Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 21 mai 2018

N-åpen

1 490 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving32:5622:06
0Emma BraathenTrøsken IL29:12+-3:4419:35
0Petter Brenna-LundNittedal OL25:20+-7:3617:00
0Sivert DåsnesVang OL21:30+-11:2614:25
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll15:27+-17:2910:22
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL22:19+-10:3714:58
0Live Ek HedlundTrøsken IL36:52+3:5624:44
0Mats JevanordFossum IF16:51+-16:0511:18
0Marie KalgraffRingsaker OK26:55+-6:0118:03
0Eline KravdalGjø-Vard OL17:19+-15:3711:37
0Henni KristensenHeming Orientering14:39+-18:179:49
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll29:23+-3:3319:43
0Elias MolundIL Tyrving20:16+-12:4013:36
0Oliver NygårdLøten o-lag24:14+-8:4216:15
0Aksel Johan SandvikHalden SK18:42+-14:1412:33
0Fredrik SignebøenTistedalen FL18:40+-14:1612:31
0Sondre SignebøenTistedalen FL19:51+-13:0513:19
0Per Taje SkeieRaumar Orientering23:56+-9:0016:03
0Håkon SkjesetVang OL32:25+-0:3121:45
0Julie SkjesetVang OL32:32+-0:2421:50
0Caspian SkålandTrøsken IL28:27+-4:2919:05
0Milla SkålandTrøsken IL29:01+-3:5519:28
0Esther StenbergVang OL33:26+0:3022:26
0Mari StenbergVang OL32:11+-0:4521:35
0Mari Børke SætabergetVang OL22:16+-10:4014:56
0Adele Øen SkålandTrøsken IL29:10+-3:4619:34
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLikke startet
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet
Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trolloikke startet
Synne SørliEidskog OLikke startet

D 11-12

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL30:4813:06
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL32:45+1:5713:56
3Johanne BergLøten o-lag33:08+2:2014:05
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL52:43+21:5522:25

D 11-12N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL25:1816:58

D 13-14

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL34:249:49
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag42:33+8:0912:09
3Emma DåsnesVang OL43:36+9:1212:27
4Henriette BergLøten o-lag45:17+10:5312:56
5Mathilde OustadLøten o-lag45:43+11:1913:03
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK51:17+16:5314:39
7Anja HoleFørde IL51:52+17:2814:49

D 13-16C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Strandlie EngerGjø-Vard OL49:5621:09

D 15-16

5 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK1:12:0614:20
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1:34:45+22:3918:50
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Emma Bangstad BergersenHamar OKikke startet

D 17-B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro MoOL Toten-Troll58:2716:42

D 17-A kort

4 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina SveenElverum OK1:04:2814:21
2Stine AustadRaumar Orientering1:05:25+0:5714:34
3Carina SveenElverum OK1:05:38+1:1014:37
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1:11:19+6:5115:53
5Marianne SveenElverum OK1:34:40+30:1221:05
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else StordalOL Tønsberg og omegn50:0621:13

D 17-20

5 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna RenolenWing OKikke startet

D 21-

7 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne DæhliNydalens SK1:26:0512:13
Kristine FjeldRingsaker OKdiskvalifisert

D 35-

5 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GjessingVang OL52:0410:21
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1:17:06+25:0215:19

D 40-

5 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL50:159:59
2Stine Olsen KirkevikHamar OK50:27+0:1210:01
3Thea Schneider-LillehovSU Klagenfurt54:02+3:4710:44
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll56:58+6:4311:19
5Elianne HanebergVang OL57:21+7:0611:24
6Ragnhild JetlundVang OL59:10+8:5511:45
7Yngvild MalmoVang OL1:01:34+11:1912:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Berit HerstadBækkelagets SK1:27:17+37:0217:21

D 45-

4 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert

D 50-

4 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL48:3710:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Vanja StaffOL Toten-Troll59:00+10:2313:08
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:17:30+28:5317:15
4Jartrud SteinsliØstmarka OK1:39:56+51:1922:15
Laila Høiås HerlyngGrue ILdiskvalifisert
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 55-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente LineIndre Østfold OK42:4610:47
2Linda HanssenØstmarka OK42:50+0:0410:48
3Berit DanielsenIL Tyrving47:01+4:1511:52
4Anne Julsrud HaugenHalden SK57:58+15:1214:38
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 60-

3 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL43:2310:57
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange46:33+3:1011:45
3Wenche BjørnstadRingsaker OK47:35+4:1212:00
4Margrete JørandliGjø-Vard OL47:40+4:1712:02
5Lis DæhliLøten o-lag48:39+5:1612:17
6Anne SørumIndre Østfold OK56:23+13:0014:14
7Elle M. MelbyeHeming Orientering57:09+13:4614:25
8Kari Elisabeth NatvigNittedal OL58:17+14:5414:43
9Guri LarssenLillehammer OK1:00:17+16:5415:13
10Reidun Fallan SmaavikFreidig1:18:23+35:0019:47

D 65-

3 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK50:4512:48
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK59:33+8:4815:02
3Sylvia AndersenElverum OK1:11:12+20:2717:58
4Bodil BerbyTrøsken IL1:12:32+21:4718:18

D 70-

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK53:4015:55
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange58:11+4:3117:15
3Tea ForbergRond OL1:08:39+14:5920:22
4Ella BjerketvedtTrøsken IL1:16:00+22:2022:33
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1:41:14+47:3430:02

D 75-

3 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig51:2215:14
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL1:45:04+53:4231:10
Anne-Britt NilsenKjelsås ILdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Odbjørg NordengRudsbygd ILikke startet

D 80-

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK1:06:3919:46

H -10

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering29:39+-9:4512:37
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL37:20+-2:0415:53
0Mats KalgraffRingsaker OK1:00:49+21:2525:52
0Magnus MolundIL Tyrving26:26+-12:5811:14
0Dagfinn  StenvikByåsen IL OK25:37+-13:4710:54
0Magnus R  JevanordFossum IF24:28+-14:5610:24
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert

H 11-12

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering19:468:24
2Mons S LorentzenFet Ol23:19+3:339:55
3Ola DåsnesVang OL24:19+4:3310:20
4Sigmund ØlstadFet Ol24:24+4:3810:22
5Sverre SandvikHalden SK27:18+7:3211:37
6Amund FlaskerudOL Toten-Troll27:22+7:3611:38
7Erlend OtterleiØstmarka OK30:02+10:1612:46
8Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll31:15+11:2913:17
9Eirik Olsen KirkevikHamar OK42:11+22:2517:57
Asbjørn LandeEidskog OLdiskvalifisert
Jørgen LerFet Olikke startet

H 13-14

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask OlaussenOppsal Orientering28:028:00
2Marius E. AamodtOppsal Orientering34:59+6:579:59
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL39:49+11:4711:22
4Ragnar LandeEidskog OL45:10+17:0812:54
5Tidemann LierIndre Østfold OK45:27+17:2512:59
6Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL48:10+20:0813:45
7Håkon GrønliFørde IL50:23+22:2114:23
8Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering54:23+26:2115:32
9Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54:48+26:4615:39
Thomas KalgraffRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Børke SætabergetVang OL1:07:4228:41

H 15-16

5 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51:288:42
2Erlend BørliFossum IF58:44+7:169:56
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK1:04:06+12:3810:50
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll1:08:40+17:1211:37
5Sondre Zahl HagenFossum IF1:09:37+18:0911:46
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK1:13:20+21:5212:24
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK1:15:41+24:1312:48
8Mats LindaasElverum OK1:24:37+33:0914:19
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet

H 15-16B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegar HoleFørde IL1:03:4918:14

H 17-B

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering35:0510:01
2Jan Åsmund SætabergetVang OL37:32+2:2710:43
3Peter NagtzaamHalden SK50:30+15:2514:25
4Johannes HedlundTrøsken IL1:12:57+37:5220:50
Arne SørliEidskog OLikke startet

H 17-A kort

5 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK45:259:01
2Ole Grini JohansenIL Tyrving52:48+7:2310:29
3Stian OverskeidIndre Østfold OK55:33+10:0811:02
4Simen SmestadBækkelagets SK1:07:02+21:3713:19
5Ola Skage SanderRaumar Orientering1:09:28+24:0313:48
6Even HaugOL Vallset/Stange1:14:02+28:3714:43
7Morten StenbergVang OL1:27:35+42:1017:24
8Even ErlienGjø-Vard OL1:31:11+45:4618:07
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H 17-C

2 360 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus KvammeOL Toten-Trollikke startet

H 21-

8 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK1:01:086:48
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1:01:18+0:106:50
3David  SchneiderHSV Wiener Neustadt 1:02:40+1:326:59
4Tore SandvikHalden SK1:05:48+4:407:20
5Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1:08:18+7:107:36
6Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1:12:09+11:018:02
7Dag Steinar RagvinBø OL1:14:34+13:268:18
8Jon-Anders BordalRingsaker OK1:20:21+19:138:57
9Haakon IngvaldsenNittedal OL1:20:23+19:158:57
10Simen BordalFossum IF1:26:54+25:469:41
11Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1:35:15+34:0710:37
12Geir Myhr ØienRingsaker OK1:38:51+37:4311:01
Marius StaffOL Toten-Trollikke startet
Steinar BakkenLillehammer OKikke startet
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet
Øystein BakkenLillehammer OKikke startet

H 35-

7 040 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sverre  Berg LutnæsHamar OKikke startet

H 40-

7 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1:05:459:20
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1:06:59+1:149:30
3Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK1:13:36+7:5110:27
4Pål StenbergVang OL1:16:18+10:3310:50
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet

H 45-

5 910 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL51:078:38
2Anders SollienOL Toten-Troll55:25+4:189:22
3Johs HjelmstadBækkelagets SK56:48+5:419:36
4Håkon DåsnesVang OL57:26+6:199:43
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1:01:08+10:0110:20
6Dag Arne LierIndre Østfold OK1:02:30+11:2310:34
7Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:02:43+11:3610:36
8Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1:05:05+13:5811:00
9Eilert AamodtOppsal Orientering1:06:58+15:5111:19
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:08:37+17:3011:36
11Håvard KvammeOL Toten-Troll1:12:20+21:1312:14
12Kjetil MolundIL Tyrving1:16:07+25:0012:52
13Knut JetlundVang OL1:19:29+28:2213:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Hans  JevanordFossum IF1:19:32+28:2513:27
15Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK1:20:28+29:2113:36
16Håkon BørliFossum IF1:24:28+33:2114:17
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Pål JevanordOL Trolloikke startet

H 50-

5 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Ola PedersenVang OL55:219:21
2Jan Erik IsaksenNydalens SK58:37+3:169:55
3Jostein HaugOL Vallset/Stange59:17+3:5610:01
4Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1:01:34+6:1310:25
5Rune StræteWing OK1:02:19+6:5810:32
6Agnar RenolenWing OK1:05:18+9:5711:02
7Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1:10:49+15:2811:58
8Svein ThorsbergGrue IL1:42:36+47:1517:21
Bjarne KvammeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 55-

5 910 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag53:569:07
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL56:11+2:159:30
3Knut Edvard HellandØstmarka OK57:11+3:159:40
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll1:00:20+6:2410:12
5Petter GullikstadRøros IL1:00:33+6:3710:14
6Rune TeiglandØstmarka OK1:03:40+9:4410:46
7Martin GranlyLillomarka OL1:04:43+10:4710:57
8Øystein KildahlØstmarka OK1:06:09+12:1311:11
9Hallvard FjærLillomarka OL1:09:45+15:4911:48
10Jan Petter HansenIL Gular1:10:24+16:2811:54
11Stein Arne NegårdVang OL1:10:31+16:3511:55
12Jens Erik MjølnerødHalden SK1:11:43+17:4712:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Bjarte LindstadOL Toten-Troll1:16:53+22:5713:00
14Morten Roger AndersenHalden SK1:19:50+25:5413:30
15Per StedjeØstmarka OK1:33:51+39:5515:52
Per Arne KarlsenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

5 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving44:488:54
2Leif S. ThingsrudØstmarka OK47:58+3:109:32
3Frode BergersenHamar OK48:59+4:119:44
4Sture OttesenIndre Østfold OK49:35+4:479:51
5Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK57:14+12:2611:22
6Egil RundbergetNydalens SK1:00:34+15:4612:02
7Harald ØstbyeElverum OK1:03:14+18:2612:34
8Dag SulheimLillehammer OK1:03:38+18:5012:39
9Ole Hans ØieLøten o-lag1:06:23+21:3513:11
10Bård NatvigNittedal OL1:07:13+22:2513:21
11Arnfinn SkålandTrøsken IL1:07:45+22:5713:28
12John HofossHadeland OL1:12:03+27:1514:19
13Jan SveenRaumar Orientering1:23:13+38:2516:32
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Arild NordsveenRingsaker OKdiskvalifisert
Eirik NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Øystein RuudFredrikstad SKikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet
Tormod ØvergaardVestre Akers SKikke startet

H 65-

5 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein NordviElverum OK1:04:1512:46
2Paul SkjakerHadeland OL1:09:22+5:0713:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1:10:25+6:1013:59
4Sjur GjestvangOL Toten-Troll1:13:56+9:4114:41
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1:15:59+11:4415:06
6Knut HaugOL Vallset/Stange1:22:20+18:0516:22
7Knut MalmoRingsaker OK1:28:26+24:1117:34
Roar SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet
Terje WikstrømRingsaker OKikke startet

H 70-

3 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL44:2511:12
2Hasse BergstrømIL Tyrving45:40+1:1511:31
3John Birger SkansenRudsbygd IL46:27+2:0211:43
4Tormod PrestrudRudsbygd IL47:18+2:5311:56
5Trond FeiringHamar OK47:50+3:2512:04
6Knut G KarlsenHeming Orientering48:10+3:4512:09
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn50:43+6:1812:48
8Kurt GrønliFørde IL51:46+7:2113:04
9Knut WikstrømRingsaker OK53:55+9:3013:36
10Terje MalmHamar OK55:00+10:3513:53
11Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving56:44+12:1914:19
12Øystein SkappelLillehammer OK1:04:35+20:1016:18
13Nils Olav VennevikFreidig1:08:54+24:2917:23
14Sverre KristoffersenVerdal OK1:25:28+41:0321:34
15Rolf KarsetSteinkjer OK2:12:36+1:28:1133:29
Håkon HalvorsenElverum OKikke startet
Paul Martin BergRudsbygd ILikke startet

H 75-

3 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK40:4710:17
2Leidulv VinjeNidarøst OK43:58+3:1111:06
3Olav HøiåsVang OL46:18+5:3111:41
4Jon TyldumRudsbygd IL50:59+10:1212:52
5Helge BjaalandHeming Orientering51:29+10:4213:00
6Tormod DahlenRingerike OL58:37+17:5014:48
7Tore LangaardOppsal Orientering1:03:15+22:2815:58
8Klaus EngenEidskog OL1:05:44+24:5716:35
9Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1:06:00+25:1316:40
10Jon Vegard LundeLillehammer OK1:09:33+28:4617:33
11Magnar ØvreåsBotne SK1:11:44+30:5718:06
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag1:12:3721:32

Direkte B

3 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank  SandbergFlyfemkamp33:449:50
2Øydis EvensenLillehammer OK46:52+13:0813:39
3Trond ØieLøten o-lag48:54+15:1014:15
4Torbjørn LøkkenVang OL49:42+15:5814:29
5Marte LundNOTEAM50:36+16:5214:45
6Kyle OlsonUsa56:13+22:2916:23
7Gaute SkjelsvikLillehammer OK56:17+22:3316:24
8Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL59:52+26:0817:27
9Bendik FalchFlyfemkamp1:02:51+29:0718:19
10Anne Berit RørlienFossum IF1:06:15+32:3119:18
11Paul Erik HattestadLillehammer OK1:08:42+34:5820:01
12Sigrun SigurjodottirRingsaker OK1:08:58+35:1420:06
13Anne Karin ElisenbergHamar OK1:31:27+57:4326:39
14Ping OuyangØstmarka OK2:17:50+1:44:0640:11
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Bjørg BogstrandNittedal OLikke startet

Driekte AL

6 120 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK50:478:17
2Torbjørn Blom-HagenFossum IF51:42+0:558:26
3Trygve Hem  OlsenFreidig56:12+5:259:10
4Johan HoelRaumar Orientering59:43+8:569:45
5Anders SkjesetVang OL1:05:55+15:0810:46
6Elin-Kristin Hem OlsenFreidig1:07:29+16:4211:01
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:07:55+17:0811:05
8Torgeir SulheimLillehammer OK1:09:56+19:0911:25
9Øystein  BakkenLillehammer OK1:10:37+19:5011:32
10Jacob PhysantLillehammer OK1:11:32+20:4511:41
11Marius StaffOL Toten-Troll1:15:18+24:3112:18
12Audun FingarsenElverum OK1:18:21+27:3412:48
13Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1:21:27+30:4013:18
14Lars BukkehaveLillehammer OK1:23:11+32:2413:35
15Ole Chr. BangHamar OK1:42:19+51:3216:43
16Steinar  BakkenLillehammer OK1:47:15+56:2817:31
17Idunn AssevFlyfemkamp2:20:45+1:29:5822:59
Per Ole DahlsrudNydalens SKdiskvalifisert

Driekte AK

3 860 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre LangaasNydalens SK32:088:19
2Trygve TømtaRaumar Orientering33:54+1:468:46
3Tor BrennaNittedal OL34:26+2:188:55
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL34:41+2:338:59
5Jøran KristensenHeming Orientering35:26+3:189:10
6Per-Jacob ØlstadFet Ol40:04+7:5610:22
7Stein H. HagenFossum IF40:49+8:4110:34
8Einar LundHamar OK41:44+9:3610:48
9Anna Mari BordalRingsaker OK41:52+9:4410:50
10Bent SkatvedtRaumar Orientering42:55+10:4711:07
11Kari SvingkeinsLillehammer OK44:20+12:1211:29
12Svein OtterleiØstmarka OK44:33+12:2511:32
13Kyrre GranFet Ol45:15+13:0711:43
14Edvard DahlOL Vallset/Stange45:25+13:1711:45
15Anna-Thekla TonjerElverum OK47:20+15:1212:15
16Sven TonjerIL Tyrving47:55+15:4712:24
17Øyvind EdvarsenRingsaker OK49:47+17:3912:53
18Anne LofthusLillehammer OK50:45+18:3713:08
19Hans Reier SigmondLillehammer OK52:39+20:3113:38
20Arne  OlaussenOppsal Orientering53:34+21:2613:52
21Lene SandvikHalden SK54:28+22:2014:06
22Knut-Anders LøkenFossum IF56:58+24:5014:45
23Harald VoldenHamar OK57:27+25:1914:53
24Kjetil SkjåkLillehammer OK57:31+25:2314:54
25Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1:05:31+33:2316:58
26Jørgen StenvikByåsen IL OK1:08:42+36:3417:47
27Jean-Luc ClaudpierreFrankrike1:15:35+43:2719:34
28Tom RådahlIL Tyrving1:20:19+48:1120:48
29Martine WeissFrankrike1:38:11+1:06:0325:26
30Stine-Mari GabrielsenFlyfemkamp1:49:53+1:17:4528:28
Frøya Hauan AndersenHalden SKdiskvalifisert
Amelie ClaudpierreFrankrikediskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Knut Even HoleFørde ILdiskvalifisert
Lars LeirenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert
Henning WernøeHamar OKdiskvalifisert

Direkte C

2 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering24:3510:27
2Solveig Sørlien StenbergVang OL27:55+3:2011:52
3Nora SørbergRaumar Orientering34:56+10:2114:51
4Johan SkjåkLillehammer OK38:09+13:3416:14
5Ludvig HattestadLillehammer OK38:14+13:3916:16
6Eik AntonsenLillehammer OK38:24+13:4916:20
7Arne TømtaRaumar Orientering42:01+17:2617:52
8Karoline SkjelsvikLillehammer OK42:03+17:2817:53
9Liv TømtaRaumar Orientering42:10+17:3517:56
10Torunn HoelRaumar Orientering43:12+18:3718:22
11Eldrid OtterleiØstmarka OK44:13+19:3818:48
12Eli StenvikByåsen IL OK44:19+19:4418:51
13Miriam DenstadliFlyfemkamp45:54+21:1919:31
14Guri-Anne HauanHalden SK48:22+23:4720:34
15Bente  GrøndalenHamar OK49:37+25:0221:06
16Tanja SkjåkLillehammer OK1:22:55+58:2035:17
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor