Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 19 august 2018

N-åpen

1 660 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hedvig AndersenHeming Orientering22:5213:46
Isak AndersenNydalens SK41:5825:16
Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering18:3811:13
Vetle E AndreassenRaumar Orientering23:5414:23
Silje Nilsen BergFossum IF27:5716:50
Ingebjørg BergeRaumar Orientering25:4515:30
Johanne BergeRaumar Orientering25:4015:27
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering16:4310:04
Sivert Høilund DragsethFet OL21:2412:53
Sondre Høilund DragsethFet OL56:3834:06
Anne EckhardtHeming Orientering23:3114:10
Linne EversRaumar Orientering25:3915:27
Solveig EversRaumar Orientering32:1819:27
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering35:2021:17
Maren Julie FinstadRaumar Orientering34:0620:32
Erle FosstveitRaumar Orientering26:5216:11
Unni GlomnesRaumar Orientering22:3313:35
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK19:1711:36
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK19:1311:34
Håkon LynneRaumar Orientering32:3219:35
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering49:0329:32
Eirill J. Andersen MariboRaumar Orientering49:0429:33
Simen Lian MortensenIL Koll34:1920:40
Marius MyranRaumar Orientering30:2518:19
Emil Melin G. PedersenFossum IF22:2613:30
Oda Amrud PedersenOppsal Orientering24:4314:53
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering36:3622:02
Solveig Ruud TednesØstmarka OK30:5918:39
Emil RynningRaumar Orientering30:2818:21
Johannes Jartun RødfossNOTEAM49:3429:51
Karl RådalIL Tyrving25:2015:15
Per Taje SkeieRaumar Orientering49:1529:40
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering27:1416:24
Oskar SteneNydalens SK26:0215:40
Jonas Kortner VogtØstmarka OK30:5318:36
Martin Aas ØdegårdNOTEAM28:3817:14
Even ØsmundsetRaumar Orientering34:2520:43
Mina ØsmundsetRaumar Orientering35:4021:29
Simen ÅnensenOppsal Orientering25:3915:27
Elias MolundIL Tyrvingikke startet

D -10

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering23:3213:04
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL28:5416:03
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK25:4414:17
Eirin KolshusOppsal Orientering40:4322:37
Eline KravdalGjø-Vard OL24:3313:38
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering19:5611:04
Astrid ReuschHeming Orientering16:479:19
Helene ScheeleNydalens SK15:068:23
Silje Andresen SkotteFossum IF23:3513:06

D 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering18:2110:11
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering21:4712:06
0Oline Soma SlåstadRaumar Orientering20:2711:21
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14:388:07
0Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering45:5225:28
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering21:1811:50
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK13:197:23
0Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19:1610:42
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK25:0613:56
0Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL26:3214:44
0Mari KallesonOppsal Orientering23:0612:50
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK17:129:33
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

3 650 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL33:119:05
2Marie SaugestadNydalens SK36:38+3:2710:02
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering37:16+4:0510:12
4Aurora Wilkens JernbergNydalens SK37:38+4:2710:18
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK37:44+4:3310:20
6Linnea HolstIL Tyrving39:23+6:1210:47
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb40:53+7:4211:12
8Kathinka Zahl HagenFossum IF41:00+7:4911:13
9Marie ScheeleNydalens SK41:38+8:2711:24
10Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF42:16+9:0511:34
11Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering44:20+11:0912:08
12Vida Helland-HansenIL Tyrving44:49+11:3812:16
13Ane HustvedtOppsal Orientering45:41+12:3012:30
13Mille Baastad BergIL Tyrving45:41+12:3012:30
13Sigrid NermoenØstmarka OK45:41+12:3012:30
16Anna Mæhre TorjussenFossum IF48:36+15:2513:18
17Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving48:47+15:3613:21
18Sara MartiniAsker Skiklubb48:50+15:3913:22
19Pauline MyklebustIL Koll49:03+15:5213:26
20Hannah Syrdal ØenHeming Orientering50:43+17:3213:53
21Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering53:32+20:2114:40
22Mari AarsethNydalens SK53:53+20:4214:45
23Elise ThorsengFossum IF54:42+21:3114:59
24Kristine SolbakkenIL Tyrving56:26+23:1515:27
25Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb59:25+26:1416:16
26Tuva HøyerFossum IF1:04:53+31:4217:46
Signe HoloFossum IFikke startet

D 15-16

4 660 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK39:288:28
2Pia Young VikNydalens SK43:19+3:519:17
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL45:05+5:379:40
4Kristine KravdalGjø-Vard OL45:37+6:099:47
5Amélie AamodtOppsal Orientering48:42+9:1410:27
6Netta Bar-NathanLillomarka OL48:45+9:1710:27
7Tina KallesonOppsal Orientering49:23+9:5510:35
8Maya Jones ArnesenHeming Orientering49:40+10:1210:39
9Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering49:48+10:2010:41
10Live ØstvoldHeming Orientering52:04+12:3611:10
11Malene JebsenHeming Orientering52:38+13:1011:17
12Ragnhild Mathea HelmersenFet OL53:42+14:1411:31
13Hanna RehnKolbotn og Skimt OL54:01+14:3311:35
14Caitlin IrvingNorth West Junior Squad54:02+14:3411:35
15Ingrid BlindheimLillomarka OL55:14+15:4611:51
16Anna HarrisNorth West Junior Squad56:00+16:3212:01
17Mari BrendeFossum IF56:04+16:3612:01
18Ida Marie FlågenHeming Orientering59:24+19:5612:44
19Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1:00:03+20:3512:53
20Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:01:59+22:3113:18
21Rosie SpencerNorth West Junior Squad1:02:26+22:5813:23
22Jess EnsollNorth West Junior Squad1:03:49+24:2113:41
23Iris HolstIL Tyrving1:05:07+25:3913:58
24Ella BerstadHeming Orientering1:05:57+26:2914:09
25Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:06:13+26:4514:12
26Merryn StangroomNorth West Junior Squad1:06:51+27:2314:20
27Julie BerntzenFet OL1:08:39+29:1114:43
28Ellie SimmondsNorth West Junior Squad1:12:11+32:4315:29
29Carys ThomasNorth West Junior Squad1:14:14+34:4615:55
30Astrid RognstadHadeland OL1:14:20+34:5215:57
31Lucy GibsonNorth West Junior Squad1:15:13+35:4516:08
32Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:20:20+40:5217:14
33Berthe TesloHadeland OL1:27:15+47:4718:43
Lily ReganNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ea LunøeNydalens SKikke startet

D 15-16B

2 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK46:2315:49
2Selma Tørudbakken JendalFossum IF54:25+8:0218:34
3Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1:04:36+18:1322:02

D 17-A kort

3 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunvor Hov HøydalFossum IF31:158:21
2Katrine Finstad LandIL Tyrving38:52+7:3710:23
3Ingeborg RognstadHadeland OL44:31+13:1611:54
4Runa KallesonOppsal Orientering48:30+17:1512:58
5Kjersti Melander OftenNydalens SK49:10+17:5513:08
6Silje SyversenOppsal Orientering51:04+19:4913:39
7Heidi BjordalOppsal Orientering56:20+25:0515:03
8Mari TaraldrudSentrum OK57:05+25:5015:15
9Sigrid Melander VieFossum IF58:52+27:3715:44
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet

D 17-B

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berg GjølbergLarvik OK59:3120:18

D 17-C

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thine Wilkens JernbergNydalens SK38:4018:57
Kari BergLarvik OKikke startet

D 19-20

6 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niamh HunterNorth West Junior Squad1:02:049:23
2Hannah HateleyNorth West Junior Squad1:20:14+18:1012:08
3Zoe GrahamNorth West Junior Squad1:22:16+20:1212:26
4Anna ListerNorth West Junior Squad1:39:19+37:1515:01

D 21-

7 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1:25:1611:00
2Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering1:31:37+6:2111:49
3Carolyn HindleNorth West Junior Squad1:49:53+24:3714:10

D 40-

5 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL57:0910:51
2Randi HøilundFet OL1:00:28+3:1911:29
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:08:06+10:5712:56
4Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1:19:21+22:1215:05

D 45-

3 740 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK31:298:25
2Siri StørmerNydalens SK39:22+7:5310:31
3Elin KallesonOppsal Orientering42:44+11:1511:25
4Bodil NordenströmFossum IF43:46+12:1711:42
5Marit B. EithunNittedal OL44:15+12:4611:49
6Hege FeiringIL Tyrving47:40+16:1112:44
7Marit Tørudbakken JendalFossum IF49:03+17:3413:06
8Ann Elin FlågenHeming Orientering50:35+19:0613:31
9Paula BerstadHeming Orientering50:36+19:0713:31
10Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK56:12+24:4315:01
11Marianne ReuschHeming Orientering57:59+26:3015:30
12Lynne ThomasNorth West Junior Squad59:22+27:5315:52
13Lene ColquhounLillomarka OL1:03:06+31:3716:52
Katrine BakkeFossum IFdiskvalifisert
Gunn Elin RudiHadeland OLikke startet
Nora SkauenIL Tyrvingikke startet

D 50-

3 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL40:2810:49
2Hege SolerødGjø-Vard OL43:03+2:3511:30
3Vanja StaffOL Toten-Troll44:49+4:2111:58
4Nina Elise JørgensenNittedal OL45:37+5:0912:11
5Else GrandalIL Tyrving48:37+8:0912:59
6Ingeborg ØderudBækkelagets SK51:39+11:1113:48
7Anne DahlNydalens SK54:03+13:3514:27
8Kathrine LunøeNydalens SK1:00:46+20:1816:14
9Åshild FlatebakkenIL Tyrving1:04:26+23:5817:13
Eldri HoloFossum IFikke startet

D 55-

3 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering38:0510:10
2Linda HanssenØstmarka OK39:57+1:5210:40
3Kjersti HovFossum IF42:59+4:5411:29
4Berit BergeIL Tyrving46:43+8:3812:29
5Kristin FleisjeNittedal OL47:11+9:0612:36
6Magnhild T. MølnvikFossum IF51:38+13:3313:48
7Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering57:42+19:3715:25
8Grete BerntsenMåren OK1:07:24+29:1918:01
9Deborah GoodwinNorth West Junior Squad1:12:03+33:5819:15

D 60-

2 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK32:3411:30
2Wenche BjørnstadRingsaker OK33:55+1:2111:59
3Lis DæhliLøten o-lag36:07+3:3312:45
4Randi NilstadIL Tyrving42:19+9:4514:57
5Elle M. MelbyeHeming Orientering44:15+11:4115:38

D 65-

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK43:0015:11
2Sue RoomeNorth West Junior Squad53:56+10:5619:03
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving57:34+14:3420:20
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 70-

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK53:0818:46
2Gillian Rowan-WildeNorth West Junior Squad59:21+6:1320:58

D 75-

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:15:4526:46

D 80-

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK55:1519:31
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK56:35+1:2019:59

H -10

1 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK19:2110:45
Lars FlaskerudOL Toten-Troll22:5212:42
Olav GrevstadFossum IF23:3313:05
Per Magnus LynneRaumar Orientering27:1315:07
Mikkel MichelsenFossum IF16:269:07
Magnus MolundIL Tyrving17:529:55
Ole Jacob MyklebustIL Koll47:2626:21
Alfred NikolaisenOppsal Orientering28:1315:40
Eskil OlaussenOppsal Orientering27:2215:12
Odin Vie StrislandFossum IF51:0228:21
Nikolai TesloHadeland OL20:0011:06
Boye WangensteenLillomarka OL18:5610:31
Nils Aas ØdegårdFossum IF25:0413:55
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering25:0513:56
Age KristvikFossum IFikke startet

H 11-12

1 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25:2714:08
0Ask Felland SætnanFossum IF17:309:43
0Mikkel AasnessOdal OL - Orientering19:1710:42
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18:4510:25
0Even Nygård ThorsengFossum IF22:0212:14
0Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK16:379:13
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:497:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Jacob Finstad LandIL Tyrving23:2613:01
0Erlend OtterleiØstmarka OK16:529:22
0Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering27:2615:14
0Erlend BakkeFossum IF20:4211:30
0Jørgen LerFet OL21:2011:51
0Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL26:2214:38
0Sondre OlaussenOppsal Orientering12:367:00
Sigmund ØlstadFet OLikke startet
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H 11-12N

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering22:4913:44

H 13-14

3 720 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL28:527:45
2Christian Fredrik BorgIL Koll29:44+0:527:59
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK31:45+2:538:32
4Martin Christoffer BorgIL Koll32:24+3:328:42
5Fridtjof ReuschHeming Orientering32:31+3:398:44
6Sigurd RødnesOppsal Orientering33:11+4:198:55
7Ask OlaussenOppsal Orientering33:13+4:218:55
8Harald MansaasFet OL34:50+5:589:21
9Axel AaldeNydalens SK35:05+6:139:25
10Marius E. AamodtOppsal Orientering35:07+6:159:26
11Eirik Vie StrislandFossum IF37:00+8:089:56
12Johannes Salvesen-LundeIL Koll37:29+8:3710:04
13Philip Lehmann RomørenFossum IF39:55+11:0310:43
14Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL40:52+12:0010:59
15Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL45:05+16:1312:07
16Jonas HickenIL Koll45:50+16:5812:19
17Sindre Vie StrislandFossum IF45:51+16:5912:19
18Jakob A. GjedeboOppsal Orientering47:21+18:2912:43
19Rasmus D. EastwoodLillomarka OL48:00+19:0812:54
20Simen Gløgård StensrudNittedal OL48:23+19:3113:00
21Eskil KolshusOppsal Orientering51:16+22:2413:46
22Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb53:45+24:5314:26
23Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering54:36+25:4414:40
24Håvard EikRaumar Orientering54:56+26:0414:46
25Jonathan WoodhouseLillomarka OL57:28+28:3615:26
26Eskil BrændenLillomarka OL58:00+29:0815:35
27Andreas SandernesØstmarka OK59:28+30:3615:59 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 13-16C

2 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning ReichenbachOppsal Orientering22:2811:00
2Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering23:17+0:4911:24
3Even EnghRaumar Orientering26:59+4:3113:13
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering28:46+6:1814:06
5Simen HøyerFossum IF29:25+6:5714:25
6Kevin RommetvedtRaumar Orientering30:03+7:3514:43
7Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering34:18+11:5016:48
8Brage FosstveitRaumar Orientering36:48+14:2018:02
Erlend GundersenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

5 560 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering42:107:35
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb42:51+0:417:42
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK45:09+2:598:07
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK45:10+3:008:07
5Ådne SkjærsteinIL Tyrving46:43+4:338:24
6Felix FinsrudAsker Skiklubb48:51+6:418:47
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering48:57+6:478:48
8Kristian ØstermannHeming Orientering49:15+7:058:51
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF49:38+7:288:55
10Elia ThorvikNydalens SK49:51+7:418:57
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50:03+7:539:00
12Joe SunleyNorth West Junior Squad50:11+8:019:01
13Henrik ReuschHeming Orientering50:49+8:399:08
14Sondre Zahl HagenFossum IF51:23+9:139:14
15Joe HuddNorth West Junior Squad52:49+10:399:29
16August Syrdal ØenHeming Orientering53:43+11:339:39
17Ferdinand FremmingHeming Orientering53:50+11:409:40
18Gaute FosstveitRaumar Orientering55:16+13:069:56
19Mikkel KatlaFossum IF55:22+13:129:57
20Marius BakkeFossum IF55:32+13:229:59
21Finlay JohnsonNorth West Junior Squad55:37+13:2710:00
22Gustav Andresen SkotteFossum IF57:26+15:1610:19
23Erlend BørliFossum IF58:00+15:5010:25
24Simen FritznerNittedal OL1:01:42+19:3211:05
25Rolf Andreas BergNydalens SK1:03:35+21:2511:26
26Charlie RennieNorth West Junior Squad1:04:38+22:2811:37
27Håvard GundersenRaumar Orientering1:09:21+27:1112:28
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:09:36+27:2612:31
29John OtterleiØstmarka OK1:12:16+30:0612:59
30Kristian Juell LarsenIL Tyrving1:13:19+31:0913:11
31Harry O'DonovanNorth West Junior Squad1:21:14+39:0414:36
32Birk Felland SætnanFossum IF1:23:18+41:0814:58
33Stian Måseide SørlieRaumar Orientering1:26:22+44:1215:32
34Elias StubberudNydalens SK1:28:20+46:1015:53
35Daniel ListerNorth West Junior Squad1:30:46+48:3616:19
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Lars Øderud VatneBækkelagets SKikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet

H 17-A kort

5 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig RødnesOppsal Orientering50:199:33
2Marius StaffOL Toten-Troll52:58+2:3910:04
3Bjørn WangensteenLillomarka OL55:44+5:2510:35
4Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL56:33+6:1410:45
5Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:00:52+10:3311:34
6Even ErlienGjø-Vard OL1:09:13+18:5413:09
7Ram RayamajhiOppsal Orientering1:09:57+19:3813:17
8Ola NilsenOppsal Orientering1:39:26+49:0718:54

H 17-B

2 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Raymond BerntzenFet OL34:2311:44
2Jarle RogndokkenFet OL40:54+6:3113:57
3Martin SkytterenOdal OL - Orientering42:10+7:4714:23
4Kjetil JacobsenHamar OK51:00+16:3717:24
5Stian LillegårdLillomarka OL58:42+24:1920:02

H 17-C

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DragsethFet OL52:0025:29

H 17-18

6 610 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alastair ThomasNorth West Junior Squad47:227:09
2Daniel SpencerNorth West Junior Squad57:28+10:068:41
3Ben BreezeNorth West Junior Squad1:05:47+18:259:57
4Ben GoodwinNorth West Junior Squad1:12:26+25:0410:57
5Francis Smith-WardNorth West Junior Squad1:15:39+28:1711:26
6Alexander O'DonovanNorth West Junior Squad1:19:23+32:0112:00
7Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1:20:35+33:1312:11
8Joe GoodwinNorth West Junior Squad1:21:52+34:3012:23
9Louis MorrisNorth West Junior Squad1:22:53+35:3112:32
10Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1:23:58+36:3612:42
Zac HuddNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Vegard LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
James McCannNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Harry ScottNorth West Junior Squaddiskvalifisert
Andreas RambergØstmarka OKikke startet

H 21-

9 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1:01:376:48
2Øystein PettersenNydalens SK1:06:35+4:587:21
3Per Melander OftenNydalens SK1:06:47+5:107:23
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:21:31+19:549:01
5Geir Myhr ØienRingsaker OK1:31:34+29:5710:07
6John OckendenNorth West Junior Squad1:38:22+36:4510:52

H 40-

7 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan MichelsenFossum IF59:127:38
2Geir ØdegårdNordmarka Skiorienteringsklubb1:06:26+7:148:34
3Sindre LangaasNydalens SK1:07:17+8:058:40
4Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1:08:35+9:238:50
5Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:09:19+10:078:56
6Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1:09:21+10:098:56
7Øyvind LienGjø-Vard OL1:11:10+11:589:10
8Christian GløgårdNittedal OL1:11:46+12:349:15
9Christian ReuschHeming Orientering1:32:59+33:4711:59
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll1:37:53+38:4112:37
11Assaf Bar-NathanLillomarka OL1:49:54+50:4214:10
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 50-

5 260 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering44:248:26
2Are KristiansenIL Tyrving45:57+1:338:44
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46:35+2:118:51
4Nils Petter FremmingHeming Orientering48:00+3:369:07
5Kimme ArnesenHeming Orientering50:53+6:299:40
6Ivar MølnvikFossum IF51:22+6:589:45
7Knut Erling ØenHeming Orientering52:09+7:459:54
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK52:51+8:2710:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Jan Tore HenriksenNydalens SK53:02+8:3810:04
10Stein H. HagenFossum IF53:36+9:1210:11
11Arild AndresenFossum IF54:41+10:1710:23
12Ottar WiklundNydalens SK57:09+12:4510:51
13Steinar LågAsker Skiklubb57:30+13:0610:55
14Simon HunterNorth West Junior Squad58:26+14:0211:06
15Bjørn HallanFossum IF59:09+14:4511:14
16Einar LunøeNydalens SK1:00:53+16:2911:34
17Iain Smith-WardNorth West Junior Squad1:02:27+18:0311:52
18Jan Erik AalbergBækkelagets SK1:04:05+19:4112:10
19Håkon JendalFossum IF1:04:58+20:3412:21
20Anders FlågenHeming Orientering1:06:52+22:2812:42
21Dag WangLillomarka OL1:07:53+23:2912:54
22Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering1:08:35+24:1113:02
23Stein MellaOppsal Orientering1:10:08+25:4413:20
24Torkjel NesheimIL Tyrving1:10:39+26:1513:25
25Arne OlaussenOppsal Orientering1:15:39+31:1514:22
26Svein OtterleiØstmarka OK1:16:44+32:2014:35
27Svein ThorsbergGrue IL1:26:17+41:5316:24
28Arne KongsnesOppsal Orientering1:27:39+43:1516:39
29Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:32:26+48:0217:34
Fredrik HøyerFossum IFdiskvalifisert

H 55-

5 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll46:408:52
2Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL48:36+1:569:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hallvard FjærLillomarka OL51:26+4:469:46
4Petter GullikstadRøros IL51:49+5:099:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering52:05+5:259:54
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving53:18+6:3810:07
7Onno VerberneOL Toten-Troll53:55+7:1510:15
8Petter AntonsenNydalens SK54:58+8:1810:26
9Martin GranlyLillomarka OL57:54+11:1411:00
10Anders KronbergRaumar Orientering58:16+11:3611:04
11Jan-Ove BråthenOK Øst1:00:48+14:0811:33
12Håkon LøvliAsker Skiklubb1:03:55+17:1512:09
13Peer StiansenNydalens SK1:06:10+19:3012:34
14Bjarte LindstadOL Toten-Troll1:08:23+21:4313:00
15Morten KongsbergIL Tyrving1:44:17+57:3719:49
16Claus FritznerNittedal OL1:45:50+59:1020:07
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

3 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK37:2510:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bjørn WilladssenHeming Orientering40:50+3:2510:55
3Tormod ØvergaardVestre Akers SK44:06+6:4111:47
4Richard TileyNorth West Junior Squad44:10+6:4511:48
5Alf PettersenIL Tyrving44:53+7:2812:00
6Roy GjerdingOK Moss48:23+10:5812:56
7John HofossHadeland OL50:00+12:3513:22
8Bo EmilssonOppsal Orientering1:06:50+29:2517:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Petter FureOppsal Orientering1:16:08+38:4320:21

H 65-

3 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag33:008:49
2Terje WikstrømRingsaker OK36:03+3:039:38
3Ola BroxOL Toten-Troll37:57+4:5710:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Stein NordviElverum OK39:25+6:2510:32
5Peter KlavenessMåren OK40:37+7:3710:51
6Sjur GjestvangOL Toten-Troll44:29+11:2911:53
7Martyn RoomeNorth West Junior Squad44:34+11:3411:54
8Arve SmestadLøten o-lag44:41+11:4111:56
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF50:11+17:1113:25
10Egil HusethKamp/Vestheim IF50:56+17:5613:37
11Jan Tore GundersenEidsvoll OL1:02:39+29:3916:45
Tor TrøanHadeland OLikke startet

H 70-

2 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Thomas PetersenNittedal OL33:4011:53
2Knut G KarlsenHeming Orientering36:04+2:2412:44
3Terje MalmHamar OK37:37+3:5713:17
4Rolf GjølbergLarvik OK38:02+4:2213:26
5Tore AabergIndre Østfold OK38:03+4:2313:26
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38:42+5:0213:40
7Helge RevhaugRingerike OL39:28+5:4813:56
8Hasse BergstrømIL Tyrving39:34+5:5413:58
9Eldar BørsumBækkelagets SK39:40+6:0014:00
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving41:31+7:5114:40
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL45:43+12:0316:09
12Øystein SkappelLillehammer OK50:20+16:4017:47
13Roar BjordalOppsal Orientering53:54+20:1419:02
14Trond FeiringHamar OK55:03+21:2319:27
15Georg KapperudOppsal Orientering1:07:11+33:3123:44

H 75-

2 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK30:1910:42
2Helge BjaalandHeming Orientering35:09+4:5012:25
3Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1:10:27+40:0824:53

H 80-

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering48:4417:13
2Hans LarsenRaumar Orientering50:00+1:1617:40
3Svein SolerødOL Toten-Troll55:55+7:1119:45
Hans Haug RuudRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

6 610 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK50:317:38
2Rune ScheleNydalens SK50:36+0:057:39
3Vytautas GrasysPerkunas56:54+6:238:36
4Steinar EastwoodLillomarka OL59:05+8:348:56
5Brynjar FredheimLillomarka OL59:57+9:269:04
6Per Øyvind SteneNydalens SK1:01:35+11:049:19
7Gløer WinsvoldSentrum OK1:02:16+11:459:25
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:04:15+13:449:43
9Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:04:30+13:599:45
10Rolv Anders SystadLyn1:04:43+14:129:47
11Jøran KristensenHeming Orientering1:05:08+14:379:51
12Kristian Bernhard NilsenFossum IF1:05:51+15:209:57
13Øystein KildahlØstmarka OK1:06:56+16:2510:07
14Dana SteneNydalens SK1:10:49+20:1810:42
15Erlend RåheimOK Øst1:14:45+24:1411:18
16Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:17:50+27:1911:46
17Odd Arne LianIL Koll1:19:36+29:0512:02
18Knut Anders LøkenFossum IF1:19:58+29:2712:05
19Hallvard BergIL Tyrving1:21:05+30:3412:16
20Inge RambergØstmarka OK1:21:54+31:2312:23
21Helena AxelssonNydalens SK1:22:19+31:4812:27
22Fredrik SaugestadNydalens SK1:23:09+32:3812:34
23Øyvind TømtIndre Østfold OK1:24:15+33:4412:44
24Håkon BarliFossum IF1:25:11+34:4012:53
25Lars KlyveOppsal Orientering1:28:40+38:0913:24
26Kristin BergFossum IF1:29:31+39:0013:32
27Hans Olav HygenØstmarka OK1:31:43+41:1213:52
28Per Ole DahlsrudNydalens SK1:32:49+42:1814:02
29Espen JernbergNydalens SK1:34:39+44:0814:19
30Stein Arne NegårdVang1:35:18+44:4714:25
31John YtternesKolbotn og Skimt OL1:43:25+52:5415:38
32Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1:45:54+55:2316:01
33Tom Arne AndersenRaumar Orientering1:48:31+58:0016:25
34Martin ReichenbachOppsal Orientering1:52:06+1:01:3516:57
Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Jan Henrik NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ada WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert
Christoffer SlettenRaumar Orienteringikke startet

Direkte B

2 930 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK34:5311:54
2Aleidis LøkenHeming Orientering36:05+1:1212:18
3Anette MoslandOppsal Orientering37:03+2:1012:38
4Hilde JarstadmarkenØstmarka OK37:54+3:0112:56
5Hanne FredheimLillomarka OL38:49+3:5613:14
6Trygve RognstadHadeland OL39:59+5:0613:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering41:07+6:1414:01
8Tom RådahlIL Tyrving41:11+6:1814:03
9Lene KinnebergRaumar Orientering42:20+7:2714:26
10Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK44:57+10:0415:20
11Line SletnerLillomarka OL45:45+10:5215:36
12Vebjørn BlindheimLillomarka OL46:05+11:1215:43
13Amund FlaskerudOL Toten-Troll46:50+11:5715:59
14Hege WangLillomarka OL48:39+13:4616:36
15Magnus GrønengNOTEAM49:40+14:4716:57
16Jane HelmersenFet OL50:07+15:1417:06
17Christopher G HøeRaumar Orientering51:04+16:1117:25
18Kirsti Grundnes BergIL Tyrving51:10+16:1717:27
19Ingrid NermoenØstmarka OK52:07+17:1417:47
20Kristine ThorsengFossum IF58:38+23:4520:00
21Inga Catrin WinsvoldØstmarka OK59:08+24:1520:10
22Pål MyklebustIL Koll1:01:53+27:0021:07
23Aurelia KorthaverEidsvoll OL1:03:30+28:3721:40
24Kristine KolshusOppsal Orientering1:07:17+32:2422:57
25Anna OpsahlEidsvoll OL1:07:46+32:5323:07
26Kristian RyenRaumar Orientering1:11:28+36:3524:23
27Terje WangensteenLillomarka OL1:12:12+37:1924:38
28Tale Mæhre TorjussenFossum IF1:18:21+43:2826:44
29Hanne BrendeFossum IF1:22:46+47:5328:14
Randi BudahlFet OLdiskvalifisert
Geir FinstadSentrum OKdiskvalifisert
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Lotta MyhreIL Kollikke startet
Odd SlettenRaumar Orienteringikke startet

Direkte C

2 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering19:419:38
2Trond LinnesOdal OL - Orientering23:23+3:4211:27
3Frøydis OlaussenOppsal Orientering24:49+5:0812:09
4Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering28:59+9:1814:12
5Rønnaug SagbakkenLøten o-lag33:50+14:0916:35
6Kristin MortensenIL Koll40:10+20:2919:41
7Inger FinstadRaumar Orientering46:59+27:1823:01
Britt E HindrumOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 45-

6 610 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF56:228:31
2Morten MoslandOppsal Orientering58:04+1:428:47
3Knut Jostein SætnanFossum IF1:01:29+5:079:18
4Bjørn HaugeNydalens SK1:02:22+6:009:26
5Eilert AamodtOppsal Orientering1:03:26+7:049:35
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1:04:58+8:369:49
7Kjetil MolundIL Tyrving1:06:08+9:4610:00
8Johan JebsenHeming Orientering1:06:43+10:2110:05
9Rolf HustvedtOppsal Orientering1:06:55+10:3310:07
10Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1:14:54+18:3211:19
11Håvard BjønnessØstmarka OK1:41:10+44:4815:18
12Roger ØstvoldHeming Orientering1:52:04+55:4216:57
Anders GrevstadFossum IFdiskvalifisert
Frode StrislandFossum IFikke startet

H 13-16N

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tristan ZainalOdal OL - Orientering36:0721:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor