Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Østerdalsmesterskapet 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Østerdalsmesterskapet 2017
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: tirsdag 22 august 2017

N-åpen

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingri Amalie Sæter JordetVingelen IL16:4113:54
Sidona MichaeleOs IL36:3530:29
Amund RyenOs IL32:4927:20
Anna Ø RyenIL Nansen26:0121:40
Anny Ø. RyenIL Nansen26:1221:50
Jørgen RønningenIL Nansen24:1220:10
Endre SiskaloOs IL23:0119:10
Hanna SiskaloOs IL24:0920:07
Stina SørensenIL Nansen25:3621:20
Einar ØstgårdsgjeltenIL Nansen25:1421:01
Jenny ØstgårdsgjeltenIL Nansen25:4021:23
Eivind R ØstgårdstrøenIL Nansen25:2821:13

N-åpen lang

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas HylenKvikne IL25:298:29
Karin KeiseråsOs IL36:0812:02
Conrad SchärerKvikne IL27:169:05
Kjetil ThoresenTynset IF24:488:16

D -10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Svanhild RyenOs IL24:0915:05
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL24:0915:05
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF14:539:18
0Maren BrynhildsvollOs IL46:3829:08
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL20:5613:05
0Ine S. LangøienOs IL46:3529:06

D 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Astrid SchjølbergRøros IL29:4312:55

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida SchärerKvikne IL20:1712:40

D 13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL35:4811:32
2Eline Horten JordetVingelen IL36:49+1:0111:52
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL47:28+11:4015:18

D 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren SandvoldOs IL28:0112:10
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK32:15+4:1414:01

D 17-20

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF1:06:5511:56
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1:09:42+2:4712:26
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:12:59+6:0413:01

D 40-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF44:4311:27
2Bente HortenVingelen IL1:01:56+17:1315:52

D 50-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF49:5012:46
2Liv MeliIL Nansen51:13+1:2313:07
3Birgit W. BergIL Nansen55:23+5:3314:12
4Britt Laila NilsgårdRøros IL59:02+9:1215:08
5Karin BredalslienIL Nansen1:01:30+11:4015:46
6Anne Mette NormannTynset IF1:03:55+14:0516:23

D 70-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid MeliOs IL35:2415:23
Grete UrsetVingelen IL26:1411:24
Solveig VingelenVingelen IL31:4013:46

H -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Per Jakob Sæter JordetVingelen IL23:0014:22
0Elias StålemOs IL24:09+1:0915:05

H 11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Simon DirfeldtOs IL38:2816:43
0Simen Hansæl-NergaardKvikne IL25:3811:08

H 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Peder Angel Lundquist LangenOs IL14:539:18
0Ola Håvar Sæter JordetVingelen IL22:1213:52

H 13-14

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Meli NarjordOs IL59:3219:12

H 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Prøsch-MoenRøros IL20:569:06

H 15-16

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF48:428:41
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL58:55+10:1310:31
3Jørgen SchjølbergTynset IF1:01:01+12:1910:53

H 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaakensenOs IL34:3915:03

H 21-

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arve U EngebakkenVingelen IL47:588:33

H 40-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL51:279:11
2Geir SchjølbergTynset IF52:41+1:149:24
3Stig MoenRøros IL54:27+3:009:43
4Leif Arne NytrøenTynset IF1:04:43+13:1611:33

H 50-

5 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SvergjaKvikne IL46:148:15
2Terje SchjølbergRøros IL58:06+11:5210:22
3Per EngebakkenIL Nansen58:49+12:3510:30
4Jon Inge BreenÅlen IL1:00:17+14:0310:45
5Leif JordetVingelen IL1:18:54+32:4014:05

H 60-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL41:5210:44
2Arild BjarkøOs IL44:29+2:3711:24
3Asmund PedersenAlvdal IL46:21+4:2911:53
4Harald ØstbyeElverum OK47:05+5:1312:04
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering50:51+8:5913:02
6Ola KrogIL Nansen1:10:32+28:4018:05

H 70-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL45:0414:32
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL48:53+3:4915:46
3Tor ØstvangOs IL54:09+9:0517:28
4Simen KalbækkenTynset IF58:07+13:0318:44
5Mads BergIL Nansen1:44:44+59:4033:47
Oddvar ErlienVingelen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor