Martin SchälliBækkelagets SK18:20+5:167:34
92Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18:23+5:197:35
93Mikael OlaussonOslostudentenes IK18:24+5:207:36
94Donatas KontautasOK Moss18:35+5:317:40
95Sondre Ruud BråtenNydalens SK18:37+5:337:41
96Øyvind EngerNydalens SK18:39+5:357:42
96Anders HorveiRaumar Orientering18:39+5:357:42
98Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18:43+5:397:44
99Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18:45+5:417:44
100Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18:57+5:537:49
101Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19:06+6:027:53
102Joachim EideFlyfemkamp19:15+6:117:57
103Magnus NordbrødenHalden SK19:21+6:177:59
104Frank SandbergFlyfemkamp19:30+6:268:03
105Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering19:47+6:438:10
106Sigurd Helle OpedalNTNUI19:50+6:468:11
107Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering20:06+7:028:18
108Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering20:30+7:268:28
109Simen A BjøringsøyNydalens SK20:37+7:338:31
110Simen ElvhaugRaumar Orientering20:55+7:518:38
111Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK21:00+7:568:40
112Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK21:05+8:018:42
113Tim Langø BergNOTEAM21:23+8:198:50
114Siri EidnesOslostudentenes IK21:43+8:398:58
115Kristian EllstrømNOTEAM22:24+9:209:15
116Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb22:26+9:229:16
117Jeff GeudensNOTEAM22:29+9:259:17
118Torbjørn DalløkkenIL GeoForm22:36+9:329:20
119Bendich FalchFlyfemkamp23:08+10:049:33
120Glenn MullerFlyfemkamp23:21+10:179:38
121Tor Magnus GrøstadØstmarka OK23:25+10:219:40
122Eskil SteinFlyfemkamp23:47+10:439:49
123Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering24:08+11:049:58
124Mardon Elias FossKongsberg OL24:15+11:1110:01
125Torstein MellemKemiön Kiilat25:11+12:0710:24
126Mats ByfuglienNOTEAM25:55+12:5110:42
127Sjur KvadsheimNOTEAM26:23+13:1910:54
128Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb26:36+13:3210:59
129Vetle TveitenNOTEAM29:09+16:0512:02
130Vetle Sjåstad ChristiansenGeilo IL29:47+16:4312:18
131Christoffer GryttenFlekkefjord Sykkelklubb31:08+18:0412:51
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Audun HeimdalNTNUIdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossdiskvalifisert
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gunnar A FiskumIL Tyrvingdiskvalifisert
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Åsmund HugoNOTEAMdiskvalifisert
Adam WanekOK Lokomotiva Pardubicediskvalifisert
Lecho IlievHalden SKdiskvalifisert
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ivar SeierstadIL GeoFormdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFdiskvalifisert

D 40-

2 440 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK20:078:14
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering20:15+0:088:17
3Guro HarstadHeming Orientering21:06+0:598:38
4Britta FismenFossum IF21:10+1:038:40
4Hege FeiringIL Tyrving21:10+1:038:40
6Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL22:10+2:039:05
7Nora SkauenIL Tyrving22:38+2:319:16
8Marit B. EithunNittedal OL22:51+2:449:21
9Kine DirroMåren OK23:58+3:519:49
9Monica BerglundRingerike OL23:58+3:519:49
11Helena AxelssonNydalens SK24:20+4:139:58
12Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb24:22+4:159:59
13Cecilie Christin KvermeFossum IF24:23+4:169:59
14Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK24:41+4:3410:06
15Beate UndebergetOppsal Orientering25:17+5:1010:21
16Elin KallesonOppsal Orientering25:20+5:1310:22
17Marit InngjerdingenHeming Orientering25:26+5:1910:25
18Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering25:32+5:2510:27
19Marit EgnerAsker Skiklubb25:57+5:5010:38
20Anne RusteLillomarka OL26:10+6:0310:43
21Else Kari ScheeleNydalens SK27:10+7:0311:08
22Cecilie Wærp HaugeNydalens SK27:33+7:2611:17
23Heidi ØstliRaumar Orientering28:01+7:5411:28
24Sigrid Melander VieFossum IF28:37+8:3011:43
25Lotta MyhreIL Koll28:40+8:3311:44
26Marianne ReuschHeming Orientering31:44+11:3713:00
27Ann Elin FlågenHeming Orientering31:50+11:4313:02
28Kristine RomørenFossum IF32:35+12:2813:21
29Ann-Karin LestebergKongsberg OL33:05+12:5813:33
30June HerredsvelaØstmarka OK34:55+14:4814:18
31Linda FredhOK Moss35:21+15:1414:29
32Rikke Kristin GåsholtHedrum OL36:03+15:5614:46
33Katrine HolenØstmarka OK37:15+17:0815:15
34Ping OuyangØstmarka OK38:24+18:1715:44
35Ingrid SkaarerNydalens SK41:33+21:2617:01
36Cathrine FrydenlundNydalens SK41:44+21:3717:06
37Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering47:05+26:5819:17
Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKdiskvalifisert
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Anne Borgen SturødNydalens SKdiskvalifisert
Vera HalsaaAsker Skiklubbdiskvalifisert
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IFdiskvalifisert

H 40-

2 440 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian HolmboeIL Tyrving16:006:33
2Jostein AndersenNydalens SK16:01+0:016:33
3Vegard BroxIL Tyrving16:39+0:396:49
4Morten WettergreenFossum IF17:21+1:217:06
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF17:28+1:287:09
6Harald BakkeFossum IF17:51+1:517:18
7Øystein RastadAsker Skiklubb17:56+1:567:20
8Lars Erik GjeinFossum IF18:00+2:007:22
9Karl Even RyghHeming Orientering18:07+2:077:25
10Tommy SkårbøRaumar Orientering18:11+2:117:27
11Bent Erik SkaugOppsal Orientering18:13+2:137:27
12Christian GløgårdNittedal OL18:19+2:197:30
13André JægtvikKonnerud IL18:34+2:347:36
14Michael DähnnNydalens SK18:42+2:427:39
15Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:47+2:477:41
16Knut Jostein SætnanFossum IF19:02+3:027:48
17Martin ReichenbachOppsal Orientering19:03+3:037:48
18Christian ReuschHeming Orientering19:08+3:087:50
19Lars Christian BråtenHeming Orientering19:12+3:127:52
20Bjørn MartiniAsker Skiklubb19:13+3:137:52
21Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering19:49+3:498:07
21Snorre VegganOppsal Orientering19:49+3:498:07
23Peder NatvigIL Koll19:53+3:538:08
24Stig MellingRingerike OL19:55+3:558:09
25Trond MyhreFossum IF20:19+4:198:19
26Bjørn HaugeNydalens SK20:25+4:258:22
27Audun BjerknesMåren OK20:28+4:288:23
27Vidar GjelstadOppsal Orientering20:28+4:288:23
29Lars BerglundRingerike OL20:41+4:418:28
30Torstein HoleTelenor BIL20:43+4:438:29
31Jon SolsrudNydalens SK20:56+4:568:34
32Kyrre GranFet OL21:04+5:048:38
33Fredrik LarsenIndre Østfold OK21:18+5:188:43
34Anders NorlingNydalens SK21:42+5:428:53
35Espen JernbergNydalens SK21:47+5:478:55
36Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL22:04+6:049:02
37Helge Grenager SolheimOppsal Orientering22:10+6:109:05
38Tor RingstadHedrum OL22:18+6:189:08
39Ram RayamajhiOppsal Orientering22:25+6:259:11
40Dag StrislandKolbotn og Skimt OL22:43+6:439:18
41Atle StrømHedrum OL22:45+6:459:19
42Olav HasaasFossum IF22:59+6:599:25
43Roar SaxhaugRaumar Orientering23:16+7:169:32
44Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK23:27+7:279:36
45Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering23:55+7:559:48
46Haakon DolvenAsker Skiklubb23:59+7:599:49
47Aksel OlsenAsker Skiklubb24:12+8:129:55
48Knut SaxhaugRaumar Orientering24:31+8:3110:02
49Kristian Bernhard NilsenFossum IF24:55+8:5510:12
50Raymond BerntzenFet OL25:08+9:0810:18
51Torgeir SkjønhaugFet OL25:46+9:4610:33
52Alexander RødstenHeming Orientering26:13+10:1310:44
53Morten HelminsenFredrikstad SK27:14+11:1411:09
54Jens Christian HolstIL Tyrving28:10+12:1011:32
55Fredrik SaugestadNydalens SK29:07+13:0711:55
56Sindre ValsgårdIndre Østfold OK29:32+13:3212:06
57Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK32:46+16:4613:25
Frode BakkehøiØstmarka OKdiskvalifisert
Ola LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Morten MoslandOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ola NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert
Øyvind HaugØstmarka OKdiskvalifisert
Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 50-

2 420 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering21:138:46
2Alix Young VikNydalens SK22:29+1:169:17
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK22:54+1:419:27
4Maria JonssonNydalens SK23:22+2:099:39
5Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL23:29+2:169:42
6Marita HernandezOL Toten-Troll23:34+2:219:44
7Anne DanielsenNydalens SK23:39+2:269:46
8Torunn Drage RotiFossum IF23:46+2:339:49
9Kari MadslienNydalens SK23:48+2:359:50
10Ingeborg ØderudBækkelagets SK24:08+2:559:58
11Runa SkyttersæterHeming Orientering24:19+3:0610:02
12Kjersti SkantzeIL Tyrving24:24+3:1110:04
13Randi NicolaisenAsker Skiklubb24:25+3:1210:05
14Anne Kristine NorderudIL Tyrving24:39+3:2610:11
15Hege WangLillomarka OL25:04+3:5110:21
16Sidsel NørstebøIL Tyrving25:05+3:5210:21
17Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK25:12+3:5910:24
17Dagrun MelkildHeming Orientering25:12+3:5910:24
19Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering25:38+4:2510:35
20Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL26:05+4:5210:46
21Trude FixdalIL Koll26:13+5:0010:50
22Åshild FlatebakkenIL Tyrving26:14+5:0110:50
23Anne MadslienNydalens SK26:21+5:0810:53
24Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL26:28+5:1510:56
25Tove HeimdalKonnerud IL26:30+5:1710:57
26Anne Marit BjergaardNydalens SK26:31+5:1810:57
27May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26:46+5:3311:03
28Anne DahlNydalens SK26:54+5:4111:06
29Linda HanssenØstmarka OK26:55+5:4211:07
30Toini SkyttersæterKonnerud IL27:05+5:5211:11
30Eldri HoloFossum IF27:05+5:5211:11
32Magnhild T. MølnvikFossum IF27:34+6:2111:23
33Solveig SikkelandIL Tyrving27:39+6:2611:25
34Helena StubberudNydalens SK28:08+6:5511:37
35Maria TorgersenBækkelagets SK28:21+7:0811:42
36Berit BergeIL Tyrving28:33+7:2011:47
37Heidi MyklemyrEiker OL29:44+8:3112:17
38Gunhild MyhrAsker Skiklubb30:24+9:1112:33
39Torild JørgensenØstmarka OK30:51+9:3812:44
40Margrete EngzeliusAsker Skiklubb31:28+10:1513:00
41Ingrid NermoenØstmarka OK31:36+10:2313:03
42Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb32:03+10:5013:14
43Kirsti Grundnes BergIL Tyrving32:16+11:0313:20
44Marianne ArnesenAsker Skiklubb32:36+11:2313:28
45Anna GöhlmanIL Tyrving35:52+14:3914:49
46Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering36:08+14:5514:55
47Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK36:22+15:0915:01
48Ingunn NakkimBækkelagets SK36:39+15:2615:08
49Hege HeibergHadeland OL44:19+23:0618:18
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eirin LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Bente LandmarkFossum IFdiskvalifisert
Lene KinnebergRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 230 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF14:416:35
2Eivind HoffIL Tyrving15:52+1:117:06
3Kimme ArnesenHeming Orientering15:59+1:187:10
4Roar FjeldboSandefjord OK16:02+1:217:11
5Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering16:05+1:247:12
6Einar LunøeNydalens SK16:08+1:277:14
7Trond LundIL Tyrving16:17+1:367:18
8Kjetil EspedalNydalens SK16:22+1:417:20
9Christian JomaasFossum IF16:23+1:427:20
10Bent SkatvedtRaumar Orientering16:35+1:547:26
11Lars FremstadLarvik OK16:45+2:047:30
12Joachim FribergIF Hagen16:54+2:137:34
13Johan LundeIL Koll16:57+2:167:36
14Svein GranerudAsker Skiklubb17:01+2:207:37
15Lars BaklidKonnerud IL17:04+2:237:39
16Anders KronbergRaumar Orientering17:11+2:307:42
17Knut Erling ØenHeming Orientering17:21+2:407:46
18Jon Iver BakkenNydalens SK17:25+2:447:48
19Øystein HoloFossum IF17:36+2:557:53
20Ole Petter HaugenNydalens SK17:47+3:067:58
21Einar GisholtFossum IF17:51+3:108:00
22Børge PedersenNydalens SK18:01+3:208:04
23Helge StenerudOL Tønsberg og omegn18:11+3:308:09
24Nils Petter FremmingHeming Orientering18:14+3:338:10
25Tom SlungaardHeming Orientering18:24+3:438:15
26Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:30+3:498:17
27Terje MelsomFossum IF18:33+3:528:19
28Lasse ArnesenHeming Orientering18:51+4:108:27
29Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18:52+4:118:27
30Egil EideIL Tyrving18:53+4:128:28
31Ole IngesenSarpsborg OL18:56+4:158:29
32Bjørn Erik ReinsethNydalens SK18:57+4:168:29
33Per Ola UlsethNydalens SK19:07+4:268:34
34Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL19:11+4:308:36
35Tore MyhrvoldFossum IF19:18+4:378:39
36Jo Ulltveit-MoeIL Koll19:19+4:388:39
37Carl Erik WasbergOppsal Orientering19:24+4:438:41
38Arne TorgersenBækkelagets SK19:25+4:448:42
39Hallvard BergIL Tyrving19:27+4:468:43
40Hallvard KorenOK Moss19:29+4:488:44
41Frode KamsvågIL Tyrving19:34+4:538:46
42Knut Edvard HellandØstmarka OK19:48+5:078:52
43Bent Sande KvermeFossum IF20:20+5:399:07
44Fredrik HøyerFossum IF20:21+5:409:07
45Harald IweIL GeoForm20:32+5:519:12
46Jørn MjøsterØstmarka OK20:36+5:559:14
47Morten KarlsenMåren OK20:51+6:109:20
48Håvard ChristiansenNOTEAM20:56+6:159:23
49Håkon JendalFossum IF20:58+6:179:24
50Jan Erik AalbergBækkelagets SK21:01+6:209:25
51Paul TorvundOslostudentenes IK21:19+6:389:33
52Eirik TandrevoldFossum IF21:54+7:139:49
53Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL22:08+7:279:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
54Thor VollsetHeming Orientering22:15+7:349:58
55Christopher SchiveOK Moss22:27+7:4610:04
56Harald AulieIL Koll22:35+7:5410:07
57Tormod BøeVBIL22:41+8:0010:10
58Pål Kogstad NæssRaumar Orientering23:00+8:1910:18
59Per Anders YtterbøAsker Skiklubb23:13+8:3210:24
60Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering23:47+9:0610:39
61Øyvind HelmersenFet OL24:44+10:0311:05
62Peter NylundHaugerud IF25:20+10:3911:21
63Arne KongsnesOppsal Orientering25:36+10:5511:28
64Morten EngebretsenRaumar Orientering33:27+18:4615:00
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Øystein RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Tore KjølsethNydalens SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Hans JevanordFossum IFdiskvalifisert
Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud ILdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Magne AasAsker Skiklubbbrutt

D 60-

2 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL23:119:30
2Ellen Marie TurterNydalens SK24:45+1:3410:08
3Birgit KorvaldNydalens SK29:06+5:5511:55
4Mette HallénNydalens SK30:04+6:5312:19
5Elle M. MelbyeHeming Orientering30:13+7:0212:23
6Live Joronn YtrehusRingerike OL31:06+7:5512:44
7Margaret RoseveareOppsal Orientering32:35+9:2413:21
8Toril EineFossum IF33:39+10:2813:47
9Randi NilstadIL Tyrving35:03+11:5214:21
10Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering36:44+13:3315:03
11Lena HammerVestre Akers SK38:54+15:4315:56
12Nina KolbergIL Tyrving41:01+17:5016:48

H 60-

2 230 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag16:097:14
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK18:01+1:528:04
3Ove MartinsenHauketo IF18:06+1:578:06
3Einar JensenNydalens SK18:06+1:578:06
5Nils HæstadFossum IF18:08+1:598:07
6Øivind MyhreKongsberg OL18:32+2:238:18
7Ketil BergeVestre Akers SK18:53+2:448:28
8Per SchancheAsker Skiklubb19:18+3:098:39
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF19:59+3:508:57
10Are EriksenOslostudentenes IK20:19+4:109:06
11Reidar FossumAsker Skiklubb20:24+4:159:08
12Tor Ragnar AndersenHalden SK20:50+4:419:20
13Bård NatvigNittedal OL21:15+5:069:31
14Vidar ElvekrokEiker OL21:22+5:139:34
15Trond HegnaAsker Skiklubb21:27+5:189:37
16Alf PettersenIL Tyrving21:40+5:319:42
17Rune HultgreenOppsal Orientering22:06+5:579:54
18Geir Holm GundersenSturla, IF22:24+6:1510:02
19Øyvind GylverAsker Skiklubb23:02+6:5310:19
20Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF23:28+7:1910:31
21Pål Woldstad HanssenEiker OL23:39+7:3010:36
22Torbjørn NørbechRingerike OL24:35+8:2611:01
23Egil HusethKamp/Vestheim IF25:25+9:1611:23
24Ivar RefslandIL Tyrving26:18+10:0911:47
25Torgeir StenstadOppsal Orientering27:12+11:0312:11
26Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag31:55+15:4614:18
27Tom EidsetherRaumar Orientering32:25+16:1614:32
28Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK32:53+16:4414:44
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Terje AntonsenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 70-

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit SaxhaugRaumar Orientering29:5312:14
2Kjersti ThoStabæk IF34:40+4:4714:12
3Unni DrageHaugerud IF39:30+9:3716:11

H 70-

2 230 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK19:328:45
2Kjell WintherOppsal Orientering19:51+0:198:54
3John Thomas PetersenNittedal OL21:28+1:569:37
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL22:06+2:349:54
5Barrie SpeakEbor23:25+3:5310:30
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving23:30+3:5810:32
7Roar BjordalOppsal Orientering25:08+5:3611:16
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL25:32+6:0011:26
9Helge BjaalandHeming Orientering25:52+6:2011:35
10Jørgen HolmboeIL Tyrving26:18+6:4611:47
11Øystein MadsenHaugerud IF27:00+7:2812:06
12Bjørn SandelienHeming Orientering27:58+8:2612:32
13Lars SaxhaugRaumar Orientering31:49+12:1714:16
14Terje MalmHamar OK32:22+12:5014:30
15Jon C. FougnerHeming Orientering34:11+14:3915:19
16Dan Erik KallesonOppsal Orientering35:34+16:0215:56
17Leif BråtenHeming Orientering36:37+17:0516:25
18Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL44:59+25:2720:10
Per OngstadNOTEAMdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H Bedrift

2 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Bø FløystadNOTEAM18:047:24
2Jan Fredrik HelgakerFossum IF19:48+1:448:06
3Terje Wiig MathisenNydalens SK20:53+2:498:33
4Lars FlatøyNOTEAM24:59+6:5510:14
5Lars Christopher OlsenOppsal Orientering28:58+10:5411:52
Morten FosseOslo Politis ILdiskvalifisert

D Rekrutt

1 310 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK9:477:28
2Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK15:28+5:4111:48
3Josefine Oraug RyghNydalens SK15:44+5:5712:00
4Aurora FayeNOTEAM16:52+7:0512:52
5Martine Elen RieckRaumar Orientering17:08+7:2113:04
6Astrid ReuschHeming Orientering17:13+7:2613:08
7Silje Andresen SkotteFossum IF18:29+8:4214:06
8Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18:31+8:4414:08
9Oda Amrud PedersenOppsal Orientering18:43+8:5614:17
10Charlotte HopsnesFossum IF18:44+8:5714:18
11Caroline SlungaardHeming Orientering20:00+10:1315:16
12Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering21:05+11:1816:05
13Thea TlstovicOppsal Orientering21:06+11:1916:06
14Maja Kalleson RøedOppsal Orientering21:08+11:2116:07
14Linea Kalleson RøedOppsal Orientering21:08+11:2116:07
16Tiril MyklatunIL Tyrving21:45+11:5816:36
17Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering23:54+14:0718:14
18Eirin KolshusOppsal Orientering24:24+14:3718:37
19Tuva Wilkens JernbergNydalens SK26:40+16:5320:21
20Maja WilsbergNydalens SK27:24+17:3720:54
21Mille ConradiFossum IF28:15+18:2821:33
22Kristine WoldeneFossum IF28:27+18:4021:43
23Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering30:56+21:0923:36
24Ingrid BakkehøiNydalens SK32:12+22:2524:34
Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orienteringdiskvalifisert

H Rekrutt

1 310 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen SkeideOppsal Orientering12:059:13
2Karl Oraug RyghIL Koll12:23+0:189:27
3Martin TandbergFossum IF12:58+0:539:53
4Boye WangensteenLillomarka OL13:42+1:3710:27
5Stian LillegårdLillomarka OL14:02+1:5710:42
6Aksel Høyer JacobsenIL Tyrving16:08+4:0312:18
7Nikolai TesloHadeland OL17:18+5:1313:12
8Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering19:34+7:2914:56
9Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll20:22+8:1715:32
10Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering21:13+9:0816:11
11Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering21:25+9:2016:20
12Per Taje SkeieRaumar Orientering21:42+9:3716:33
13Sebastian WettergreenFossum IF22:24+10:1917:05
14Trygve MyhrvoldFossum IF22:25+10:2017:06
15Magnus Rørlien JevanordFossum IF22:46+10:4117:22
16Simen ÅnensenOppsal Orientering24:38+12:3318:48
17Ole Jacob MyklebustIL Koll24:40+12:3518:49
18Lars August FjellheimIL Koll24:48+12:4318:55
19Tristan ZainalOdal OL - Orientering26:51+14:4620:29
20Alfred TeigNydalens SK27:38+15:3321:05
21Isak AndersenNydalens SK32:45+20:4025:00
22Thomas Nissen HellerudIL Koll34:28+22:2326:18
23Aksel Nissen HellerudIL Koll34:32+22:2726:21
Daniel William Ridder KronbergRaumar Orienteringdiskvalifisert
Elias AndenæsAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor