Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 20 mai 2018

N-åpen

1 760 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving24:1013:43
0Maren Bleken RudVang OL17:09+-7:019:44
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL17:58+-6:1210:12
0Alva BorgenTrøsken IL31:46+7:3618:02
0Åsa BorgenTrøsken IL31:50+7:4018:05
0Emma BraathenTrøsken IL32:08+7:5818:15
0Sivert DåsnesVang OL23:38+-0:3213:25
0Live Ek HedlundTrøsken IL45:01+20:5125:34
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL30:50+6:4017:31
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll20:58+-3:1211:54
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL32:12+8:0218:17
0Mads JevanordFossum IF16:58+-7:129:38
0Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo34:51+10:4119:48
0Eline Malmo JordheimVang OL49:30+25:2028:07
0Eskil Malmo JordheimVang OL42:59+18:4924:25
0Marie KalgraffRingsaker OK30:58+6:4817:35
0Anne Berit KarsetSteinkjer OK38:01+13:5121:36
0Eline KravdalGjø-Vard OL21:48+-2:2212:23
0Aksel KrogstieRingsaker OK28:05+3:5515:57
0Brede KrogstieRingsaker OK31:43+7:3318:01
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll24:30+0:2013:55
0Jakob Lillejordet LillejordetOL Vallset/Stange55:10+31:0031:20
0Peder  LillejordetOL Vallset/Stange55:05+30:5531:17
0Hanna LutnæsHamar OK37:42+13:3221:25
0Jan Oliver MichalakOL Vallset/Stange55:05+30:5531:17
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag30:11+6:0117:08
0Klara RindenLøten o-lag25:25+1:1514:26
0Selma Bergseng RindenLøten o-lag25:28+1:1814:28
0Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering47:15+23:0526:50
0Per Taje SkeieRaumar Orientering32:19+8:0918:21
0Andreas SkistadGjø-Vard OL23:19+-0:5113:14
0Daniel SkistadGjø-Vard OL33:58+9:4819:17
0Caspian SkålandTrøsken IL30:53+6:4317:32
0Milla SkålandTrøsken IL30:21+6:1117:14
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL16:52+-7:189:35
0Synne SørliEidskog OL34:32+10:2219:37
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL56:54+32:4432:19
0Kaja Staff ValstadNittedal OL30:36+6:2617:23
0Johanna VangenHamar OK31:18+7:0817:47
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL27:06+2:5615:23
0Adele Øen SkålandTrøsken IL30:13+6:0317:10
Andrine VardebakkenVang OLikke startet

D 11-12

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL26:3010:04
2Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL29:00+2:3011:01
3Pernille Nor-WollØstmarka OK29:45+3:1511:18
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30:38+4:0811:38
5Fanny Staff ValstadNittedal OL31:43+5:1312:03
6Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL34:43+8:1313:12
7Mina Bleken RudVang OL38:08+11:3814:29
Johanne BergLøten o-lagdiskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 760 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julie VardebakkenVang OLikke startet

D 13-14

2 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL32:2011:06
2Eline Horten JordetVingelen IL36:12+3:5212:26
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL38:20+6:0013:10
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL40:37+8:1713:57
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag41:39+9:1914:18
6Anja HoleFørde IL42:52+10:3214:43
7Mathilde OustadLøten o-lag50:09+17:4917:14
8Anne FrøislandVang OL55:26+23:0619:02
9Henriette BergLøten o-lag56:02+23:4219:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Elma Sagli GudimIndre Østfold OK56:31+24:1119:25
11Emma DåsnesVang OL56:59+24:3919:34
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet

D 15-16

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK45:5111:40
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK51:57+6:0613:13
3Berthe TesloHadeland OL1:10:00+24:0917:48
4Caroline EideGjø-Vard OL1:33:11+47:2023:42

D 15-16B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1:01:4721:13

D 17-B

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva LutnæsHamar OK36:4612:38
2Elin BergsengLøten o-lag52:47+16:0118:08
3Celine VistedGjø-Vard OL55:06+18:2018:56
4Guro MoOL Toten-Troll55:54+19:0819:12
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringikke startet

D 17-C

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else StordalOL Tønsberg og omegn51:1320:39
2Guri-Anne HauanHalden SK53:46+2:3321:40
3Bente GrøndalenHamar OK57:36+6:2323:13
4Maren SogstadGjø-Vard OL58:48+7:3523:42
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Kjersti GullordGjø-Vard OLikke startet

D 17-N

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst50:3318:43
2Ingrid LauvdalRingsaker OK1:10:32+19:5926:07

D 17-20

4 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL56:3112:12
2Charlotte EideGjø-Vard OL1:22:52+26:2117:53
Anna RenolenWing OKikke startet

D 21-

4 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag38:268:18
2Louise OramBækkelagets SK42:35+4:099:11
3Katja SynsfjellRaumar Orientering45:01+6:359:43
4Kine Sofie SandstadFrol IL48:14+9:4810:25
5Thea Schneider-LillehovSU Klagenfurt49:53+11:2710:46
6Marianne DæhliNydalens SK1:02:42+24:1613:32
7Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:03:25+24:5913:41
8Amelie  ClaudepierreFrankrike1:25:16+46:5018:24
9Stine AustadRaumar Orientering1:27:01+48:3518:47

D 35-

4 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bleken RudVang OL47:4610:04
2Ingvild GjessingVang OL50:07+2:2110:34
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll55:55+8:0911:47
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1:08:09+20:2314:22
5Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1:12:17+24:3115:14

D 40-

3 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL38:549:53
2Yngvild MalmoVang OL51:26+12:3213:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert

D 45-

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne StaffNittedal OL34:498:51
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK42:08+7:1910:43
3Gunn Elin RudiHadeland OL59:17+24:2815:05
4Heidi ØstliRaumar Orientering1:00:26+25:3715:22

D 50-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL35:269:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Anne Marit BordalRingsaker OK35:38+0:129:53
3Vanja StaffOL Toten-Troll37:44+2:1810:28
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering38:42+3:1610:45
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering41:28+6:0211:31
6Kjersti Holt HanssenMåren OK41:55+6:2911:38
7Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering45:48+10:2212:43
8Laila Høiås HerlyngGrue IL50:23+14:5713:59
9Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange58:08+22:4216:08
10Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:00:06+24:4016:41
11Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1:15:29+40:0320:58
12Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering1:34:47+59:2126:19
13Martine  WeissFrankrike1:52:01+1:16:3531:06

D 55-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK34:279:34
2Anne Grethe RustadRaumar Orientering38:43+4:1610:45
3Bente LineIndre Østfold OK40:45+6:1811:19
4Berit DanielsenIL Tyrving41:31+7:0411:31
5Kjersti NarumOL Vallset/Stange43:41+9:1412:08
6Grete BerntsenMåren OK1:13:49+39:2220:30
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:24:09+49:4223:22
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 60-

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL33:0510:44
2Gro SolnørdalRudsbygd IL38:21+5:1612:27
3Margrete JørandliGjø-Vard OL40:18+7:1313:05
4Anne SørumIndre Østfold OK43:11+10:0614:01
5Wenche BjørnstadRingsaker OK53:10+20:0517:15
6Elle M. MelbyeHeming Orientering55:31+22:2618:01
7Reidun Fallan SmaavikFreidig1:01:31+28:2619:58
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

D 65-

3 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK40:5213:16
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK46:33+5:4115:06
3Sidsel StorihleRingsaker OK48:26+7:3415:43
4Stina ElfvingByåsen IL52:30+11:3817:02
5Bodil BerbyTrøsken IL56:06+15:1418:12
6Berit RøsteRingsaker OK58:47+17:5519:05
Anne Berit MoeRaumar Orienteringikke startet

D 70-

2 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange37:5613:47
2Tea ForbergRond OL39:22+1:2614:18
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering49:23+11:2717:57
4Ella BjerketvedtTrøsken IL1:09:43+31:4725:21
Randi Aas FjæstadHamar OKdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 75-

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig36:5313:24
2Elin DahlenRingerike OL46:06+9:1316:45
3Anne-Britt NilsenKjelsås IL53:24+16:3119:25
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

D 80-

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H -10

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Dagfinn StenvikByåsen IL39:00+1:5814:49
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK49:14+12:1218:43
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK37:0214:04
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL36:58+-0:0414:03
0Mats KalgraffRingsaker OK37:27+0:2514:14
0Magnus R.  JevanordFossum IF34:53+-2:0913:15
0Eivind LutnæsHamar OK50:47+13:4519:18
0Nikolai TesloHadeland OL32:36+-4:2612:23

H 11-12

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL22:388:36
2Ola DåsnesVang OL23:49+1:119:03
3Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL25:45+3:079:47
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll28:09+5:3110:42
5Amund Hagberg SolumRond OL32:15+9:3712:15
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll40:59+18:2115:34
7Jørgen LerFet Ol41:21+18:4315:43
Sigmund ØlstadFet Oldiskvalifisert
Mons Sæthre-LorentzenFet Oldiskvalifisert
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet
Karsten EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet

H 11-12N

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17:279:54
2Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL22:35+5:0812:49

H 13-14

2 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL27:119:20
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32:03+4:5211:00
3Håkon GrønliFørde IL43:52+16:4115:04
4Lars Horten JordetVingelen IL45:13+18:0215:32
5Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering50:36+23:2517:23
6Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL58:50+31:3920:13
7Erik WallinSnertingdal IF Orientering1:01:55+34:4421:16
8Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1:03:18+36:0721:45
9Thomas KalgraffRingsaker OK1:04:22+37:1122:07
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:06:16+39:0522:46
11Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1:21:09+53:5827:53
Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering45:2218:17
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering46:32+1:1018:45

H 15-16

4 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering33:477:07
2Grunde IsaksætreGrue IL39:40+5:538:22
3Mats LindaasElverum OK44:10+10:239:19
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK44:46+10:599:26
5Erlend BørliFossum IF45:48+12:019:39
6Gaute FosstveitRaumar Orientering45:55+12:089:41
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK46:49+13:029:52
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll48:12+14:2510:10
9Sondre Zahl HagenFossum IF49:21+15:3410:24
10Even BordalRingsaker OK56:52+23:0511:59
11Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL58:20+24:3312:18
12Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1:05:34+31:4713:49
13Vegar HoleFørde IL1:29:24+55:3718:51
14Lars WallinSnertingdal IF Orientering1:32:26+58:3919:30
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-16B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk ThorstensenOppsal Orientering1:09:3223:53

H 17-B

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars GrøndalenHamar OK36:1712:28
2Arne SørliEidskog OL38:27+2:1013:12
3Peter NagtzaamHalden SK40:33+4:1613:56
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering48:11+11:5416:33
5Johannes HedlundTrøsken IL1:06:18+30:0122:47
6Magne JohansenVang OL1:12:46+36:2925:00
7Markus KvammeOL Toten-Troll1:49:15+1:12:5837:32
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein SandakerVang OL51:5920:57
2Kyle OlsonUSA1:03:00+11:0125:24
Tommy HoltSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 17-N

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst47:4117:39

H 17-20

5 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lavran ThorstensenOppsal Orientering50:379:07
2Johannes BordalRingsaker OK51:30+0:539:16

H 21-

5 550 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bojan BlumensteinNydalens SK35:476:26
2Carl Godager KaasBækkelagets SK36:15+0:286:31
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL36:38+0:516:36
4Eirik RustadBækkelagets SK39:59+4:127:12
5Thomas NipenBækkelagets SK40:35+4:487:18
6David  SchneiderHSV wiener Neustadt41:39+5:527:30
7Haakon IngvaldsenNittedal OL42:54+7:077:43
8Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK43:32+7:457:50
9Simen BordalFossum IF51:18+15:319:14
10Vegard ØlstadBækkelagets SK55:34+19:4710:00
11Torgeir SulheimLillehammer OK1:00:54+25:0710:58
12Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1:03:18+27:3111:24
13Henrik BordalRingsaker OK1:04:14+28:2711:34
14Marius StaffOL Toten-Troll1:10:05+34:1812:37

H 35-

4 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian OverskeidIndre Østfold OK45:489:53
2Ole Grini JohansenIL Tyrving51:21+5:3311:05
3Audun FingarsenElverum OK57:40+11:5212:27

H 40-

4 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering36:117:48
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL41:16+5:058:54
3Pål StenbergVang OL43:06+6:559:18
4Sigmund HansenGjø-Vard OL43:17+7:069:20
5Henrik Bleken RudVang OL52:17+16:0611:17
6Henning JordheimVang OL57:01+20:5012:18
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll1:05:47+29:3614:12
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:14:48+38:3716:09

H 45-

4 740 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL32:596:57
2Jon-Anders BordalRingsaker OK34:33+1:347:17
3Martin ØhmanGjø-Vard OL39:41+6:428:22
4Asle Sagli GudimIndre Østfold OK40:42+7:438:35
5Johs HjelmstadBækkelagets SK41:12+8:138:41
6Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK44:09+11:109:18
7Hans  JevanordFossum IF44:39+11:409:25
8Håkon DåsnesVang OL45:28+12:299:35
9Øyvind LienGjø-Vard OL45:30+12:319:35
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45:33+12:349:36
11Dag Arne LierIndre Østfold OK45:35+12:369:37
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb46:45+13:469:51
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK47:11+14:129:57
14Arnt Oluf EideGjø-Vard OL47:13+14:149:57
15Anders SollienOL Toten-Troll49:17+16:1810:23
16Håvard KvammeOL Toten-Troll53:16+20:1711:14
17Øivind FrøislandVang OL53:28+20:2911:16
18Håkon BørliFossum IF55:03+22:0411:36
19Even ErlienGjø-Vard OL58:05+25:0612:15
20Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1:00:37+27:3812:47
Pål JevanordOL Trolloikke startet
Rolf Pettersen MoOL Toten-Trollikke startet

H 50-

3 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar ValstadNittedal OL30:207:43
2Jan Erik IsaksenNydalens SK33:28+3:088:30
3Kai SolumRond OL35:46+5:269:06
4Agnar RenolenWing OK36:39+6:199:19
5Rune StræteWing OK40:06+9:4610:12
6Bjørn Gaute HerlyngGrue IL41:57+11:3710:40
7Stein H. HagenFossum IF46:38+16:1811:51
8Svein ThorsbergGrue IL58:05+27:4514:46
9Jean-Luc ClaudepirreFrankrike1:48:18+1:17:5827:33
Jan Ola PedersenVang OLdiskvalifisert
Jan LenndinLillehammer OKdiskvalifisert
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lagdiskvalifisert
Bjarne KvammeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 930 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering33:468:35
2Knut Edvard HellandØstmarka OK34:59+1:138:54
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll35:26+1:409:00
4Andreas HuberHamar OK36:05+2:199:10
5Petter GullikstadRøros IL36:14+2:289:13
6Hallvard FjærLillomarka OL38:05+4:199:41
7Martin GranlyLillomarka OL39:06+5:209:56
8Jan Petter HansenIL Gular40:04+6:1810:11
9Rune TeiglandØstmarka OK40:23+6:3710:16
10Stein Arne NegårdVang OL41:18+7:3210:30
11Bjørn SolbergseterAustmarka IL41:39+7:5310:35
12Morten Roger AndersenHalden SK42:15+8:2910:45
13Per Arne KarlsenØstmarka OK45:07+11:2111:28
14Morten KarlsenMåren OK45:54+12:0811:40
15Per StedjeØstmarka OK47:37+13:5112:06
16Bjarte LindstadOL Toten-Troll50:20+16:3412:48
Terje GullordGjø-Vard OLikke startet

H 60-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving28:558:01
2Trond OlsenLøten o-lag31:25+2:308:43
3Sture OttesenIndre Østfold OK34:57+6:029:42
4Asle JahrenRaumar Orientering37:48+8:5310:30
5Tore HermanssonRingsaker OK42:12+13:1711:43
6John HofossHadeland OL42:38+13:4311:50
7Erik HaugenRingsaker OK45:54+16:5912:45
8Arnfinn SkålandTrøsken IL46:32+17:3712:55
9Olav NipenIL Tyrving49:12+20:1713:40
10Jan SveenRaumar Orientering50:58+22:0314:09
11Odd NysæterRingsaker OK51:55+23:0014:25
12Dag SulheimLillehammer OK1:17:40+48:4521:34
Arild NordsveenRingsaker OKdiskvalifisert

H 65-

3 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering34:209:32
2Bjørn BergerByåsen IL36:54+2:3410:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Stein NordviElverum OK39:11+4:5110:53
4Jon FredriksenHauketo IF39:54+5:3411:05
5Sjur GjestvangOL Toten-Troll41:24+7:0411:30
6Odd GundersenRaumar Orientering43:34+9:1412:06
7Paul SkjakerHadeland OL48:54+14:3413:35
8Per Oskar LarsenIndre Østfold OK54:22+20:0215:06
9Knut HaugOL Vallset/Stange55:21+21:0115:22
10Knut MalmoRingsaker OK57:25+23:0515:56
11Roar SætabergetLunderseter IL1:02:14+27:5417:17
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet
Terje WikstrømRingsaker OKikke startet

H 70-

3 080 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL30:209:50
2John Thomas PetersenNittedal OL35:20+5:0011:28
3Hasse BergstrømIL Tyrving37:24+7:0412:08
4Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving39:01+8:4112:40
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering39:22+9:0212:46
6Terje MalmHamar OK40:14+9:5413:03
7Rolf KarsetSteinkjer OK40:51+10:3113:15
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn41:29+11:0913:28
9Knut G KarlsenHeming Orientering42:41+12:2113:51
10Kurt GrønliFørde IL43:02+12:4213:58
11Nils Olav VennevikFreidig46:10+15:5014:59
12Øystein SkappelLillehammer OK54:48+24:2817:47
13Knut FjæstadHamar OK59:49+29:2919:25
14Sverre KristoffersenVerdal OK1:16:34+46:1424:51
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Håkon HalvorsenElverum OKikke startet

H 75-

2 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering31:1311:21
2Olav HøiåsVang OL31:40+0:2711:30
3Gunnar ØsterbøFreidig33:22+2:0912:08
4Tormod DahlenRingerike OL38:05+6:5213:50
5Leidulv VinjeNidarøst OK40:22+9:0914:40
6Magnar ØvreåsBotne SK50:20+19:0718:18
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange50:31+19:1818:22
8Johnny EriksenGrue IL51:15+20:0218:38
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Anders TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 80-

2 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering57:0920:46
2Iver RognstadHadeland OL1:03:29+6:2023:05
3Arne StrandlieGjø-Vard OL1:19:31+22:2228:54

Direkte A

3 670 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LaugmyrenLillomarka OL26:287:12
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK27:14+0:467:25
3Torbjørn Blom-HagenFossum IF28:58+2:307:53
4Trygve OlsenFreidig30:33+4:058:19
5Audun StrandlieGjø-Vard OL34:14+7:469:19
6Elin-kristin Heim OlsenFreidig34:32+8:049:24
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF35:02+8:349:32
8Einar EideByåsen IL35:14+8:469:36
9Otto Richard EideByåsen IL36:49+10:2110:01
10Anders SkjesetVang OL38:41+12:1310:32
11Per Jacob ØstadFet Ol39:25+12:5710:44
12Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering40:33+14:0511:02
13Harald VoldenHamar OK42:44+16:1611:38
14Even HaugOL Vallset/Stange42:56+16:2811:41
15Sven TonjerIL Tyrving43:17+16:4911:47
16Anna-Thekla TonjerElverum OK44:10+17:4212:02
17Morten LillejordetOL Vallset/Stange44:46+18:1812:11
18Frank SandbergFlyfemkamp45:52+19:2412:29
19Sondre SkytterenOdal OL - Orientering48:36+22:0813:14
20Øyvind EdvardsenRingerike OL49:01+22:3313:21
21Lene Godager KaasBækkelagets SK49:04+22:3613:22
22Karen Marie HaugNydalens SK49:20+22:5213:26
23Arnstein DaleOL Vallset/Stange49:48+23:2013:34
24Per Ole DahlsrudNydalens SK49:57+23:2913:36
25Arne ArnesenHamar OK50:14+23:4613:41
26Idunn AssevFlyfemkamp50:50+24:2213:51
27Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange50:52+24:2413:51
28Marit EithunNittedal OL57:37+31:0915:41
29Bendik FalchFlyfemkamp1:09:00+42:3218:48
30Jørgen StenvikByåsen IL1:19:16+52:4821:35
31Stine-Mari GabrielsenFlyfemkamp1:19:46+53:1821:44
32Erik  SlettumGjø-Vard OL1:23:53+57:2522:51
33Wenche RydningHarstad OL1:42:59+1:16:3128:03
Knut Even HoleFørde ILdiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Torbjørn LøkkenVang OLikke startet

Direkte B

3 190 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaisa SvergjaRaumar Orientering42:5713:27
2Jan GothNOTEAM46:10+3:1314:28
3Solveig StebergVang OL48:25+5:2815:10
4Anita Østgård OlsenLøten o-lag53:45+10:4816:50
5Leif JordetVingelen IL54:01+11:0416:55
6Bjørg BogstrandNittedal OL55:21+12:2417:21
7Gaute  SkjelsvikLillehammer OK59:45+16:4818:43
8Oda Eithun PaulsenNittedal OL1:07:41+24:4421:13
9Anne Berit RørlienFossum IF1:08:40+25:4321:31
10Ruth Marie LerFet Ol1:13:12+30:1522:56
11Randi BudahlFet Ol1:16:16+33:1923:54
12Marit Pedersen HolmskanTrøsken IL1:16:44+33:4724:03
13Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK1:19:36+36:3924:57
14Solveig Ek HadlundTrøsken IL1:30:39+47:4228:25
15Ping OuyangØstmarka OK1:40:02+57:0531:21
Miriam DenstadliFlyfemkampdiskvalifisert
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Bente HortenVingelen ILdiskvalifisert
Sander JevanordOL Trollodiskvalifisert
Tor WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor