Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 9 juni 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 timer! (8 svar)

N-åpen

1 790 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering23:0712:54
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK40:3222:38
0Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering23:5413:21
0Brage Wergeland BiemLillomarka OL36:1320:13
0Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving56:5931:50
0Alfred Holtan SanderudLillomarka OL30:2116:57
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL24:2413:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Amund SaugestadNydalens SK19:2510:50
0Elias MolundIL Tyrving28:1515:46
0Vilde HøyerFossum IF33:5718:57
0Simen ÅnensenOppsal Orientering23:0812:55
0Natalie KollerudLillomarka OL32:2118:04
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK30:3017:02
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering22:4712:43
0Silas Mestad HansenLillomarka OL25:5714:29
0Sofus Mestad HansenLillomarka OL33:0918:31
0Selma FeylingKolbotn og Skimt OL32:0317:54
0Martina VågsnesOppsal Orientering28:3515:58
0Emil ConradiNOTEAM36:3120:24
0Ingrid SkaarNittedal OL34:4419:24
0Askil MestadNOTEAM31:5517:49
0Beatriz AzagraNydalens SK18:0610:06
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22:0312:19
0Elias NæssNydalens SK16:369:16
0Buster StoparIL Tyrving35:5320:02
0Wilma StoparIL Tyrving35:4619:58
0Aksel AubertOppsal Orientering16:189:06
Linus Mestad HansenLillomarka OLikke startet

D -10

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Merete JebsenIL Heming38:4420:16
0Helene ScheeleNydalens SK14:077:23
0Astrid ReuschHeming Orientering29:0715:14
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK35:1218:25
0Silje Andresen SkotteFossum IF30:5216:09

D 11-12

1 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK13:118:33
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17:07+3:5611:06
3Erika A. GjedeboOppsal Orientering19:31+6:2012:40
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19:40+6:2912:46
5Hanne Wærp HaugeNydalens SK21:17+8:0613:49
6Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK21:22+8:1113:52
7Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering26:00+12:4916:52
8Mari KallesonOppsal Orientering31:58+18:4720:45
9Marie Bjordal VegganOppsal Orientering34:11+21:0022:11
10Linea Kalleson RøedOppsal Orientering36:10+22:5923:29
Sofia ØhlckersIL Tyrvingikke startet

D 11-12N

2 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering47:5420:07
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SKdiskvalifisert

D 13-14

3 130 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea HolstIL Tyrving30:529:51
2Marie SaugestadNydalens SK33:29+2:3710:41
3Marie KravdalGjø-Vard OL35:29+4:3711:20
4Maja Mo HjelsethNydalens SK35:32+4:4011:21
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb35:55+5:0311:28
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK36:17+5:2511:35
7Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering37:11+6:1911:52
8Kathinka Zahl HagenFossum IF37:49+6:5712:04
9Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF37:59+7:0712:08
10Marie ScheeleNydalens SK40:25+9:3312:54
11Mille Baastad BergIL Tyrving40:49+9:5713:02
12Signe HoloFossum IF41:43+10:5113:19
13Ingunn Høst FossgardLillomarka OL43:34+12:4213:55
14Mari AarsethNydalens SK44:48+13:5614:18
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb45:50+14:5814:38
16Elise ThorsengFossum IF48:46+17:5415:34
17Gunde TumelionisFossum IF49:13+18:2115:43
18Anna Mæhre TorjussenFossum IF51:02+20:1016:18
19Eileen BjanesIL Tyrving51:27+20:3516:26
20Kristine SolbakkenIL Tyrving52:16+21:2416:41
21Hannah Syrdal ØenHeming Orientering52:19+21:2716:42
22Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb53:35+22:4317:07
23Emilie RehnKolbotn og Skimt OL55:29+24:3717:43
24Martha WisløffAsker Skiklubb56:20+25:2817:59
25Tuva HøyerFossum IF1:05:45+34:5321:00
26Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:06:49+35:5721:20
27Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:10:04+39:1222:23
28Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:12:05+41:1323:01
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Pauline MyklebustIL Kollikke startet

D 13-16C

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb35:0422:46
2Selma Mestad HansenLillomarka OL36:06+1:0223:26

D 15-16

3 450 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK31:319:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Maya Jones ArnesenHeming Orientering34:25+2:549:58
3Oda ScheeleNydalens SK34:29+2:589:59
4Ingrid BlindheimLillomarka OL37:25+5:5410:50
5Netta Bar-NathanLillomarka OL39:40+8:0911:29
6Malene JebsenHeming Orientering44:05+12:3412:46
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK46:38+15:0713:31
8Ragnhild Mathea HelmersenFet OL48:38+17:0714:05
9Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK48:46+17:1514:08
10Noor Dirro-HeluMåren OK49:04+17:3314:13
11Hanna RehnKolbotn og Skimt OL49:17+17:4614:17
12Ida Marie FlågenHeming Orientering50:03+18:3214:30
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK50:30+18:5914:38
14Stella HolmboeIL Tyrving52:21+20:5015:10
15Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL56:10+24:3916:16
16Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK58:40+27:0917:00
17Helene Bjørkvold JendalFossum IF58:50+27:1917:03
18Janna Sofie TellesbøØstmarka OK59:16+27:4517:10
19Elise Wærp HaugeNydalens SK1:00:21+28:5017:29
20Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:04:46+33:1518:46
21Ella BerstadHeming Orientering1:10:26+38:5520:24
22Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:10:44+39:1320:30
23Iris HolstIL Tyrving1:18:55+47:2422:52
24Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1:23:24+51:5324:10
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tina KallesonOppsal Orienteringikke startet
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orienteringikke startet
Kristine KravdalGjø-Vard OLikke startet
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

D 15-16B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BerntzenFet OL50:5217:58
2Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1:31:23+40:3132:17

D 17-18

3 550 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF30:348:36
2Pernille KatlaFossum IF34:44+4:109:47
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb40:50+10:1611:30
4Mina JørgensenIL Tyrving42:16+11:4211:54
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering43:25+12:5112:13
6Maria Rørvik HaverLillomarka OL43:27+12:5312:14
7Ada WulfsbergNydalens SK43:43+13:0912:18
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK51:04+20:3014:23
9Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL53:13+22:3914:59
10Ingrid Lund HovdenIL Tyrving53:37+23:0315:06
11Tonje Rognerud BøeFossum IF1:04:49+34:1518:15
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Linn Mei WaalerMåren OKdiskvalifisert
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Åsne Naadland HoloFossum IFikke startet

D 17-B

2 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Melander OftenNydalens SK38:3013:36
2Laila Eriksen BlomFet OL50:07+11:3717:42
3Cecilie Wærp HaugeNydalens SK51:03+12:3318:02

D 17-N

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frøy HagelidNydalens SK32:3213:40

D 19-20

3 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF38:5510:34
2Margrethe WisløffAsker Skiklubb39:29+0:3410:43
3Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb42:44+3:4911:36
4Julie BakkeFossum IF1:23:24+44:2922:39
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 21-

4 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Jansson HaverstadNTNUI37:338:50
2Siri UlvestadNydalens SK39:29+1:569:17
3Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK39:59+2:269:24
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag40:02+2:299:25
5Mariann UlvestadBækkelagets SK41:00+3:279:38
6Lene Moe BlomNydalens SK43:39+6:0610:16
7Nicole RagvinNydalens SK47:24+9:5111:09
8Ida TiltnesIL Tyrving49:32+11:5911:39
9Louise OramBækkelagets SK49:37+12:0411:40
10Vigdis HobølOppsal Orientering49:49+12:1611:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK57:41+20:0813:34
12Ingvild WangNTNUI1:00:51+23:1814:19
13Marie Hammer IversenØstmarka OK1:01:15+23:4214:24
14Kristin BrekkeNTNUI1:01:42+24:0914:31
Anne M Hausken NordbergNydalens SKikke startet
Marte NarumNydalens SKikke startet

D 40-

3 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF44:2012:29
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK45:25+1:0512:47
3Astrid KravdalGjø-Vard OL45:39+1:1912:51
4Monica BerglundRingerike OL56:40+12:2015:57
5Kristin VatlandFossum IF57:28+13:0816:11
Heidi BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Atanaska BedelevaNydalens SKdiskvalifisert
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orienteringikke startet

D 45-

3 470 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb36:0610:24
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK41:30+5:2411:57
3Ane BjørnsgaardLillehammer OK44:47+8:4112:54
4Bodil NordenströmFossum IF45:15+9:0913:02
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb46:42+10:3613:27
6Marit B. EithunNittedal OL47:43+11:3713:45
7Marit InngjerdingenHeming Orientering51:51+15:4514:56
8Nora SkauenIL Tyrving53:54+17:4815:31
9Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1:00:08+24:0217:19
10Katrine BakkeFossum IF1:05:37+29:3118:54
11Elin KallesonOppsal Orientering1:05:50+29:4418:58
12Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1:06:55+30:4919:17
13Ann Elin FlågenHeming Orientering1:15:35+39:2921:46
14Solveig BerganNydalens SK1:21:49+45:4323:34
15Marianne ReuschHeming Orientering1:23:28+47:2224:03
16Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:23:41+47:3524:06
Jeanette KohtAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arnhild KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Siri StørmerNydalens SKikke startet
Milda ØhlckersIL Tyrvingikke startet

D 50-

2 540 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL30:0311:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Marianne NjåsteinIL Tyrving31:33+1:3012:25
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL34:00+3:5713:23
4Tove HeimdalKonnerud IL34:30+4:2713:34
5Ida SyversenRøyken OL37:24+7:2114:43
6Charlotte OlsenNydalens SK45:06+15:0317:45
7Nina Elise JørgensenNittedal OL45:07+15:0417:45
8Tone Karina IngesenSarpsborg OL47:57+17:5418:52
9Maria TorgersenBækkelagets SK54:57+24:5421:38
10Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL55:06+25:0321:41
11Jartrud SteinsliØstmarka OK1:25:32+55:2933:40
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Charlotte OlsenNydalens SKikke startet

D 55-

2 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36:0514:12
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll36:49+0:4414:29
3Magnhild T. MølnvikFossum IF38:05+2:0014:59
4Berit BergeIL Tyrving39:14+3:0915:26
5Margrete EngzeliusAsker Skiklubb41:55+5:5016:30
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb46:06+10:0118:08
7Anne DanielsenNydalens SK50:05+14:0019:43
8Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:02:52+26:4724:45
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

D 60-

2 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL22:4410:08
2Wenche HultgreenIL Tyrving25:13+2:2911:15
3Kari Elisabeth NatvigNittedal OL28:17+5:3312:37
4Randi NilstadIL Tyrving31:54+9:1014:14
5Elle M. MelbyeHeming Orientering32:35+9:5114:32

D 65-

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger TiltnesIL Tyrving30:4313:42

D 70-

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL31:1519:17
2Inger SkaugOppsal Orientering36:39+5:2422:37
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 75-

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF32:1319:53
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb34:01+1:4820:59
3Hjørdis EgnerHeming Orientering54:05+21:5233:23

D 80-

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK38:2523:42

H -10

1 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sonder HafskjoldNydalens SK40:3121:12
0Christian Berge GjellestadNydalens SK25:2713:19
0Iver AarsethIL Koll36:1718:59
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering27:5914:39
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb21:3811:19
0Ole Jacob MyklebustIL Koll27:5914:39
0Theo Winsents SæterNydalens SK21:1411:07
0Magnus MolundIL Tyrving21:2211:11
0Eivind VågsnesOppsal Orientering24:0512:36
0Boye WangensteenLillomarka OL25:0813:09
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OLikke startet

H 11-12

1 540 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11:557:44
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:16+0:217:57
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12:16+0:217:57
4Even LienGjø-Vard OL12:33+0:388:08
5Erlend SommerheinFossum IF12:34+0:398:09
6Mathias LinløkkenØstmarka OK13:54+1:599:01
7Per Noah SommerheinNydalens SK14:46+2:519:35
8Henrik Elias SebjørnsenFossum IF15:57+4:0210:21
8Ask Felland SætnanFossum IF15:57+4:0210:21
10Sigmund ØlstadFet OL16:26+4:3110:40
11Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK16:49+4:5410:55
12Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving17:06+5:1111:06
13Sigurd HobølOppsal Orientering18:00+6:0511:41
14Erlend OtterleiØstmarka OK21:05+9:1013:41
15Erlend BakkeFossum IF24:55+13:0016:10
16Nov Bar-NathanLillomarka OL26:56+15:0117:29
17Jakob OstherFossum IF30:07+18:1219:33
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet

H 13-14

3 130 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll24:227:47
2Martin Størmer-AntonsenNydalens SK27:02+2:408:38
3Lars LienGjø-Vard OL27:18+2:568:43
4Philip Lehmann RomørenFossum IF28:49+4:279:12
5Axel AaldeNydalens SK29:41+5:199:29
6Sindre Vie StrislandFossum IF30:57+6:359:53
7Ask OlaussenOppsal Orientering31:41+7:1910:07
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering34:04+9:4210:53
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb35:01+10:3911:11
10Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35:21+10:5911:17
11Rasmus D. EastwoodLillomarka OL38:48+14:2612:23
12Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK39:42+15:2012:41
13Jakob RastadAsker Skiklubb39:51+15:2912:43
14Eirik Vie StrislandFossum IF43:45+19:2313:58
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb44:29+20:0714:12
16Eskil BrændenLillomarka OL44:56+20:3414:21
17Martin Nøkleby MellingRingerike OL47:09+22:4715:03
18Oliver NilsenFossum IF47:47+23:2515:15
19Jonathan WoodhouseLillomarka OL48:32+24:1015:30
20Rasmus BerglundRingerike OL49:34+25:1215:50
21Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL50:47+26:2516:13
22Marius E. AamodtOppsal Orientering51:26+27:0416:25
23Martin Christoffer BorgIL Koll54:20+29:5817:21
24Håvard EikRaumar Orientering1:01:30+37:0819:38
25Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:04:18+39:5620:32
26Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1:08:03+43:4121:44
Fridtjof ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orienteringbrutt
Tarje EspelinAsker Skiklubbikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

H 13-16C

1 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald MansaasFet OL14:089:10
2Elias AndenæsAsker Skiklubb26:44+12:3617:21
Kidus Abiy GirmaIL Kolldiskvalifisert
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringikke startet

H 13-16N

2 380 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin Oseng LiholtLillomarka OLikke startet

H 15-16

3 770 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27:057:11
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb29:57+2:527:56
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK33:26+6:218:52
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering33:59+6:549:00
5Felix FinsrudAsker Skiklubb34:54+7:499:15
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering35:39+8:349:27
7Kristian ØstermannHeming Orientering35:46+8:419:29
8Tobias EspedalNydalens SK35:52+8:479:30
9Mikkel KatlaFossum IF36:28+9:239:40
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK37:06+10:019:50
11Ådne SkjærsteinIL Tyrving37:23+10:189:54
12Gaute BerganNydalens SK37:41+10:369:59
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK37:51+10:4610:02
14Henrik ReuschHeming Orientering37:55+10:5010:03
15August Syrdal ØenHeming Orientering39:54+12:4910:35
16Erlend BørliFossum IF41:36+14:3111:02
17Marius BakkeFossum IF42:53+15:4811:22
18Ferdinand FremmingHeming Orientering44:36+17:3111:49
19Elia ThorvikNydalens SK45:26+18:2112:03
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb46:35+19:3012:21
21Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering47:32+20:2712:36
22Anders Håvard LarsenNydalens SK48:29+21:2412:51
23Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb51:03+23:5813:32
24Rolf Andreas BergNydalens SK55:11+28:0614:38
25Jonas AarsethNydalens SK55:32+28:2714:43
26Anselm ReichenbachOppsal Orientering57:27+30:2215:14
27Simen FritznerNittedal OL57:31+30:2615:15
28Gustav Andresen SkotteFossum IF1:01:50+34:4516:24
29Birk Felland SætnanFossum IF1:04:33+37:2817:07
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKikke startet

H 15-16B

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Birk ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-18

4 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK33:577:59
2Eskil FrøislandVang OL38:23+4:269:01
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL38:42+4:459:06
4Aslak HeimdalKonnerud IL38:48+4:519:07
5Isak JonssonNydalens SK39:12+5:159:13
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL42:16+8:199:56
7Jostein Svaland DaleVang OL42:24+8:279:58
8Audun BerganNydalens SK44:03+10:0610:21
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL45:02+11:0510:35
10Peter GisholtFossum IF45:44+11:4710:45
11Andreas RambergØstmarka OK46:17+12:2010:53
12Eivind Berner MyhreFossum IF53:31+19:3412:35
13Sivert Sande KvermeFossum IF54:24+20:2712:48
14Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:07:43+33:4615:56
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 17-B

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Raymond BerntzenFet OL31:4011:11
2Runar ThorstensenOppsal Orientering33:20+1:4011:46
3Per Anders YtterbøAsker Skiklubb53:12+21:3218:47
4Kjetil JacobsenHamar OK1:06:38+34:5823:32

H 17-C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AndersenLøten o-lag50:2021:14
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-N

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL21:028:50

H 19-20

4 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein TandbergNydalens SK43:159:39
2Bjørn Anders FlågenHeming Orientering47:50+4:3510:40
3Jørgen BaklidKonnerud IL48:03+4:4810:43
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK51:22+8:0711:27
5Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52:20+9:0511:40
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK55:39+12:2412:25
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFikke startet

H 21-

5 020 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK33:166:37
2Håvard HagaNydalens SK33:31+0:156:40
3Torgeir NørbechIL Tyrving33:52+0:366:44
4Elias T. MølnvikNTNUI35:58+2:427:09
5Ivar LundanesIL Tyrving38:45+5:297:43
6Henrik EijsinkNydalens SK39:01+5:457:46
7Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK39:46+6:307:55
8Sindre SandvenBækkelagets SK39:49+6:337:55
9Håvard MyhreBækkelagets SK40:22+7:068:02
10Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering41:34+8:188:16
11Karl FremstadIL Tyrving42:09+8:538:23
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK42:13+8:578:24
13Mathias NipenBækkelagets SK42:25+9:098:26
14Vegard Blomseth JohnsenNTNUI43:17+10:018:37
15Sigve VågsnesOppsal Orientering43:35+10:198:40
16Vegard Brun SagaIL Tyrving43:50+10:348:43
17Martin SchälliBækkelagets SK45:28+12:129:03
18Magne JutulstadBækkelagets SK46:05+12:499:10
19Are WigaardOppsal Orientering46:44+13:289:18
20Pål SkogedalAsker Skiklubb47:00+13:449:21
21Inge LindsethNydalens SK47:20+14:049:25
22Ola Marius PedersenOppsal Orientering47:46+14:309:30
23Thomas RuudOppsal Orientering48:00+14:449:33
24Jan ShanelNydalens SK48:51+15:359:43
25Ivar SeierstadIL GeoForm49:58+16:429:57
26Lavran ThorstensenOppsal Orientering51:15+17:5910:12
27Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering51:48+18:3210:19
28Endre StoksethNydalens SK53:00+19:4410:33
29Anders BjergaardNydalens SK53:38+20:2210:41
30Stefan RingOK Löftan55:51+22:3511:07
31Anders StorbratenBækkelagets SK58:22+25:0611:37
32Gard LindsethNydalens SK1:00:57+27:4112:08
33Morten TangenOK Moss1:07:31+34:1513:26
34Tor Andreas AndersenOppsal Orientering1:08:08+34:5213:34
35Halvor HobølOppsal Orientering1:11:35+38:1914:15
36Eirik W. MoeLierbygda OL1:24:37+51:2116:51
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Audun HeimdalNTNUIdiskvalifisert
Magne VollenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet

H 40-

4 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars BerglundRingerike OL53:0412:29
2Helge Grenager SolheimOppsal Orientering59:39+6:3514:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Aksel OlsenAsker Skiklubb1:08:18+15:1416:04

H 45-

3 990 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF34:588:45
2Christian HolmboeIL Tyrving35:10+0:128:48
3Stig MellingRingerike OL36:37+1:399:10
4Bjørn HaugeNydalens SK40:44+5:4610:12
5Knut Jostein SætnanFossum IF42:47+7:4910:43
6Pål SommerheinFossum IF44:17+9:1911:05
7Snorre VegganOppsal Orientering45:26+10:2811:23
8Tommy JauhojärviAsker Skiklubb46:46+11:4811:43
9Øyvind LienGjø-Vard OL46:53+11:5511:45
10Eilert AamodtOppsal Orientering50:36+15:3812:40
11Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering56:48+21:5014:14
12Anders NorlingNydalens SK1:05:15+30:1716:21
13Arild NyhaugAsker Skiklubb1:06:38+31:4016:42
14Kyrre GranFet OL1:09:23+34:2517:23
15Sverre WisløffAsker Skiklubb1:18:11+43:1319:35
Arild AndersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert

H 50-

3 550 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK27:047:37
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering29:25+2:218:17
3Trond LundIL Tyrving31:19+4:158:49
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK31:36+4:328:54
5Geir SommerheinOK Horten32:04+5:009:01
6Einar LunøeNydalens SK32:15+5:119:05
7Erlend RehnKolbotn og Skimt OL32:30+5:269:09
8Knut Erling ØenHeming Orientering32:36+5:329:10
9Kimme ArnesenHeming Orientering33:35+6:319:27
10Arild AndresenFossum IF34:36+7:329:44
11Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering34:47+7:439:47
12Øystein ØstermannHeming Orientering34:59+7:559:51
13Gjermund GravirAsker Skiklubb35:31+8:2710:00
14Håkon JendalFossum IF39:03+11:5911:00
15Christian GrotnesIL Tyrving39:33+12:2911:08
16Nils BerganNydalens SK40:07+13:0311:18
17Ivar MølnvikFossum IF41:36+14:3211:43
18Per Ola UlsethNydalens SK45:35+18:3112:50
19Terje LinløkkenØstmarka OK46:51+19:4713:11
20Anders FlågenHeming Orientering47:36+20:3213:24
21Øyvind HelmersenFet OL50:20+23:1614:10
22Stein H. HagenFossum IF50:34+23:3014:14
23Erik BorgIL Koll1:02:18+35:1417:32
24Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1:08:10+41:0619:12
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Bent Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Håvard EspelinAsker Skiklubbikke startet

H 55-

3 470 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL28:588:20
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL31:31+2:339:04
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL32:43+3:459:25
4Per SlungaardIL Tyrving35:31+6:3310:14
5Øyvind Roger HansenRøyken OL36:44+7:4610:35
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering37:12+8:1410:43
7Yngvar ChristiansenBækkelagets SK37:39+8:4110:51
8Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38:19+9:2111:02
9Sindre LangaasNydalens SK38:25+9:2711:04
10Arne FossheimAsker Skiklubb38:47+9:4911:10
11Onno VerberneOL Toten-Troll39:32+10:3411:23
12Halvor JutulstadBækkelagets SK41:46+12:4812:02
13Bjørn Henning GrandalIL Tyrving42:02+13:0412:06
14Morten KongsbergIL Tyrving48:35+19:3714:00
15Morten KarlsenMåren OK57:35+28:3716:35
16Per StedjeØstmarka OK1:08:21+39:2319:41
17Tormod BøeFossum IF1:18:12+49:1422:32
18John YtternesKolbotn og Skimt OL1:19:20+50:2222:51
19Claus FritznerNittedal OL1:29:20+1:00:2225:44
20Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:41:32+1:12:3429:15
21Lasse Lybek JensenBallerup OK1:45:16+1:16:1830:20
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Nils Petter FremmingHeming Orienteringikke startet

H 60-

3 470 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK33:319:39
2Einar JensenNydalens SK36:15+2:4410:26
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF37:22+3:5110:46
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL37:28+3:5710:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Morten DueMåren OK38:10+4:3910:59
6Geir Holm GundersenSturla, IF39:39+6:0811:25
7Nils HæstadFossum IF40:36+7:0511:42
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm46:55+13:2413:31
9Bjørn WilladssenHeming Orientering48:36+15:0514:00
10Alf PettersenIL Tyrving50:08+16:3714:26
11Bård NatvigNittedal OL51:49+18:1814:55
12Roy GjerdingOK Moss54:19+20:4815:39
13Per Hermann KrøgerNydalens SK1:36:11+1:02:4027:43

H 65-

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK31:2112:20
2Tor TrøanHadeland OL31:48+0:2712:31
3Petter NæssOppsal Orientering34:24+3:0313:32
4Arne TiltnesIL Tyrving37:31+6:1014:46
5Egil HusethKamp/Vestheim IF37:46+6:2514:52

H 70-

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb22:3210:03
2John Thomas PetersenNittedal OL25:02+2:3011:10
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL25:48+3:1611:31
4Hasse BergstrømIL Tyrving26:35+4:0311:52
5Knut G KarlsenHeming Orientering28:21+5:4912:39
6Roar BjordalOppsal Orientering29:01+6:2912:57

H 75-

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering29:0813:00
2Øystein MadsenHaugerud IF34:24+5:1615:21
3Jon C. FougnerHeming Orientering38:50+9:4217:20
4Terje ThrondsenNittedal OL46:31+17:2320:45
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb59:06+29:5826:23
6Leif BråtenHeming Orientering1:07:38+38:3030:11

H 80-

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering24:1014:55
2Tor DrageHaugerud IF33:38+9:2820:45
3Ørnulf FremmingHaugerud IF1:05:36+41:2640:29

Direkte A

3 990 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Nilstad PettersenIL Tyrving37:029:16
2Gløer WinsvoldSentrum OK38:33+1:319:39
3Even Angell-PetersenNydalens SK39:45+2:439:57
4Johan JebsenIL Heming41:29+4:2710:23
5Frode SteinslandFossum IF44:35+7:3311:10
6Kine DirroMåren OK44:56+7:5411:15
7Anders FærdenKolbotn og Skimt OL49:56+12:5412:30
8Elisabeth IngvaldsenNydalens SK50:42+13:4012:42
9Kjell BlomsetÅs-NMBU Orientering51:14+14:1212:50
10Peer StiansenNydalens SK52:04+15:0213:02
11Per-Jacob ØlstadFet OL53:12+16:1013:20
12Mons LøvfaldNydalens SK54:50+17:4813:44
13Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering55:12+18:1013:50
14Håkon BørliFossum IF56:25+19:2314:08
15Andreas StenstadOppsal Orientering59:32+22:3014:55
16Karianne KatlaFossum IF59:45+22:4314:58
17Mats Olav BergLillomarka OL1:01:00+23:5815:17
18Maiken MoNydalens SK1:01:38+24:3615:26
19Per Ole DahlsrudNydalens SK1:02:51+25:4915:45
20Svein OtterleiØstmarka OK1:03:50+26:4815:59
21Christer AnderssonNOTEAM1:06:48+29:4616:44
22Vibeke SteenOppsal Orientering1:07:20+30:1816:52
23Camilla StridsklevIL Tyrving1:08:16+31:1417:06
24Fredrik HøyerFossum IF1:10:15+33:1317:36
25Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1:13:04+36:0218:18
26Elise HafskjoldNydalens SK1:13:21+36:1918:23
27Trond  MyhreFossum IF1:15:37+38:3518:57
28Iver SkaugeIL Heming1:21:33+44:3120:26
29Sjur LangedalNydalens SK1:22:17+45:1520:37
30Steinar HansenLillomarka OL1:33:36+56:3423:27
31Siggurd NæssNOTEAM1:42:46+1:05:4425:45
32Siv Susanne JystadØstmarka OK1:55:24+1:18:2228:55
Anders ØpstadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet

Direkte A-kort

2 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole IngesenSarpsborg OL25:4810:09
2Espen AubertNOTEAM31:02+5:1412:13
3Helena AxelssonNydalens SK32:25+6:3712:45
4Håvar BreivikØstmarka OK32:40+6:5212:51
5Kristian FærdeSveio Olag52:06+26:1820:30
6Haakon DolvenAsker Skiklubb54:20+28:3221:23
7Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering58:27+32:3923:00
8Petter FureOppsal Orientering58:32+32:4423:02
9Georg KapperudOppsal Orientering1:13:29+47:4128:55
Anne Margrete HammerØstmarka OKdiskvalifisert
Knut LandstadNydalens SKikke startet
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orienteringikke startet

Direkte B

2 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian NæssNydalens SK36:2612:52
2Martin ReichenbachOppsal Orientering38:49+2:2313:42
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK40:45+4:1914:23
4Kenneth EikRaumar Orientering41:59+5:3314:50
5Runa KallesonOppsal Orientering42:20+5:5414:57
6Jane Karine HelmersenFet OL47:48+11:2216:53
7Ingrid SkaarerNydalens SK49:28+13:0217:28
8Thomas BergIL Tyrving50:27+14:0117:49
9Ove HildrumLillomarka OL50:35+14:0917:52
10Helena GranbergØstmarka OK56:30+20:0419:57
11Vera HalsaaAsker Skiklubb1:01:34+25:0821:45
12Ola SkaarNittedal OL1:07:27+31:0123:50
13Bjørg BogstrandNittedal OL1:09:43+33:1724:38
14Lotta MyhreIL Koll1:10:17+33:5124:50
15Tale Mæhre TorjussenFossum IF1:30:12+53:4631:52
Pål MyklebustIL Kollikke startet

Direkte C

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve RøeNydalens SK32:5013:51
2Maja Kalleson RøedOppsal Orientering37:44+4:5415:55
3June HerredsvelaØstmarka OK40:26+7:3617:03
4Kathinka GrønlieIL Tyrving41:07+8:1717:20
5Merete SaugestadNydalens SK44:24+11:3418:44
6Eldrid OtterleiØstmarka OK46:13+13:2319:30
7Eline SkaarNittedal OL50:08+17:1821:09
8Sverre LandstadNydalens SK54:36+21:4623:02
9Thomas BjarnesIL Tyrving59:49+26:5925:14
10Ragnhild BrevikØstmarka OK1:00:43+27:5325:37
Øystein VatlandFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor