Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen løp 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 9 oktober 2017

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigrun YtterbøD17 Kort (4)47:13

Asker Skiklubb

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sondre YtterbøH15-16 (3)36:03
1Jakob Backer-TellnesHD11-14 (5)22:28
1Synne StrandD17 Lang (2)1:03:58
2Maren Aure SkogedalC Åpen (3)33:26+0:16
2Felix FinsrudH15-16 (3)38:27+2:24
2Vilmer NybergHD11-14 (5)22:37+0:09
2Jan Richard EriksenH17 Lang (23)53:44+1:05
2Marianne ArnesenD17 Kort (4)1:07:53+20:40
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD17 Lang (2)1:22:24+18:26
3Jakob RastadHD11-14 (5)22:49+0:21
3Ruth VingerhagenD17 Kort (4)1:12:13+25:00
5Mikkel RastadHD11-14 (5)40:02+17:34
6Jon Arvid FossumH17 Kort (17)38:25+3:35
6Henrik Fredriksen AasH17 Lang (23)56:07+3:28
7Sander ArntzenH17 Lang (23)56:36+3:57
8Bjørnar LøvliH17 Lang (23)57:56+5:17
9Trond HegnaH17 Kort (17)39:22+4:32
10Stig HeirH17 Kort (17)41:07+6:17
10Håkon LøvliH17 Lang (23)1:00:13+7:34
11Tommy JauhojärviH17 Lang (23)1:00:34+7:55
12Øyvind Johannessen LinneboH17 Kort (17)42:57+8:07
13Jostein F. TellnesH17 Lang (23)1:03:48+11:09
14Jens Erik MortensenH17 Lang (23)1:04:40+12:01
14Kristian KalagerH17 Kort (17)45:55+11:05
20Svein GranerudH17 Lang (23)1:25:46+33:07
Martin Johannessen LinneboHD11-14 (5)ikke startet
Maria PerssonD17 Kort (4)ikke startet

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Solveig LetmolieD15-16 (5)39:23
2Christine HoenD15-16 (5)48:57+9:34
3Oda Isnes TyseD15-16 (5)54:24+15:01

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Helene Bjørkvold JendalHD11-14 (5)27:27+4:59
7Håkon JendalH17 Kort (17)38:51+4:01
12Morten HeirH17 Lang (23)1:01:39+9:00
16Richard Zeiner-GundersenH17 Lang (23)1:08:07+15:28
17Ståle HeitmannH17 Lang (23)1:12:05+19:26
Trond BrevikH17 Lang (23)ikke startet
Sigbjørn ModalsliH17 Kort (17)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Johan SvedbergH17 Lang (23)diskvalifisert

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sharon BroadwellC Åpen (3)42:56+9:46
11Vidar BerteigH17 Kort (17)41:47+6:57

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind HoffH17 Kort (17)34:50
19Kristoffer JacobsenH17 Lang (23)1:18:36+25:57

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Egil HusethH17 Kort (17)54:22+19:32

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trine Marit Justad RaaenD17 Kort (4)diskvalifisert

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aslak HeimdalH17 Lang (23)52:39
2André JægtvikH17 Kort (17)35:37+0:47
4Hedda SpangbergD15-16 (5)58:59+19:36
5Mille Vasshaug JægtvikD15-16 (5)59:01+19:38

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Vidar StrandH17 Kort (17)37:20+2:30
5Kim Farnes HansenH17 Kort (17)38:02+3:12

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Svein NygårdH17 Lang (23)58:23+5:44

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sveinung RekaaH17 Kort (17)44:28+9:38

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Harald KalagerH17 Lang (23)54:27+1:48

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Simen A BjøringsøyH17 Lang (23)55:14+2:35

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Stefan RingH17 Lang (23)1:06:54+14:15

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Are EriksenH17 Lang (23)diskvalifisert
Audrun UtskarpenD17 Lang (2)ikke startet

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikkel BerglundH15-16 (3)39:26+3:23
18Lars BerglundH17 Lang (23)1:13:42+21:03

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nora Christine HansenC Åpen (3)33:10
3Torgeir StrandhagenH17 Kort (17)35:41+0:51
3Knut Sveinung Holth RekaaH17 Lang (23)54:16+1:37
8Øyvind Roger HansenH17 Kort (17)39:09+4:19
Eirik Holth JohannessenH17 Lang (23)diskvalifisert

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Bjørn W. LudvigsenH17 Kort (17)49:10+14:20
17Peter CarlsenH17 Kort (17)1:12:55+38:05

Turun Metsänkävijät

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erling SommerfeldtH17 Lang (23)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor