Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultra-lang - Nordland 3-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultra-lang - Nordland 3-dagers
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: søndag 17 juni 2012

N-åpen

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ida Solli Mo OK 35:48 14:40
Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

D -10

2 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sunniva Limstrand Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 45:49 18:46
Anette Stien Schreiner Mo OK 35:45 14:39
Hedda Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

D 11-12

2 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benedicte Stien Schreiner Mo OK 22:53 8:13
2 Eli Kolstad Mo OK 23:59 8:37
3 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 24:32 8:49
4 Kristina Høiskar Bodø og Omegn IF Orientering 38:54 13:59

D 13-14

5 090 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 57:33 11:18
2 Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:24 15:47

D 15-16

6 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 1:07:33 10:25
2 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:24:34 13:03
3 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:11 15:09

D 17-A kort

6 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:46:24 16:25

D 17-B

5 090 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Bjerve Mo OK 1:32:12 18:06
Nancy Stien Schreiner Mo OK diskvalifisert

D 17-20

8 710 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Mo OK 1:10:49 8:07
2 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:21 11:17
3 Sigrid Bech Urland Korgen IL 1:39:35 11:25
4 Maria Bech Urland Korgen IL 2:04:46 14:19
Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Ingvild Oxaas Wie Mo OK ikke startet

D 35-

8 710 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 1:15:10 8:37
2 Aviaja Kleist Bodø og Omegn IF Orientering 1:18:47 9:02

D 45-

7 850 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Sofie Hansen Mo OK 1:11:10 9:03
2 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:12:11 9:11
3 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:12:55 9:17
4 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:23:11 10:35
5 Anita Eriksen Bodø og Omegn IF Orientering 1:23:39 10:39
6 Eli Ringdalen Mo OK 1:55:24 14:42
Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

D 55-

6 480 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 1:09:19 10:41
2 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 1:32:20 14:14
3 Wenche Hjelmseth Mo OK 1:35:23 14:43
4 Kari Holst Korgen IL 1:53:44 17:33
5 Anne Berit Vikhals Bodø og Omegn IF Orientering 2:33:29 23:41
Lisbeth Beyer Mo OK diskvalifisert
Elsa Hauknes Mo OK diskvalifisert

D 65-

5 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 1:36:40 18:59

H -10

2 440 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 11-12

2 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 21:41 7:47
2 Ailo Thommasen Ukjent 30:21 10:55
3 Ole Winther Bodø og Omegn IF Orientering 43:33 15:39
4 Daniel Skjerstad Ukjent 45:06 16:13
Adler S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 13-14

5 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Solli Mo OK 44:34 8:45
2 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 46:33 9:08
3 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 46:58 9:13
4 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 48:33 9:32
5 Even-Johan Kaspersen Mo OK 57:27 11:17
6 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 59:30 11:41
Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 15-16

7 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:19:34 10:08
Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 17-A kort

7 850 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Tore Winther Bodø og Omegn IF Orientering 1:22:37 10:31
2 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:22 10:52
3 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:34:17 12:00
4 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:38:14 12:30

H 17-B

5 090 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 53:25 10:29
2 Per Kolstrup Bodø og Omegn IF Orientering 1:14:47 14:41
Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 17-20

10 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 1:11:11 6:40
2 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 2:02:09 11:27
Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 21-

15 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Beyer Brattli Mo OK 2:02:14 8:06
2 Jan Erik Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 2:10:26 8:39
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering ikke startet

H 35-

10 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:37:14 9:07
2 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 1:52:37 10:33

H 45-

8 710 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:44 7:39
2 Tore Kolstad Mo OK 1:18:57 9:03
3 Lars Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 1:19:00 9:04
4 Jan Arild Johnsen Fossum IF 1:29:51 10:18
5 Ole Morten Wie Mo OK 1:31:59 10:33
6 Erik Schreiner Mo OK 1:51:06 12:45
Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 55-

7 850 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørund Eldevik Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:47 8:30
2 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 1:19:07 10:04
3 Jan Gaute Buvik Korgen IL 1:20:18 10:13
4 Ivar Aanerød Bodø og Omegn IF Orientering 1:21:52 10:25
5 Arnulf Villmo Korgen IL 1:22:55 10:33
6 Ingar Solberg Olderskog IL 1:35:00 12:06
7 Ole Petter Rundhaug Mo OK 1:59:21 15:12
Gunnar Brattli Mo OK diskvalifisert
Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Jan Kåre Vatne Mo OK diskvalifisert
Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet

H 65-

6 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Pedersen IL Siso 1:06:25 10:14
2 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 1:15:58 11:43
3 Asbjørn Pedersen IL Siso 1:17:15 11:55
4 Knut Engstad IL BUL-Tromsø 1:30:36 13:58
5 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:32:26 14:15

H 85-

5 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnold Danielsen Bodø og Omegn IF Orientering 2:59:57 35:21

D/H Trim

2 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Oxaas Mo OK 38:05 13:41
2 Sandra Nilssen Ukjent 45:34 16:23
3 Kristin Nilssen Mo OK 2:02:53 44:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor