Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 19 mai 2018

N-Åpen

1 830 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elise AntonsenRingsaker OK24:4613:32
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving38:03+13:1720:47
0Maren Bleken RudVang OL20:09+-4:3711:00
0Alva BorgenTrøsken IL24:27+-0:1913:21
0Ask BorgenTrøsken IL27:59+3:1315:17
0Emma BraathenTrøsken IL41:54+17:0822:53
0Sivert DåsnesVang OL27:26+2:4014:59
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL31:14+6:2817:04
0Lea Leiren GunterKolbotn og Skimt OL31:19+6:3317:06
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL35:29+10:4319:23
0Johannes HøieGjø-Vard OL18:33+-6:1310:08
0Mads JevanordFossum IF30:23+5:3716:36
0Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo36:02+11:1619:41
0Vilsar Godager KaasBækkelagets SK53:16+28:3029:06
0Marie KalgraffRingsaker OK24:57+0:1113:38
0Henni KristensenHeming Orientering20:50+-3:5611:23
0Alva Leiren GuntherKolbotn og Skimt OL31:15+6:2917:04
0Hanna LutnæsHamar OK46:04+21:1825:10
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL22:05+-2:4112:04
0Peder Melgalvis BilstadVang OL21:56+-2:5011:59
0Niklas MyklesetVang OL34:08+9:2218:39
0Emma Seline OlsenVang OL22:02+-2:4412:02
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag31:19+6:3317:06
0Klara RindenLøten o-lag30:12+5:2616:30
0Selma Bergseng RindenLøten o-lag30:16+5:3016:32
0Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering1:05:27+40:4135:45
0Sara Sofie Larsen SimonsenOK Øst28:40+3:5415:39
0Per Taje SkeieRaumar Orientering31:36+6:5017:16
0Aksel Sandstad SkjesetFrol IL1:03:28+38:4234:40
0Håkon Gjessing SkjesetVang OL1:05:42+40:5635:54
0Julie Gjessing SkjesetVang OL1:03:25+38:3934:39
0Sanna Sandstad SkjesetFrol IL1:05:52+41:0635:59
0Ville Sandstad SkjesetFrol IL1:03:16+38:3034:34
0Milla SkålandTrøsken IL35:22+10:3619:19
0Mari Sørlien StenbergVang OL27:55+3:0915:15
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL54:58+30:1230:02
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL31:33+6:4717:14
0Adele Øen SkålandTrøsken IL35:31+10:4519:24
Andrine VardebakkenVang OLikke startet

D 11-12

1 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL15:088:30
2Mina Bleken RudVang OL15:36+0:288:45
3Julie VardebakkenVang OL19:02+3:5410:41
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19:16+4:0810:49
5Johanne BergLøten o-lag21:14+6:0611:55
6Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL29:22+14:1416:29
Tuva MyklesetVang OLdiskvalifisert

D 13-14

2 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL14:396:27
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL16:26+1:477:14
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering16:29+1:507:15
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL16:42+2:037:21
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17:40+3:017:46
6Emma DåsnesVang OL17:41+3:027:47
7Anja HoleFørde IL18:39+4:008:12
7Henriette BergLøten o-lag18:39+4:008:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Julie MyklesetVang OL19:42+5:038:40
10Mathilde OustadLøten o-lag20:51+6:129:11
11Anne FrøislandVang OL22:36+7:579:57

D 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK19:399:18
Marie FinkenhavnNittedal OLikke startet

D 15-16

2 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amélie AamodtOppsal Orientering14:165:59
2Anna Jacobsen-GaskiBardu IL15:34+1:186:32
3Emma Bangstad BergersenHamar OK17:00+2:447:08
4Martine SkjelsvikLillehammer OK17:27+3:117:19
5Berthe TesloHadeland OL21:08+6:528:52
6Selma Tørudbakken JendalFossum IF22:00+7:449:14
7Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF25:34+11:1810:44
8Caroline EideGjø-Vard OL26:10+11:5410:59

D 17-

2 810 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag16:455:57
2Evine Westli AndersenLøten o-lag17:16+0:316:08
3Kine Sofie SandstadFrol IL18:57+2:126:44
4Hanne VefsnmoByåsen IL19:20+2:356:52
5Marianne DæhliNydalens SK19:31+2:466:56
6Kristine FjeldRingsaker OK19:52+3:077:04
7Carina SveenElverum OK20:03+3:187:08
8Kari SvingheimLillehammer OK20:09+3:247:10
9Thea  Schneider-LillehovSu Klagenfurt20:35+3:507:19
10Charlotte EideGjø-Vard OL22:18+5:337:56
11Christina SveenElverum OK22:49+6:048:07
12Amelie ClaudepierreFrankrike24:16+7:318:38
13Anna RenolenWing OK26:05+9:209:16
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringikke startet

D 17-C

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren SogstadGjø-Vard OL21:3510:13
2Else StordalOL Tønsberg og omegn22:44+1:0910:46
Kjersti GullordGjø-Vard OLikke startet
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orienteringikke startet

D 35-

2 810 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GjessingVang OL19:206:52
2Tone Bleken RudVang OL20:38+1:187:20
3Celine VistedGjø-Vard OL21:11+1:517:32
4Ragnhild JetlundVang OL21:47+2:277:45
5Elin BergsengLøten o-lag25:03+5:438:54
6Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL25:24+6:049:02
7Stine Sønsterud BergLøten o-lag27:33+8:139:48

D 45-

2 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL18:007:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK18:23+0:237:43
3Margrete GaskiBardu IL18:27+0:277:45
4Kjersti Holt HanssenMåren OK18:39+0:397:50
5Marit Tørudbakken JendalFossum IF19:50+1:508:20
6Vanja StaffOL Toten-Troll20:50+2:508:45
7Gunn Elin RudiHadeland OL21:49+3:499:10
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering22:10+4:109:18
9Marianne SveenElverum OK23:59+5:5910:04
10Jartrud SteinsliØstmarka OK24:08+6:0810:08
11Anita StensethSnertingdal IF Orientering24:57+6:5710:28
12Martine  WeissFrankrike27:40+9:4011:37
13Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering28:48+10:4812:06

D 55-

2 380 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK16:126:48
2Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18:30+2:187:46
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL19:13+3:018:04
4Grete Berge OwrenFreidig20:29+4:178:36
5Bente LineIndre Østfold OK20:34+4:228:38
6Berit DanielsenIL Tyrving21:19+5:078:57
7Lis DæhliLøten o-lag21:44+5:329:07
8Anne SørumIndre Østfold OK22:53+6:419:36
9Elle M. MelbyeHeming Orientering24:24+8:1210:15
10Bente Tangen WikstrømRingsaker OK24:38+8:2610:21
11Margrete JørandliGjø-Vard OL24:52+8:4010:26
12Grete BerntsenMåren OK27:04+10:5211:22
13May Jorunn RognlienModum OL27:05+10:5311:22
14Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF27:32+11:2011:34
15Gro SolnørdalRudsbygd IL27:34+11:2211:34
16Reidun Fallan SmaavikFreidig28:44+12:3212:04
17Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28:51+12:3912:07
Ingrid  TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Siw SolstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 65-

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel StorihleRingsaker OK23:259:52
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange26:21+2:5611:07
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering31:42+8:1713:22
4Hjørdis ØvreåsBotne SK40:08+16:4316:56
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert

D 75-

2 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig22:449:35
2Inger E. VamnesHamar OK34:30+11:4614:33
3Elin DahlenRingerike OL35:31+12:4714:59
4Anne-Britt NilsenKjelsås IL41:04+18:2017:19
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert
Odbjørg NordengRudsbygd ILdiskvalifisert

H -10

1 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Fredrik Funderud WedumLillehammer OK36:32+15:5620:31
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK27:44+7:0815:34
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:58+-0:3811:13
0Dagfinn  StenvikByåsen IL21:55+1:1912:18
0Magnus R JevanordFossum IF16:50+-3:469:27
0Nikolai TesloHadeland OL21:38+1:0212:09
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK20:3611:34
0Eivind LutnæsHamar OK24:14+3:3813:36
Mats KalgraffRingsaker OKdiskvalifisert
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

1 780 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola DåsnesVang OL12:407:06
2Even LienGjø-Vard OL14:06+1:267:55
3Simen AntonsenRingsaker OK16:50+4:109:27
4Jørgen LerFet OL20:12+7:3211:20
5Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering21:38+8:5812:09
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL21:38+8:5812:09
7Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL22:27+9:4712:36
8Eirik Olsen KirkevikHamar OK27:59+15:1915:43

H 13-14

2 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius E. AamodtOppsal Orientering13:436:02
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14:08+0:256:13
3Lars LienGjø-Vard OL14:39+0:566:27
4Lars Horten JordetVingelen IL17:29+3:467:42
5Håkon GrønliFørde IL17:49+4:067:50
6Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL17:51+4:087:51
7Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering18:41+4:588:13
8Tidemann LierIndre Østfold OK19:07+5:248:25
9Thomas KalgraffRingsaker OK27:30+13:4712:06
10Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK28:47+15:0412:40

H 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak Jacobsen-GaskiBardu IL16:237:45
Simen Olsen KirkevikHamar OKikke startet

H 15-16

2 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering15:205:27
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK15:53+0:335:39
3Sondre Zahl HagenFossum IF17:04+1:446:04
4Mats LindaasElverum OK17:56+2:366:22
5Sindre Grøv SvensenLillehammer OK18:49+3:296:41
6Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18:53+3:336:43
7Nikolai RenolenWing OK21:15+5:557:33
8Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering22:28+7:087:59
9Vegar HoleFørde IL25:40+10:209:08
10Gaute LindaasElverum OK30:56+15:3611:00
11Birk ThorstensenOppsal Orientering31:46+16:2611:18
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 17-

3 380 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL15:434:38
2Carl Godager KaasBækkelagets SK16:04+0:214:45
3Bojan BlumensteinNydalens SK16:06+0:234:45
4David  SchneiderHSV Wiener Neustadt 16:26+0:434:51
5Eirik RustadBækkelagets SK16:55+1:125:00
6Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK17:35+1:525:12
6Kenneth BilstadVang OL17:35+1:525:12
8Marius ØieLøten o-lag18:00+2:175:19
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering18:52+3:095:34
10Sondre Ruud BråtenNydalens SK19:18+3:355:42
11Simen SmestadBækkelagets SK20:22+4:396:01
12Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK23:21+7:386:54
13Marius StaffOL Toten-Troll23:24+7:416:55
14Peter NagtzaamHalden SK32:06+16:239:29
Vegard ØlstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Kyle OlsonUSAdiskvalifisert
Marius WikstrømRingsaker OKikke startet

H 17-C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes HedlundTrøsken IL18:358:48

H 35-

2 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering16:115:45
2Sverre Berg  LutnæsHamar OK16:34+0:235:53
3Sigmund HansenGjø-Vard OL16:35+0:245:54
4Henrik Bleken RudVang OL17:30+1:196:13
5Arne RøsteRingsaker OK18:58+2:476:44
6Stian OverskeidIndre Østfold OK19:13+3:026:50
7Ole Grini JohansenIL Tyrving20:48+4:377:24
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK31:45+15:3411:17
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 45-

2 810 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten MoslandOppsal Orientering16:526:00
2Håkon DåsnesVang OL16:55+0:036:01
3Martin ØhmanGjø-Vard OL17:06+0:146:05
4Øyvind LienGjø-Vard OL17:41+0:496:17
5Agnar RenolenWing OK18:25+1:336:33
6Rune StræteWing OK18:52+2:006:42
6Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb18:52+2:006:42
8Dag Arne LierIndre Østfold OK19:08+2:166:48
8Hans  JevanordFossum IF19:08+2:166:48
10Knut JetlundVang OL19:17+2:256:51
11Eilert AamodtOppsal Orientering19:38+2:466:59
12Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19:50+2:587:03
13Roar SaxhaugRaumar Orientering20:38+3:467:20
14Arnt Oluf EideGjø-Vard OL20:44+3:527:22
15Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag22:55+6:038:09
16Even ErlienGjø-Vard OL23:39+6:478:24
17Stein H. HagenFossum IF23:48+6:568:28
18Jean-Luc ClaudepierreFrankrike26:19+9:279:21
19Jens-Henrik SimonsenOK Øst26:51+9:599:33
Jan Erik IsaksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Pål JevanordOL Trolloikke startet

H 55-

2 380 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll14:386:08
2Per Kristian EkebergIL Tyrving16:04+1:266:45
3Bjørn SolbergseterAustmarka IL16:06+1:286:45
4Petter GullikstadRøros IL16:16+1:386:50
5Sture OttesenIndre Østfold OK16:17+1:396:50
6Tormod JensenSarpsborg OL16:33+1:556:57
7Jens Erik MjølnerødHalden SK17:16+2:387:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Arild NordsveenRingsaker OK17:17+2:397:15
9Egil EideIL Tyrving17:26+2:487:19
10Morten KarlsenMåren OK17:54+3:167:31
11Morten Roger AndersenHalden SK18:36+3:587:48
12Bård NatvigNittedal OL19:15+4:378:05
13Morten StenbergVang OL19:33+4:558:12
14Stein Arne NegårdVang OL19:40+5:028:15
15Per StedjeØstmarka OK20:19+5:418:32
16Geir OwrenFreidig20:22+5:448:33
17Avle Christen BjørnHamar OK20:39+6:018:40
18Kai FunderudLillehammer OK21:09+6:318:53
19Erik HaugenRingsaker OK21:25+6:478:59
20Herman BakkeLøten o-lag22:29+7:519:26
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Terje GullordGjø-Vard OLikke startet

H 65-

2 380 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag15:266:29
2Knut SkjesetVang OL17:24+1:587:18
3Stein NordviElverum OK18:36+3:107:48
4Paul Martin BergRudsbygd IL19:28+4:028:10
5Rolf KarsetSteinkjer OK20:45+5:198:43
6Paul SkjakerHadeland OL21:46+6:209:08
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering22:55+7:299:37
8Knut WikstrømRingsaker OK22:58+7:329:38
9Kurt GrønliFørde IL23:28+8:029:51
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn23:59+8:3310:04
11Hasse BergstrømIL Tyrving25:09+9:4310:34
12John Birger SkansenRudsbygd IL25:55+10:2910:53
13Nils Olav VennevikFreidig26:02+10:3610:56
14Roar SætabergetLunderseter IL30:28+15:0212:48
15Arne SveenRingsaker OK41:12+25:4617:18
Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet

H 75-

2 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering20:468:45
2Magnar ØvreåsBotne SK23:11+2:259:46
3Olav HøiåsVang OL24:03+3:1710:08
4Einar StensbyLøten o-lag25:47+5:0110:52
5Tormod DahlenRingerike OL26:51+6:0511:19
6Jon Vegard LundeLillehammer OK29:14+8:2812:20
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

Direkte A

2 810 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Blom HagenFossum IF15:235:28
2Jostein Svaland DaleVang OL16:19+0:565:48
3Trygve Hem OlsenFreidig16:20+0:575:48
4Torbjørn Blom-HagenFossum IF16:59+1:366:02
5Stine Olsen KrkevikHamar OK17:13+1:506:07
6Asgeir LiumFet OL17:30+2:076:13
7Snorre HansenByåsen IL17:56+2:336:22
8Einar EideByåsen IL18:23+3:006:32
8Jøran KristensenHeming Orientering18:23+3:006:32
10Lars LeirenKolbotn og Skimt OL18:50+3:276:42
11Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering19:12+3:496:49
12Tommy OlsenHamar OK19:31+4:086:56
13Jan Ola PedersenVang OL19:33+4:106:57
14Frank SandbergFlyfemkamp19:38+4:156:59
15Audun FingarsenElverum OK20:01+4:387:07
16Einar LundHamar OK20:17+4:547:13
17Elin-Kristin Hem OlsenFreidig20:37+5:147:20
18Heidi TronbølFet OL21:39+6:167:42
19Anna-Thekla TonjerElverum OK23:04+7:418:12
20Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK23:09+7:468:14
21Bendik FalchFlyfemkamp23:48+8:258:28
22Karen Marie HaugNydalens SK23:58+8:358:31
23Sven TonjerIL Tyrving24:06+8:438:34
24Kristoffer Kleppe SjølieHamar OK24:12+8:498:36
25Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK25:16+9:538:59
26Erik  GrøndalenHamar OK26:31+11:089:26
27Wenche RydningHarstad OL29:45+14:2210:35
28Torbjørn LøkkenVang OL30:27+15:0410:50
29Anne Berit RørlienFossum IF30:28+15:0510:50
30Bente HortenVingelen IL30:36+15:1310:53
31Knut Even HoleFørde IL30:38+15:1510:54
32Stine Mari GabrielsenFlyfemkamp30:47+15:2410:57
33Anita E. HoleFørde IL33:11+17:4811:48
34Miriam DenstadliFlyfemkamp35:03+19:4012:28
35Tobias Tronbøl LiumIL Koll36:06+20:4312:50
Frøya Hauan AndersenHalden SKdiskvalifisert
Idun AssevFlyfemkampdiskvalifisert
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet
Christian SchiveOK Mossikke startet

Direkte C

2 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind HermstadNOTEAM14:487:00
2Arnstein DaleOL Vallset/Stange15:24+0:367:17
3Jan Vegard RudsengenRond OL17:34+2:468:19
4Mona Sandaker MyklesetVang OL18:45+3:578:53
5Kristoffer Kleppe SjølieHamar OK19:31+4:439:14
6Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22:12+7:2410:31
7Eli StenvikByåsen IL22:58+8:1010:53
8Inger SvalandOL Vallset/Stange23:33+8:4511:09
9Anne Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK52:56+38:0825:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor